Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Dječje zdravlje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.10.2007., 18:04   #201
da se nadovezem na strumpficu - to vam je ovo:
centar za ranu psihomotoricku stimulaciju

a i ovo mi se cini prikladno za ovaj topik:
ne brinite, pitajte
isto drze strucnjaci s ERF-a.
Zmijica is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2007., 20:49   #202
Zmijo tnx za linkove
Nazvat ću ih i ja (ćemo zajedno do njih Štrumfić? )
__________________
"Describe your relationship with God." I just put "He never writes, he never calls. Frankly, I think the guy is dead."
SaveAss is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2007., 20:56   #203
može, ja ću zvati sutra iza devet, ajd pošaljem ti moj broj mob na pp da se možemo ujutro sms-at
Štrumpfeta is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2007., 21:06   #204
Cure hajde javite kako je bilo. Mi ćemo isto nastojati otići.
Baskerka is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2007., 21:13   #205
joj curke moje i bebulini
meni je sve ovo ko nuklearna fizika, citam i nis ne kontam, samo se iskreno molim da na kraju svih ovih prica se za par godina svi nasi bebaci skupe na bundeku i odhaklaju partiju nogaca
__________________
Leteci Junacak

forumska savjetnica za izdajanje LOL
magic blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2007., 21:15   #206
magic u to uopće ne sumnjam!
Štrumpfeta is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2007., 21:16   #207
Magic ni ja ne sumnjam u to

Inače, samo da vam javim kako je prošlo u Vinogradskoj.
Došla sam spremna

Podsjetnik: prošli put kad sam došla s mališom izprevrtala ga je u 10-ak minuta i rekla neka dođemo ponovo za 2 mjeseca...Kao, neka opet zovemo doktoricu za novi termin Pa na ovo sam i čekala toliko i sad mi djetetu posvete svi zajedno tamo 15 minuta i odkantaju nas
Valjda sam od ljutnje tog trena promijenila boju pa mi je bez mnogo navlačenja rekla da ipak dođemo ponovo za tjedan dana.

I eto...došli mi danas a ja odmah s vrata u glavu s pitanjem da zašto druga djeca dolaze tu na vježbice a nama je zadnji put rekla da ne dolazimo više, iako imamo uputnicu za vježbe do kraja godine (uputnicu je tražila doktorica valjda s nekim vražjim razlogom ). I kaže meni ona da to ovisi jel imaju mjesta ili ne i tako to....

Na to sam je fino upitala: "Tko i na osnovu čega odlučuje koje dijete dolazi na vježbe a koje ne?"
Na ovo nisam dobila odgovor. Ali sam zato odmah dobila sljedeći termin.

Znači, ako nemaš vezu i šutiš - možeš doma.

Ali! Ako nemaš vezu al zato imaš jezičinu - e onda "gospođo evo vam termin..."
__________________
"Describe your relationship with God." I just put "He never writes, he never calls. Frankly, I think the guy is dead."
SaveAss is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2007., 21:20   #208
saveass, jeste li danas učili nove vježbe? bravo za stav!
Štrumpfeta is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2007., 21:33   #209
eto i nas na ovom topicu..
dobili uputnicu za vinogradsku..

teta ped našla da bebe križa noge kad nas digne iz leđećeg leđnog položaja u stajaći..
napisala nam CPK (križa noge)..

i sad sam ja u totalnom rasulu i komi.. (možda je to nekom smješno al meni nije)..

prijateljica mi je preporučila prof. Turaliju.. a kako ju nisam danas dobila na telefon, poslala sam joj mail (za koji se nadam da čita)..
pa ćemo vidjeti..
a sutra ću se probati naručiti u Vinbogradskoj i čekati da bebe prohoda dok dođem na red..
__________________
"MM kaže "Ja nisam kriv!"
Ček da si odrežem kandže.. onda možemo razgovarati..
nyn@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2007., 21:34   #210
Quote:
Štrumpfeta kaže: Pogledaj post
saveass, jeste li danas učili nove vježbe? bravo za stav!
Ništa novo. Ona radi, a ja zabavljam mališu da bar malo prestane jecat i ronit krokodilske suze i u tom vremenu - koliko vidim dobro vidim, ako ne - neće se ona trudit da ja skužim kako to doma radit. Loši su

Inače sve vježbe koje rade su kao one koje smo privatno radili, samo što su nas privatno driblali da dobro naučimo kako raditi, trudili su se, a ovi rade samo da odrade... Al ako se ponadala da će me se riješit, gadno se prevarila - dolazit ću joj svakog tjedna.

I pazi što mi je rekla kad je skužila da neću odustat - kaže: "al ovo što dolazite kod nas vam neće ništa puno pomoć"

Kao što rekoh - loši su, aljkavi i vidi se da rade samo da odrade

Inače, pričala sam s pedicom i potužila joj se na Vinogradsku i ona mi govori kako je čula da s Goljaka odlaze u Vinogradsku, pa mi stvarno nije jasno što se ovo nama dešava
__________________
"Describe your relationship with God." I just put "He never writes, he never calls. Frankly, I think the guy is dead."
SaveAss is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2007., 21:38   #211
saveass i nyn@, teško mi je povjerovati da bi netko od mog fizioterapeuta otišao u vinogradsku: mislim, čovijek se stvarno trudi, naručio nas dva puta u istom tjednu jer ne želi da nešto ostane nerješeno. mislim on stvarno radi s bebom i hoće da ja ponovim sve tako da smo sigurni da sam sve naučila. to je slično ako kod polovine, al djabe
Štrumpfeta is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2007., 21:40   #212
nyn@ draga
B isto križa nogice i sve što možemo oko toga je da mu ih razmičem svaki put kad to napravi.
Pričekajte da vidite što dr kaže, nemoj paničarit.

