Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.09.2017., 10:24   #3321
Quote:
Frecume kaže: Pogledaj post
Koje si uzela?
s ruzom, avokadom i zelenim cajem.

i sad gledam pakiranje: proizvedeno u kini!!

ovaj.. mislim da cu to ipak preskociti. eventualno si stopala namazem.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 10:44   #3322
Quote:
frupy kaže: Pogledaj post
s ruzom, avokadom i zelenim cajem.

i sad gledam pakiranje: proizvedeno u kini!!

ovaj.. mislim da cu to ipak preskociti. eventualno si stopala namazem.
Zbog toga sam i ja odustala. Javi kakva je za stopala
Frecume is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 10:52   #3323
Quote:
Frecume kaže: Pogledaj post
Zbog toga sam i ja odustala. Javi kakva je za stopala
a javit cu.
otkako je, fala bogu, zavrsila sezona sandala, nisu mi stopala bas u fokusu.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 14:53   #3324
Quote:
chica bomb kaže: Pogledaj post
Jel netko isprobao ovo ulje za njegu noktiju?

Imam ga, stavila sam ga random par puta i popravilo mi je stanje sa pocupkanom kozom. Mislim da bi potpuno sredilo stvar da se redovito maze. Nije jako masno i fino se moze utrljati, ne upija se dugo.

Quote:
plavusaxxxxxx kaže: Pogledaj post
ja tek nedavno probala ovo njihovo arganovo ulje za skidanje šminke i fakat je super!! znaci i vi ga nanosite nas suhu kožu i utrljavate? baš kako piše na uputama. super skida šminku, nježan je, koža je fino mekana, a cijena je i više nego pristupačna. sjećam se da se je nešto prije pričalo da ga povlače iz prodaje, srećom pa ga u mome DM-u još uvijek ima!
Da, na suhu kozu, umasiras i onda dodas vodu da se pretvori u emulziju. Ostatke obavezno isperes pjenom ili gelom.

Quote:
frupy kaže: Pogledaj post
nadobudno sam uzela 3 one sleeping kapsule (nije da mi trebaju uz 30 azijskih sheet maski) i sad mi ih se uopce ne da isprobavati. nekako imas los predosjecaj
jel ih probao netko?
ono cega se najvise bojim je da cu izreagirati nekakvim crvenilom ili osipom, da ce mi se trusiti preko cijele rutine ispod i da ce opcenito biti zesca katastrofa.
razuvjerite me.
Quote:
frupy kaže: Pogledaj post
s ruzom, avokadom i zelenim cajem.

i sad gledam pakiranje: proizvedeno u kini!!

ovaj.. mislim da cu to ipak preskociti. eventualno si stopala namazem.
E bas sam to htjela napisati. Uzela sam jednu, vidjela porijeklo i iste sekunde vratila na policu.


Poslano sa mog GT-N8020 koristeći Tapatalk
XenaRatnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 17:00   #3325
Quote:
XenaRatnica kaže: Pogledaj post
Da, na suhu kozu, umasiras i onda dodas vodu da se pretvori u emulziju. Ostatke obavezno isperes pjenom ili gelom.
Zasto?

Potrosila sam 3 bocice tog ulja i nisam nikada morala ispirati ostatke, najnormalnije se ispere sa vodom i koza bude super cista i niti malo masna.
__________________
But I think that God's got a sick sense of humor and when I die I expect to find him laughing
Elbereth7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 17:11   #3326
Quote:
XenaRatnica kaže: Pogledaj post


Da, na suhu kozu, umasiras i onda dodas vodu da se pretvori u emulziju. Ostatke obavezno isperes pjenom ili gelom.
Quote:
Elbereth7 kaže: Pogledaj post
Zasto?

