Natrag   Forum.hr > Društvo > Lijepa naša > Zagreb

Zagreb Dan i noć u metropoli

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.03.2011., 02:03   #1821
Quote:
LadyMA kaže: Pogledaj post
Može mala pomoć?


Trebam doći do Remetinca, Trg narodne zaštite. Ima li koji bus da vozi od Glavnog Kolodvora?
Unaprijed hvala!
na glavnom sjednes na bus za lanište (234).. i izadjes na stanici remetinečki gaj.. i bit ces 50m dalje od trga narodne zastite...
http://www.zet.t-com.hr/media/45934/...20kolodvor.pdf
http://maps.google.com/ - upisi: trg narodne zaštite
Rebbit is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2011., 18:04   #1822
da pitam ovdje
ovak kojim tramvajem doć s autobusnog kolodvora do ulice grada vukovara?
točnije do pučkog otvorenog učilišta u otj ulici?
Metallic fan is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2011., 18:27   #1823
__________________
"Jesam li veći kockar ja koji sam izgubio novac ili neki koji su prokockali svetinju i navijače" Josip Kuže, Uno di noi!
Uvijek spreman is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2011., 18:49   #1824
Quote:
Uvijek spreman kaže: Pogledaj post
čuj nežive svi u Zagrebu
nisu svi iz Zagreba
i ne poznaju svi Zagreb -
ontopic: dobio sma več odgovor
so thanks for nothing
Metallic fan is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2011., 19:32   #1825
nije to, nego se nisi potrudio pogledati prvu temu koja je bila prikazana..a a zove se FET (Forumski Električni Tramvaj) iliti pomoć za nesnalažljive.
Rebbit is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2011., 19:45   #1826
trg Krešimira Čosića

Ima li neka dobra duša da mi objasni kako doći do trga Krešimira Čosića. Nisam iz Zg-a, a trebam sutra do hotela Panorama. Od Gl. kolodvora ili od Cibone, ako može...
marie1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2011., 20:03   #1827
Quote:
marie1 kaže: Pogledaj post
Ima li neka dobra duša da mi objasni kako doći do trga Krešimira Čosića. Nisam iz Zg-a, a trebam sutra do hotela Panorama. Od Gl. kolodvora ili od Cibone, ako može...
Ako ideš od Kolodvora: tramvaj broj 9 u smjeru Ljubljanice. Siđeš na stanici koja se zove Trešnjevački trg. Čim izađeš ideš ravno po ulici Trakošćanska dok ne dođeš do hotela

Ako ideš od Cibone, čekaš tramvaj na stanici Tehnički muzej isto u smjeru Ljubljanice (ispred birtije koja se zove 5 element, iako mi se čini da je tamo sada neka kockarnica ), ali u tom slučaju možeš ići i na tramvaje broj 3 i 12.
__________________
How do vaccines cause autism?
Bat Kol is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2011., 20:22   #1828
Evo da ti bude lakše: http://img535.imageshack.us/img535/5650/trgs.jpg

Izađeš na stanici Trešnjevački trg (crveno označeno) i onda nastaviš pješke ići u smjeru označenom zelenom bojom.
__________________
"Jesam li veći kockar ja koji sam izgubio novac ili neki koji su prokockali svetinju i navijače" Josip Kuže, Uno di noi!
Uvijek spreman is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2011., 20:28   #1829
Quote:
Bat Kol kaže: Pogledaj post
Ako ideš od Kolodvora: tramvaj broj 9 u smjeru Ljubljanice. Siđeš na stanici koja se zove Trešnjevački trg. Čim izađeš ideš ravno po ulici Trakošćanska dok ne dođeš do hotela

Ako ideš od Cibone, čekaš tramvaj na stanici Tehnički muzej isto u smjeru Ljubljanice (ispred birtije koja se zove 5 element, iako mi se čini da je tamo sada neka kockarnica ), ali u tom slučaju možeš ići i na tramvaje broj 3 i 12.

Hvala puno, puno, puno!!! Znam do Trešnjev. trga i koji tramvaji voze, ali nisam uopće povezala da se tako može. Ja sam mislila da ću morat pješačit od Cibone i da ću se samo tako negdje izgubit

Hvala još jednom!!!!!!
marie1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2011., 20:30   #1830
Quote:
Uvijek spreman kaže: Pogledaj post
Evo da ti bude lakše: http://img535.imageshack.us/img535/5650/trgs.jpg

Izađeš na stanici Trešnjevački trg (crveno označeno) i onda nastaviš pješke ići u smjeru označenom zelenom bojom.
Hvala punoooooooo
marie1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2011., 20:37   #1831
Quote:
marie1 kaže: Pogledaj post
Hvala puno, puno, puno!!! Znam do Trešnjev. trga i koji tramvaji voze, ali nisam uopće povezala da se tako može. Ja sam mislila da ću morat pješačit od Cibone i da ću se samo tako negdje izgubit

Hvala još jednom!!!!!!
A gle.. Možeš i preko Ilice
__________________
How do vaccines cause autism?
Bat Kol is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2011., 21:32   #1832
Quote:
marie1 kaže: Pogledaj post
Hvala punoooooooo
nadam se da nejdes na hdz-ov rođendan
Rebbit is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2011., 21:40   #1833
Nisam znala gdje postat upit, pa ću ovdje! Jako mi je bitna informacija. :/

Nisam iz Zagreba pa mi treba za nedjelju i ponedjeljak ako mi netko može reći kojim tramvajem ili autobusom se moram vozit na sljedećim relacijama..

