Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.01.2009., 20:34   #1001
Ne znam zašto ljudi idu uopće u DG? Imaju samo jednog pekara koji možda napravi jestivo tijesto, ali stavljaju očajne namirnice. Ostali pekari su katastrofa, bolje ne komentirat.

Već se više ljudi otrovalo u DG-u i završilo u bolnici na ispiranju želuca ... a ljudi i dalje idu tam .. katastrofa.
Martinn is offline  
Old 31.01.2009., 00:53   #1002
Sve znam, ne moras mi nis govorit.. A cuj, zivim blizu - valjda od pocetka '90ih tam jedem i ta pizzeria je uvijek bila na glasu kao jedna od najboljih u gradu.. Al ovo sto oni zadnjih godina rade je blago receno strava i uzas. Ja tam definitvno vise ne idem jest..
OpticaLL is offline  
Old 31.01.2009., 22:27   #1003
a di je ta DG? i što znači dg? da utefterim na crnu listu, hvala
grogo bolger is offline  
Old 31.01.2009., 22:37   #1004
D&G () se zove....na trešnjevci, blizu doma sportova
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Old 31.01.2009., 22:48   #1005
Quote:
Allexis kaže: Pogledaj post
D&G () se zove....na trešnjevci, blizu doma sportova
puno ime pizzerije je "Yes DG"..........zasto ljudi ne vole je ovo:

To je inace normalno da se takav komad sunke dobije kod njih. Ali bez obzira na to, jer osobno od takvih gromada mesa se ne grozim DG smatram medju najboljim pizzerijama u gradu jer njihova pica je socna. Oni za razliku od vecine zagrebackih pizzerija ne stede na paradajz sosu i zato im je pizza dobra.
A ipak zasto volim DG:
1. registriran je kao noćni klub i radno vrijeme im je do 2 ujutro tako da se imam gdje zapit. Nazalost se i najedem u jedan ujutro, pa ih mrzim, ali to je druga prica sad
2. imaju tako dobru prođu da kod njih znaš da se nećeš otrovati s točenom Bavarijom starom po par dana.
__________________
Znas sve, znas kako je, nisi mali......
Kalfaluk is offline  
Old 01.02.2009., 11:32   #1006
Nastavljam s promocijom pizzerije Yes DG iz Metalčeve ulice u Zagrebu. Pogledajte samo sliku tog WC.
__________________
Znas sve, znas kako je, nisi mali......
Kalfaluk is offline  
Old 07.02.2009., 15:45   #1007
Pizzerija u dubcu - help

Trazim pizzeriju s dostavom u dubcu, ako netko ima preporuku, naime pretrazila sam gastronaut, zagreb info i sl. i nisam na nista naisla, hvala unaprijed na pomoci =)
Paratres is offline  
Old 07.02.2009., 17:03   #1008
nije dubcu nego dupcu amfora tel 01/2922-414 najbolja pizzerija u okolici, al su par puta zasrali.. al opet najbolja u okolici
Walker_CRO is offline  
Old 07.02.2009., 17:34   #1009
hvala na pomoci i isprike na uklesanom B
Paratres is offline  
Old 07.02.2009., 17:53   #1010
Quote:
Walker_CRO_ranger kaže: Pogledaj post
nije dubcu nego dupcu amfora tel 01/2922-414 najbolja pizzerija u okolici, al su par puta zasrali.. al opet najbolja u okolici
i za pravopis i za Amforu
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Old 07.02.2009., 21:13   #1011
jel imaju oni u amfori još neka jela osim pizze,mislim neke pizzerije imaju i rižoto,tjestenine...
kataivlado is offline  
Old 08.02.2009., 14:31   #1012
čula sam da se otvara pizzeria na mjestu gdje je prije bila pizzeria edo (kod stanice staglišće)....napokon da i blizu jaruna nešto otvore....jer je ovaj dio grada po pitanju dostave i dobrih pizza ...nadam se da i pizza bude dobra, inače nikakve koristi od otvaranja...
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Old 08.02.2009., 16:42   #1013
trebam neku dobru dušu koje će mi preporučit najbolju pizzu (za neke normalne pare, jasno) koja se može naručit na adžijinu (kod trešnjevačkog placa)
i da, znam da sam kod kariole blizu, al reko za normalne pare
__________________
"The ability to speak doesn't make you intelligent."
Firkraag is offline  
Old 08.02.2009., 16:44   #1014
Quote:
Firkraag kaže: Pogledaj post
trebam neku dobru dušu koje će mi preporučit najbolju pizzu (za neke normalne pare, jasno) koja se može naručit na adžijinu (kod trešnjevačkog placa)
i da, znam da sam kod kariole blizu, al reko za normalne pare
Marco Polo nıje loša picerija - pice su normalne zagrebačke, ali solidne, blizu placa je i ima stranicu http://www.marcopolopizza.hr/
dostava im jedino ne radi stalno, nazovi pa pitaj
turbododo is offline  
Old 08.02.2009., 16:49   #1015
hm, da... nemaju dostavu danas
svejedno 10x

