Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.09.2012., 21:43   #3721
Modificirani superlux od bernarde ima hotel Antunović i iskreno to je jedan od boljih madraca na kojima sam spavao tako da preporučam iz prve ruke:-)

Kad smo već kod akcija tvrtka Ergoactiv koju sam dosad smatrao jako korektnom i po kvaliteti i po cijeni u odnosu na kvalitetu, se stvarno pokazala neozbiljnom.
Kad sam bio kod njih u uži izbor su mi ušli Delta i Revital pa sam svako malo gledao na njihovu stranicu da ne bi propustio neku akciju i jučer naletim na dvije dakle prva kaže 10+10% znači 10 dodatnih i još 10 ako plaćate gotovinom što je super i odlučim nazvati i kupiti napokon Deltu međutim odgovor je bio da su cijene izražene sa akcijom već ukalkuliranom što znači da akcija ne postoji.
Druga akcija je bila famozni link sa ponudom mjeseca kliknem kad tamo uz kupnju revitala podnica spinea gratis, opet pomislim super akcija i opet zovem salon da naručim kad ono "oprostite to je neka greška" i skinu akciju a na linku akcija mjeseca sada piše USKORO!!!
Pa sad vi recite koliko je ovo ozbiljno?
eto dakle i dalje u potrazi
dalmatinac28 is offline  
Old 18.09.2012., 22:02   #3722
Quote:
dalmatinac28 kaže: Pogledaj post
Modificirani superlux od bernarde ima hotel Antunović i iskreno to je jedan od boljih madraca na kojima sam spavao tako da preporučam iz prve ruke:-)

Kad smo već kod akcija tvrtka Ergoactiv koju sam dosad smatrao jako korektnom i po kvaliteti i po cijeni u odnosu na kvalitetu, se stvarno pokazala neozbiljnom.
Kad sam bio kod njih u uži izbor su mi ušli Delta i Revital pa sam svako malo gledao na njihovu stranicu da ne bi propustio neku akciju i jučer naletim na dvije dakle prva kaže 10+10% znači 10 dodatnih i još 10 ako plaćate gotovinom što je super i odlučim nazvati i kupiti napokon Deltu međutim odgovor je bio da su cijene izražene sa akcijom već ukalkuliranom što znači da akcija ne postoji.
Druga akcija je bila famozni link sa ponudom mjeseca kliknem kad tamo uz kupnju revitala podnica spinea gratis, opet pomislim super akcija i opet zovem salon da naručim kad ono "oprostite to je neka greška" i skinu akciju a na linku akcija mjeseca sada piše USKORO!!!
Pa sad vi recite koliko je ovo ozbiljno?
eto dakle i dalje u potrazi
a da onda isto pogledaš bernardu?


kako znaš da su modificirani? i u kojem su smislu modificirani?

sjećam se prije par godina kad smo mm i ja prespavali u jednom apartmanu u sklopu seoskog turizma u zagorju - prepredobar madrac, još bolji jastuci i popluni
naspavali se da je to milina bila, al mi ih neugodno zvati da pitam o kojem se madracu radi

kakav madrac tražiš?
Ruby Red Lips is offline  
Old 18.09.2012., 22:07   #3723
http://www.lineaflex.hr/index.php?pm...&page=products

ima netko iskustva sa ovim madracem??

hvala
dalmatinac28 is offline  
Old 18.09.2012., 22:34   #3724
zaboravila sam reći da i lineaflex ima popuste
ali drugačiji postotak po pojedinim modelima madraca
konkretno za ova dva džepičasta koja smo gledali 25, odnosno 30%
Ruby Red Lips is offline  
Old 18.09.2012., 22:54   #3725
Happy Dreams? iskustva s tvrdjim madracem?
i Meblov Monsun?

čitala sam da Perfecta u biti radi Happy Dreams.
tolko toga je na tržištu da jednostavno se pogubiš u izboru..želimo tvrdji madrac recimo tipa Monsun je ok iako mi se danas činio možda mrvu pretvrd..dečko je 100kilaš ja sam na 53 kg...ali on planira uzet iste madrace..
nekakav pametan savjet?

