Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.03.2009., 22:13   #61
Mene samo zanima da li se išta brže gubi salo oko trbuha ako se vježba omotana u najlon?Da li tako gubiš samo tekućinu iz tijela ili ima šta u tome?
sara340 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2009., 00:31   #62
Quote:
sara340 kaže: Pogledaj post
Mene samo zanima da li se išta brže gubi salo oko trbuha ako se vježba omotana u najlon?Da li tako gubiš samo tekućinu iz tijela ili ima šta u tome?
Nema, samo vodu gubiš. Dapače nezdravo je jer se pretjeranim znojenjem gubi i puno elektrolita iz tijela, tako da bi morala piti nešto kvalitetnije od čiste vode.
__________________
Carpe diem!
I'm starting with the man in the mirror. :)
tvuk is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2009., 10:49   #63
Praviliji nacin ishrane, kretanje,ispravno raditi vezbe..
Svakodnevno pridrzavanje toga,dovodi do rezultata.
Mislim da je sedenje,glavni uzrok nakupljanju sala na tom delu tela.

Ovo je dobro za stomak,butine i zadnjicu.
http://media.svevesti.com/2/2/68422.jpg

Pored klasicnih trbusnjaka,jedna od jako dobrih vezbi za stomak je kada ledjima legnes na pod,dlanovi pod glavu,noge savijene pod ugao od 90°,i podizes glavu,vratni i pocetni deo grudne kicme dok ti je ostali deo kicme i guzu ne smes da odmaknes od poda,nego je lepo ulegnes na njega, tako da ti je stomak konstantno uvucen dok radis vezbu.
Cosmopolita is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2009., 11:26   #64
za to ti je najbolje trčati jer trbušnjacima češ ga samo podići,dobit češ mišićnu strukturu ali ne nužno da češ izgledati mršavije(znam par primjera)
padmé_amidala is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2009., 22:07   #65
hvala na odgovorima puno!dvaput tjedno idem na aerobik a ostale dane vježbam(15min orbitrek,15min bicikla i 150 trbušnjaka,što kratkih za gornji dio trbuha a što dizanje nogu gore dole za donji dio trbuha)ali nekako mislim da to nije dovoljno jer taj trbuh nikako da splasne pa neznam šta da učinim u vezi toga.mislila sam da će bar ta folija šta pomoći ali očito ništa od toga.btw vježbam aerobik od 11mj,a svaki dan sam počela od 1mj tako da nisam počela od jučer i znam da je prehrana bitna al opet??!!.mogu preć preko svega ali taj trbuh me totalno nervira... : )
sara340 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2009., 10:26   #66
Quote:
ditta kaže: Pogledaj post
- za početak uspravno držanje. Od pogrbljenog i povijenog stava se stvara salo na stomaku.
- lagana prehrana. Ne pretjerivati sa sirevima, od njih se baš na tom dijelu tijela nakupljaju viškovi
- puno kretanja
- ne odmah trbušnjaci, prvo istezanje, na kraju raditi na mišićima.

Imaš li generalno višak kilograma ili ti se samo tu nakuplja? Je li samo salce na trbuhu ili i oko struka?

uspravno drzanje stvara stalo na trbuhu? Vecu glupost u zivotu nisam cula!
Ono sto stvara salo je losa prehrana i premalo kretanja. Mozes jesti masnoce, ali jedi zdrave masnoce, jedi sto vise zitarica, koristi maslinovo ulje, lanene sjemenke, koristi med umjesto secera, jedi sto vise povrca i voca, mozes jesti i sir, ali odaberi onaj posni koji ima manju udio masnoce. Ne jest 3,4 sata prije spavanja, navecer nes lagano pojest, neko povrce, posni sir...sto god odaberes bitno da je lagano. I da, jedi 5 puta na dan ako treba, ali po male obroke. Mislim da bi bicikl puno pomogao, aerobic, rolanje i trbusnjaci uz sve to.
RedEyes is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2009., 22:54   #67
zanimljivo...
Žana is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 11:33   #68
šlaufić oko trbuha...

