Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija

Rekreacija Trčanje, teretana, plivanje, bicikl, joga, planinarenje, oprema, ostali načini dangubljenja

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.12.2011., 12:56   #1
Preparati za mrsavljenje

Mozete li da mi preporucite nesto sto ce mi pomoci pri mrsavljenju? Pazim sta jedem i treniram ali nista se ne dogadja. Imam neki 5-6kg sto bi ih trebala skinut i ne znam vise sta da radim. Dat cu i malo vise para ak treba samo da se pocne nest desavat, pocinjem ludit polako
VictoryFord is offline  
Old 26.12.2011., 13:09   #2
selim na Rekreaciju....
__________________
Ovo je mali korak za čovjeka, a velik za čovječuljka!
trebor is offline  
Old 26.12.2011., 14:17   #3
Quote:
VictoryFord kaže: Pogledaj post
Mozete li da mi preporucite nesto sto ce mi pomoci pri mrsavljenju? Pazim sta jedem i treniram ali nista se ne dogadja. Imam neki 5-6kg sto bi ih trebala skinut i ne znam vise sta da radim. Dat cu i malo vise para ak treba samo da se pocne nest desavat, pocinjem ludit polako
napiši jelovnik od danas i jučer
sve5 is offline  
Old 26.12.2011., 14:36   #4
Jucer: Dorucak kafa, rucak kuvana piletina i pire krompir, vecera nista
Danas: Dorucak 3 mandarine, rucak pola tanjira corbe sa boranijom i 2 solje zelenog caja. Vecera nista
I pijem bar 2l vode dnevno. I treniram 3 puta tjedno
VictoryFord is offline  
Old 26.12.2011., 15:25   #5
Quote:
VictoryFord kaže: Pogledaj post
Jucer: Dorucak kafa, rucak kuvana piletina i pire krompir, vecera nista
Danas: Dorucak 3 mandarine, rucak pola tanjira corbe sa boranijom i 2 solje zelenog caja. Vecera nista
I pijem bar 2l vode dnevno. I treniram 3 puta tjedno
Od kada treniraš triput tjedno ? Od ovog tjedna možda ?

Na ovome teško može živjeti i baba od 75 godina koja ne izlazi iz kuće, kako preživi neko tko trenira 3 puta tjedno valjda ti možeš objasniti
Znatiželjko is offline  
Old 26.12.2011., 15:30   #6
Quote:
Znatiželjko kaže: Pogledaj post
Od kada treniraš triput tjedno ? Od ovog tjedna možda ?

Na ovome teško može živjeti i baba od 75 godina koja ne izlazi iz kuće, kako preživi neko tko trenira 3 puta tjedno valjda ti možeš objasniti
Treniram vec 2 mjeseca ali to je uvece po uru, uru i pol. Preko dana sjedim puno, zbog posla. Nije mi uvijek jelovnik takav, nekad se omane i pecivo ili cokoladica ali nikad ne pretjerujem. I ne mogu smrsavit... Zato sam htjela uzet nesto sto ce aktivirat taj proces
VictoryFord is offline  
Old 26.12.2011., 16:31   #7
Quote:
VictoryFord kaže: Pogledaj post
Treniram vec 2 mjeseca ali to je uvece po uru, uru i pol. Preko dana sjedim puno, zbog posla. Nije mi uvijek jelovnik takav, nekad se omane i pecivo ili cokoladica ali nikad ne pretjerujem. I ne mogu smrsavit... Zato sam htjela uzet nesto sto ce aktivirat taj proces
Nastavi trenirati kako spada tih sat i pol, trebao bi ti se metabolizam s vremenom ubrzati, kreni i sa razgibavanjem ujutro da se razbudiš. Ubaci konkretniju marendu i probaj obroke rasporediti na više manjih.
Znatiželjko is offline  
Old 26.12.2011., 16:54   #8
Znaci ne predlazes mi nikakav drugi dodatak u vidu tableta, shejkova i tih gluposti? Al bojim se da necu nista postic ovako, jer pazim na hranu vec dugo, a treniram neka 2 mjeseca ali uglavnom samo kardio. I nikakvog pomaka nema osim sto sam se malo zategla. Najvise mi problem trbuh i bokovi, htjela bih zbilja uzet nesto da maknem bar 2kg za pocetak
VictoryFord is offline  
Old 26.12.2011., 17:16   #9
Quote:
VictoryFord kaže: Pogledaj post
Jucer: Dorucak kafa, rucak kuvana piletina i pire krompir, vecera nista
Danas: Dorucak 3 mandarine, rucak pola tanjira corbe sa boranijom i 2 solje zelenog caja. Vecera nista
I pijem bar 2l vode dnevno. I treniram 3 puta tjedno
isse..katafakingstrofa. jesi li ti ista..al ono-ista-procitala o pravilnoj prehrani? ja ti predlazem da pocnes s time
__________________
you own me...
Andariel is offline  
Old 26.12.2011., 17:18   #10
Quote:
VictoryFord kaže: Pogledaj post
Znaci ne predlazes mi nikakav drugi dodatak u vidu tableta, shejkova i tih gluposti?

