Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.08.2013., 22:15   #281
Ima u dm-u i krema za ruke.
lida is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2013., 11:21   #282
http://3.bp.blogspot.com/-1CfN3eXHAU...rabiancawt.jpg

Zanima me da li se ova krema, ali verzija Bianca za masnu i miješovitu može koristi iako imam 21 godinu ili je to za stariju kožu? Hvala unaprijed )
ColdAsFire is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2013., 17:42   #283
ima i krema za ruke, upravo sam je kupila. hvala
c.c. is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2013., 18:00   #284
U kojoj godini je najbolje prijeci sa zelene na rozu kremu?
zhabica is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2013., 10:16   #285
Quote:
zhabica kaže: Pogledaj post
U kojoj godini je najbolje prijeci sa zelene na rozu kremu?
nema veze s godinama vec po potrebi koze, svaka njihova krema je za sve dobne skupine
yogalove is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2013., 15:24   #286
Jesu li nekome od rose došli prištići?Pitam se koliko je komedogena.Parfema ima previše, ali je meni svejedno jako dobra krema.Znam puno ljudi koji je koriste(starija dobna skupina).
tempiria is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2013., 15:59   #287
Proslu zimu sam koristila biancu al se ne sjecam dal mi radila pristice, cak mislim da nije.sad koristim afrodita hranjivu preko noci i gusta je ko i ova,miris puno blazi i isto ne radi pristice
__________________
***pinterest***
ajetam is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2013., 01:03   #288
Ja trenutno koristim rosu jer mi je koža po zimi suha ko barut, a po ljetu je mješovita, ali opet više na suhoj strani. Također sam jako sklona pristićima i čepljenju pora, ali mi je koža u puno boljem stanju odkad koristim tu kremu. Kupovala sam krema i krema i nijedna mi ne odgovara kao ova. Baš osjećam da mi je koža dobila na vlazi.
__________________
"I don't belong to your side anymore, I'm one of the Undead", that's what the pale boy said. | BEAUTY BLOG
BattyBatz is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2014., 09:31   #289
Evo dizem temu, mozda nekom pomognem ili potaknem da proba: tijekom ljeta koža mi je mjesovita sklona nepravilnostima i pristicima po vilici i celjusti, koristim Biancu oko mjesec dana i mogu potvrditi da je hranjiva i da ne izaziva dodatni nered niti pristice, ne cepi pore iako sam izrazito sklona tome. Koristim je samo kao nocnu kremu nakon ciscenja lica olay cetkicom jer mi se cinilo da mi treba nesto hranjivije ukoliko mislim svaki dan koristiti cetkicu. Teksturom je kremasto gusta, masnjikava( ali ne kao npr plava nivea) na nekakav cudan nacin. Ima pcelinji vosak, mislim da je do toga. Zamjenila mi je i okoloocnu kremicu. Ujutro lice ne bude masno, iako joj treba malo duze da se upije nakon aplikacije. Privuklo me par dobrih recenzija i omjer cijene i kolicine, i uopce mi nije zao, odlicna mi je!
Akvarela is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2017., 13:47   #290
Ima li Cera di Cupra krema još za kupiti kod nas?

Gledala sam po dm-u, ali ih nisam našla..
mercury3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2017., 13:53   #291
Ima Bipa.
__________________
I don't wanna claim that I'm special
Noomi is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2017., 14:02   #292
Super, hvala na informaciji
mercury3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2017., 15:21   #293
Zna li itko ima li jos negdje one ljubičasto-bijele, za osjetljivu kožu? Vidjela sam samo rosu i biancu
Cae Fae is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2017., 16:37   #294
Sjećam se da sam ljubičastu Cupra viđala u Plodinama prije godinu dana otprilike. Da pogledaš tamo?
mercury3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2017., 20:42   #295
Quote:
Cae Fae kaže: Pogledaj post
Zna li itko ima li jos negdje one ljubičasto-bijele, za osjetljivu kožu? Vidjela sam samo rosu i biancu
prije nekih godinu dana kupila sam tu kremu u bipi u pola cijene jer je izlazila iz asortimana. otad je baš i nisam vidjela. al možda ima u super konzumu, plodinama i takvim supermarketima
__________________
pinterest
miss burleska is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2017., 20:54   #296
I ja isto ali sad su mi zalihe pri kraju, a ta mi bas odgovara i ne reagiram na nju :/
Hvala na prijedlozima!
Cae Fae is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:24.