Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.09.2017., 16:59   #321
Ja cekam Masquarade paletu njihovu isto s bb-a , trebala bi mi stici ovih dana. Mislim da je kartonska ambalaza, ali obzirom na colour payoff i velicinu mislim da nije preskupa. Mogu ti reci vise kad mi stigne. Ogromne su.


https://youtu.be/KsMdp7cdIAU

Edit: the Balm sjenila u paletama su velicine 1/4 ovih.
__________________
I refuse to sink.
Hell Blonde is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2017., 17:51   #322
Quote:
menni kaže: Pogledaj post
O pigmentaciji ne mogu govorit jer nemam nijednu od sljedećih paleta.
Ali ono što bi mene odbilo od ove palete je to pakiranje. Ono, pliz, daj barem u plastiku neku umjesto tog kartona. Stavim u putnu torbu i zdrobim od točke A do točke B dok putujem avionom, autobusom, tramvajem, vlakom. Ma ok, i plastika će puknuti, ali ovo ce se ulegnut, udrobit i onda shodno tome - umrvit.
I da - nijanse podsjećaju na UD3 i onu Kat von D sto se neki dan @maslelu na sjenilima dvoumila.
Nisu bas iste, ali tu negdje.
Ambalaža me odvraća skroz.
Ono, za 35€, daj nešto atraktivnije od ljepljenog kartona

Ili nije ambalaža od kartona?
Podsjeća me na TheBalm ambalaže.

imam mat od KVD pa trebam nekakva shimmeri sjenila UD me ne privlaci
ambalaza mi nije problem
za put imam mini paletu od cp pa mi je to ok

Quote:
Hell Blonde kaže: Pogledaj post
Ja cekam Masquarade paletu njihovu isto s bb-a , trebala bi mi stici ovih dana. Mislim da je kartonska ambalaza, ali obzirom na colour payoff i velicinu mislim da nije preskupa. Mogu ti reci vise kad mi stigne. Ogromne su.


https://youtu.be/KsMdp7cdIAU

Edit: the Balm sjenila u paletama su velicine 1/4 ovih.
javi svakako nije mi bitno iskreno kak brzo kupim

moj problem je zapravo BB i njihovo manipuliranje cijenama
trenutno je ta paleta 20$ na njihovom webu plus nekakav kod ispadne oko 18$
na BB je prvo bila 28€ pa su digli na 33€ pa sad na 35€
zbog toga inace izbjegavam BB
__________________
Our lives are not our own. From womb to tomb, we are bound to others. Past and present. And by each crime and every kindness, we birth our future.
Bubek27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2017., 17:55   #323
Quote:
Bubek27 kaže: Pogledaj post
imam mat od KVD pa trebam nekakva shimmeri sjenila UD me ne privlaci
ambalaza mi nije problem
za put imam mini paletu od cp pa mi je to ok



