Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.05.2016., 02:05   #561
Quote:
Wedding kaže: Pogledaj post
i jedno i drugo .. i frakcijski laser i frakcijska radiofrekvenca dat ce vrlo slicne rezultate i vrlo su skupi te imaju i oporavak nesto duzi (cca 2-3 dana) ali su i najefikasniji po pitanju zatezanja koze.

Meni je preporucen i Venus i Frakcijska RF uz prednost Venusa jer nemam enormnih problema sa zatezanjem ...... sto se tice strija tu ce ti pomoc sve troje navedeno ali bi ti bilo najpametnije otici na konzultacije da te se pregleda i tada ce ti moci reci sto je najbolje za tvoje strije (nisu sve strije iste i nitko ti preko telefona nece moci reci so je najbolje)

Kod Venusa nema oporavka i odlazis kuci eventualno malo crvena na podrucju tretiranja dok kod Frakcijskog lasera il RFa promjene na kozi se vide ili odmah ili nakon par sati i 2-3 dana ti koza potmni i pocinje oporavak. Sto se tice cijene: Frakcijski tretmani (bilo da je laser ili RF) su nekoliko puta skuplji od Venusa

http://www.poliderma.hr/Tehnologije/...ki-radiovalovi - navela sam ovaj link samo zato sto oni jedini imaju sve opsirno napisano i iskreni su po pitanju oporavka dok svi ostali pricaju kako je oporavak samo par sati

Probaj se dobro raspitat jer mislim da za takve stvari stvarno trebaju konzultacije posto sumnjam da ti se baca nekoliko tisuca kuna


puno ti hvala na odgovorima i svoj pomoći koju si mi pružila sa savjetima!!
svakako sam mislila otići na konzultacije i to kod barem njih dvoje čisto da vidim razliku iako mi se poliderma nekako čini najbolja u smislu u svemu što su napisali ne prodaju maglu, nego piše sve realno pa se samim time nadam da kada dođem tamo da ću dobiti i realne odgovore.
Trebam uklonit i kapilare s lica i tijela, to prvenstveno, ima u Osijeku jedna poliklinika Lege artis koja ima diodni i žuti laser, a u ZG-u sam vidjela da ima Bagatin- isto diodni i žuti te Poliderma koja ima diodni i Nedomij Yag laser, ali nema žuti, problem je što su cijene u Bagatinu i Lege Artis jednake, ali su mi svi iz Osijeka savjetovali da ne idem u Lege Artis jer nisu nikom uklonili kapilare ili vene što mi nema smisla ako se koristi isti laser kao i ZG-u, a koristi pa samim time zaključujem da odem u Bagatin dok me s druge strane vuče Poliderma, ali je ona 3 puta skuplja, a ne bi išla u Lege Artis ili Bagatin ako neće upalit jer onda je zbilja bačen novac, a opet davat tolike nove u Polidermi mi je isto bzv ako bi mi pomoglo uklanjanje u Bagatinu ili Lege Artis...
a najgore mi je to što znam već da će svaki reći da je njegovo najbolje..
da ne spominjem da sam se skoro onesvijestila kad sam vidjela kolika je cijena konzultacija
xena01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2016., 08:34   #562
Quote:
xena01 kaže: Pogledaj post
puno ti hvala na odgovorima i svoj pomoći koju si mi pružila sa savjetima!!
svakako sam mislila otići na konzultacije i to kod barem njih dvoje čisto da vidim razliku iako mi se poliderma nekako čini najbolja u smislu u svemu što su napisali ne prodaju maglu, nego piše sve realno pa se samim time nadam da kada dođem tamo da ću dobiti i realne odgovore.
Trebam uklonit i kapilare s lica i tijela, to prvenstveno, ima u Osijeku jedna poliklinika Lege artis koja ima diodni i žuti laser, a u ZG-u sam vidjela da ima Bagatin- isto diodni i žuti te Poliderma koja ima diodni i Nedomij Yag laser, ali nema žuti, problem je što su cijene u Bagatinu i Lege Artis jednake, ali su mi svi iz Osijeka savjetovali da ne idem u Lege Artis jer nisu nikom uklonili kapilare ili vene što mi nema smisla ako se koristi isti laser kao i ZG-u, a koristi pa samim time zaključujem da odem u Bagatin dok me s druge strane vuče Poliderma, ali je ona 3 puta skuplja, a ne bi išla u Lege Artis ili Bagatin ako neće upalit jer onda je zbilja bačen novac, a opet davat tolike nove u Polidermi mi je isto bzv ako bi mi pomoglo uklanjanje u Bagatinu ili Lege Artis...
a najgore mi je to što znam već da će svaki reći da je njegovo najbolje..
da ne spominjem da sam se skoro onesvijestila kad sam vidjela kolika je cijena konzultacija
Bagatin ti cesto ima besplatne konzultacije a Polidemi se mozes obratit mailom sa slikama - tako sam ja. Tako da iskoristi i mail i besplatne konzultacije i odi kod obojice da cujes sta ce ti reci. Poliderma ima mnogo vise aparata i lasera jer je dermatoloska poliklinika i jeftiniji je od Bagatina. Ja sam bila kod obojice ali zbog razlicitih stvari: kod Bagatina zbog estetske operacije jer je ipak estetski kirurg a u Polidermi zbog dermatoloskih stvari- on je dermatolog i nekako mi je bio logicniji izbor za tu kozu. Bagatin je najskuplji i to me je malo odbilo kod Venusa jer nije i isto platiti 1000 ili 1600 kn


