Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.03.2015., 14:56   #1481
Mi imamo Brevi slex, ali ne želi sjediti u njoj. Stoji i kupi prašinu, a tako je slatka. Samo malo teška.
Enter Sandwoman is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2015., 00:12   #1482
Quote:
lavida kaže: Pogledaj post
Gdje ste gledali rabljene, njuškalo?

Kakvu prečku ste imali, drvenu ili onu novu plastičnu, jel bebi bilo pretvrdo ili ste stavili neki jastučić?
nikad nismo imali jastučić i ne mislim da je potreban - ni na svojim stolicama nemamo jastuke i nije nam pretvrdo. drvenu prečku smo imali, za ovu plastičnu nisam ni čula.
__________________
La vida es sueno T. 1.1.2009. M. 25.1. 2013.
Kakadu is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2015., 15:22   #1483
Da probam ovdje...
Ima li tko Mima Moon hranilicu?
Zapela mi je za oko, pa me zanima kako je tko zadovoljan?
J&B is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2015., 17:55   #1484
Quote:
J&B kaže: Pogledaj post
Ima li tko Mima Moon hranilicu?
Baš je lijepa ovako na slici, nisam je nigdje vidjela uživo.

Ja se odlučila za Tripp Trapp. Na toliko sam mjesta pročitala da je djeca vole da me je to povuklo.

Ima li netko bijelu? Je li se lako grebe?
Cliodhna is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2015., 14:48   #1485
Quote:
Cliodhna kaže: Pogledaj post
Baš je lijepa ovako na slici, nisam je nigdje vidjela uživo.

Ja se odlučila za Tripp Trapp. Na toliko sam mjesta pročitala da je djeca vole da me je to povuklo.

Ima li netko bijelu? Je li se lako grebe?
Mi imamo bijelu, beba još koristi newborn set pa ti ne znam reći, ali ovo što mi rukujemo ili zapnemo s nečim ništa nije izgrebano
__________________
20.06.2009.
lavida is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2015., 22:51   #1486
Ja imam tripp trapp zelenu ,jako sam zadovoljna sa njom. Moja mala ju je odmah prihvatila i baš uživa biti u njoj. Još nije dovoljno velika da sa njom lupa o stol, tako da ne mogu reći kako se drži po tom pitanju.
Lakonoga777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2015., 14:58   #1487
Zvuči izdržljivo i obećavajuće. Hvala, cure.
Cliodhna is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2015., 10:39   #1488
ljudi, znate li gdje ima za kupiti zamjenske navlake za hranilice? nasljedili smo primabebe hranilicu, u odlicnom stanju, ali navlaka je unistena, a nigdje ne mogu naci za kupiti... ako vec nema originalnih, zna li netko gdje mogu kupiti-naruciti nekakav univerzalni jastucic da beba ne sjedi bas na tvrdo plastici?
__________________
Prihvati svaku stresnu situaciju kao pas... Ako to ne možeš pojesti ili se s time poigrati, popišaj se na to i kreni dalje...
piva007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2015., 15:30   #1489
Navlaku za hranilicu (iako je to više zaštitni jastučić imaš u Ikei)

http://www.ikea.com/hr/hr/catalog/products/90251824/

Mene zanima gdje kupiti hranilicu (više kao stolicu) koja se namontira s onim navojima na stol i ostane visiti na stolu....
Nešto kao ova: http://shop.chicco.hr/ProductList/84...za-stol.wshtml

Ali da ne ide toliko duboko u stol s tim mehanizmom za pričvršćivanje jer imamo tzv. kuhinjiski otok pa je ne budem mogla pričvrstiti....

Jedno od rješenja nam je i hranilica u obliku barske stolice.....odnosno te visine, ali to nisam vidjela za kupiti.....
valed is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2015., 15:36   #1490
Quote:
valed kaže: Pogledaj post
Jedno od rješenja nam je i hranilica u obliku barske stolice.....odnosno te visine, ali to nisam vidjela za kupiti.....
Meni je ova fora od tih visokih: http://www.prams.net/childwood-evolu...-natural-white.

Osim na "barsku" visinu, da se spustiti i za "normalan" stol i za "dječju stolicu", 3 visine ima.

