Natrag   Forum.hr > Društvo > Svijet oko nas

Svijet oko nas Za one koji poštuju prirodu...
Podforum Poljoprivreda

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.03.2010., 20:41   #1001
Quote:
Nex kaže: Pogledaj post
prestali biti zabavni za podjebavanje
sve je to krivica prefiksa pod...
da nema toga...
18Delta is offline  
Old 21.03.2010., 15:08   #1002
Quote:
Ms_Manners kaže: Pogledaj post
Pa to ti i kažem, ako si viša vrsta, bori se protiv toga!
Ako tebi to smeta, reci ne seksu, glasno da igricama, otpili koji god spol si prisiljen gledati i hvatati i pokaži genetici tko je tu gazda.

Uostalom, tvoji primjeri veganke koja ti nije privlačna ili što već, nisam upućena očito budući da ne pratim taj dio rasprave, pa će to ukazati na potrebu valjda izbjegavanja istih, naravno mogu biti brojčano nadjačani primjerima neveganki i nevegana koji su meni ogavni, i opet ništa nije dokazano. No meni se čini da se ti samo imaš potrebu svađati, pa kad to nije više slučaj na drugoj sličnoj temi, tu si se našao, jadnom kumeku (dobra sličica, moram primijetiti, tek sad stavih naočale pa tek sad kužim ) oteo riječ i sad me pereš ljudima za koje ja ne mogu odgovarati, a mogli bismo istim principom tebi natovariti djela i nedjela jednakog i većeg broja raznih nevegana, ali ja to ne činim jer mi ovdje nije do prodika i svađanja nego do malo dobroćudne zajebancije. Žao mi je, mislila sam da može stvar zadržati pozitivniji ton, da će bar na chatu biti malo manje nadrkavanja, a malo više pozitive, dobroćudno pikanje i sl, i mislila sam da će biti dovoljno jednostavno ignorirati taj dio rasprave, ali očito sam pogriješila.
Tako je, ovaj topic je postao preozbiljan, daj još koju golu sliku.
JPK is offline  
Old 23.03.2010., 11:13   #1003
Quote:
JPK kaže: Pogledaj post
Tako je, ovaj topic je postao preozbiljan, daj još koju golu sliku.
Ah, ali vjerujem da je sad na tebi red
Ms_Manners is offline  
Old 23.03.2010., 11:24   #1004
Dobro, oš ti pokazat tu sisu il neš ?

Pazi, samo je jedan pravi odgovor
__________________
It is cruel, you know, that music should be so beautiful. It has the beauty of loneliness of pain: of strength and freedom. The beauty of disappointment and never-satisfied love. The cruel beauty of nature and everlasting beauty of monotony.
Göttspöđä is offline  
Old 23.03.2010., 11:37   #1005
Quote:
gotterdamerung kaže: Pogledaj post
Dobro, oš ti pokazat tu sisu il neš ?

Pazi, samo je jedan pravi odgovor
E tebe sam čekala, da mi mod kaže da smijem. Odoh odmah po fotografa
Ms_Manners is offline  
Old 23.03.2010., 11:45   #1006
Quote:
Ms_Manners kaže: Pogledaj post
E tebe sam čekala, da mi mod kaže da smijem.
Ne samo da smiješ, nego je ovakvo ponašanje gdje mamiš a niš ne daš kažnjivo na SoNu. Rado sklepam custom infrakciju za ovakav bezobrazluk

Quote:
Ms_Manners kaže: Pogledaj post
Odoh odmah po fotografa
Mogu te i ja slikati .

