Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Magija i mistika

Magija i mistika Od parapsihologije do metafizike

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.05.2011., 10:39   #1981
Thumbs down

Nemoć, očaj, bijes, tuga..ne znam kako opisat situaciju..
ukratko, obitelj i rodbina mi umire.. svi s mamine strane oboljevaju od raka u rekordnom roku..lječnici ne pronalaze objašnjenje..
počeli smo ramišljati o tome da je to neka viša sila, neki uroci.. ne bi nam bio prvi put da se susrećemo s tim, ali ovo je već postalo zastrašujuće.
Ukratko, počelo je save prije 5 godina kada je mamina sestra obolila od raka, nakon nje, tata, mama i sad i druga sestra.. svi rak i svi umiru u roku od par mjeseci.. evo sada, ova druga mamina sestra.. u 2. mjesecu ju je odjednom zabolila glava (par mj prije bila na sistematskom pregledu i sve 5 bilo) otišla kod doktora, tumor veličine jabuke na mozgu.. hitna operacija, nakon mjesec dana kontrola, tumor se vratio, slijedila je druga operacija glave.. i jučer je bilo točno mjesec dana od te druge operacije.. stravične glavobolje opet počele, hitno poslana u zagreb na pregled, TUMOR PO 3. PUTA i to opet veličine jabuke!!!!
Lječnici ne mogu shvatit kako se to događa i kakao tako brzo naraste... i nažalost, sada su od svega digli ruke.. rekli su da više nema smisla operirat.. nažalost, moramo se pomirit s tim da gubimo još jednog člana obitelji po 4. put na isti način..
STRAH me, užasno me strah i po tome je sada moja mama na redu!!!! Nemogu to dopustiti, ako ima ikakve veze s crnom magijom, urocima i sl.

Čula sam za neke ljude, ali pitaj boga koji od njih u ljudi koji stvarno znaju što rade, i kojima je samo cilj uzeti novce.. Čak su nam u bolnici, nakon što su čuli slučaj u našoj obitelji, rekli da probamo pronać neke alterantivne načine, i ljude koji se na duhovnoj razini bave takvim stvarima...

Sestra se trebala udati za par mjeseci, ali je zbog cijele situacije svadba otkazana..
Ne znam što nam je činiti.. imam dojam kao da živimo u hororcu i da samo možemo čekati tko je sljedeći na redu!

Isto tako jučer mamin brat javlja da je na neobičnom mjestu našao 2 jaja, a kokoši niotkuda


Zadnje uređivanje Loona70 : 19.05.2011. at 10:52.
Loona70 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2011., 03:15   #1982
ja sam skidala urok vec 4 puta platila para i para. al nikako da ga SKINEM. sad idem u sloveniju po preporuci i to je ZADNJI put da se trudim jer nemogu vise
__________________
I don’t need to be drunk to do stupid things.
blackdevilles is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2011., 12:39   #1983
Quote:
Loona70 kaže: Pogledaj post
Isto tako jučer mamin brat javlja da je na neobičnom mjestu našao 2 jaja, a kokoši niotkuda

Jaja mogu biti i od zmija, kornjača....

Ako liječnici nisu ništa našli prvo bih preporučio radiesteziju ili preseljenje na neko drugo mjesto stanovanja.

Quote:
blackdevilles kaže: Pogledaj post
ja sam skidala urok vec 4 puta platila para i para. al nikako da ga SKINEM. sad idem u sloveniju po preporuci i to je ZADNJI put da se trudim jer nemogu vise
Stvar je jednostavna. Nemaš urok. Preporučio bih ti posjet nekom kvalitetnom astrologu, život se sastoji od lijepih i ružnih događaja a putem astrologije se može vidjeti kvaliteta trenutnog tijeka događaja u životu.

Kako se manifestira taj urok?

