Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.04.2015., 14:53   #1481
Quote:
enter2013 kaže: Pogledaj post
Pa presing većinom doktori stavljaju sad ima 14mj i svaki pregled kod fizijatra,neuropedijatra i samog pedijatra sadrži pitanje: Jel oponaša zvukove, raspoznaje li životinje, pa sam mislila da moram nešto napraviti, tnx frupy onda nek ide svojim tokom, bez brige i polako
Mi smo to uz slikovnice

Imaš i onih sviralica (tipa kućica ili neki oblik) pa se stiskaju životinje koje se glasaju - ni to ga ne zanima?

Čini mi se da je moj isto sa oko godinu dana počeo pokazivat interes za to
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2015., 18:02   #1482
Quote:
enter2013 kaže: Pogledaj post
Pa presing većinom doktori stavljaju sad ima 14mj i svaki pregled kod fizijatra,neuropedijatra i samog pedijatra sadrži pitanje: Jel oponaša zvukove, raspoznaje li životinje, pa sam mislila da moram nešto napraviti, tnx frupy onda nek ide svojim tokom, bez brige i polako
mene ti jaaaaaako zivciraju ti strucnjaci koji bi svu djecu ovog svijeta stavili u kalupe.
svi u odredjenoj dobi moraju biti jednako teski, jednako dugi, imati isti fond rijeci, jednako razvijenu motoriku, oponasati iste zvukove i imati iste interese.

evo, mog malog nikad nisu zivotinje pretjerano zanimale. uz slikovnice i razne druge igracke i iz okoline s vremenom je naucio kako se koja glasa, ali to definitivno nije bilo s godinu dana, mozda s dvije ili cak i kasnije. i kaj bi ti tvoji strucnjaci u nasem slucaju?
dodijelili nam neku dijagnozu?
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2015., 21:32   #1483
Quote:
miss daisy kaže: Pogledaj post



nije se nikad zainteresirao za mekane kocke, al se sjećam prve baš hit igračke - s 18 mj smo mu uzeli onu drvenu plohu u koju se umeću "puzzle" u obliku aviona, auta i sl koje kad staviš na pravo mjesto ispuštaju zvuk tog vozila.

to sam zapamtila jer se igrao čitavo popodne, to mi je bio prvi put od njegova rođenja da sam jedan dug period mogla ležati na kauču ne radeći ništa



A gdje ste kupili tu drvenu plohu koja se glasa kada tocno umetne oblik?


Sent from my iPhone using Tapatalk
vikend is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2015., 08:57   #1484
Quote:
vikend kaže: Pogledaj post
A gdje ste kupili tu drvenu plohu koja se glasa kada tocno umetne oblik?


Sent from my iPhone using Tapatalk
nasa je iz magic baby ducana.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2015., 16:35   #1485
Quote:
Francesca kaže: Pogledaj post
I dobro te prepadne kad ga dotaknes u mraku a nisi ga iskljucio: vidiiiiim teeeeeee
Ak me tad nije herc strefio, nece nikad
Quote:
Lei kaže: Pogledaj post
Meni je bilo najbolje kad sam jednom nagazila na njega, a on meni nazad "ti si moj prijatelj"


I ja ga zato isključujem, baš spooky kad se oglasi bez da ga je itko dotaknuo

Quote:
frupy kaže: Pogledaj post
e, sad sam se sjetila jedine prave igracke koja je bila aktualna od nekih 5-6 mjeseci i jako dugo se igrao s njom:

ovo

sareno je, vrti se, svira, zvecka...
zamisljeno je kao igracka za hranilicu, ali mi smo to posvuda stavljali (na vakum je pa instaliras negdje i onda dijete mlati po tome, a ono se vrti i svira kad zavrtis).
to nam je ispala jedina isplativa igracka u prvih godinu-godinu i pol.
Zaintrigirala si me s ovom igračkicom, čini mi se super
__________________
"If you wanna make a difference in the world, don't just be yourself - live yourself!" D.I.
lenchy2403 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2015., 19:13   #1486
Quote:
lenchy2403 kaže: Pogledaj post

Zaintrigirala si me s ovom igračkicom, čini mi se super
evo, i mala je poludila za njom, meni je isto fora.
on je mjesecima mlatarao po njoj, stalno mi se u glavi vrtila ta mjuza.

al, eto, vidis, malom od Fran je bila bezveze.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2015., 21:11   #1487
Quote:
frupy kaže: Pogledaj post
evo, i mala je poludila za njom, meni je isto fora.
on je mjesecima mlatarao po njoj, stalno mi se u glavi vrtila ta mjuza.

al, eto, vidis, malom od Fran je bila bezveze.
ma znam, nemreš znati jesi to uzela od ovog prodavatelja što si navela link?
__________________
"If you wanna make a difference in the world, don't just be yourself - live yourself!" D.I.
lenchy2403 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2015., 08:20   #1488
samo da javim kupila tog pesa
inače imaju sad u dm-u popust na fischer price igračke, mislim 10%. ne treba imati nikakve kupone
i još sam iskoristila onaj popust za bodove na jedan proizvod (15%... ili možda 25%... ne sjećam se više)
no koštao me 177kn na kraju
mislim da je redovna cijena 300kn (... ili 400.... ne znam više)