BTW: i Loraderm je iso skuplji od Poliderme so se tice Venusa (zvala sam ih)
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2016., 14:56   #563
Ima li tko iskustva sa laserskim uklanjanjem bora?
Lost-soul is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2016., 22:10   #564
Quote:
Rick Grimes kaže: Pogledaj post
-
Molim vas, jel ima netko iskustva sa ordinacijom laser centar doctor u petrovoj (link : http://www.doctor.hr/tretmani/oziljci/), konkretno mislim na lasere ?
Bila sam par puta u Laser Centar Doctor na laseru t- zone zbog prištića, mrlja od prištića i proširenim pora kod nosa.Također uzimam odlične serume kod doktora.Zaista ima rezultata,doktor je jako profesionalan i educiran i stvarno pomogne koliko najviše može.Meni zbog problema sa štitnjačom dolazi povremeno ti problemi sa prištićima,te to niti jedan laser ne može spriječiti,pošto problem dolazi iznutra,ali je pomogao što se tiče mrlja i teksture kože.
evelyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2016., 13:09   #565
Ima li netko iskustva sa uklanjanjem sebacealnih cista sa lica? Naime unazad par godina na čelu mi ih je izbilo nekoliko i užasno me smetaju. Bila sam kod tri dermatologa dva preko socijalnog i jedan privatan ( Bagatini) i nisam zadovoljna predloženim. Socijalni predlažu leđenje a dermatologinja kod Babatinija nije htjela napraviti zahvat kako smo se dogovorili već me je prebacila da dođem za pola godine.
Zanima me da li ih je itko možda uspio skinuti putem lasera. Kod Bagatinija su htjeli koristiti radiofrekventni tretman.
NikitaBT is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2016., 22:45   #566
Preporuka za pigmentacijske fleke i opcenito poboljsanje strukture koze. Laser ili kem piling kod plasticara?
Problemi su krenuli od stitnjace pristici itd plus sad lagano i godine 33
Aurora1983 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2017., 17:19   #567
Smile Spider angiom

Quote:
valneahana kaže: Pogledaj post
ja isto imam spidera promjera graška(skupa s onim nožicama)

elektrokoagulacijom sam ga rješavala masu puta i nikad nije uspjelo,jedan poznati zagrebački dermatolog me nagovorio da rješim to kod njega isto elektrokoagulacijom ali će kao on još i mehanički uništiti tijelo spidera ali nije uspjelo a pljunula sam za to lovu veliku,laserom se on nije usudio radi blizine oka(jer je meni ispod oka)

jučer sam bila na laseru pazuha,usput sam pitala dermatologicu za spider i rješila mi je njega,po njenom iskustvu kod spidera je dosta s njezinim aparatom jedan do dva tretmana ali misli da će jedan sve napraviti,rezultat mogu javiti naknadno,sad čekam da se to mjesto malo smiri da vidimo da li je djelovalo,za sada koliko vidim nožica spidera više nema,tijelo se još vidi ali nije crveno nego malo tamnije iznutra prosijava sivkasto ali to je normalno i treba se to povući,ako se ne povuče do sljedeće kontrole onda će mi još jednom laserom proći


Također imam jednog spidera na licu - blizu oka, a kako sam i sama malo skeptična i ne bih dala bilo kome da mi ga uklanja, lijepo te molim - ime dermatologinje koja ti je spidera uklonila laserom!
LadyMustang is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2017., 19:15   #568
Smile Spider angioma

Quote:
--Phoenix-- kaže: Pogledaj post
Ako je pitanje dali ce ti laserski tretman na neki nacin progresivno unistiti lice odgovor je ne. Ono sto se desava ,desava se odmah po tretmanu te u narednih par tjedna. Ostalo je samo progresivno starenje (normalno ) koze.