109€ mi se ne čini prestrašno za to, a i nije ružna, čak mi je i slatka (meni je većina hranilica ružna).
Cliodhna is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2015., 15:49   #1491
Quote:
Cliodhna kaže: Pogledaj post
Meni je ova fora od tih visokih: http://www.prams.net/childwood-evolu...-natural-white.

Osim na "barsku" visinu, da se spustiti i za "normalan" stol i za "dječju stolicu", 3 visine ima.

109€ mi se ne čini prestrašno za to, a i nije ružna, čak mi je i slatka (meni je većina hranilica ružna).
Out of stock nažalost....budem malo pretražila internet...hm
valed is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2015., 15:50   #1492
ja ti imam takvu hranilicu šta se može našarafiti na stol. ne ove prve na linku, nego onakve pri dnu

ne moraš ti to tako duboko našarafiti, ima dosta dugačke te krakove šta idu ispod stola, a ti možeš odmaknuti koliko hoćeš napred ili nazad. no, ne baš puno, ide

ona ikeina za 100kn ti je dosta visoka, i baš izgleda kao barski stolac
vlovrec is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2015., 15:50   #1493
Ha....ali imaju i ostale hranilice/stolice...hvala na linku Cliodhna
valed is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2015., 15:55   #1494
Nažalost, nije nam ikeeina dovoljno visoka, već smo mjerili....tako da dolazi u obzir baš visoka barska hranilica (kako ovo glupo zvuči - kao da planiram vući dijete po birtijama) ili taj stolac što se pričvrsti.....
valed is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2015., 16:05   #1495
Quote:
valed kaže: Pogledaj post
Ha....ali imaju i ostale hranilice/stolice...hvala na linku Cliodhna
Nema na čemu.

Nisam uopće skužila da je out of stock. Sejvala sam već ranije taj link jer dućan dostavlja besplatno za narudžbe preko 100€ pa je takve uvijek dobro negdje sejvati.
Cliodhna is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2015., 16:49   #1496
Ma super. Sve te hranilice koje se montiraju na stol imaju nosivost do 15 kg, a sad smo na 14kg...
valed is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2015., 00:25   #1497
Pozdrav svima!
U fazi smo trazenja hranilice pa me zanima vase misljenje oko ikeine hranilice antilop. S obzirom da nema jastuk za pod guzu, nego samo za bocne strane, mozda glupo pitam, ali jel njima tvrdo sjedit tak na hranilici bez ikakvog jastuka?
slatkakobombon is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2015., 10:30   #1498
ne, ok mu je
ali doduše nikad ne sjedi u tome duže od pola sata- sat

mi smo inače dobili tu hranilicu kao da bude u kući od staraca na selu. na kraju se pokazala puno boljom od neke svemirske koju imamo gdje je stalno klizio, visio, onaj tanjur mu je pod bradom bio, ma grozno.

sad jede u toj ikeinoj, a ova je u dnevnoj skuplja prašinu
jedino pazi na tu ikeinu, čini mi se dosta uska, moj je inače neuhranjen (imam i napismeno) pa mu je ono taman, stane još, ali mislim da za godinu dana više neće biti


savjet svima koji kupuju hranilicu, obavezno dijete staviti unutra i vidjeti kako sjedi.
ja nažalost nisam to mogla primijeniti jer sam sve 3 hranilice dobila na poklon
vlovrec is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2015., 10:32   #1499
ja sam se isto pitala za famoznu stoke trip trap

https://www.google.hr/search?q=stoke...xl5Rk8kKZmM%3A

ono, drvo, drvo

ali ljudi vele da je djeci ok u tome
vlovrec is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2015., 12:30   #1500
Mi isto imamo ikeinu hranilicu kod staraca i malom je ok, nisam primijetila da mu smeta što nema jastučića pod guzom. Doma imamo stokkeovu, al s jastučićem, kad je jastučić na pranju/sušenju sjedi samo na drvenom dijelu i ne smeta mu ništa, sjedi isto kao i s jastučićem.

Iskreno, najmanje vremena prosjedi u hranilici, većinom sjedi na podu (na pločicama, parketu) tako da to što hranilica nema jastučić ne bi pretjerano uzimala u obzir prilikom kupnje (al to sam ja). Ikeinu hranilicu Ikea ima u svom restoranu pa se može isprobati prije kupnje, znači ne samo posjesti dijete nego ga i nahraniti u istoj.
mah mah is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:13.