no, ako nekome treba imaju popust u dm-u
vlovrec is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2015., 09:39   #1489
Quote:
lenchy2403 kaže: Pogledaj post
ma znam, nemreš znati jesi to uzela od ovog prodavatelja što si navela link?
mislim da ne, to je bilo prije 4 godine tako da ga nemam sejvanog.
u svakom slucaju, bio je isto uk seller s dobrim feedbackom i cijena je bila tu negdje.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2015., 10:43   #1490
Quote:
frupy kaže: Pogledaj post
mislim da ne, to je bilo prije 4 godine tako da ga nemam sejvanog.
u svakom slucaju, bio je isto uk seller s dobrim feedbackom i cijena je bila tu negdje.
hvala
__________________
"If you wanna make a difference in the world, don't just be yourself - live yourself!" D.I.
lenchy2403 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2015., 22:29   #1491
Drage mame, koje kocke bi preporučili za curicu koja uskoro puni godinu dana? Da li su bolje drvene, ili plastične, ili one mekane?

Baka i djed su izrazili želju da joj to poklone za rođendan, pa smo u potrazi za kvalitetnim kockama.
Kaede is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2015., 08:08   #1492
Quote:
frupy kaže: Pogledaj post
e, sad sam se sjetila jedine prave igracke koja je bila aktualna od nekih 5-6 mjeseci i jako dugo se igrao s njom:

ovo

sareno je, vrti se, svira, zvecka...
zamisljeno je kao igracka za hranilicu, ali mi smo to posvuda stavljali (na vakum je pa instaliras negdje i onda dijete mlati po tome, a ono se vrti i svira kad zavrtis).
to nam je ispala jedina isplativa igracka u prvih godinu-godinu i pol.
Ajmeee, ovo je
Jel ima išta slično za kupit u zagrebačkim dućanima???
micek-jerry is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2015., 09:55   #1493
Quote:
Kaede kaže: Pogledaj post
Drage mame, koje kocke bi preporučili za curicu koja uskoro puni godinu dana? Da li su bolje drvene, ili plastične, ili one mekane?

Baka i djed su izrazili želju da joj to poklone za rođendan, pa smo u potrazi za kvalitetnim kockama.
Pa najbolje da ima sve vrste, ovisno o uzrastu.

Kupila sam jednom za poklon kocke Clemmy (mislim u Plodinama), mekane su, dijete se time baš zabavljalo, a kupit ću ih i svojoj maloj. Imamo već i jedan Lego Duplo u ormaru. Mislim da su za tako malo dijete mekane bolje od plastičnih.

Kod drvenih pazi za boju. Moja je dobila slagalicu s prestenovima, strefilo me kad sam vidjela kako su obojali plahticu na kojoj se igrala.
muzikalno prase is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2015., 01:22   #1494
Orbeez igračke

Zna li itko ima li ovih igračaka za kupiti kod nas? Zahvaljujem unaprijed
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	rsz_orbeez1.jpg‎
Views:	67
Size:	4.5 KB
ID:	14949  
MaJeTo is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2015., 11:29   #1495
Quote:
Kaede kaže: Pogledaj post
Drage mame, koje kocke bi preporučili za curicu koja uskoro puni godinu dana? Da li su bolje drvene, ili plastične, ili one mekane?

Baka i djed su izrazili želju da joj to poklone za rođendan, pa smo u potrazi za kvalitetnim kockama.
Moj je bas za 1. rockas dobio ovakve kockicw. Međutim poceo se sa njima igrati tek sa 18mj.
Danas je lud za kockicama, a ima 2god.

pincica is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2015., 14:51   #1496
http://www.lidl.hr/hr/2635.htm?actio...etail&id=16324

Ima li netko ovaj set za slikanje, je li čemu? Kakve su boje? Čini mi se praktično, ali opet nije baš prejeftino!
Yin&Yang is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2015., 07:25   #1497
https://www.babycenter.hr/proizvod/0...eseca-4-godine evo neka akcija je u centru pa da pitam, jeli ovo najbolja solucija da kupim malom? Imat će 15 mj na lito...
enter2013 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2015., 08:17   #1498
Mi smo nasem kupili kada je imao 4mj....tada bio odlican. Sa 18mj nije htio vise u njega.
pincica is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2015., 11:35   #1499
mi isto kao pincica. kad je imao 6-9 mj to ljeto je bio u njemu i gustao. iduce ljeto sa 18mj kad je vec hodao nije htio ni cut za to
Lei is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2015., 13:14   #1500
Quote:
Yin&Yang kaže: Pogledaj post
http://www.lidl.hr/hr/2635.htm?actio...etail&id=16324

Ima li netko ovaj set za slikanje, je li čemu? Kakve su boje? Čini mi se praktično, ali opet nije baš prejeftino!
Nemam taj set, no ako uzmem u obzir da imam neke komadno kupljene proizvode te "marke" Crelando i zadovoljna sam kvalitetom mogla bih reći da su kvalitetni. No ipak je i skupo poprilično pa bi trebalo odvagnuti trebaju li vam baš sve te vrste boja,možda bi se isplatilo kupovati pojedinačno (npr. imamo njihove tempere, 12*12 ml tubica koštale su 20 kn.Uobičajene tempere koštaju oko 30 kn inače. Ipak malo su vodenastije od naših tempera, nisu onako guste, ne bi ih trebalo razrijeđivati vodom).

U ovom setu mene brinu zapravo flomasteri (i ja se dvoumim bi li ga kupila), a čine mi se pastele jako kvalitetne (ali nemam ih posebno kupljene pa se možda i varam).
nightfall is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:20.