Poštovani Phoenix!

Lijepo te molim savjet/informaciju. Čitam na netu, informiram se kod dermatovenerologa... Imam spider angioma na gornjem dijelu nosa - odmah uz oko.
Od svih mogućih tretmana zaključila sam da mi je najbolja opcija za uklanjanje laser. Je li tako, s obzirom da mi se spider nalazi blizu oka?
Drugo, mišljenja dermatologa se razilaze pa mi je samim time teže odlučiti se kod koga ću na zahvat jer se bojim oštećenja, ožiljaka i sl.
Možeš li mi ti preporučiti nekog na području Zagreba tko dobro "barata" laserima?
Hvala ti :-)
LadyMustang is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2017., 10:20   #569
Pozdrav! Zamolila bih vas ako netko ima informaciju kako i gdje se rijesiti hiperpigmentacije na licu (melazma)? Naime bila sam na par pregleda - ili je jako skupo ili mi price djeluju sumnjivo. Ima li tko kakva osobna iskustva?


Sent from my iPhone using Tapatalk
MeaM is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2017., 22:16   #570
Poliklinika Bagatin

Moje mišljenje o poliklinici Bagatin na temelju osobnog iskustva: tamo sam bila u 2 navrata kod obje dermatologinje, Snježane Kramarić i Jolande Kanižaj Rajković. Nezadovoljna prvom, prebacila sam se kod druge. Drugi posjet je bio i moj zadnji. Uzevši sve zajedno u obzir (način izvođenja tretmana, komunikaciju...), zaključila sam da je njima na 1. mjestu zarada, a ne dobro pojedinca. Moguće da ljudi, financijski dobro potkovani, njihovu želju za zaradom lako zamijene "brigom" jer se zbog finacijske ležernosti mogu opustiti.
Izabrala sam navedenu polikliniku zbog dobrih recenzija i vrste lasera za tretiranje mog problema: kapilarnog (spider) angioma. On nije uklonjen, ali to nije problem. Problem je što sam iz poliklinike izašla sa više problema nego kad sam došla tamo (crvene mrlje, nešto pigmentacije) jer je jedna od njih na svoju ruku tretirala kapilare na dijelovima lica na kojima to nije bilo potrebno. Nitko me nije upozorio na nuspojave pa ni onda kada sam pitala, nije se obratila pažnja na moj tip kože (imam osjetljivu kožu) te da bi se prema tome mogao odrediti pritisak lasera na kožu...
Dobila sam puno osmijeha i "Sve je to prolazno i sve će biti u redu" te "nagovaranja" da radim neke tretmane na licu koji mi uopće nisu potrebni. Tretmani podrazumijevaju daljnje tretmane, čak i posljedice i nuspojave u nekim slučajevima koji se liječe daljnjim tretmanima.
Meni nije potrebna ljubaznost (iako nije naodmet) već STRUČNOST. Iz tog razloga sam i stavila ovaj post, da pomognem onima koji se dvoume i prikupljaju informacije kao što sam i ja prije tretmana - ali, ipak nedovoljno.
Ne preporučam odlazak u polikliniku Bagatin baš iz razloga što mi sada, na kraju svega, djeluje kao jedna fino zapakirana i reklamirana tvornica za zaradu, a gdje su ljudi samo lutke na pokretnoj traci.
I, da, ako vam nije silna potrebna raditi išta na licu, na bilo kojem dijelu tijela, tada ni nemojte. Nije vrijedno rizika.
LadyMustang is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2017., 18:38   #571
Quote:
MeaM kaže: Pogledaj post
Pozdrav! Zamolila bih vas ako netko ima informaciju kako i gdje se rijesiti hiperpigmentacije na licu (melazma)? Naime bila sam na par pregleda - ili je jako skupo ili mi price djeluju sumnjivo. Ima li tko kakva osobna iskustva?