Monsun sad dodje oko 3700 kn na popustu a Happy Dreams od 2000 do 4000 kn dakle cijena za 2 madraca...
i da dal podnice baš moraju bit letvičaste jer namjeravmo ostavit stare podnice -pune...
redrose3 is offline  
Old 19.09.2012., 01:28   #3726
Quote:
redrose3 kaže: Pogledaj post
Happy Dreams? iskustva s tvrdjim madracem?
i Meblov Monsun?

čitala sam da Perfecta u biti radi Happy Dreams.
tolko toga je na tržištu da jednostavno se pogubiš u izboru..želimo tvrdji madrac recimo tipa Monsun je ok iako mi se danas činio možda mrvu pretvrd..dečko je 100kilaš ja sam na 53 kg...ali on planira uzet iste madrace..
nekakav pametan savjet?

Monsun sad dodje oko 3700 kn na popustu a Happy Dreams od 2000 do 4000 kn dakle cijena za 2 madraca...
i da dal podnice baš moraju bit letvičaste jer namjeravmo ostavit stare podnice -pune...
od tvrđih madraca dosta po forumima pišu da su zadovoljni sa perfecta stella
mi smo je danas probali, verziju exclusive isto tako, ali pretvrdo za nas, možda bi vama pasalo
s obzirom da sad spavamo na beton tvrdom odmah smo odustali
imaju je ovdje na popustu http://www.lunasan.hr/katalog.php?&q....o.o.&idmenu=2
a i perfectini dućani imaju (ne znam do kada) 20% popusta
pa ak probate taj madrac, da si znate pogledati ili nazvati na više mjesta i usporediti cijene
http://www.perfecta.hr/katalog/kateg...stella-200x180

o kvaliteti madraca ne znam ništa, totalni sam laik, ali eto ako vam ovo pomogne kod orjentiranja oko tvrđih madraca
iako forumiraju da je i meblo monsun dobar izbor samo je cijena nešto veća, al treba probati i birati po sebi što kome najviše paše

edit: koliko sam uspjela guglati ljudi kupuju madrace i u emmezeti, vele da im se ne čine loši, da su čist zadovoljni, a sad kako se ponašaju nakon nekog perioda korištenja
Ruby Red Lips is offline  
Old 19.09.2012., 07:10   #3727
Zanima me kako spriječiti škripanje podnice? Imam podnicu iz Ergoactiva, onu jeftiniju, i malo se čuje škripanje kada se uvija.
__________________
Pozdrav!
Chome is offline  
Old 19.09.2012., 08:50   #3728
Quote:
Bee-Bee kaže: Pogledaj post
od tvrđih madraca dosta po forumima pišu da su zadovoljni sa perfecta stella
mi smo je danas probali, verziju exclusive isto tako, ali pretvrdo za nas, možda bi vama pasalo
s obzirom da sad spavamo na beton tvrdom odmah smo odustali
imaju je ovdje na popustu http://www.lunasan.hr/katalog.php?&q....o.o.&idmenu=2
a i perfectini dućani imaju (ne znam do kada) 20% popusta
pa ak probate taj madrac, da si znate pogledati ili nazvati na više mjesta i usporediti cijene
http://www.perfecta.hr/katalog/kateg...stella-200x180

o kvaliteti madraca ne znam ništa, totalni sam laik, ali eto ako vam ovo pomogne kod orjentiranja oko tvrđih madraca
iako forumiraju da je i meblo monsun dobar izbor samo je cijena nešto veća, al treba probati i birati po sebi što kome najviše paše