Quote:
NAJBOLJA kaže: Pogledaj post
Slažem se, i više nego jadno znam ja koji ce pomoći bez da im nešta platiš...
Pa da, smisao foruma jest razmjena informacija a ne ovako mamljenje ljudi.
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes

Zadnje uređivanje Bat Kol : 20.05.2011. at 14:00.
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2011., 13:28   #1984
Dobar dan narode. Nemojte biti lakovjerni i nasjedati na puste priče skidanja uroka za određenu svotu novca. Ako malo bolje pogledamo astro show koji se prikazuje na televiziji vidjeti ćemo jasno da su to obični materijalisti i prevaranti. Ako već imaš uvid u moć magije, barem minimalan, nepisano je pravilo da se to ne prodaje za nikakav novac. Niti se druge uči o tome za novac, tu ulogu igraju sasvim druge stvari, širem pučanstvu nedostupne. Sigurno se pitate kako se riješiti određenih uroka?, a da vas ja pitam dali i znate što je zapravo posrijedi?, pa niste valjda toliko naivni da mislite da osobe koje su se na vas naljutile ili ste im nešto loše učinili mogu tek tako baciti urok na vas. NE MOGU. Zna se na koga se bacaju uroci i kletve, a na koga ne i još se bolje zna tko je to sposoban da radi, a da mu se isti to ne vrati. Kada bi svi mogli bacati uroke jedni na druge, nastao bi cirkus povećih razmjera, ali to je dakako nemoguće. I da kažem nema podijele na bijelu i crnu magiju, to je još jedan trik da se čovječanstvo zavara i nasjedne da će vas ovi bijeli izvući iz okova ovih crnih. To je zasada sve od mene. Ako netko ima pitanja i nejasnoća može pitati u inbox. I još jedanput na napomenem: nemojte nasjedati na kojekakve tarote i numerologe koji će vam pomoći od srca, ali za određeni novčani iznos, bez jasne(ne mislim na usmene) garancije za riješenje problema. Pozdrav
no_escape is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2011., 14:09   #1985
Baphomet ti si mi nekak naj realnji i priseban,
nisam od onih koji vjeruju u copranja ali?
kak da velim nemrem se maknut s mrtve točke,stalno se nekaj petlja radi al sve skupa jedna velika nula.nije da sam sad bil neki kak reč uspješan il materijalista ali bilo je nakaj od onog kaj sam radil sad jedva na nuli.
i kak sam sad obiteljski čovjek stvarno pazim na novac nije da me briga kak je bilo prije.
imam osječaj da sve ide kontra od onog kak bi trebalo,kao da donosim odluke koje idu na moju štetu,
a dobit posao il zadržat gotovo nemoguče,firma radi dobro i ja dođem radit i ko za kiflu firma počne najednom loše poslovat.
nemam više ideja za objasnit zakaj je krenulo loše več mi došlo da povjerujem da me neko ureko.
a doslovno je počelo ič prema dole kak mi mama umrla i drugi sin se rodio i to u istom danu.
nemam neko realno objašnjenje al stalno ide prema dolje nikak u +.
i sad ak neko vidi neko kaj je uzrok problema nek kaže tu il na PP,ak se stvari počnu mijenjat u pozitivnom smislu nagradit ču ga na neki način,bez rezultata nema ni nagrade
ne zanimaju me da znam kaj ti je il mogu pomoč,dok ne pokuša objasnit nemora se ni trudit išta napisat.
__________________
pretpostavka je majka svih zajeba
daniels001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2011., 14:26   #1986
pozdrav svima

nikada nisam mislila da ću napisati slovo na ovu temu

privukao me naslov,pa me zanima koliko je to točno??????

zašto se nekome uzastopno događaju samo dobre a nekome samo loše stvari u životu..

voljela bi da mi se netko od znalaca javi..može pp.
hvala
__________________
vratit će se walter ........
ne(sretna) is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2011., 14:37   #1987
Zato što ljudi imaju tendenciju zaboravljanja ili zanemarivanja dobrih stvari koje im se događaju u životu.

Nisam još nikoga sreo da su mu se događale samo loše stvari u životu.
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2011., 15:31   #1988
Quote:
blackdevilles kaže: Pogledaj post
ja sam skidala urok vec 4 puta platila para i para. al nikako da ga SKINEM. sad idem u sloveniju po preporuci i to je ZADNJI put da se trudim jer nemogu vise
skinuli ti jesu , ali dali si dobila kakvu zaštitu ?
cb3000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2011., 15:35   #1989
Quote:
cb3000 kaže: Pogledaj post
skinuli ti jesu , ali dali si dobila kakvu zaštitu ?
Zašto misliš da su ga skinuli kad ide opet na skidanje?