javi svakako nije mi bitno iskreno kak brzo kupim

moj problem je zapravo BB i njihovo manipuliranje cijenama
trenutno je ta paleta 20$ na njihovom webu plus nekakav kod ispadne oko 18$
na BB je prvo bila 28€ pa su digli na 33€ pa sad na 35€
zbog toga inace izbjegavam BB
Znam, ali racunaj da je u USA sve jeftinije, a pogotovo njihovi brandovi. Cak su i evropski brandovi kod njih jeftiniji, nema smisla, ali jednostavno je tako.
A opet ako ju ides narucivat od tamo platit ces carinu i porez i postarinu i izaci ce te skuplje nego sa bb-a. Plus cijene na americkim web siteovima su bez njihovog pdv-a, oni jos na to plate porez ovisno o drzavi u koju narucuju jer svaka savezna drzava ima svoju stopu pdv-a. Njima se to obracuna prilikom placanja sto ti ne mozes vidjet kad narucujes iz Europe. Znaci njima cijena te palete nije 28$ nego 28$ + tax.
__________________
I refuse to sink.
Hell Blonde is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2017., 18:04   #324
Quote:
Hell Blonde kaže: Pogledaj post
Znam, ali racunaj da je u USA sve jeftinije, a pogotovo njihovi brandovi. Cak su i evropski brandovi kod njih jeftiniji, nema smisla, ali jednostavno je tako.
A opet ako ju ides narucivat od tamo platit ces carinu i porez i postarinu i izaci ce te skuplje nego sa bb-a. Plus cijene na americkim web siteovima su bez njihovog pdv-a, oni jos na to plate porez ovisno o drzavi u koju narucuju jer svaka savezna drzava ima svoju stopu pdv-a. Njima se to obracuna prilikom placanja sto ti ne mozes vidjet kad narucujes iz Europe. Znaci njima cijena te palete nije 28$ nego 28$ + tax.
ma znam ja to sve
da je 28€ nebi se puno neckala ali ovo mrdanje po cijenama me uzasno ljuti i zbog toga ne znam jel bi ili ne
__________________
Our lives are not our own. From womb to tomb, we are bound to others. Past and present. And by each crime and every kindness, we birth our future.
Bubek27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2017., 09:06   #325
Ima li itko crnu masku Shills za mitesere sto se reklamira na fejsu? Cijena je 109 kn
mmiaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2017., 14:05   #326
Quote:
mmiaa kaže: Pogledaj post
Ima li itko crnu masku Shills za mitesere sto se reklamira na fejsu? Cijena je 109 kn
Izgleda mi neki ripoff korejsko/kineskih takvih maski, ima ih za oko 8-10$, set sadrzi i masku i pripremu/njegu nakon maske, ja imam ovu: My Scheming blackhead removal i skroz je dobra, hrpa recenzija na youtube-u.


Inace NM/OM. UD Heat/ABH Modern Renaissance da/ne? Alternative? Htjela bih obje, a sad ne znam jel mi to pametno.
Quistis is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2017., 14:51   #327
Quote:
Quistis kaže: Pogledaj post

Inace NM/OM. UD Heat/ABH Modern Renaissance da/ne? Alternative? Htjela bih obje, a sad ne znam jel mi to pametno.
Čekaj da prizovem maslelu, onda će ti najbolje znati reći jer ima obje (i puno drugih ).
ElsaStarfire is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2017., 21:09   #328
Quote:
Quistis kaže: Pogledaj post
Inace NM/OM. UD Heat/ABH Modern Renaissance da/ne? Alternative? Htjela bih obje, a sad ne znam jel mi to pametno.
ja sam uzela obje nekako su mi taman skupa kompletne za sve jesenske lookove, s tim da ti je Modern Renaissance sigurniji izbor jer je hm mirnija po tonovima, a malo i raznolikija od Heata, no ako si možeš priuštit obje su

Quote:
ElsaStarfire kaže: Pogledaj post
Čekaj da prizovem maslelu, onda će ti najbolje znati reći jer ima obje (i puno drugih ).
haha znaš me u crnu dušu
maslelu is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2017., 13:48   #329
Quote:
maslelu kaže: Pogledaj post
ja sam uzela obje nekako su mi taman skupa kompletne za sve jesenske lookove, s tim da ti je Modern Renaissance sigurniji izbor jer je hm mirnija po tonovima, a malo i raznolikija od Heata, no ako si možeš priuštit obje su

Hvala , bila sam skepticna da nisu preslicne s tim nekim zemljanim tonovima u obje. Htjela sam samo ABH dok nisam vidjela Heat slucajno na aerodromu, predivna je, vjerojatno je kupujem sljedeci put. ABH MR nazalost moram naruciti, Subculture sam jos i vidjela po stranim Douglasima, ali Modern Renaissance nikako.

Da li mi je jedina opcija za naruciti/kupiti uzivo Modern Renaissance beautybay ili ih jos netko drzi u EU? (osim cultbeauty, tamo je vjecito out of stock)
edit. dosla danas na cultbeauty sudbina

Zadnje uređivanje Quistis : 02.10.2017. at 15:02.
Quistis is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2017., 19:44   #330
Quote:
Quistis kaže: Pogledaj post
Hvala , bila sam skepticna da nisu preslicne s tim nekim zemljanim tonovima u obje. Htjela sam samo ABH dok nisam vidjela Heat slucajno na aerodromu, predivna je, vjerojatno je kupujem sljedeci put. ABH MR nazalost moram naruciti, Subculture sam jos i vidjela po stranim Douglasima, ali Modern Renaissance nikako.