edit: koliko sam uspjela guglati ljudi kupuju madrace i u emmezeti, vele da im se ne čine loši, da su čist zadovoljni, a sad kako se ponašaju nakon nekog perioda korištenja
nismo iz zg..iz rijeke smo..probali smo hespo, bernardu, oriolik (meni isto se čini ok), još neke već sam zaboravila.taj happy dreams se isto čine ok -radi ih perfecta zato sam pitala a po cijeni prihvatljivi ..
redrose3 is offline  
Old 19.09.2012., 10:20   #3729
Quote:
redrose3 kaže: Pogledaj post
nismo iz zg..iz rijeke smo..probali smo hespo, bernardu, oriolik (meni isto se čini ok), još neke već sam zaboravila.taj happy dreams se isto čine ok -radi ih perfecta zato sam pitala a po cijeni prihvatljivi ..
eto, dosta ljudi zadovoljno oriolikom, iako na forumu ima komentara da to nisu kvalitetni madraci kao od nekih drugih proizvođača.
za happy dreams isto vele da nije ni slika nekih drugih proizvođača bez obzira što kažu da perfecta radi za njih (koliko se sjećam nama su rekli hespo al navodno sve to isto).
po meni ono, imali smo dobra iskustva sa meblom ali sa madracima "starije" proizvodnje, ali mislim da je najbolje birati po onome što vama najbolje paše kako budžetom tako i osjećajem kad se legnete na madrac kakav tražite
možda se afoj javi pa da dadne neki prijedlog, s obzirom da je dobro gledati gustoće pjene i tako dalje i tako bliže
Ruby Red Lips is offline  
Old 19.09.2012., 12:04   #3730
Quote:
Bee-Bee kaže: Pogledaj post
eto, dosta ljudi zadovoljno oriolikom, iako na forumu ima komentara da to nisu kvalitetni madraci kao od nekih drugih proizvođača.
za happy dreams isto vele da nije ni slika nekih drugih proizvođača bez obzira što kažu da perfecta radi za njih (koliko se sjećam nama su rekli hespo al navodno sve to isto).
po meni ono, imali smo dobra iskustva sa meblom ali sa madracima "starije" proizvodnje, ali mislim da je najbolje birati po onome što vama najbolje paše kako budžetom tako i osjećajem kad se legnete na madrac kakav tražite
možda se afoj javi pa da dadne neki prijedlog, s obzirom da je dobro gledati gustoće pjene i tako dalje i tako bliže
ja sa hespom nisam nikako bila zadovoljna...nakon par dana il tjedana tako mi se ulegnuo madrac.tako da mi hespo ne dolazi u obzir...oriolik i happy dreams mi djeluju ok..a meblo isto jedino je cjenovno skuplji..

dal netko ima happy dreams -zanima me dal se ulegnu nakon nekog vremena..tjedana mjeseci il ipak ostaje takav barem par godina?

ja sam tu na forumu našla da perfecta radi happy dreams...ali baš ću ih cimmnut sad jer me zanima.ipak je perfecta..to su sestrinske firme happy dreams i perfecta

još kakva info dobrodošla...
redrose3 is offline  
Old 19.09.2012., 13:00   #3731
Quote:
dalmatinac28 kaže: Pogledaj post
Modificirani superlux od bernarde ima hotel Antunović i iskreno to je jedan od boljih madraca na kojima sam spavao tako da preporučam iz prve ruke:-)
jap, skroz korektna cijena u odnosu na konkurenciju i nije loš madrac.

Quote:
Kad smo već kod akcija tvrtka Ergoactiv koju sam dosad smatrao jako korektnom i po kvaliteti i po cijeni u odnosu na kvalitetu, se stvarno pokazala neozbiljnom.
Kad sam bio kod njih u uži izbor su mi ušli Delta i Revital pa sam svako malo gledao na njihovu stranicu da ne bi propustio neku akciju i jučer naletim na dvije dakle prva kaže 10+10% znači 10 dodatnih i još 10 ako plaćate gotovinom što je super i odlučim nazvati i kupiti napokon Deltu međutim odgovor je bio da su cijene izražene sa akcijom već ukalkuliranom što znači da akcija ne postoji.
Do prije par dana je bilo 10+15 !?
Sad vidim da je 10+10 ,ali ne vidim grešku. Piše točno cijena za gotovinu, cijena "Akcija" je malo nespretna i pretpostavljam da je to za plaćanje na rate i piše redovna cijena.
Sve korektno. Svi proizvođači na stranice stavljaju uvijek prvu vidljivu cijenu onu koja je najpovoljnija.