I kakvu bi zaštitu morala dobiti?
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2011., 18:58   #1990
Kao što je netko već rekao... život se sastoji od lijepih i manje lijepih stvari, neki od nas imaju više sreće ili manje u životu.... Ne znaći odmah da su svi ureknuti.
Uroci postoje, ne u mjeri kao nekada, ali postoje . Svatko tko vam naplati usluge- ništa od toga. Ja kad sam radila neke stvari, radila sam besplatno. Isto tako ljudi koje znam, koji se bave tipa čitanjem iz karata i slično- koji stvarno nešto vide, ne traže za to novce, jel to je dar koji su dobili. Naravno da i ti ljudi od nečega moraju živjeti.... ali nije isto ako nekome donesete kavu i date simboličnih 20kn ili ako po tretmanu vam netko uzme 300kn (da ne govorim više, do kojih su mjera ljudi sposobni ići).
A treća stvar, uroci su razni, manifestiraju se na razne načine, isto tako ne mogu se svi maknuti, mogu se samo ublažiti, tipa ako je na nekoga bačen urok da oboli od raka na mozgu, može se postić da se urok ublaži, i da se manifestira samo kroz jake glavobolje i migrene. To je samo primjer. I definitivno, netko ko zna nešto o ovome, ili se je susretao s tim i slično, prvo će vas poslušati, i probati nešta napraviti, da vam kaže dali može ili ne može, i o čemu se točno radi, i NE uzeti za to novac !

Tragedje su sastvan dio našega života. Velika smrtnost u obitelji od raka- moramo tu uključiti i genetiku, ili neznam jel vam tko savjetovao da malo vidite gdje živite- moguća su razno razna zračenja i slično Jel inače rijetki su uroci, tj rijetko tko ko baca uroke može napraviti da krajnji rezultat bude smrt, a naročito, ako se radi o više ljudi, zato ne vjerujem u to. Eventualno bolesti razne.
__________________
Album
Niti opraštam, niti zaboravljam!
NAJBOLJA is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2011., 00:40   #1991
Quote:
daniels001 kaže: Pogledaj post
Baphomet ti si mi nekak naj realnji i priseban,
nisam od onih koji vjeruju u copranja ali?
kak da velim nemrem se maknut s mrtve točke,stalno se nekaj petlja radi al sve skupa jedna velika nula.nije da sam sad bil neki kak reč uspješan il materijalista ali bilo je nakaj od onog kaj sam radil sad jedva na nuli.
i kak sam sad obiteljski čovjek stvarno pazim na novac nije da me briga kak je bilo prije.
imam osječaj da sve ide kontra od onog kak bi trebalo,kao da donosim odluke koje idu na moju štetu,
a dobit posao il zadržat gotovo nemoguče,firma radi dobro i ja dođem radit i ko za kiflu firma počne najednom loše poslovat.
nemam više ideja za objasnit zakaj je krenulo loše več mi došlo da povjerujem da me neko ureko.
a doslovno je počelo ič prema dole kak mi mama umrla i drugi sin se rodio i to u istom danu.
nemam neko realno objašnjenje al stalno ide prema dolje nikak u +.
i sad ak neko vidi neko kaj je uzrok problema nek kaže tu il na PP,ak se stvari počnu mijenjat u pozitivnom smislu nagradit ču ga na neki način,bez rezultata nema ni nagrade
ne zanimaju me da znam kaj ti je il mogu pomoč,dok ne pokuša objasnit nemora se ni trudit išta napisat.
Ne mogu ti ništa konkretno reći pošto ne znam o čemu se radi i zašto misliš da ti sve ide dole jer ne znam šta ti to "dole" znači.

Ako imaš zdravlje i podršku obitelji onda nema potrebe brinuti se o lošim stvarima u životu jer će i one proći i zamjeniti ih bolja vremena.

Quote:
NAJBOLJA kaže: Pogledaj post
Kao što je netko već rekao... život se sastoji od lijepih i manje lijepih stvari, neki od nas imaju više sreće ili manje u životu.... Ne znaći odmah da su svi ureknuti.
Uroci postoje, ne u mjeri kao nekada, ali postoje . Svatko tko vam naplati usluge- ništa od toga. Ja kad sam radila neke stvari, radila sam besplatno. Isto tako ljudi koje znam, koji se bave tipa čitanjem iz karata i slično- koji stvarno nešto vide, ne traže za to novce, jel to je dar koji su dobili. Naravno da i ti ljudi od nečega moraju živjeti.... ali nije isto ako nekome donesete kavu i date simboličnih 20kn ili ako po tretmanu vam netko uzme 300kn (da ne govorim više, do kojih su mjera ljudi sposobni ići).
A treća stvar, uroci su razni, manifestiraju se na razne načine, isto tako ne mogu se svi maknuti, mogu se samo ublažiti, tipa ako je na nekoga bačen urok da oboli od raka na mozgu, može se postić da se urok ublaži, i da se manifestira samo kroz jake glavobolje i migrene. To je samo primjer. I definitivno, netko ko zna nešto o ovome, ili se je susretao s tim i slično, prvo će vas poslušati, i probati nešta napraviti, da vam kaže dali može ili ne može, i o čemu se točno radi, i NE uzeti za to novac !