Ne postoji magicna tableta ili magicni napitak koji ce mrsaviti umjesto tebe.


A ako ti je trening "dobar" koliko i prehrana, nije ni cudo sto su rezultati izostali.
__________________
Timski igrač
Pilatus is offline  
Old 26.12.2011., 17:28   #11
Postoji magična tableta. Zove se pikula
Uzmeš 100 pikula, staneš se na vrh 50 metarske kosine, baciš sve pikule niz kosinu.
Sada najvažniji dio: Siđeš dolje lagano trčeći, uzmeš pikulu i trčeći se vratiš na vrh. To ponoviš sa svim pikulama. Ovu terapiju tri puta tjedno. Za dva mjeseca više nemaš 5-6 kila.
__________________

“Religion was invented when the first con man met the first fool.” Mark Twain
kumek is offline  
Old 26.12.2011., 19:26   #12
Quote:
VictoryFord kaže: Pogledaj post
Znaci ne predlazes mi nikakav drugi dodatak u vidu tableta, shejkova i tih gluposti? Al bojim se da necu nista postic ovako, jer pazim na hranu vec dugo, a treniram neka 2 mjeseca ali uglavnom samo kardio. I nikakvog pomaka nema osim sto sam se malo zategla. Najvise mi problem trbuh i bokovi, htjela bih zbilja uzet nesto da maknem bar 2kg za pocetak
Ti i tako premalo jedeš, tablete za suzbijanje apetita i slične izmišljotine ti ne trebaju, a to je sve i sumnjivo. Vjerovatno ti je trening vrlo niskog intenziteta..ako si se počela zatezati onda je o.k., pošto želiš ubrzati stvar treniraj više, nešto brže i ubaci i pokoju drugu vježbu
Znatiželjko is offline  
Old 26.12.2011., 21:36   #13
Quote:
VictoryFord kaže: Pogledaj post
Jucer: Dorucak kafa, rucak kuvana piletina i pire krompir, vecera nista
Danas: Dorucak 3 mandarine, rucak pola tanjira corbe sa boranijom i 2 solje zelenog caja. Vecera nista
I pijem bar 2l vode dnevno. I treniram 3 puta tjedno

