Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Fakulteti i visoka učilišta

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.05.2004., 17:09   #1
Stomatologija

ej ljudi...

jel jako jako jako tesko upast na faks stomatologije....cujem da je tesko al vas pitam....sta ste culi o tome itd....
__________________
it's not like you're gonna track me down, right?
Hedonism_Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2004., 17:12   #2
daj ljudi pomozite!!!!!!!
__________________
it's not like you're gonna track me down, right?
Hedonism_Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2004., 17:42   #3
Vidim da si očajna pa ću štagod napisat.

Ja ti neman puno pojma o tome. ALI, moj najbolji frend je upa na stomatologiju bez problema. Iz onih predmeta šta se gledaju za upis ima je zaključene sve dvojčice. Kad je predava papire za prijavu, žena mu ih vratila i rekla da ispravi to jer da se zabunija kod upisivanja ocjena!

Anyway, upa je bez problema. Dobro je spremio prijamni ispit i, s obzirom na ocjene, bio dosta visoko na listi.

Sist i grijat stoličicu danonoćno. Upadaš bez beda!
Anteaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2004., 20:08   #4
joj hvala ....

nego..sestra prijateljice je isla na stomtologiju prije 3-4 god i bila 9 na upisu ...i znam da se jako dugo spremala za prijamni i uz to joj je tetka (takodjer sto.) jako dobra sa dekanom/icom al mislim da nije bilo potrebe previse za nju jer je ono stvarno pametna...tak da..al ono iz njene price (prijateljicine) ispalo je da je nesto teze upast na stomatologiju... tak da sam se vama obratila...
__________________
it's not like you're gonna track me down, right?
Hedonism_Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2004., 22:03   #5
Moj frend je prošle godine bio na upisu 7.

al znam da je išao na one pripreme preko zimskih praznika + konstantno je učio = upis
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2004., 11:21   #6
covjece....

ima ovdje dosta suprotnih iskustava....
__________________
it's not like you're gonna track me down, right?
Hedonism_Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2004., 11:30   #7
moja frendica je isto upala bez pol problema, rekla je da se ucila tjedan dana s tim da je svaki dan jos navecer isla van
ruda mraz is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2004., 18:25   #8
u jebote... ...

pa sta ste odlucili... jel lako il nije????
__________________
it's not like you're gonna track me down, right?
Hedonism_Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2004., 18:39   #9
ja sam isto cula da je tesko, i to od ljudi koji su bili odlikasi u srednjoj. ne mislim sad na slucajeve koji nisu knjigu ni otvorili za prijemni pa nisu upali. na prijemnom je isto gradivo kao na medicini (bio, kem, fiz) + jos neki test sposobnosti. tako da ne vjerujem da se to moze bas u tjedan dana pripremiti, da si ne znam kakav lumen.

a cula sam da je dobro imati i debelu vezu ako hoces upasti.
Crimson Petal is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2004., 18:43   #10
i dakako, ja pricam o zagrebackom fakultetu, ne znam kakvo je stanje u rijeci.


jedno je sigurno. nastrebas sve zivo sto treba i onda 100% upadas, neovisno o vezama i ocjenama iz srednje. znaci, zagrijat stolicu i nista nije nemoguce. a sad, tko zeli zagrijat stolicu...
Crimson Petal is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2004., 18:51   #11
imam ja jos 3 godine ...al ono...nice to know...

ma zelim ic na zg fax al...ono..cula sam i za opciju da idem na prijamni i iz med. i iz sto. pa ak upadnem na med.samo se pribacim na sto. al ...nije bas lako upast na med...

i druga je opcija...ic na prijamni na rijeckom i onda se samo pribacit na zag.....hm... ...

enivej....mislim da tu triba dosta spremanja i da je opce poznato da se na prijamnima nekih fax (ukljucujuci i sto.) pise mekom olovkom (cini mi se HB) ...
__________________
it's not like you're gonna track me down, right?
Hedonism_Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2004., 22:28   #12
na medicini polja zacrnjujes olovkom gradacije 2B. tom, i nijednom drugom. zapravo, mozes onda jos pojacati plavom ili crnom kemijskom.

bez zajebancije.
Crimson Petal is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2004., 22:59   #13
Quote:
ruda mraz kaže:
moja frendica je isto upala bez pol problema, rekla je da se ucila tjedan dana s tim da je svaki dan jos navecer isla van
ko, điđi? ona je spremala fiziku od zime...
__________________
Katkad si vjetrobran,a katkad mušica.
Tinach is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2004., 23:15   #14
Quote:
Tinach kaže:
ona je spremala fiziku od zime...
ta fizika je bas fucked up.
Crimson Petal is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2004., 22:50   #15
ma mislish??
__________________
it's not like you're gonna track me down, right?
Hedonism_Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2004., 18:50   #16
Quote:
Hedonism_Girl kaže:
joj hvala ....

nego..sestra prijateljice je isla na stomtologiju prije 3-4 god i bila 9 na upisu ...i znam da se jako dugo spremala za prijamni i uz to joj je tetka (takodjer sto.) jako dobra sa dekanom/icom al mislim da nije bilo potrebe previse za nju jer je ono stvarno pametna...tak da..al ono iz njene price (prijateljicine) ispalo je da je nesto teze upast na stomatologiju... tak da sam se vama obratila...
Na stomatologiju ti pikira ekipa koja bi htjela maksimalnu lovu uz minimalan trud - čast izuzecima (znam za njih). Jedna isto tako pametna cura koja je upisala medicinu, na drugoj godini je uz medicinu upisala i stomatologiju, to je bio njen plan, ali upala je na plaćanje jer je navodno "manuelno nespretna" - cura je dala prvu godinu medicine i sa tim znanjem izašla na prijemni: fizika, kemija biologija. Eto toliko što ja znam iz prve ruke.
eena_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2004., 12:54   #17
ma ja sam si mislila da upisem mozda preko medicine stom. pa se pribacim u prvom semestru ak ne upadnem izravo na stom......
__________________
it's not like you're gonna track me down, right?
Hedonism_Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2004., 23:14   #18
Talking dr. stom.

Ti si curo jako zanimljiva ... I meni treba još 3god a žarko želim jednom upasti na stomatologiju ... Tata mi je stomatolog pa uz to zanimanje živim cijeli život ... Nadam se da nije tako teško, učit ću kad dođe vrijeme pa što bude, bude! Želim ti puno sreće!

 
Odgovori s citatom
Old 23.09.2006., 19:10   #19
i moj je tata stomatolog i ja bih isto to željela studirati.Još plus volim biologiju i fizika je OK al kemija malo dosadna..hehe:-)sad sam 2.gimnazije...
noka is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2006., 17:30   #20
ajme..dvi godine vech proshlo.

..i 3 razlichita faksa...
__________________
it's not like you're gonna track me down, right?
Hedonism_Girl is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:00.