Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Audio i video tehnika

Audio i video tehnika HiFi, TV, HD, satelitska, kamere i ostala potrošačka elektronika
Podforum: Sam svoj elektroničar

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.09.2009., 11:42   #21
Pa razlika između T.com-a i B.net-a je velika. Prvo T.com je došao na gotovu mrežu a B.net sam razvlači svoju. Normalno je obzirom na veliku investiciju da gledaju gdje je za njih interes najveći pa onda idu u investiciju za mrežu. U NZ (za to znam) su uglavnom razvukli staklo a od ormarića do krajnjeg korisnika ostaje (za sada) koaks. Vidjeti ćemo ažurnost T.com-a u razvlačenju stakla! Lako se kur..ti s velikom pokrivenošću kada su došli (oteli) na gotovu instalaciju!
leo4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2009., 21:57   #22
Uvijek ima opravdanje, ali to nas kao kijente ne bi smjelo interesirati - da li se njima nešto isplati ili ne...meni uslugu nisu mogli ponuditi godinama i onda sam otišao drugima...jednako tako, na lokaciji gdje postoj b.net analogni signal, dakle potrebna infrastruktura je tu, b.net se još nije udostojio ponuditi digitalne pakete, pa im je tako T-com uzeo još jednog klijenta...i još jednog u stanu do, za što znam, a boga pitaj koliko još je prešlo...daj bog da se konkurencija rasplamsa pa da se pokolju i padnu svi skup sa cijenama dolje, ali za sada je kako je...
MytByte is online now  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2009., 23:17   #23
Quote:
MytByte kaže: Pogledaj post
...mislim čemu suži probni period od 3 mjeseca kod b.neta nema probnog roka AFAIK...i b.net ne može isporučiti uslugu na gro mjesta na koja može t-com...ne shvatite me krivo, ali u mojim očima t-com i b.net su jednako "podli"...

ne kažem da dobijem TV + tel+ internet za 109 kn nego kažem da je b.bet TV 109 kn + xx kn za dodatne pakete koji su već uračunati u cijenu maxtv-a od 100 kn...

dakle t-com triple-play je cca 315 kn...ja stanujem na trešnjevci. što je PREGUSTO NASELJENO PODRUČJE i dan danas tamo nema b.neta, niti je bilo DCM-a...dakle, da, b.net daje uslugu samo tamo gdje im se 100% isplati, t-com se barem trudi da gdje god je to iole moguće, pruži uslugu, čak i po cijenu da nije savršena (što isto nije sasvim OK, ali imaš probni rok)...
ček jel sam ja krivo pročitao ali taj probni zapravo ako odustaneš i nije baš free..

U slučaju otkazivanja usluge u razdoblju od prva tri mjeseca plaćate penalizaciju od 120,98 kn uz vraćanje kompletnog sadžaja MAXtv samoinstalacijskog paketa.

** Ukoliko se odlučite na otkazivanje usluge nakon razdoblja od tri mjeseca, plaćate cijenu penalizacije prema uvjetima korištenja MAXtv usluge.

A ovo za trešnjevku jep znam..slabo se šire ja sam isto tam kod voltinog i pun kurac je zgrada al ih još nema..a svuda okolo skoro ima...od jaruna do rudeša i vrbana...remize....


A od svih zala ja sam za sad sam na netu i telefonu kod iskona..jer kod kog da idem...mogu birat ili t-com ili iskon....a sa iskonom sa kolko tolko zadovoljan...stim da sam si razmišljao i tv uzet...al odustao sam...radi mogučih komplikacija....telefonska infrakstruktura na mom kvartu je blago rečeno banana....i neda mi se zajebavat sa time..pa radije čekam valjda bu bnet i došao jednom do kvarta....
__________________
“You spend the first years of a child’s life teaching it to walk and talk, then you spend the rest of its life telling it to shut up and sit down”
Dwarfinjo is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2009., 23:26   #24
Quote:
Dwarf980 kaže: Pogledaj post
ček jel sam ja krivo pročitao ali taj probni zapravo ako odustaneš i nije baš free..

U slučaju otkazivanja usluge u razdoblju od prva tri mjeseca plaćate penalizaciju od 120,98 kn uz vraćanje kompletnog sadžaja MAXtv samoinstalacijskog paketa.