next!!
__________________
"The ability to speak doesn't make you intelligent."
Firkraag is offline  
Old 08.02.2009., 22:23   #1016
Quote:
Firkraag kaže: Pogledaj post
trebam neku dobru dušu koje će mi preporučit najbolju pizzu (za neke normalne pare, jasno) koja se može naručit na adžijinu (kod trešnjevačkog placa)
i da, znam da sam kod kariole blizu, al reko za normalne pare
6ica ce ti odraditi dostavu do adžijine...trebali bi barem
__________________
Znas sve, znas kako je, nisi mali......
Kalfaluk is offline  
Old 16.02.2009., 00:51   #1017
Quote:
Allexis kaže: Pogledaj post
čula sam da se otvara pizzeria na mjestu gdje je prije bila pizzeria edo (kod stanice staglišće)....napokon da i blizu jaruna nešto otvore....jer je ovaj dio grada po pitanju dostave i dobrih pizza ...nadam se da i pizza bude dobra, inače nikakve koristi od otvaranja...
napokon našla na jarunu dobru pizzu iz dostave --> pizzeria La Rustica (Gajevo)

odmah da napomenem da se ne može mjeriti s karijolom i mangiare.....ali definitivno najbolja pizza koju sam probala u okolici jaruna (otkad se kupidon zatvorio)...naručila sam quattro formaggi, dečko la rusticu (ali bez šunke, buđole i konjske kobasice) i obje su bile iznenađujuće jako dobre...čak imaju mozzarellu....tako da kad buduem naručivala, odsad tamo uzimam...

od ostalih koje sam naručila i koje su bile

gabrek
kum
sidro
baschiera
mystic
mex food
vox
magis
gigi
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Old 19.02.2009., 01:07   #1018
OK vidim da ljudi ne vole DG ali opet... tih 2 ujutro do kad su radili je meni bilo najvaznije jer sam blizu bla bla bla

ALI DALI ITKO ZNA zasto s DG zatvorio?? zbog slika WCa i slicno? :P
SK B-zona is offline  
Old 19.02.2009., 01:16   #1019
Quote:
Allexis kaže: Pogledaj post
napokon našla na jarunu dobru pizzu iz dostave --> pizzeria La Rustica (Gajevo)

odmah da napomenem da se ne može mjeriti s karijolom i mangiare.....ali definitivno najbolja pizza koju sam probala u okolici jaruna (otkad se kupidon zatvorio)...naručila sam quattro formaggi, dečko la rusticu (ali bez šunke, buđole i konjske kobasice) i obje su bile iznenađujuće jako dobre...čak imaju mozzarellu....tako da kad buduem naručivala, odsad tamo uzimam...

od ostalih koje sam naručila i koje su bile

gabrek
kum
sidro
baschiera
mystic
mex food
vox
magis
gigi
aj daj broj?
gajevo rulez iako se uvjek prodamo pod jarun.
morino is offline  
Old 19.02.2009., 10:08   #1020
Quote:
SK B-zona kaže: Pogledaj post
OK vidim da ljudi ne vole DG ali opet... tih 2 ujutro do kad su radili je meni bilo najvaznije jer sam blizu bla bla bla

ALI DALI ITKO ZNA zasto s DG zatvorio?? zbog slika WCa i slicno? :P
kad se zatvorio?


prije dva tjedna je radio, to znam sigurno.
ivuschka is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:46.