Quote:
Druga akcija je bila famozni link sa ponudom mjeseca kliknem kad tamo uz kupnju revitala podnica spinea gratis, opet pomislim super akcija i opet zovem salon da naručim kad ono "oprostite to je neka greška" i skinu akciju a na linku akcija mjeseca sada piše USKORO!!!
Pa sad vi recite koliko je ovo ozbiljno?
eto dakle i dalje u potrazi
malo su se zaletitli ili je stvarno zajeb, ali to bi bila stvarno opaka cijena.
afoj is offline  
Old 19.09.2012., 13:02   #3732
Quote:
redrose3 kaže: Pogledaj post
i da dal podnice baš moraju bit letvičaste jer namjeravmo ostavit stare podnice -pune...
za sve madrace s jezgrom od pjene su obavezne letvičaste podnice
afoj is offline  
Old 19.09.2012., 13:04   #3733
Quote:
Chome kaže: Pogledaj post
Zanima me kako spriječiti škripanje podnice? Imam podnicu iz Ergoactiva, onu jeftiniju, i malo se čuje škripanje kada se uvija.
najčešće kod podnica cvili spoj podnice i kreveta. To se lako rješava s malo onog filca koji se stavi na noge od stolca.

to je ova LATH podnica!? kod tih zna cviliti i ležište letvice, pa treba letvicu na kraju namazati s bilo čim masnim da bolje klizi kod pomicanja.

Zadnje uređivanje afoj : 19.09.2012. at 13:06. Reason: podnica lath
afoj is offline  
Old 19.09.2012., 13:13   #3734
Quote:
Bee-Bee kaže: Pogledaj post
možda se afoj javi pa da dadne neki prijedlog, s obzirom da je dobro gledati gustoće pjene i tako dalje i tako bliže
previše generalizirate po brandovima. Ne može se reći da Hespo ima loše madrace.
Svi proizvođači imaju nešto što je dobro i nešto što je loše. Gledajte konkretne modele i uspoređujte s madracima sličnih karakteristika od konkurencije.

Nema smisla kupiti madrac od PU pjene, ako za iste novce možete kupiti madrac od HR pjene. Stella od perfecte (ona stara) je totalni šit od madrca, a jedan je od najprodavanijih. I ostavite se preporuka tipa moji frandovi su super zadovoljni s Hespom, perfectom, ergoactivom i sl, jer su takve preporuko potpuno besmislene. Njima možda paše potpuno suprotno od onog što paše vama.

Gledajte materijale (vrsta pjene i gustoća) to je ono što će definirati vijek trajanja. Ako imate madrac od PU pjene ne očekujte da će trajati više od 5 godina (često ne izdrži ni tri).

ako ima konkretnih pitanja za neki model rado ću usporediti, ali nemam baš toliko vremena da za svakog obavim analizu kompletnog tržišta u realnom vremenu.
afoj is offline  
Old 19.09.2012., 13:20   #3735
Quote:
redrose3 kaže: Pogledaj post
ja sa hespom nisam nikako bila zadovoljna...nakon par dana il tjedana tako mi se ulegnuo madrac.tako da mi hespo ne dolazi u obzir...oriolik i happy dreams mi djeluju ok..a meblo isto jedino je cjenovno skuplji..

dal netko ima happy dreams -zanima me dal se ulegnu nakon nekog vremena..tjedana mjeseci il ipak ostaje takav barem par godina?

ja sam tu na forumu našla da perfecta radi happy dreams...ali baš ću ih cimmnut sad jer me zanima.ipak je perfecta..to su sestrinske firme happy dreams i perfecta

još kakva info dobrodošla...
Svi madraci se ulegnu nakon nekog vremena, a o vrsti materijala, gustoći i opterećenju ovisi kada će se to dogoditi.

