Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.02.2007., 11:08   #61
neće ti se brzo isprati,a više će ti pokriti izrast. Ali da razjasnim jedno preljevi se koriste za nijansiranje kose,da se ublaži izrast i da se ujednači boja kad se ispere i da kosa dobije sjaj zato se koristi 3% a 6% se koristi za sve to skupa ali za dugotrajnu kombinaciju. Ali ako je netko odlučio ne farbat se bolje je onda da samo stavlja preljev jednom mjesečno ili jednom u dva mjeseca,to sami procjenite
 
Odgovori s citatom
Old 23.02.2007., 20:00   #62
Evo, ja bila u DM-u i konačno uzela farbu i 3% hidrogen. Uzela sam 7.35- čokoladno srednje blond...valjda će bit dobra, nekak mi se ta najviše svidla.
Al imam još jedno pitanje-zašto ga stavljat na opranu mokru kosu ako u uputama na farbi piše da se farba na suhu kosu?
Tipkica is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2007., 20:40   #63
zato šta preljevi idu na mokru kosu
 
Odgovori s citatom
Old 12.03.2007., 20:53   #64
jel mi može tko reći jel regenerator isperem nakon šamponiranja, prije farbanja ili ga stavim i obrišem ručnikom???
chichita is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2007., 13:26   #65
Quote:
res publica kaže: Pogledaj post
ma mene nije briga jesu li in ili nisu,imam ih već 7g jer mi najbolje stoje od svega što sam probala. ustvari,ja i ne želim plavo-tamno pramenove,već medasta podloga-plavi pramenovi. svaki put im to nanovo objašnjavam,pokazujem slike,nijanser,pa kad upali,upali.ovaj put nije.ah,te frizerke... stavila mi je na to nekakav preljev,protiv žutila,loreal proffesionel,koji je čini mi se i doprinio "tami".neznam postoji li svijetliji i smijem li ga uopće stavljat u tako kratkom roku. novih pramenova me pogotovo strah,jer mi je kosa tanka i izmučena hidrogenom. da čekam ili...?
help
ako ti je preljev stavila onda ti on nikako nemoze potamniti kosu...pogotovo ako je loreal proffi. probaj otici u neki poznatiji salon koji radi s loreal proffi oni bi ti tribali dobro napravit...kiss p.s.nekad su zelje i mastarije musterija nemoguca misija...
hannah_st is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2007., 17:03   #66
Quote:
hannah_st kaže: Pogledaj post
ako ti je preljev stavila onda ti on nikako nemoze potamniti kosu...pogotovo ako je loreal proffi. probaj otici u neki poznatiji salon koji radi s loreal proffi oni bi ti tribali dobro napravit...kiss p.s.nekad su zelje i mastarije musterija nemoguca misija...
bilo je to u poznatijem salonu koji radi isključivo s l'orealom profi . preljev koji mi je stavila je bio sivkasti. zanimljivo, digla si temu baš kad mi se opet dogodila ista stvar . napokon sam našla super frizerku koja mi je prvi put napravila super stvar, došla sam drugi put sredit izrast i mislila, ajde, ne moram joj opet po sata objašnjavati, nego sam se lijepo opustila i nisam uopće gledala što radi. moram li napomenuti da sam jako tamna ? nitko me više ne bi nazvao plavušom. sva sreća da sam je sasvim slučajno pitala za te preljeve, pa mi je rekla da to mogu doma sam napraviti tako da uzmem boju ili kolor i nakon što operem kosu, ostavim ga 5 minuta na mokroj kosi. to ću i napraviti za koji dan.
res publica is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2007., 17:29   #67
Meni frendica radi kod kuće pramenove (završila je frizersku školu). Imam tamnu kosu i htjela sam baš što i ti. Većina frizerki mi je pramenove izvlačila 12% hidrogenom pa su ispali žuti, no treba staviti 9%. Meni cura izvuče pramenove i onda mi stavi na ostatak kose i na korijene garnierovu farbu br. 8.1 (to je neka svjetlosmeđa). Konačno sam zadovoljna.
frogy is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2007., 22:39   #68
Quote:
res publica kaže: Pogledaj post
da,izgleda da mi nema druge nego čekati. btw,ima li tko kakvu ideju kako da sljedeći put dobijem ono što želim (medasta podloga-plavi pramenovi),ja stvarno više neznam kojim bi riječima dočarala ono što želim,ni slike ne pomažu(a kažu da slika vrijedi tisuću riječi)...frizirala sam se na nekoliko mjesta,ali nekako mi se čini da svi frizeri imaju isti mentalni sklop. ne kužim ih i ne kužim zašto oni mene ne kuže. dogodilo mi se da sam prvi put kod jedne bila super zadovoljna i onda dodjem drugi put da mi sredi izrast i kažem hoću isto kako je ostatak obojen,a ona drekne da to ne može,da šta ja mislim . ili otiđem kod mamine frizerke,odvedem mamu kojoj je super napravila i kažem da i ja hoću tako,a ona mi napravi stotu stvar. svaki odlazak frizeru mi je ka ruski rulet.
...ajme,fala bogu nisam jedina!
gica is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2007., 22:54   #69
Quote:
res publica kaže: Pogledaj post
imam tamno smeđu kosu s plavim i smeđim pramenovima,zadnji posjet frizeru je bio prije par dana.problem je u tome što sam više smeđa,nego plava,na što sam navikla,a ne želim i onako izmučenu kosu mučiti novim pramenovima nakon samo par dana.
bi li mi preljev pomogao da malo posvijetlim,i ako da,koji?
thnx
Znam da ti u jednom salonu na Trešnjevci rade preljeve s nekim novim sistemom i novim bojama. Preljev ti samo posvijetli kosu za ton, dva, naravno i postojeće pramenove. Ako želiš poslati ću ti broj, pa ih nazovi i interesiraj se.
Merlina is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2007., 23:24   #70
Quote:
Merlina kaže: Pogledaj post
Znam da ti u jednom salonu na Trešnjevci rade preljeve s nekim novim sistemom i novim bojama. Preljev ti samo posvijetli kosu za ton, dva, naravno i postojeće pramenove. Ako želiš poslati ću ti broj, pa ih nazovi i interesiraj se.
thnx, ali nisam u zg .
res publica is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2007., 00:09   #71
uzmes sok limuna i uzmes maslinovog ulja, izmijesas, stavis na kosu, izadjes na sunce (na balkon ili nesto). u roku od 3 sata ce se skroz posvijetliti pramenovi. barem je meni tako bilo (a nisam ni znala sta ce biti vec sam to stavila jer je prijateljica sebi napravila pa reko i ja da probam).
buca_ljuca is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2007., 00:30   #72
Quote:
buca_ljuca kaže: Pogledaj post
uzmes sok limuna i uzmes maslinovog ulja, izmijesas, stavis na kosu, izadjes na sunce (na balkon ili nesto). u roku od 3 sata ce se skroz posvijetliti pramenovi. barem je meni tako bilo (a nisam ni znala sta ce biti vec sam to stavila jer je prijateljica sebi napravila pa reko i ja da probam).
kul, čini se dobro, ionako stavljam maslinovo ulje na kosu.
res publica is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2007., 00:37   #73
a inace ja sam imala obicaj odmah prefarbat pramenove kad ih izvucem jer mi se ne cini da je bila dobra ideja, i opet od toga limun+maslinovo ulje su znali izaci u roku od jednog dana. cak i ispod farbe.
buca_ljuca is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2007., 12:57   #74
Quote:
buca_ljuca kaže: Pogledaj post
uzmes sok limuna i uzmes maslinovog ulja, izmijesas, stavis na kosu, izadjes na sunce (na balkon ili nesto). u roku od 3 sata ce se skroz posvijetliti pramenovi. barem je meni tako bilo (a nisam ni znala sta ce biti vec sam to stavila jer je prijateljica sebi napravila pa reko i ja da probam).
dal će se kosa posvjetlit i ako nema pramenove, već onako čokoladnu prirodnu boju?
Aubrey is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2007., 14:05   #75
Quote:
Aubrey kaže: Pogledaj post
dal će se kosa posvjetlit i ako nema pramenove, već onako čokoladnu prirodnu boju?
hm, pa eto moaj prijateljica (koja je to prva i koristila) ima prirodno tamno plavu kosu i onda smo isle na plazu i navecer se vratila sve svijetla....al mislim da bolje ide sa izvlacenim pramenovima i bojom i sl.