Naoružana sam ogromnim... Objektivom .
__________________
It is cruel, you know, that music should be so beautiful. It has the beauty of loneliness of pain: of strength and freedom. The beauty of disappointment and never-satisfied love. The cruel beauty of nature and everlasting beauty of monotony.
Göttspöđä is offline  
Old 23.03.2010., 11:50   #1007
Quote:
kumek kaže: Pogledaj post
Samo je jedan trovač.
Nisi rekao tko & gdje
__________________
It is cruel, you know, that music should be so beautiful. It has the beauty of loneliness of pain: of strength and freedom. The beauty of disappointment and never-satisfied love. The cruel beauty of nature and everlasting beauty of monotony.
Göttspöđä is offline  
Old 23.03.2010., 11:57   #1008
Quote:
gotterdamerung kaže: Pogledaj post
Ne samo da smiješ, nego je ovakvo ponašanje gdje mamiš a niš ne daš kažnjivo na SoNu. Rado sklepam custom infrakciju za ovakav bezobrazluk
Nemoj, nemoj, evo odmah bacam sve sa sebe i pred kamere
Ms_Manners is offline  
Old 23.03.2010., 12:14   #1009
Quote:
gotterdamerung kaže: Pogledaj post
Nisi rekao tko & gdje
Har har....eto ....jedan jedini i pravi trovač je onaj malo dalje od Reljkovićeve ulice s lijeve strane Ilice (nakon Rudolfovih vojarni). Mali lokal gdi se penješ dve-tri štenge i radi....UVIJEK. E sad ruku na srce otvorio je ispostavu na črnomercu tam di je nekad bila jedanajstica i normalno uništio onog seronju kaj je imal kiosk prek puta s odvratnim što sendvičima, što čevapima, što burekima.
Inače, pravi naziv je vjerovali ili ne City club grill. Čevapi su nešto manji, meni prilično dobri...jedni od najboljih u somunu, lepinja savršena...još kajmakčić... pa to sve u tri ujutro....ma simfonija. Jedino male pive ježi ga al u to doba sam se ionak već s pivama pretočil.....On je tamo još od.....zapravo od uvijek..ja sam "rođen" u ulici Nad Lipom i otkad znam za sebe znam i za njega a moj stari je pričal da je starog gazdu pretukel jer je nekaj zajebaval. (takva su bila vremena 60-ih)..tak da je taj valjda tam od onda kad ja nis bil nit u planu...
__________________

“Religion was invented when the first con man met the first fool.” Mark Twain
kumek is offline  
Old 23.03.2010., 12:16   #1010
Quote:
Ms_Manners kaže: Pogledaj post
Nemoj, nemoj, evo odmah bacam sve sa sebe i pred kamere
Dokle više ta prijetnja praznom puškom....a nisam niti onu prvu vidio....
__________________

“Religion was invented when the first con man met the first fool.” Mark Twain
kumek is offline  
Old 23.03.2010., 12:24   #1011
Quote:
kumek kaže: Pogledaj post
Čevapi su nešto manji, meni prilično dobri...jedni od najboljih u somunu, lepinja savršena...još kajmakčić... pa to sve u tri ujutro....ma simfonija


Ijao. Moram otići. Otkako sam u ZG najbolji su mi bili iz nekakvog "Prazan trbuh" lokala na križanju Vukovarske i Heinzelove. Davili smo se u njima . A onda su ih sjebli (?), mamu im sanitarnu

Blagodarim, kumek

Quote:
kumek kaže: Pogledaj post
Dokle više ta prijetnja praznom puškom....a nisam niti onu prvu vidio....
Mala nije dala , ali je upozorena. Svaki post ovdje koji ne bude sadržavao autentičnu fotografiju rasnog poprsja* će biti prikladno nagrađen

* - mislim da rekoh već, ali nije zgoreg da ponovim. Ako su ti sise plikovi komaraca ili je bradavica veća od sise same... Neš se dobro provesti
__________________
It is cruel, you know, that music should be so beautiful. It has the beauty of loneliness of pain: of strength and freedom. The beauty of disappointment and never-satisfied love. The cruel beauty of nature and everlasting beauty of monotony.
Göttspöđä is offline  
Old 23.03.2010., 12:42   #1012
Quote:
kumek kaže: Pogledaj post
Dokle više ta prijetnja praznom puškom....a nisam niti onu prvu vidio....
E ovo nije fer, prva je tamo još

Evo, evo, i poprsje na kraju posta
Ms_Manners is offline  
Old 23.03.2010., 12:52   #1013
Quote:
gotterdamerung kaže: Pogledaj post
* - mislim da rekoh već, ali nije zgoreg da ponovim. Ako su ti sise plikovi komaraca ili je bradavica veća od sise same... Neš se dobro provesti

Znači, tvoje nećemo ovdje tako skoro...