Nadam se da će te imat bolji tretman u Vinogradskoj od nas (mi smo očito neka iznimka )

Kod Turalije i mi mislimo ići!
Sutra ću nazvat i nadam se da će nas primit u srijedu
__________________
"Describe your relationship with God." I just put "He never writes, he never calls. Frankly, I think the guy is dead."
SaveAss is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2007., 21:40   #213
nyn@ brate, pa kako smješno! pa roditelj si i normalno je da te brine i da želiš svojoj emi sve najbolje.
nemoj biti očajna, mislim da je dobro da razgovaraš sa stručnjakom koji će ti pomoći i uputiti kako da radiš sa bebeom. ema je dobra, napredna curica, uz vježbe će postati savršena
Štrumpfeta is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2007., 21:42   #214
saveass, ja sam dobila termin u iduću srijedu, a moja prijateljica koja je razgovarala s njima odmah nakon mene tek za 31.10. sad, ne znam kako to, ali valjda je ova srijeda bila puna?
Štrumpfeta is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2007., 21:43   #215
Quote:
Štrumpfeta kaže: Pogledaj post
saveass i nyn@, teško mi je povjerovati da bi netko od mog fizioterapeuta otišao u vinogradsku: mislim, čovijek se stvarno trudi, naručio nas dva puta u istom tjednu jer ne želi da nešto ostane nerješeno. mislim on stvarno radi s bebom i hoće da ja ponovim sve tako da smo sigurni da sam sve naučila. to je slično ako kod polovine, al djabe

Eto vidiš...Da barem i mi možemo kod njega...
To i je pravi pristup!
Ovo što mi prolazimo u Vinogradskoj je za svaku osudu...
__________________
"Describe your relationship with God." I just put "He never writes, he never calls. Frankly, I think the guy is dead."
SaveAss is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2007., 21:47   #216
Quote:
Štrumpfeta kaže: Pogledaj post
saveass, ja sam dobila termin u iduću srijedu, a moja prijateljica koja je razgovarala s njima odmah nakon mene tek za 31.10. sad, ne znam kako to, ali valjda je ova srijeda bila puna?
Neću se nervirat....jednostavno prihvaćam da me u zadnje vrijeme ništa ne ide, a ono što me i krene, krene tek kad krv pustim...
....i pjevam always look on the bright side of life....
__________________
"Describe your relationship with God." I just put "He never writes, he never calls. Frankly, I think the guy is dead."
SaveAss is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2007., 21:53   #217
Quote:
SaveAss kaže: Pogledaj post
nyn@ draga
B isto križa nogice i sve što možemo oko toga je da mu ih razmičem svaki put kad to napravi.
Pričekajte da vidite što dr kaže, nemoj paničarit.

Nadam se da će te imat bolji tretman u Vinogradskoj od nas (mi smo očito neka iznimka )

Kod Turalije i mi mislimo ići!
Sutra ću nazvat i nadam se da će nas primit u srijedu
ma ona neznam od 20 puta kaj ju digneš 1 prekriži te noge tako..
__________________
"MM kaže "Ja nisam kriv!"
Ček da si odrežem kandže.. onda možemo razgovarati..
nyn@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2007., 22:00   #218
o ninek, nije smijesno nimalo
a tko se smije - ma, nikom to ne bih pozeljela.
najvjerojatnije nije nista strasno - ali sve osim "savrseno normalno" meni, tebi i svakoj mami je - uzas.

ma prosla sam to - glavinjala sam tjedan dana kao da me netko sakom u glavu opalio.
i jos gore, jer da je bar moja glava, a ne njegova

zato veliki i budi veceras u bedu koliko si duga i siroka.
(a sutra obrisi suze, trgni jednu ljutu i kreni po najbolje za emicu)

Zmijica is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2007., 22:01   #219
Quote:
nyn@ kaže: Pogledaj post
ma ona neznam od 20 puta kaj ju digneš 1 prekriži te noge tako..
Njima ti je to dovoljno....Eh...šta da ti kažem - mi smo s B došli zbog stisnute desne šakice koju je počeo odmah nakon toga otvarati, a sada imamo x stvari koje "ne tako, nego ovako", pa "ne smije ovo, ni ono...", pa čuda.....
To je ono o čemu smo već pričali - stave te pod povečalo i kad jednom uđeš u to, ne izlazi se tako lako...
S druge strane, to povečalo je bolje od stava "nije ništa", a onda se ispostavi da se kasno reagiralo....
__________________
"Describe your relationship with God." I just put "He never writes, he never calls. Frankly, I think the guy is dead."
SaveAss is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2007., 22:06   #220
Quote:
SaveAss kaže: Pogledaj post
Njima ti je to dovoljno....Eh...šta da ti kažem - mi smo s B došli zbog stisnute desne šakice koju je počeo odmah nakon toga otvarati, a sada imamo x stvari koje "ne tako, nego ovako", pa "ne smije ovo, ni ono...", pa čuda.....
To je ono o čemu smo već pričali - stave te pod povečalo i kad jednom uđeš u to, ne izlazi se tako lako...
S druge strane, to povečalo je bolje od stava "nije ništa", a onda se ispostavi da se kasno reagiralo....
toga je mene strah..
jerbo je bebe prošla 6.mj..
a prije to nije radila..
(bar ne na takav način..)
__________________
"MM kaže "Ja nisam kriv!"
Ček da si odrežem kandže.. onda možemo razgovarati..
nyn@ is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:49.