Sent from my iPhone using Tapatalk
Jedino što mi je pomoglu su Dermamelan i Cosmelan tretmani. A probala i lasere i dermoabrazije i kemijske pilinge...svašta. Ovo je jedino riješilo problem. Ali nakon njih nužno je izbjegavati strogo sunce i koristiti visoki zaštitni faktor, bez njega nikako van...
neli5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2017., 01:26   #572
Quote:
neli5 kaže: Pogledaj post
Jedino što mi je pomoglu su Dermamelan i Cosmelan tretmani. A probala i lasere i dermoabrazije i kemijske pilinge...svašta. Ovo je jedino riješilo problem. Ali nakon njih nužno je izbjegavati strogo sunce i koristiti visoki zaštitni faktor, bez njega nikako van...
Mozes li napisati nesto vise o Dermamelan i Cosmelan tretmanima? Kada, koliko i gdje si radila?

Poslano sa mog LG-D802 koristeći Tapatalk
youOn is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2017., 09:59   #573
Pozdrav svima.

Jel netko mozda isao u Zagreb u Laser centar doctor?
Tamo jedan doktor radi laserske tretmane.

Pocinju mi se sve vise pojavljivati fleke po licu, neke su bas onako svjetlije u razini koze, a neke su mrvicu iznad razine, kao neki madez, ali ne izgledaju kao madez nego bas neke smedje i sive fleke. Pojave mi se uglavnom na mjestu gdje je bila upala/pristic, kad pristic prodje nastane fleka, unatoc tome sto ja to mazem preparatima, svejedno nastanu fleke.

Jel neko to tretirao laserom? Jel dovoljan jedan tretnan ili treba uvijek vise njih?

Hvala
n0_limits is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 12:30   #574
Tko je u Hrvatskoj dobar s laserima i uklanjanjem ožiljaka na licu uz polikliniku Poliderma? Mislim da sam negdje jednom pročitala da je Zambelli dobar s laserima, ali ne mogu više naći taj post...

Hvala
Rainbow Lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 15:26   #575
Quote:
LadyMustang kaže: Pogledaj post
Moje mišljenje o poliklinici Bagatin na temelju osobnog iskustva: tamo sam bila u 2 navrata kod obje dermatologinje, Snježane Kramarić i Jolande Kanižaj Rajković. Nezadovoljna prvom, prebacila sam se kod druge. Drugi posjet je bio i moj zadnji. Uzevši sve zajedno u obzir (način izvođenja tretmana, komunikaciju...), zaključila sam da je njima na 1. mjestu zarada, a ne dobro pojedinca. Moguće da ljudi, financijski dobro potkovani, njihovu želju za zaradom lako zamijene "brigom" jer se zbog finacijske ležernosti mogu opustiti.
Izabrala sam navedenu polikliniku zbog dobrih recenzija i vrste lasera za tretiranje mog problema: kapilarnog (spider) angioma. On nije uklonjen, ali to nije problem. Problem je što sam iz poliklinike izašla sa više problema nego kad sam došla tamo (crvene mrlje, nešto pigmentacije) jer je jedna od njih na svoju ruku tretirala kapilare na dijelovima lica na kojima to nije bilo potrebno. Nitko me nije upozorio na nuspojave pa ni onda kada sam pitala, nije se obratila pažnja na moj tip kože (imam osjetljivu kožu) te da bi se prema tome mogao odrediti pritisak lasera na kožu...
Dobila sam puno osmijeha i "Sve je to prolazno i sve će biti u redu" te "nagovaranja" da radim neke tretmane na licu koji mi uopće nisu potrebni. Tretmani podrazumijevaju daljnje tretmane, čak i posljedice i nuspojave u nekim slučajevima koji se liječe daljnjim tretmanima.
Meni nije potrebna ljubaznost (iako nije naodmet) već STRUČNOST. Iz tog razloga sam i stavila ovaj post, da pomognem onima koji se dvoume i prikupljaju informacije kao što sam i ja prije tretmana - ali, ipak nedovoljno.
Ne preporučam odlazak u polikliniku Bagatin baš iz razloga što mi sada, na kraju svega, djeluje kao jedna fino zapakirana i reklamirana tvornica za zaradu, a gdje su ljudi samo lutke na pokretnoj traci.
I, da, ako vam nije silna potrebna raditi išta na licu, na bilo kojem dijelu tijela, tada ni nemojte. Nije vrijedno rizika.
Također sam bila kod dermatologice u poliklinici Bagatin,zbog prištića.Ne mogu se sjetiti kako se dermatologica zove(morala bih probati potražiti povijest bolesti).To mi je bilo jedno od negativnijih iskustava.Žena je bila dosta rezervirana,rekla mi je kako ja nemam nikakve prištiće(makar sam kod svih ostalih dermatologa što u bolnici,sto privatno dobila dijagnozu acne vulgaris blazi i srednji oblik i makar su se jasno mogli vidjeti pristići na t- zoni).Nakon toga mi je prepisala Skinoren kremu koju sam vec 10 puta koristila.I pitam ju da li se krema koristi protiv prištića,ona meni odgovori kako ne,nego će mi to pomoci da mi radi piling na t- zoni(kemijski ,naravno) tako da ona neće tako izgledati (crveno i sjajno).I to mi masno naplate.Tako da se stvarno kod njih nikako ne isplati odlaziti.Mislim da je riječ o dr.Jolandi K.Rajković posto se sjećam da je žena imala naočale i bila u srednjoj dobi.