ako ovako jedeš zadnja dva mjeseca mora da si vjeverica.
ostavi se treniranja nekih desetak dana i jedi da resetiraš metabolizam.
sve5 is offline  
Old 27.12.2011., 10:06   #14
Problem mi je sto mi je metabolizam jako usporen i imam problema sa probavom. Desava mi se cim pojedem malo vise da mi se trbuha napuva kao pivski! Zato se i trudim minimalno jesti ali ne mogu vjerovati da nista ne postizem! Trening se najvise sastoji iz trcanja po traci 30 minuta, steper 20ak, pa onda ili biciklo ili skije (ja ih tako zovem, ne znam jel to tacan naziv ) I doma radim trbusne i osjecam da imam misica ali se ne vide od trbuscica zapravo, ovdje vise odgovara ovaj
VictoryFord is offline  
Old 27.12.2011., 11:16   #15
Quote:
VictoryFord kaže: Pogledaj post
Problem mi je sto mi je metabolizam jako usporen i imam problema sa probavom. :
Normalno da ti je metabolizam kao u medvjeda koji spava zimski san kad i jedeš otprilike kao on.
Jedi bar 5-6 puta na dan (po malo; što je opet 3x više nego što sad jedeš za ručak) i onda radi što raznovrsnije vježbe za cijelo tijelo da dodatno potakneš metabolizam. I da, 3x tjedno vježbanja je u tvom slučaju premalo.
No, prvi sredi prehranu. Imaš dovoljno materijala na ovom PDF-u da saznaš kako, kada i što trebaš jesti.
no!name is offline  
Old 27.12.2011., 11:27   #16
Quote:
no!name kaže: Pogledaj post
Normalno da ti je metabolizam kao u medvjeda koji spava zimski san kad i jedeš otprilike kao on.
Jedi bar 5-6 puta na dan (po malo; što je opet 3x više nego što sad jedeš za ručak) i onda radi što raznovrsnije vježbe za cijelo tijelo da dodatno potakneš metabolizam. I da, 3x tjedno vježbanja je u tvom slučaju premalo.
No, prvi sredi prehranu. Imaš dovoljno materijala na ovom PDF-u da saznaš kako, kada i što trebaš jesti.
Kako mislis premalo? Ja sam mislila da je premalo za nekog ko jede 3x vise nego ja
VictoryFord is offline  
Old 27.12.2011., 12:24   #17
Mislim da smo već došli do zaključka da i ti moraš početi jesti daleko više. 3x tjedno mi se čini premalo jer ćeš morati raditi i treninge snage da dobiješ bar nešto mišića koje si izgubila prijašnjom prehranom, a ne samo lagane aerobne treninge koje si radila do sada (steper, lagano trčanje i sl.). Nema brzog metabolizma bez mišića jer su oni ti koji najviše troše energiju (i dok ništa ne radiš - bazalni metabolizam).
no!name is offline  
Old 27.12.2011., 17:34   #18
Ja sam smršavio zahvaljujuči smanjenju na 2obroka na dan

Početkom ljeta, brojio sam vrtoglavih 110kg , danas imam 83 .

Do drugog mjeseca planiram spustiti na 75 i tu mislim stati .
__________________
It’s a joke, not a cock. Don’t take it so hard.
Armstrong is offline  
Old 27.12.2011., 19:01   #19
Quote:
Armstrong kaže: Pogledaj post
Ja sam smršavio zahvaljujuči smanjenju na 2obroka na dan

Početkom ljeta, brojio sam vrtoglavih 110kg , danas imam 83 .

Do drugog mjeseca planiram spustiti na 75 i tu mislim stati .


Previse ti je trebalo. Trebao si manje hrane uzimati.


Ozbiljno, znam lika koji je smrsavio 20-30 kg u mjesec dva.

Dnevni meni - komad voca(obicno jabuka) i nekakva salata za veceru.




Kad je zavrsio s mrsavljenjem, izgledao je zakurac, misici baj baj, potpuni nedostatak ikakvog oblika snage i izdrzljivosti.
Naravno, izgubljene kile ne samo da je vratio nego je nakon 6 mjeseci bio jos tezi nego na pocetku svog "mrsavljenja".



Ako ti je to cilj, samo daj.
__________________
Timski igrač
Pilatus is offline  
Old 27.12.2011., 19:31   #20
misliš ista debela figura samo u manjem pakiranju ?
ozbiljno, ukoliko je cilj gubitak kilograma i vaga služi za referncu onda to ima smisla sportašima koji čuvaju težinsku kategoriju.
za sve ostale - ogledalce je mjera
sve5 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:39.