Natrag   Forum.hr > Društvo > Lijepa naša > Zagreb

Zagreb Dan i noć u metropoli

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.11.2009., 12:23   #901
Jel mi može netko objasniti kako da dođem do magme na žitnjaku, ja sam inače na radničkoj, znači nije mi daleko ..
sunčica_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2009., 12:37   #902
Može molim Vas mala pomoć, kako doć od glavnog kolodvora do Policijske akademije u ulici Av. Gojka Šuška 1 ?

Što prije ako je moguće, jer hitno je ...hvala
__________________
... ja sam zauvijek mlad ...
čekič salata is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2009., 13:24   #903
sjedni na 4. ideš skroz do Dubrave, siđeš na okretištu Dubrava. Avenija Gojka Šuška je od okretišta prema sjeveru, dakle prema Novoj bolnici
ivuschka is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2009., 20:06   #904
voze li do west gate-a posebni busevi od črnomerca još uvijek? i koliko je karta otprilike
have_a_nice_day is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2009., 20:40   #905
na zetovoj stranici sam našla samo ovo.

Od četvrtka, 12. studenoga, ZET uvodi novu autobusnu liniju 170 Jarek donji – West Gate.

Trasa linije nalazi se u drugoj tarifnoj zoni ZET-a, i na području Grada Zaprešića. Do stajališta Jarek, koje je na prekidu prve zone, stiže se autobusnom linijom 172 Črnomerec – Zaprešić.

Na liniji vrijede pojedinačne karte za jednu zonu, pokazne karte za lokalno područje Grada Zaprešića, općina Bistra i Luka područje grada Zagreba (oznake na markici ZB i ZB+ZG).

Na liniji ne vrijede pokazne karte za Grad Zagreb (oznaka ZG).

Za vožnju do trgovačkog centra West Gate, uz voznu kartu za Grad Zagreb, potrebno je doplatiti prijevoz kupnjom vozne karte za područje druge zone, odnosno Grada Zaprešića, po cijeni od 8 kuna na kiosku prije dolaska u Jarek ili 10 kuna kod vozača.

Autobus će polaziti iz Jareka donjeg svaki puni sat i do trgovačkog centra vozit će izravno, bez usputnog zaustavljanja. Vozni red linije može se pogledati na www.zet.hr


al to onda nisu oni crveni. crvenog sam vidla ispred lisinskog neki dan punog radnika.


al zato na njihovoj stranici ima kako doći uz pomoć dva busa, presečki bus i zet. link
taj presečki ide s autobusnog kolodvora

Zadnje uređivanje ivuschka : 19.11.2009. at 20:45.
ivuschka is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2009., 14:26   #906
Kako od željezničke u Zg. do početka Domjaničeve?

Koliko vremena mi treba od glavne željezničke stanice do početka Domjaničeve ulice (Kvaternikov trg):

1. Sa taxijem?
2. Sa tramvajem ili busom?
3. Pješice?

Molim i za upute s kojim busom/tramvajem/taxijem? Nažalost ne poznajem Zg. ni malo...
__________________
La vita e bella!
miumiu is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2009., 15:15   #907
kad izađeš iz gl. kolodvora sjedneš na tramvaj br. 13 u smjeru istoka(dakle, desno od konja. slike: 1 2)
kvaternikov trg e zadnja stanica od 13-ice. izgleda ovako

ulica koju tražiš je na sjeveru(raskrižje sa mcdonaldsom), lagana uzbrdica i završava sa kružnim tokom.
Šmirgl is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2009., 18:45   #908
Kojim tramvajem da dođem od GLAVNOG KOLODVORA, do ŠRC ŠALATA ?
Nevermind3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2009., 19:02   #909
Quote:
Nevermind3 kaže: Pogledaj post
Kojim tramvajem da dođem od GLAVNOG KOLODVORA, do ŠRC ŠALATA ?
Možeš tram.4 u smjeru Maksimira, samo onda siđeš u Draškovićevoj poslije Traumatologije. Onda tamo pričekaš tram.8 ili 14.
Ili možeš prema trgu bana Jelačića, pa tamo pričekaš tram.14.
Ponosna_Hrvatica is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2009., 19:05   #910
Quote:
Ponosna_Hrvatica kaže: Pogledaj post
Možeš tram.4 u smjeru Maksimira, samo onda siđeš u Draškovićevoj poslije Traumatologije. Onda tamo pričekaš tram.8 ili 14.
Ili možeš prema trgu bana Jelačića, pa tamo pričekaš tram.14.
Znači uđem u 4 smjer maksimir, siđem u Draškovićevoj i onda pričekam 8 ili 14... OK, hvala puno !
Nevermind3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2009., 19:08   #911
Super, naj-naj hvala na odgovoru!!

