Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Dekorativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.02.2011., 11:40   #1301
i jaaa
bambinaaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2011., 11:47   #1302
Stavila sm ju pred 2 sata i svako malo se idem pred ogledalo čuditi kako mi je dobra na licu
madeira is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2011., 16:45   #1303
jedino ju se ja još ne usudim probati kupila,al ne znam stvarno zašto još nikako da stavim
__________________
#nedamise
Aeon+ is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2011., 15:11   #1304
Jeste li još zadovoljne sa balea toniranom, i nakon dužeg korištenja?
lida is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2011., 15:15   #1305
Quote:
lida kaže: Pogledaj post
Jeste li još zadovoljne sa balea toniranom, i nakon dužeg korištenja?
ja sam ju kupila i ne paše mi nikako! boja je prežuta, loše mi se razmazuje i izgleda kao da imam fleke po licu! koža mi je mješovita, neznam da li je to razlog ili mi jednostavno uopće ne paše! sreća pa nije skupa !
Skvrlana is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2011., 15:22   #1306
meni je još uvijek odlična
madeira is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2011., 17:39   #1307
hm, nešto me mami da ju kupim ali opet mi je žao i tih 20 kn ako ću je bacit..........
lida is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2011., 18:55   #1308
balea tonirana ja sam inače dosta svijetle puti, i kupila sam ju da mi malo ten izjednači i čisto da malo boje, jer ne volim pudere a i imam čisto lice i ten...inače mi je koža suha...bojala sam se kako će koža reagirati na nju ali meni je izvrsna i nakon tjedan dana korištenja, da lijepu boju, lagano prekrije a koža mi ostane mekana i nekako njegovana... nemam onaj osjećaj suhoće kao s puderom il nekim drugim kremama... tako da meni
__________________
...Anyone can be passionate, but it takes real lovers to be silly...
Maya 21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2011., 20:05   #1309
ja sam ju kupila, ali mi je pretamna
izgledam ko da sam izvukla glavu iz pečnice kad ju stavim na sebe
__________________
Give yourself over to absolute pleasure.
Ginny B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2011., 21:32   #1310
Quote:
Ginny_Black13 kaže: Pogledaj post
ja sam ju kupila, ali mi je pretamna
izgledam ko da sam izvukla glavu iz pečnice kad ju stavim na sebe
to sam i ja mislila da će mi biti al začudo nije. ne stavljam previše i pomješam ju malo s becutanom koji inače stavljam i taman mi je
__________________
...Anyone can be passionate, but it takes real lovers to be silly...
Maya 21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2011., 08:02   #1311
jučer mi frendica naručila Missha BB cremu... i sada čekam...javim dojmove kada stigne
__________________
I am already kindly disposed towards you. My friendship it is not in my power to give: this is a gift which no man can make, it is not in our own power: a sound and healthy friendship is the growth of time and circumstance, it will spring up and thrive like a wildflower when these favour, and when they do not, it is in vain to look for it.
William Wordsworth
tinkerbell is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2011., 12:28   #1312
Vidjela sam u Kozmu, Olay kremu sa dodakom MF pudera, jel to spada u toniranu kremu ili u nešto drugo?
Pikova dama is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2011., 13:49   #1313
Quote:
eyedetox kaže: Pogledaj post
Najbolja koju sam ikad imala ja bez pudera ne mogu, neujednačen ten, kapilari, podočnjaci ali od kad sam kupila diorovu toniranu izbacila sam tekuće pudere jer predobro prekriva
da te samo pitam, jel to ova hydra life pro youth tonirana krema od diora?
zvuci mi kao da su samo prepakovali diorskin pure light koji je bio skoro pa tonirana krema a to mi treba.

i koja je cijena, ako se sjecas
__________________
...
panties is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2011., 13:54   #1314
Quote:
panties kaže: Pogledaj post
da te samo pitam, jel to ova hydra life pro youth tonirana krema od diora?
zvuci mi kao da su samo prepakovali diorskin pure light koji je bio skoro pa tonirana krema a to mi treba.

i koja je cijena, ako se sjecas
Cijena je oko 280 kn i to je toćno ova
http://www.parfumy.com/images/produc...50ml-1-7oz.jpg
eyedetox is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2011., 14:13   #1315
Quote:
eyedetox kaže: Pogledaj post
Cijena je oko 280 kn i to je toćno ova
http://www.parfumy.com/images/produc...50ml-1-7oz.jpg
hehe hvala ti puno. citala sam sad malo prije sto si pisala i vidim da ti imas suhu kozu

ja imam masnu kozu al meni to ne smeta toliko, mrzim onaj cake efekat sto puderi za masnu kozu daju, pure light mi je bio savrsen radi toga.

razmisljam se il da narucim laura mercier oil free toniranu ili da idem kupit ovo...mada me strah da ce mi ta 1 biti ipak pretamna jer inace puder uzimam u najsvjetlijoj nijansi...

ako neko moze preporuciti jos neku toniranu za masnu kozu (poprilicno cisto lice, ali znam se osuti ako na lice stavim neku prejaku kremu il puder), bilo bi super. od pudera odustajem...
__________________
...
panties is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2011., 21:37   #1316
Quote:
panties kaže: Pogledaj post
hehe hvala ti puno. citala sam sad malo prije sto si pisala i vidim da ti imas suhu kozu

ja imam masnu kozu al meni to ne smeta toliko, mrzim onaj cake efekat sto puderi za masnu kozu daju, pure light mi je bio savrsen radi toga.

razmisljam se il da narucim laura mercier oil free toniranu ili da idem kupit ovo...mada me strah da ce mi ta 1 biti ipak pretamna jer inace puder uzimam u najsvjetlijoj nijansi...

ako neko moze preporuciti jos neku toniranu za masnu kozu (poprilicno cisto lice, ali znam se osuti ako na lice stavim neku prejaku kremu il puder), bilo bi super. od pudera odustajem...
Pogledaj si temu o bb kremama. Za tebe bi bila savršena Missha pc 13.
lida is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2011., 22:21   #1317
Quote:
lida kaže: Pogledaj post
Pogledaj si temu o bb kremama. Za tebe bi bila savršena Missha pc 13.
je s ove teme sam otisla tamo jer je neko spomenuo prije narucila, pa sta bude. nadam se da se necu osuti od nje
__________________
...
panties is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2011., 23:35   #1318
E jel te diorove ima kupiti u mulleru? da ne idem sutra bezveze
regana is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2011., 09:48   #1319
Quote:
Pikova dama kaže: Pogledaj post
Vidjela sam u Kozmu, Olay kremu sa dodakom MF pudera, jel to spada u toniranu kremu ili u nešto drugo?
Da, to je Olay izbacio novu toniranu

Jeli je netko probao već? Koja joj je cijena?
__________________
...black lipstick stains her glass of red wine...
Skura is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2011., 10:10   #1320
ja sam probavala samo na ruci al čini mi se da je tester bio star jer je bila gusta ko neka pasta a i ta svijetlija nijansa mi je pretamna.
jasmine is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:27.