** Ukoliko se odlučite na otkazivanje usluge nakon razdoblja od tri mjeseca, plaćate cijenu penalizacije prema uvjetima korištenja MAXtv usluge.
To je krivo shvaćeno i naravno, ko kec na devetku mrziteljima T-coma. Dakle, probni rok traje 3 mjeseca i ako se na vrijeme odustane, ništa se ne plaća (ako se izrijekom ne odustane onda se automatski prelazi na 2-godišnju pretplatu)...e, kad krene pretplatni period, moguće je unutar prvih 3 mjeseca pretplate (dakle probni rok je istekao), otkazati pretplatu i plaća se 120 kn penalizacije....dakle onaj tko se buni da su mu napatili PROBNI period, prešutioje to da je zapravo ušao u pretpatnički odnos automatski jer nije pazio kad mu ističe...
MytByte is online now  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2009., 19:52   #25
Ima li kakvih novosti oko koristenja B.Net DVB-Ca na CAM modulima?
F10EXX is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2009., 21:56   #26
I mene to zanima, kao i da li je tko probao na B.Net Panasonicu (konkretno, imam P42U10E), odnosno ima li uopće veze koji je TV ili je dovoljno da ima DVB-C tuner i CI?
sick_boy is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2009., 09:31   #27
trebalo bi biti dovoljno.... čekajmo "empirijaše" za podrobnije odgovore iz prakse korištenja.
DeeJay Dee is online now  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2009., 09:37   #28
Quote:
DeeJay77ZG kaže: Pogledaj post
trebalo bi biti dovoljno.... čekajmo "empirijaše" za podrobnije odgovore iz prakse korištenja.
Cekamo. Samo me zanima hoce li mi B.Net dati jos jednu svoju karticu za to :P
F10EXX is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2009., 21:35   #29
Evo malo iz prakse , radi na svim sony tv, na svim novim panny plazmama, na novijim philipsima vecinom radi, lg kako koji uglavnom da sa zadnjom generacijom , samsung kako koji, pioneer plazme ne radi, hitachi tv ne radi
Naravno preduvjet je postojanje dvb-c tunera a onda ga treba znati i isprogramirati
__________________
Viasat History je majka mudrosti !
chainsaw is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2009., 21:37   #30
Quote:
chainsaw kaže: Pogledaj post
Evo malo iz prakse , radi na svim sony tv, na svim novim panny plazmama, na novijim philipsima vecinom radi, lg kako koji uglavnom da sa zadnjom generacijom , samsung kako koji, pioneer plazme ne radi, hitachi tv ne radi
Naravno preduvjet je postojanje dvb-c tunera a onda ga treba znati i isprogramirati
Pojasni :P
F10EXX is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2009., 22:42   #31
ma znaju ljudi reci da ne radi cam a nisu kod pretrazivanja odabrali da pretrazuje sa dvb-c tunera, nije na svakom tv-u isto, neki sve sami pretraze a kod nekih se moras muciti
__________________
Viasat History je majka mudrosti !
chainsaw is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2009., 08:04   #32
Da li se ta b.net kartica klonirati? A da radi...
MytByte is online now  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2009., 21:00   #33
teško...
sick_boy is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2009., 10:13   #34
Quote:
MytByte kaže: Pogledaj post
Da li se ta b.net kartica klonirati? A da radi...
I mene je ta ideje svojevremeni intrigirala ali sam došao do zaključka da je ipak legalni put jeftiniji. Kako? Pa jednostavno. Kloniranje kartice moraš platiti (osim sretnika ali ih je malo) neka bude 100 krznenih životinjica. Nadalje tu karticu moraš umetnuti u CAM modul koji opet moraš kupiti a cijena mu je oko 400,00 kn (možda i više) što se ukupno „skupi“ oko 500 - 600 kunića. Postoji i mogućnost da to sve skupa i ne proradi pogotovo sa kloniranom karticom a lova je investirana. Kupnja STB uređaja (naravno s originalnom karticom) jednokratno je 700 – 800 kn ili pretplata 30 kn mjesečno. I sve radi! Podrška i eventualni servis kvara je besplatan obzirom na njihov STB. Neprocjenjivo!
leo4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2009., 10:56   #35
Quote:
leo4 kaže: Pogledaj post
I mene je ta ideje svojevremeni intrigirala ali sam došao do zaključka da je ipak legalni put jeftiniji. Kako? Pa jednostavno. Kloniranje kartice moraš platiti (osim sretnika ali ih je malo) neka bude 100 krznenih životinjica. Nadalje tu karticu moraš umetnuti u CAM modul koji opet moraš kupiti a cijena mu je oko 400,00 kn (možda i više) što se ukupno „skupi“ oko 500 - 600 kunića. Postoji i mogućnost da to sve skupa i ne proradi pogotovo sa kloniranom karticom a lova je investirana. Kupnja STB uređaja (naravno s originalnom karticom) jednokratno je 700 – 800 kn ili pretplata 30 kn mjesečno. I sve radi! Podrška i eventualni servis kvara je besplatan obzirom na njihov STB. Neprocjenjivo!
Istina. Al kako se saltaju programi?
F10EXX is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2009., 11:57   #36
Quote:
F10EXX kaže: Pogledaj post
Istina. Al kako se saltaju programi?
Pa daljinskim! Ne kužim, pojasni?
leo4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2009., 21:26   #37
Quote:
leo4 kaže: Pogledaj post
Pa daljinskim! Ne kužim, pojasni?
Pa, ako imam njihov STB, s cijim daljinskim saltam programe? :P
F10EXX is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2009., 23:19   #38
pa s "njihovim" kojeg dobiješ uz njihov STB.. ili ne? ;-))
DeeJay Dee is online now  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2009., 23:35   #39
Quote:
DeeJay77ZG kaže: Pogledaj post
pa s "njihovim" kojeg dobiješ uz njihov STB.. ili ne? ;-))
pa no, uz cijelu njegovu teoriju o 100 ili 200 kuna razlike u cijeni, sa njihovim STBom moram saltat programe sa jednim daljinskim, a pojacavat zvuk sa drugim. Kako bi rekli u Mastercardu, neke stvari ne mogu se kupiti novcem :P
F10EXX is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2009., 09:20   #40
zvuk? pa svaki daljinac ima i vol+/- i mute tipku pa tako i B.netov..
DeeJay Dee is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:25.