uglavnom, DJELUJE.
buca_ljuca is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2007., 14:09   #76
i jos nesto, ovo nece vam IZBIJELIT KOSU nego samo posvijetlit, znaci dobit cete neku zlatnu boju u varijacijama.
buca_ljuca is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2007., 17:49   #77
buca, ima li opasnosti da izblajhani pramenovi pozelene?
res publica is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2007., 11:40   #78
Preljev

dvoumim se da li da stavim preljev u frizerke ili da sama nešto pokušam.vaše preporuke?frizerka mi je rekla da bi me to kod nje došlo 250kn to mi je sad ipak malo previše pa ako znate za nešto dobro šta se može kupit u dm-a ili negdi drugo...?
adriana7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2007., 11:45   #79
Quote:
adriana7 kaže: Pogledaj post
frizerka mi je rekla da bi me to kod nje došlo 250kn to mi je sad ipak malo previše
ja jucer bila na preljevu i sisanju..sve skupa 150 kn

di ti to ides kod frizera?
Anson is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2007., 11:49   #80
Pa valjda ima jos frizera koji su ustanju staviti preljev,nije to sad tako neka velika i komplicirana stvar.
trazi dalje,to je preskupo.ne daj da te opljackaju
__________________
Iz morske pjene rođena.
Anadiomena is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:33.