Tragedje su sastvan dio našega života. Velika smrtnost u obitelji od raka- moramo tu uključiti i genetiku, ili neznam jel vam tko savjetovao da malo vidite gdje živite- moguća su razno razna zračenja i slično Jel inače rijetki su uroci, tj rijetko tko ko baca uroke može napraviti da krajnji rezultat bude smrt, a naročito, ako se radi o više ljudi, zato ne vjerujem u to. Eventualno bolesti razne.
Slažem se sa cijelom porukom i dodao bih jednu stvar. Stres je bitna stavka u uzrocima svega što smatramo urokom.

Imaš stresan posao? Promjeni ga.

Stres ti uzrokuje obitelj? Promjeni je.

Ako čovjek ne želi mjenjati stvari koje mu uzrokuju stres i probleme uzalud mu sav trud a u tom slučaju "uroci", "kletve" i "nagazi" dobro dođu kao isprika za vlastito nedjelovanje i strah od promjena.

I ja sam davno posjećivao razne skidače uroka i svi do jednog su mi rekli da sam u ureknut. Sad mi je smiješno kad se toga sjetim Mogao sam sve te pate potrošiti na pizu i pivo

Zaštite od uroke se ne šalju poštom i ne naplaćuju se. Onaj koji radi drugačije je šarlatan i prevarant.

EDIT : Samo mala ispravka, mislim da da se u neku ruku mora naplatiti. Ali to mora biti samo simbolična naplata. Npr. 1 kuna ili jedna fotokopirana knjiga ili neka minorna protusluga kako bi se na neki način zadržala ravnoteža među ljudskim životima koja su se srela i isprepetala u jednom trenutku. To je bar moje mišljenje. Ako tko hoće zaštitu šaljem je za 1 kunu
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes

Zadnje uređivanje Bat Kol : 21.05.2011. at 20:13.
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2011., 07:58   #1992
Quote:
Baphomet kaže: Pogledaj post
Ne mogu ti ništa konkretno reći pošto ne znam o čemu se radi i zašto misliš da ti sve ide dole jer ne znam šta ti to "dole" znači.

Ako imaš zdravlje i podršku obitelji onda nema potrebe brinuti se o lošim stvarima u životu jer će i one proći i zamjeniti ih bolja vremena.
dole=dolje,loše,nema uspjeha.
ma u biti sam shvatil koji je problem,razmišljajuči i razgovarajuči s ljudima koji me poznaju, kak bi se reklo nemam više onu hrabrost za riskiranje.
nije mi više svejedno dali ču "popušit" kad uložim u neki posao.
a kad realno sagledam nije mi ni tak loše,svi su zdravi ništa nam ne fali,a i situacija kakva je trenutna na tržištu i u hrvatskoj nije tak mi ni loše.
__________________
pretpostavka je majka svih zajeba
daniels001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2011., 12:23   #1993
Trazim savjet raspada mi se porodica, sin koji je bio jako dobro dijete ponos svake majke je odjednom postao los ucenik i sto je jos gore sasvim mu je svedno ,suti nemoze se sa njim razgovarati, suprug ko da nije na ovom svijetu niocemu nit misli nit brine mislim da i necuje kad munesto kazem. u zadnje vrijeme sam svugdje oko kuce nalazila slomljena obojena jaja i jedno citavo obojeno jaje na balkonu to sam pripisivala blizini groblja misleci da su svrake donjele a sad pocinjem da sumljam jer nemogu prepoznati svoju porodicu, nesto se desava.
napustena is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2011., 17:47   #1994
Quote:
Baphomet kaže: Pogledaj post
Zašto misliš da su ga skinuli kad ide opet na skidanje?