ustvari, kad pogledam nisam ja debela, jedino kaj me mući je taj šlaufić oko trbuha... kaj da radim, čime da se bavim da taj šlaufić nestane što prije... imam dosta obaveza tak da nemam previše vremena al odlučila sam nešt podhitno poduzet i rješit se toga i molim vas za pomoć... svaki savjet je dobrodošao... =)
tiky... is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 11:41   #69
Quote:
tiky... kaže: Pogledaj post
al odlučila sam nešt podhitno poduzet
pa si svom šlaufiću otvorila temicu
ustani se ujutro 15 min ranije da odradiš tjelovježbu
baja is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 11:54   #70
nije to sam tak, to je salo, otopit ga možeš trčanjem, biciklom, plivanjem, a problem je što sa trbuha najteže nestaje.
vježbanjem možeš čak pogoršat jer ćeš dobit mišiće ispod sala.
i prehrana je jako bitna.
mishamu is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 12:09   #71
ehm ehm (prociscavam grlo): i previse boravim po teretani, a jos vise pazim na prehranu, pa nikako da unistim Zvijer. ako nadjes efikasan nacin-javi (osim nozha). uglavnom, eto npr. moja Zvijer nije nista manja, ali puno bolje izgleda otkada redovito vjezbam.
a salo? jos malo omrsavim i Zvijer ode, a za njom i Sise. dragi oche Sise natrag, vrati se i Zvijer.
zakljucak: nekima nije sudjeno imati i ravan trbuh i sise.
eto, tiky, sretno....
__________________
Trapavog medu, oh, kuku, lele, do same smrti izbole pcele.
wlayinnah is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 12:11   #72
ja uspjela maknuti trbuh..ali love handles nikak i nikak da odu. a bmi mi 18..ne smijem dalje!
__________________
Katkad si vjetrobran,a katkad mušica.
Tinach is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 12:14   #73
Quote:
mishamu kaže: Pogledaj post
nije to sam tak, to je salo, otopit ga možeš trčanjem, biciklom, plivanjem, a problem je što sa trbuha najteže nestaje.
vježbanjem možeš čak pogoršat jer ćeš dobit mišiće ispod sala.
i prehrana je jako bitna.
pa ako radi aerobene vjezbe, nece
mora sve skinuti, a ne samo ciljano s trbuha, to ionako tako ne ide
Mantis Religiosa is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 12:30   #74
Quote:
Mantis Religiosa kaže: Pogledaj post
pa ako radi aerobene vjezbe, nece
mora sve skinuti, a ne samo ciljano s trbuha, to ionako tako ne ide
ma pod vježbanjem mislim teretana i to....
aerobne joj savjetujem
mora sve skinut jer kod većine ljudi trbuh zadnji odlazi a prvi dolazi, jbg
mishamu is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 12:32   #75
jel imate sta za butine???
na srecu trbuh mi najkasnije dodje i prvi od al butine ostaju, sad bicikliram al me zanima ima li sto bolje??

ps. i ne prihvacam teretanu, em sto smrdi, em sto je na zatvorenom em sto nemam vremena.
Keya is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 12:37   #76
Quote:
Keya kaže: Pogledaj post
jel imate sta za butine???
na srecu trbuh mi najkasnije dodje i prvi od al butine ostaju, sad bicikliram al me zanima ima li sto bolje??

ps. i ne prihvacam teretanu, em sto smrdi, em sto je na zatvorenom em sto nemam vremena.
pa spusti si s neta neki dvd pa vježbaj kod kuće?
mishamu is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 12:39   #77
Quote:
mishamu kaže: Pogledaj post
pa spusti si s neta neki dvd pa vježbaj kod kuće?
???
pitala sam za VJEZBE za butine a ne NEKi DVD sa neta
uostalom imam doma wii fit koji ima puno pametnije vjezbe od nekod dvd-a sa neta (osim sto se kod nas DVD-ovi ne mogu tek tako skidat s neta).

eventualno mi daj ime nekog dvd-a koji je ok pa cu ga kupit
Keya is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 13:01   #78
Quote:
Keya kaže: Pogledaj post
???
pitala sam za VJEZBE za butine a ne NEKi DVD sa neta
uostalom imam doma wii fit koji ima puno pametnije vjezbe od nekod dvd-a sa neta (osim sto se kod nas DVD-ovi ne mogu tek tako skidat s neta).

eventualno mi daj ime nekog dvd-a koji je ok pa cu ga kupit
pa kažeš da ne voliš teretanu
ja sam kupila od Sopekice, nije loš al nije ni dobar.
i downloadala sam s neta od Cindy Crawford on mi je odličan, i mislim da bi i tebi bio ok jer imaš vježbe za sve živo pa i za butine.
(ne moraš vikat na mene )
mishamu is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 13:02   #79
Quote:
mishamu kaže: Pogledaj post
pa kažeš da ne voliš teretanu
ja sam kupila od Sopekice, nije loš al nije ni dobar.
i downloadala sam s neta od Cindy Crawford on mi je odličan, i mislim da bi i tebi bio ok jer imaš vježbe za sve živo pa i za butine.
(ne moraš vikat na mene )
sorri, nisam vikala iako tako izgleda, evo ispricavam se

ok fala, znaci cindy crawford idem pogledat!

ps. jel to "shape your body" ??
Keya is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 13:04   #80
Nije da vas ćeram kad ste već tu, ali imamo i cijeli podforum Rekreacija, ako netko nije znao.
__________________
štraco retajska šupjaćo najružnija redikulice na modi retaju neodgojiti lajavi peškarušo bracero sa ružnin sisaman. (c) manitusha @forum.hr
Herp is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:46.