1. Glavni autobusni kolodvor - Put Loparića 29 (ned navečer) [??]
2. Put Loparića 29 - ulica Grada Vukovara 68. (pon rano ujutro) [??]

Hvala unaprijed...
addenda20 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2011., 21:45   #1834
Thumbs up

Quote:
Rebbit kaže: Pogledaj post
nadam se da nejdes na hdz-ov rođendan
ahahahahaaha ne, ali nije ni puno bolje od toga. na testiranje za Agrokor :/

Enivej, hvala svima... skroz ste fora
marie1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2011., 22:16   #1835
Quote:
addenda20 kaže: Pogledaj post
Nisam znala gdje postat upit, pa ću ovdje! Jako mi je bitna informacija. :/

Nisam iz Zagreba pa mi treba za nedjelju i ponedjeljak ako mi netko može reći kojim tramvajem ili autobusom se moram vozit na sljedećim relacijama..

1. Glavni autobusni kolodvor - Put Loparića 29 (ned navečer) [??]
2. Put Loparića 29 - ulica Grada Vukovara 68. (pon rano ujutro) [??]

Hvala unaprijed...
imas ti voznje dosta...
sjednes na autobusnom na tramvaj broj 7 smjer savski most i izadjes na stanici jadranski most..
zatim poslije toga krenes lijepo prema areni zagreb, ili arena centru i jos nekakvih 10min iza arena centra... (upisi u google maps put loparica pa ces vidjet otprilike gdje)...
a do vukovarske 68 dodješ tako da odes lijepo nazad ujutro na stanicu tramvajsku, docekas tramvaj broj 14, s njim se vozis do stanice učiteljski fakultet, zatim tamo pričekaš tramvaj broj 5 i izadjes na stanici sveučilišna aleja i ispred broja 68 si

e sad, vjerojatno jedan dio puta mozes ic busom do savskog mosta (a mozes i od savskog mosta do puta loparica istim tim busevima) i to, oni busevi koji staju na stanici karlovačka cesta 18 il 97...
112, 132, 168,164,111...

a dodjes od glavnog autobusnog kolodvora do savskog mosta sa tramvajem broj 5 u smjeru prečko..
Rebbit is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2011., 22:24   #1836
Quote:
Rebbit kaže: Pogledaj post
imas ti voznje dosta...
sjednes na autobusnom na tramvaj broj 7 smjer savski most i izadjes na stanici jadranski most..
zatim poslije toga krenes lijepo prema areni zagreb, ili arena centru i jos nekakvih 10min iza arena centra... (upisi u google maps put loparica pa ces vidjet otprilike gdje)...
a do vukovarske 68 dodješ tako da odes lijepo nazad ujutro na stanicu tramvajsku, docekas tramvaj broj 14, s njim se vozis do stanice učiteljski fakultet, zatim tamo pričekaš tramvaj broj 5 i izadjes na stanici sveučilišna aleja i ispred broja 68 si

e sad, vjerojatno jedan dio puta mozes ic busom do savskog mosta (a mozes i od savskog mosta do puta loparica istim tim busevima) i to, oni busevi koji staju na stanici karlovačka cesta 18 il 97...
112, 132, 168,164,111...

a dodjes od glavnog autobusnog kolodvora do savskog mosta sa tramvajem broj 5 u smjeru prečko..
omg ovo sve moram zapisat.... pogubit ću se maksimalno
hvala punooo

Zadnje uređivanje addenda20 : 30.03.2011. at 22:29.
addenda20 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2011., 13:47   #1837
Kako doć s autom na tuškanac, točnije do Saloona iz smjera dubrave?
Yuna is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2011., 14:07   #1838
http://maps.mireo.hr/GElin2/

Početna adresa Dubrava, Zagreb
search, odvučeš rješenje dole u Router
Druga adresa Tuškanac 1A, Zagreb
search, odvučeš dole u Router
klikneš na šestar i eto ga

ccc
SETRA Samoborček is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2011., 14:34   #1839
Quote:
Rebbit kaže: Pogledaj post
na glavnom sjednes na bus za lanište (234).. i izadjes na stanici remetinečki gaj.. i bit ces 50m dalje od trga narodne zastite...
http://www.zet.t-com.hr/media/45934/...20kolodvor.pdf
http://maps.google.com/ - upisi: trg narodne zaštite
HVALA! Super!
LadyMA is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2011., 16:46   #1840
ima nesto na zetovim stranicama:
http://www.zet.hr/autobus/dnevni.aspx link trase (sa svakog okretista)
dimnjak is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:13.