I kakvu bi zaštitu morala dobiti?
Zato jer znam

Quote:
Baphomet kaže: Pogledaj post
Slažem se sa cijelom porukom i dodao bih jednu stvar. Stres je bitna stavka u uzrocima svega što smatramo urokom.

Imaš stresan posao? Promjeni ga.

Stres ti uzrokuje obitelj? Promjeni je.

Ako čovjek ne želi mjenjati stvari koje mu uzrokuju stres i probleme uzalud mu sav trud a u tom slučaju "uroci", "kletve" i "nagazi" dobro dođu kao isprika za vlastito nedjelovanje i strah od promjena.

I ja sam davno posjećivao razne skidače uroka i svi do jednog su mi rekli da sam u ureknut. Sad mi je smiješno kad se toga sjetim Mogao sam sve te pate potrošiti na pizu i pivo

Zaštite od uroke se ne šalju poštom i ne naplaćuju se. Onaj koji radi drugačije je šarlatan i prevarant.

EDIT : Samo mala ispravka, mislim da da se u neku ruku mora naplatiti. Ali to mora biti samo simbolična naplata. Npr. 1 kuna ili jedna fotokopirana knjiga ili neka minorna protusluga kako bi se na neki način zadržala ravnoteža među ljudskim životima koja su se srela i isprepetala u jednom trenutku. To je bar moje mišljenje. Ako tko hoće zaštitu šaljem je za 1 kunu
Kad bi drveće hodalo bila bi to bajka

Zadnje uređivanje Bat Kol : 21.05.2011. at 20:14.
cb3000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2011., 19:33   #1995
Quote:
cb3000 kaže: Pogledaj post
Zato jer znam
Nismo ni sumnjali, ti ipak sve znaš, i sve liječiš...a nemaš pojma ni kakve ljudi imaju probleme osim par rečenica što ovdje napišu...


Inače, postoji zaštita, ali.... ne može se uvijek dati, i svakome.... tako da.... pročitaj si koju knjigu više, prije nego dođeš ovdje vući si mušterije
__________________
Album
Niti opraštam, niti zaboravljam!
NAJBOLJA is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2011., 22:17   #1996
Quote:
NAJBOLJA kaže: Pogledaj post
Nismo ni sumnjali, ti ipak sve znaš, i sve liječiš...a nemaš pojma ni kakve ljudi imaju probleme osim par rečenica što ovdje napišu...


Inače, postoji zaštita, ali.... ne može se uvijek dati, i svakome.... tako da.... pročitaj si koju knjigu više, prije nego dođeš ovdje vući si mušterije
Ja se ovime bavim više od pola života i nisu mi potrebne nikakve mušterije pogotovo sa ovih stranica jer ove stranice su pune licemjerja i zavisti ili bolje rečeno ljudi koji bi se samo svađali pa traže žrtvu da mogu iskaliti svoj bijes i pokazati svoju nemoć , svako za koga znam da mu mogu pomoći neka se javi da se dogovorimo da osobno dođe kod mene jer na ovim stranicama nemožeš ništa normalno napisat RADI NEKIH NENORMALNIH LJUDI

kada skinem urok , nagaz ili prokletstvo ,tada radim zaštitu koja će štititi osobu da joj se više nemože urok vratiti , zaštite radim na zlatu ,srebru, bakru dragom ili poludragom kamenju sve zavisi kojoj osobi odgovara koji predmet osobe mogu donijeti svoje predmete ili im ja napravim nove , novi su svakako bolji jer imaju bolje djelovanje . nikada nikome nisam naplatio ja sam zadovoljan sa poklonom koliko mi može tko pokloniti kroz moju kuću dnevno prođe dvadesetak ljudi i nikada se nitko nije požalio na moje usluge već su mi ti isti ljudi bili uvjek na pomoći preporučivši me drugima .

Zadnje uređivanje Bat Kol : 22.05.2011. at 00:03.
cb3000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2011., 00:46   #1997
Aha, zato ti je svaka druga poruka "mogu pomoći" i "čujemo se na PM"

Forum je mjesto za razmjenu ideja a ne za traženje mušterija kao što ti radiš. To je i slijepcu jasno.

Da stvarno želiš pomoći onda bi ovdje, kao i većina ostalih, pisali tekstove koji bi pomogli ljudima da se sami zaštite.