Da li mi je jedina opcija za naruciti/kupiti uzivo Modern Renaissance beautybay ili ih jos netko drzi u EU? (osim cultbeauty, tamo je vjecito out of stock)
edit. dosla danas na cultbeauty sudbina

javi što si odlučila na kraju
maslelu is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2017., 16:21   #331
Quote:
maslelu kaže: Pogledaj post
javi što si odlučila na kraju
ABH je na putu, trebala bi biti tu do krajem ovog, pocetkom slj tjedna (predugo je gledam) Heat sam imala priliku swatchati, a ABH jos nisam vidjela u zivo, ako dobijem osjecaj da ce se lijepo upotpunjavati vjerojatno ce pasti i Heat
Nisam karakter. A k tome volim te tonove, niti jedna od te dvije ne sadrzi plave i hladne tonove koji mi ne stoje pa ono kao isplati se...
Quistis is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2017., 16:50   #332
Quote:
Quistis kaže: Pogledaj post
niti jedna od te dvije ne sadrzi plave i hladne tonove koji mi ne stoje pa ono kao isplati se...
A ja sve čekam da izađe, od bilo koga, kakva paleta isključivo hladnih podtonova ili mix hladnih i neutralnih, meni topli ne stoje
ElsaStarfire is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2017., 16:53   #333
Hladni tonovi - Nyx elements
Mislim da je wind ili tako nekako naziv paleta!


Edit: evo fotke.
Wind i Water palete.
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2017., 16:53   #334
hladni ljudi su diskriminirani.
__________________
I had a thought, but unfortunately I had a second thought. They ricocheted off each other and I can't find either anymore.
Mad_Hatter is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2017., 16:57   #335
Quote:
Mad_Hatter kaže: Pogledaj post
hladni ljudi su diskriminirani.
Potpisujem. Iako po meni je Naked hladna paleta, jedina iz koje koristim sve nijanse.
__________________
I refuse to sink.
Hell Blonde is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2017., 17:47   #336
Quote:
menni kaže: Pogledaj post
Hladni tonovi - Nyx elements
Mislim da je wind ili tako nekako naziv paleta!


Edit: evo fotke.
Wind i Water palete.
Odavno ih već vidjeh i bezveze su mi

UD Naked2 Basics (iako po meni i nije baš hladna nego neutralna) i NYX Ultimate Cool Neutrals (mix hladnih, neutralnih i samo par toplih koje naravno ne koristim uopće ). I jedan Wet'n'wild trio samo zbog jedne jedine nijanse
To je to od moje kolekcije sjenila općenito, ništa me još nije očaralo tako da čekam
ElsaStarfire is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2017., 21:32   #337
Quote:
ElsaStarfire kaže: Pogledaj post
A ja sve čekam da izađe, od bilo koga, kakva paleta isključivo hladnih podtonova ili mix hladnih i neutralnih, meni topli ne stoje
Preporučam KVD shade + light eye palette, ima skupinu hladnih, neutralnih i toplih tonova. Nezamjenjiva
Lorren is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 09:37   #338
Nisam znala da je hladni podton toliki problem. :/ Ja uvijek imam dojam da ima vise paleta s hladnim tonovima, mozda zato sto mi vise pasu topli Iako kad bolje razmislim nekako mi se cini da u zadnje vrijeme ima vise toplih tonova, dok sve starije palete mi vise vuku na hladne...
Quistis is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 09:48   #339
Ja sam izrazito hladni podton i bas mi te tople nijanse lose stoje (osim ljeti, onda mogu proc s tim). U skoro svakoj paleti koju imam su mijesani tonovi, osim UD Naked, nemam nijednu paletu samo sa hladnim. Najgore mi je naci smeđe hladne tonove sjenila, imam ih nekoliko i molim Boga da ih ne prestanu proizvodit.
__________________
I refuse to sink.
Hell Blonde is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 09:56   #340
Quote:
Hell Blonde kaže: Pogledaj post
Najgore mi je naci smeđe hladne tonove sjenila, imam ih nekoliko i molim Boga da ih ne prestanu proizvodit.
Ooooo da! Molim te daj preporuku, u kojim paletama imaš svjetlije i srednje tamne smeđe hladnog podtona, tamne mi baš i ne trebaju?
ElsaStarfire is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:21.