Zadnje uređivanje evelyn : 22.09.2017. at 15:42.
evelyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 15:33   #576
Quote:
Rainbow Lady kaže: Pogledaj post
Tko je u Hrvatskoj dobar s laserima i uklanjanjem ožiljaka na licu uz polikliniku Poliderma? Mislim da sam negdje jednom pročitala da je Zambelli dobar s laserima, ali ne mogu više naći taj post...

Hvala
Dr.Bralić,Laser Centar Doctor,Petrova
evelyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2017., 14:59   #577
Quote:
evelyn kaže: Pogledaj post
Dr.Bralić,Laser Centar Doctor,Petrova
Hvala. Imaš osobno iskustvo ili? Stvarno ne bih voljela pogrešnome u ruke doći jer imam užasno osjetljivu kožu lica, a laser mi je potreban...
Rainbow Lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2017., 20:41   #578
Imam,da.Napisala sam ga na stranici prije,ja mislim.Inače imam problema sa t-zonom koja mi se mastila jako i stalno na njoj prištići i flekice.Također su me smetale prosirene pore kod nosa.Radila sam tretmane laserom kod dr.Bralića i mogu reći da imam povjerenja u ono što radi.Koža mi je općenito od lasera bolja,problemi su manji,dva ožiljka od vodenih kozica su plića.Nemam problema sa oziljcima pa ti ne mogu u vezi toga puno reći...ali definitivno ti mogu preporučiti polikliniku zato jer raspolazu vrhunskim laserima,doktor je jako stručan i što je jako bitno,reći će ti iskreno kakav rezultat možes očekivati i koliko ti tretmana treba.Neće ti pričati ono sto želis čuti samo da odes na tretman.
evelyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2017., 22:19   #579
Quote:
evelyn kaže: Pogledaj post
Imam,da.Napisala sam ga na stranici prije,ja mislim.Inače imam problema sa t-zonom koja mi se mastila jako i stalno na njoj prištići i flekice.Također su me smetale prosirene pore kod nosa.Radila sam tretmane laserom kod dr.Bralića i mogu reći da imam povjerenja u ono što radi.Koža mi je općenito od lasera bolja,problemi su manji,dva ožiljka od vodenih kozica su plića.Nemam problema sa oziljcima pa ti ne mogu u vezi toga puno reći...ali definitivno ti mogu preporučiti polikliniku zato jer raspolazu vrhunskim laserima,doktor je jako stručan i što je jako bitno,reći će ti iskreno kakav rezultat možes očekivati i koliko ti tretmana treba.Neće ti pričati ono sto želis čuti samo da odes na tretman.
Ajde bas cu im s javiti. Mislila sam prvo u Polidermu, nakon puno istrazivanja i guglanja odlucila na frakcijski CO2 laser, a iz Poliderme mi nudi hrpu drugih, blazih tretmana koji su bome skupi. Kao, CO2 mi nije potreban, ali kombinacija puno drugih tretmana bi mi pomogla... Fora je sto su to sve slabiji tretmani, a ja sam vec umorna od toga i zelim konacno pravu stvar koja ce za promjenu i napraviti nesto. Malo me strah bilo kome ici kada je laser u politanju i zato mi svaka ovakva info dobro dodje. S kojim si ti laserom tretirana? Kakve su im cijene?
Rainbow Lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2017., 14:16   #580
Jako puno napisanih negativnih iskustava ima sa Polidermom.Moje mišljenje je da nekakvi light tretmani ne mogu smanjiti ožiljke,već težinu novčanika.Iskreno,ne sjećam se točno koji je model frakcijskog lasera.Možes ih nazvati u kliniku,pa pitati sve što te zanima,mislim da su konzultacije u Petrovoj,besplatne.
evelyn is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:47.