Quote:
cb3000 kaže: Pogledaj post
Kad bi drveće hodalo bila bi to bajka
Kao i obično poruke ti se sastoje od jedne rečnice bez ikakvih pametnih savjeta.
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes

Zadnje uređivanje Bat Kol : 23.05.2011. at 10:55.
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2011., 09:15   #1998
Slučajno, ja nisam tako baš ćala, ali ajde, dobro.... Jel mi se javilo par osoba ovdje s foruma, o reklo, da očito ne možeš pomoć itd... neću ulazit u detalje i tjerat ti mušterije.

Nisi došao ovdje tražit mušterije? Zašto ti je onda svaki drugi post- mogu pomoći.... Nego šta je to nego traženje mušterija
__________________
Album
Niti opraštam, niti zaboravljam!
NAJBOLJA is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2011., 09:31   #1999
Quote:
cb3000 kaže: Pogledaj post
Nevidim razliku između 21. stoljeća ili 1. stoljeća uroci su odvajkada sa nama prenose se i žive , živjet će dok god bude ljudi . Danas je popularna bijela magija , tom magijom se kao skidaju uroci a u stvari nema razlike bijela ili crna ako nešto znaš uništiti to isto znaš i stvoriti sve ovisi kome što treba .


Dobro uočeno!

Magija je magija!

Ne postoji eksplicitno ni bijela ni crna magija,već samo namjena i primjena,koje određuju služi li za dobro ili zlo!
Ljudi koji se služe magijom izabiru pripadnost zlu ili dobru!
Te tome shodno izabiru i način i sredstva.

Odličan primjer su djelovanja pojedinih hodža(ako su uopće hodže,kojima usput rečeno kršćani hrle):
načiniti će štetno i dobro,sve ovisi što naručitelj traži.
I to uprkos činjenici da islam ne dozvoljava bavljenje magijom ili zlouporabu Kurana.

Quote:
Baphomet kaže: Pogledaj post
Aha, zato ti je svaka druga poruka "mogu pomoći" i "čujemo se na PM"

Forum je mjesto za razmjenu ideja a ne za traženje mušterija kao što ti radiš. To je i slijepcu jasno.

Da stvarno želiš pomoći onda bi ovdje, kao i većina ostalih, pisali tekstove koji bi pomogli ljudima da se sami zaštite.
Samozaštita?
O tome je li samozaštita moguća dalo bi se puno reči.
Ne mogu se svi ljudi sami zaštiti jer:
-ne postoje "recepti" primjenivi na sve osobe jednako
-samo neki univerzalni principi su temelj za samozaštitu
- ljudi ne znaju kako
-nisu dovoljno jake osobnosti kad bi i znali
-nedostaje im istinske vjere
-brzo posustaju

Mislim da je pitanje samozaštite svake osobe jedna posebna tema....

Naravno da si u pravu glede ovog nuđenja pomoći ovdje i meni djeluje kao kamuflirano poslovno...
__________________
Vjeruj u se i u svoje kljuse

Zadnje uređivanje Bat Kol : 23.05.2011. at 10:56.
amary is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2011., 13:32   #2000
Quote:
amary kaže: Pogledaj post
Samozaštita?
O tome je li samozaštita moguća dalo bi se puno reči.
Ne mogu se svi ljudi sami zaštiti jer:
-ne postoje "recepti" primjenivi na sve osobe jednako
-samo neki univerzalni principi su temelj za samozaštitu
- ljudi ne znaju kako
-nisu dovoljno jake osobnosti kad bi i znali
-nedostaje im istinske vjere
-brzo posustaju

Mislim da je pitanje samozaštite svake osobe jedna posebna tema....

Naravno da si u pravu glede ovog nuđenja pomoći ovdje i meni djeluje kao kamuflirano poslovno...
Postovi na kojima sam napisao da mogu pomoći , stvarno sam siguran da mogu ,zavisi od osobe hoće li se javiti ja ništa ne riješavam putem nikakvih poruka već ta svaka zainteresirana osoba mora doći k meni nakon razgovora i svega ostalog tek nakon tri dana saznam ko je bacio urok ,kada je bačen zašto je bačen i na koji način ga mogu skinuti naravno uz suradnju osobe koja ima urok .... Ako je to traženje mušterija nek vama budu te sve mušterije meni nisu potrebne jer imam itako posla preko glave
cb3000 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:22.