Imao sam cimera iz Mostara, rekao je da su zagrebački čevapi k* od ovce u usporedbi s njihovima dolje.
__________________
Pušači su sebični i smrdljivi ovisnici.
morbidangel is offline  
Old 23.03.2010., 12:57   #1014
Quote:
morbidangel kaže: Pogledaj post

Znači, tvoje nećemo ovdje tako skoro...
Burn!
Pazi da i tebi ne složi infrakciju po mjeri.

Doduše, sad me zbunjuje, prvo sise, onda se sama hvali veličinom 'objektiva', kakvu sve to opremu ima gott?
Ms_Manners is offline  
Old 23.03.2010., 13:49   #1015
Quote:
Ms_Manners kaže: Pogledaj post
E ovo nije fer, prva je tamo još

Evo, evo, i poprsje na kraju posta
Ako su tako velike relativno prema glavi kao u smajliću...ja to hoću vidjeti. Još da tako stoje.....ahhhh mašta, mašta.....
__________________

“Religion was invented when the first con man met the first fool.” Mark Twain
kumek is offline  
Old 23.03.2010., 13:54   #1016
Pustimo sise, pokaži radije dupe. Bez suvišne odjeće.
JPK is offline  
Old 23.03.2010., 13:54   #1017
Quote:
morbidangel kaže: Pogledaj post

Znači, tvoje nećemo ovdje tako skoro...


Imao sam cimera iz Mostara, rekao je da su zagrebački čevapi k* od ovce u usporedbi s njihovima dolje.
Maaaaa, stvar navike, ježi ga frend dofura ćevape iz Sarajeva..odlićni su ali nisu isti kao oni sa svinjetinom. Tak i ovo. Uvijek imam "problem" s ljudima iz ahm ekstenzivnijih krajeva ....stalno je nekaj njihovo najbolje na svijetu a sve ostalo je kua....sindrom malog mjesta....
__________________

“Religion was invented when the first con man met the first fool.” Mark Twain
kumek is offline  
Old 23.03.2010., 14:37   #1018
Quote:
Ms_Manners kaže: Pogledaj post
Burn!
Pazi da i tebi ne složi infrakciju po mjeri.

Doduše, sad me zbunjuje, prvo sise, onda se sama hvali veličinom 'objektiva', kakvu sve to opremu ima gott?
Strašnu
Quote:
JPK kaže: Pogledaj post
Pustimo sise, pokaži radije dupe. Bez suvišne odjeće.
A ti si taj fetišist Nisam ni sumnjao uzimajući u obzir avatar
Quote:
kumek kaže: Pogledaj post
Maaaaa, stvar navike, ježi ga frend dofura ćevape iz Sarajeva..odlićni su ali nisu isti kao oni sa svinjetinom. Tak i ovo. Uvijek imam "problem" s ljudima iz ahm ekstenzivnijih krajeva ....stalno je nekaj njihovo najbolje na svijetu a sve ostalo je kua....sindrom malog mjesta....
Je, a najbolji su mi oni dalmoši koji tokom čitavog studija stalno cendraju protiv Zagreba, a kad završe faks više ne žele vratiti natrag
__________________
Pušači su sebični i smrdljivi ovisnici.
morbidangel is offline  
Old 23.03.2010., 15:52   #1019
Quote:
kumek kaže: Pogledaj post
Samo je jedan trovač.
Hm...iznenadio bi se, kultu ove ličnosti
__________________
Blaze Starr
ishamael is offline  
Old 23.03.2010., 19:39   #1020
Quote:
ishamael kaže: Pogledaj post
Hm...iznenadio bi se, kultu ove ličnosti
More biti, no nisam siguran da taj radi tolike godine.....osim toga di ćeš burger usporedit s ćevapima....
__________________

“Religion was invented when the first con man met the first fool.” Mark Twain
kumek is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:10.