Valjda ču vidjeti tog konja kad izadjem iz željezničke stanice. A i zadnja stanica 13-ice mislim da neče biti problem. Samo još pitanje koliko vremena približno vozi tramvaj od željezničke do Kvaternikovog trga i koliko vremena trebam od zadnje stanice 13-ice do Domjaničeve?

Aaaam i još nešto: koji taxi uzeti, ako ne budem imala dovoljno vremena, da stignem do Domjaničeve?

1000 puta hvala!!
__________________
La vita e bella!

Zadnje uređivanje miumiu : 21.11.2009. at 19:50.
miumiu is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2009., 20:42   #912
Quote:
miumiu kaže: Pogledaj post
Super, naj-naj hvala na odgovoru!!

Valjda ču vidjeti tog konja kad izadjem iz željezničke stanice. A i zadnja stanica 13-ice mislim da neče biti problem.
nemožeš ga promašit, čim izađeš iz kolodvora na tom trgu si

Quote:
koliko vremena približno vozi tramvaj od željezničke do Kvaternikovog trga
10ak minuta, maksimalno 15..

Quote:
koliko vremena trebam od zadnje stanice 13-ice do Domjaničeve?
minutu dvije

Quote:
Aaaam i još nešto: koji taxi uzeti, ako ne budem imala dovoljno vremena, da stignem do Domjaničeve?
ne razumijem ne vozim se baš taksijima jer su preskupi. taksi ko taksi
tu vožnju će ti naplatiti barem 40kn, a ako imaš prtljagu još i više

Quote:
1000 puta hvala!!
nema problema
Šmirgl is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2009., 21:42   #913
Hvala

A tako, pa nije to toliko daleko, imat ču dovoljno vremena, fučkaš taxi.
Super si Šmirgl!

H V A L A ! !
__________________
La vita e bella!
miumiu is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2009., 00:47   #914
Quote:
Nevermind3 kaže: Pogledaj post
Znači uđem u 4 smjer maksimir, siđem u Draškovićevoj i onda pričekam 8 ili 14... OK, hvala puno !


Zašto bi čekao 8 ili 14??

Dođi do stanicu iza traumatološke, tj. do vrha draškovićeve, od glavnog četvorka smjer dubec, siđi na četvrtoj stanici, i popni se schlloserovim stubama na šalatu, tj. šrc, stube su ti prema sjeveru iznad križanja vlaške i draškovićeve, čim izađeš iz tramvaja pogledaj u brdo od tebe na lijevo taj tren...
Tigrov friend is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2009., 16:02   #915
Bok svima,
Jel mi netko može pomoć kako da dođem na adresu [U]tuškanac 19[U]. Da li vozi neki bus s britanskog trga do tamo?
pexy8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2009., 20:56   #916
Da, linija 102 Britanski trg - Mihaljevac. Oglasit će i prikazat na displayu kad trebaš sići.
Ponosna_Hrvatica is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2009., 23:40   #917
Hvala!
pexy8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2009., 16:28   #918
Bog!
Zanima me:
Bio sam na Borongajskoj cesti u koju sam ušao iz Donjih Svetica, i tražio sam borongajski kampus. Lijepo sam pratio brojeve, i onda vidio kao neki putokaz: Borongajska 82-100. No, prvo što sam tu vidio kad sam prošao zgrade s rednim brojevima 82, 84, 86, 88, bio je dječji vrtić. Zna li tko kako doći odatle do kampusa?

Zadnje uređivanje pip pirrip : 26.11.2009. at 16:35.
pip pirrip is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2009., 18:27   #919
Pa lijepo sjedi na zetov bus za Vukomerec-Trnavu i pitaj vozača gdje siči, ili odi tramvajem po Vukovarskoj, stanicu prije okretišta Žitnjak, do Čavićeve, gdje su Ledo i Dukat, od tamo ti vozi zetov bus baš za kampus, Čavićeva-Kampus-Čavićeva
Tigrov friend is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2009., 18:42   #920
Hvala!
pip pirrip is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:21.