S kojim madrcom od Hespa niste zadovoljni, jer ovako ispada da ni jedan Hespo madrac nije dobar , a to nije istina.

Happy dreams, Perfecta dreams i Hespo madrace proizvodi ista tvornica, a to je Hespo Prelog i sve je to u vlasništvu koncerna Hilding Anders.

ako ste kupili neku PU pjenu od Hespa i sad kupite istu takvu pjenu od drugog proizvođača, pretpostavljam da možete i sami zaključiti kakav će biti rezultat.

Oriolik radi samo PU pjenu, ali to ne može trajati dugo kad je vijek trajanja PU pjene 3-5 godina. i to su uglavnom brutalno tvrdi madraci.
afoj is offline  
Old 19.09.2012., 15:30   #3736
Quote:
afoj kaže: Pogledaj post
Svi madraci se ulegnu nakon nekog vremena, a o vrsti materijala, gustoći i opterećenju ovisi kada će se to dogoditi.

S kojim madrcom od Hespa niste zadovoljni, jer ovako ispada da ni jedan Hespo madrac nije dobar , a to nije istina.

Happy dreams, Perfecta dreams i Hespo madrace proizvodi ista tvornica, a to je Hespo Prelog i sve je to u vlasništvu koncerna Hilding Anders.

ako ste kupili neku PU pjenu od Hespa i sad kupite istu takvu pjenu od drugog proizvođača, pretpostavljam da možete i sami zaključiti kakav će biti rezultat.

Oriolik radi samo PU pjenu, ali to ne može trajati dugo kad je vijek trajanja PU pjene 3-5 godina. i to su uglavnom brutalno tvrdi madraci.
ne sjećam se koji sam bila uzela od Hespa...znam da sad spavam na najobičnijem s oprugama...i ok mi je...nikakva marka..ništa..
redrose3 is offline  
Old 20.09.2012., 10:47   #3737
Afoj, moze preporuka za madrace od HR pjene do 2.500kn za dim. 90x200, da je visezonski, medicinski madrac?
Hvala unaprijed !
namelessone is offline  
Old 20.09.2012., 13:43   #3738
Quote:
namelessone kaže: Pogledaj post
Afoj, moze preporuka za madrace od HR pjene do 2.500kn za dim. 90x200, da je visezonski, medicinski madrac?
Hvala unaprijed !
More je madraca od HR pjene na tržištu, pa Vam stvarno ne mogu ništa ovako na blef preporučiti osim da Vam napišem da kupite onaj koji ima pjenu najveće gustoće za tu lovu. ...uz uvjet da vam je taj madrac i udoban.

Malo isprobajte, pa se javite kad vam nešto zapne za oko.

Ne postoje medicinski madraci. ..zapravo postoje antidekubitalni koji se koriste u medicini.

Termin medicinski madrac bi značilo da taj proizvod ima certifikat klase 1 medicinskih proizvoda i samim tim ne bi bio u sustavu PDV-a.
Takav certifikat košta i sve što trebate napraviti da ga dobijete je platiti. Problem je da kad ga i dobijete, prema hrvatskim zakonima takvu robu bez PDV-a mogu prodavati samo apoteke i sanitetske kuće, a svi ostali bi trebali na isti proizvod obračunati PDV.
afoj is offline  
Old 20.09.2012., 19:27   #3739
Pozdrav svima! Ako netko ima iskustva sa latex madracima od Wollbetta, model Pental molim da podijeli svoje iskustvo
Daisy-ST is offline  
Old 20.09.2012., 19:36   #3740
Quote:
Daisy-ST kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima! Ako netko ima iskustva sa latex madracima od Wollbetta, model Pental molim da podijeli svoje iskustvo
Zapravo je to pental od artilata (guglajte artilat.be). Kod nas istu jezgru prodaju Wolbett i Ergoactiv. Wollbett radi 14cm, a Ergoactiv 16cm. Cijene imate na njihovim web stranicama.
afoj is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:23.