Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.05.2010., 14:11   #21
Ček, ti sam sebi odgovaraš ili?
TheEmpress is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2010., 14:28   #22
Quote:
TheEmpress kaže: Pogledaj post
Ček, ti sam sebi odgovaraš ili?
komedija..
__________________
I stress about stress before there is even stress to stress about.
Meravigliosa Creatura is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2010., 01:51   #23
Quote:
TheEmpress kaže: Pogledaj post
Ček, ti sam sebi odgovaraš ili?
eyedetox is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2010., 19:27   #24
i ja se pitam kaj sam sebi odgovara
__________________
Pravila za oblikovanje potpisa
is_none is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2010., 11:27   #25
jel itko zna poliklinike u zgb koje to u zgb rade. pretpostavljam da bi se plasticnom kirurgijom tj manjim zahvatom to moglo, vidjela sam da je nabrojeno na nekoliko online stranica poliklinika, al ne znam apsolutno nikakvo iskustvo.. povremeno mislim da sam jedino ja bas za*ebala stvar sa svojom tetovazom... ima boja, i to dosta, vidjela sam oziljke od lasera i to apsolutno NE.. e sad, ako se kirurski mice koza, ne bi smio ostati gori oziljak od same tetovaze... al ostaje pitanje tko to radi i kako se cijene krecu.. ista, ista, istaaa?
belfegora is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2010., 12:51   #26
Quote:
belfegora kaže: Pogledaj post
jel itko zna poliklinike u zgb koje to u zgb rade. pretpostavljam da bi se plasticnom kirurgijom tj manjim zahvatom to moglo, vidjela sam da je nabrojeno na nekoliko online stranica poliklinika, al ne znam apsolutno nikakvo iskustvo.. povremeno mislim da sam jedino ja bas za*ebala stvar sa svojom tetovazom... ima boja, i to dosta, vidjela sam oziljke od lasera i to apsolutno NE.. e sad, ako se kirurski mice koza, ne bi smio ostati gori oziljak od same tetovaze... al ostaje pitanje tko to radi i kako se cijene krecu.. ista, ista, istaaa?
Kakve oziljke lasera? Laser jedini i ne ostavlja oziljak...radi ti jedino depigmentaciju, a to je veca vjerovatnost ako si tamnije puti, a koza ti kroz vrijeme ponovno stvori pigment ako pravilno tretiras, tako da to je po mom najrealnija solucija, ali opet informacija vise ne skodi.
KoFFin_KaT is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2011., 11:02   #27
Quote:
ajazidzi kaže: Pogledaj post
IMALI NETKO TKO JE SKIDAO TETOVAŽU PLASTIČNOM KIRURGIJOM ZANIMA ME CIJENA I DOJMOVI

Ja skidam soj tatto u poliklinikci Tagori u Rijeci , laserom.
Moram reći da sam jako zadovoljna već poslije samo par tretmana vidim da opako blijedi i presretna sam šta sam ih našla .. čak me dođe volja da se oped tetoviram sad kad znam da se može skinit ... zezam se!!



happy
mila kunis is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2011., 11:07   #28
Quote:
eyedetox kaže: Pogledaj post
Dermablend ili Coverderm puder!

Točno! ej a znate onu ribu koja vodi how do I look? emisiju na stylu? skroz je tetovitana a kad ima otvorene haljine nevidi joj se ama ništa... kako cool , al dobro ko zna koje preparate koristi i dali ima kamera specijalne filtere ..
mila kunis is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2011., 03:20   #29
Pozdrav,
evo i ja bih skinula tetovažu i nakon malo istraživanja saznala sam da je najbolja metoda skidanja laserom, ali q-switch laserom. Ne ostavlja nikakve oziljke... Pa me zanima ima li u splitu koja ordinacija s ovim laserom???????
__________________
CARPE DIEM :)
dr blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2011., 15:05   #30
Ajde pišite malo o cijenama koje se kreću kod uklanjanja tetovaže laserom.
I mene zanima ima li u splitu koja klinika za uklanjanje tetovaže laserom.
Forumašica1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2011., 20:20   #31
http://poliderma.hr/usluge/tetovaze_uklanjanje

eo tu vam sve piše.
__________________
...IN DARKNESS WE SEE THE LIGHT
Son_of_odin is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2012., 20:28   #32
Evo da malo refresham ovaj topic.

Dakle zanima me zna li itko gdje se u splitu može "kvalitetno" skinuti tetovaža kućne radinosti veličine 2-3 cm i koliko takvo što košta!

Hvala unaprijed!
nikolast is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2012., 00:57   #33
mislim da to radi poliklinika na pojisanu, mediderm se zove cini mi se.
preko put popaja, kroz onaj prolaz, pa 50m uzbrdo!
koliko kosta nemam pojma, al koliko znam, to ne ide iz prve..
buba-e is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2012., 03:33   #34
Ja sam imala 2 tetovaze recimo kucne radosti koje su licile na nista...ono da mi je tad ova pamet nebi se nikad tetovirala

nakon par godina prvo sam ispravila jednu..kasnije drugu...preko obje tetovaze sam uradila nove koje mi se bas svidjaju ... samo mi se ne svidja to sto ova na ledjima ide previse prema sredini...to mi je onaj prvi zahebo umjesto na plecki on meni skoro na sredini

tako najbolje ak vam se neka ne svidja preko nje uradite drugu
__________________
❤❤❤
Eysan is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2012., 03:13   #35
Cura kaže apdejtat će svako malo. Polako skida tetovažu i fotka rezultate.
http://hihiskinnythighs.tumblr.com/LaserTattooRemoval
lauxret is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2012., 15:08   #36
Ljudi ,može mala pomoć?
Tetovaža mi je 10x5 cm,a 2 cm kvadratna za uklanjanje dođu 400 kn. Koliko bi mene moja koštala?
Nikad mi nije išla matematika
__________________
Sometimes you can't make it on your own...
lamija is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2012., 17:08   #37
uf i ja bi jednu rado skinula, mozda 12x7? al cini se preskup sport...
chiasm is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2012., 21:03   #38
I meni treba pomoc, imam tetovazu 3,5cmX1cm, zna li netko gdje je u Rijeci ukloniti i cijena ?
Tetovaža je na zapešću..
maja830 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2012., 17:53   #39
Ja sam prije dva mjeseca odlucila ukloniti tetovazu s desnog ramena.Pretrazivala sam internet i forume da vidim gdje da odem,koliko kosta i td.Nisam bas naisla na konkretne primjere.Odlucila sam se otici u privatnu polikliniku gdje su mi davjetovali uklanjanje kirurskim putem.Tetovaza je uklonjena,platila sam 1000 kn i danas sam skidala konce.Zadovoljna sam,oziljak je vec sada jedva primjetan
elena3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2012., 00:29   #40
Zasto skidate tetovaze? Dajte mi neki konkretni razlog
__________________
"Nekima se čini da su moje pesme sve iste...Shvatam ih potpuno... Meni su, na primer, one Einsteinove formule sve iste..Nismo svi svemu dorasli."
MUAddict is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:09.