Potrosila sam 3 bocice tog ulja i nisam nikada morala ispirati ostatke, najnormalnije se ispere sa vodom i koza bude super cista i niti malo masna.
Quote:
Frecume kaže: Pogledaj post
@plavušaxxxxxx - da super je to ulje , ali ne zaboravi ga nakon čišćenja isprati nekim gelom, pjenom...
ja sam samo ostatke eventualne šminke (nakon što sam očistila lice tim divnim uljem) pokupila s micelarnom, i nakon toga umila lice vodom kao što inace radim i da, kožda nije ni najmanje masna, baš onako fino glatka i čista.
plavusaxxxxxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 17:30   #3327
Quote:
plavusaxxxxxx kaže: Pogledaj post
ja sam samo ostatke eventualne šminke (nakon što sam očistila lice tim divnim uljem) pokupila s micelarnom, i nakon toga umila lice vodom kao što inace radim i da, kožda nije ni najmanje masna, baš onako fino glatka i čista.
Zato što bi gel/pjena trebali izmedju ostalog ukloniti i ostatke ulja. U suprotnom se ono može nakupljati u porama i stvoriti kožne probleme. Ali ja nisam preveliki stručnjak, sigurno će netko znati bolje/kvalitetnije objasniti
Frecume is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2017., 22:20   #3328
ja sam ispirala balea ulje gelom i opet sam zavrsila s gadostima po licu sad ga koristim za pranje kistova prije sapuna
__________________
Seventh son of a seventh son
angel_w is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2017., 11:23   #3329
Ja si nakon tog ulja isto još operem lice sa svojom Balea rozom krema - umivalicom I onim silikonskim drekačem za pranje i piling lica jer imam naviku što god radila uvijek završim s tim korakom.

Via Tapatalk
__________________
Faith rarelly calls up on us in the moment of our choosing!
Lady_Tila is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2017., 11:32   #3330
Quote:
Elbereth7 kaže: Pogledaj post
Zasto?

Potrosila sam 3 bocice tog ulja i nisam nikada morala ispirati ostatke, najnormalnije se ispere sa vodom i koza bude super cista i niti malo masna.
Evo, odgovorila je @Frecume
Ulje otapa make up, a pjena, gel ili micelarna cisti ostatke ulja, sebum i ostale necistoce.
Ako ti se da, izguglaj malo double cleansing

Quote:
plavusaxxxxxx kaže: Pogledaj post
ja sam samo ostatke eventualne šminke (nakon što sam očistila lice tim divnim uljem) pokupila s micelarnom, i nakon toga umila lice vodom kao što inace radim i da, kožda nije ni najmanje masna, baš onako fino glatka i čista.
Boldano: moze i tako, bitno da se pokupe ostaci ulja.




Poslano sa mog GT-N8020 koristeći Tapatalk
XenaRatnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2017., 10:31   #3331
ulje cisti sminku, pjena/gel cisti kožu
leirouh is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2017., 19:19   #3332
Jel moguće da su povukli onu rozu grejp umivalicu? Već u par dm-ova je ne nalazim

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk
-zvrk- is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2017., 00:37   #3333
Snimila sam na nekom njemačkom instagram profilu (možda čak i njihov official profil, ne sjećam se ), da imaju neke nove limited edition proizvode za kosu, šampon za zaštitu od hladnoće i isti takav balzam, tako nešto. Šampon nema silikona. Uglavnom, znam da je limited edition i da me privuklo na prvu. Nadam se da će doći kod nas
Lorren is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2017., 08:57   #3334
Quote:
Lorren kaže: Pogledaj post
Snimila sam na nekom njemačkom instagram profilu (možda čak i njihov official profil, ne sjećam se ), da imaju neke nove limited edition proizvode za kosu, šampon za zaštitu od hladnoćei isti takav balzam, tako nešto. Šampon nema silikona. Uglavnom, znam da je limited edition i da me privuklo na prvu. Nadam se da će doći kod nas
Genijalno!
Blu11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2017., 02:10   #3335
Quote:
Blu11 kaže: Pogledaj post
Genijalno!
Prevoditelj na instaču...ali da, nešto tog tipa, šampon za zimu
Lorren is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2017., 08:13   #3336
Quote:
-zvrk- kaže: Pogledaj post
Jel moguće da su povukli onu rozu grejp umivalicu? Već u par dm-ova je ne nalazim

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk
Ja sam bila neki dan u dm-u avenule mall i još su ih imali
rosavitta is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2017., 09:19   #3337
Quote:
rosavitta kaže: Pogledaj post
Ja sam bila neki dan u dm-u avenule mall i još su ih imali
Kad neki dan? Tamo sam gledala u utorak ili srijedu, pa nisam našla I još u 3 dm-a poslije i nigdje nisam vidjela

Na ovu mislim:
https://goo.gl/images/z87jHr


Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk
-zvrk- is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2017., 14:08   #3338
I ja bih pohvalika baleino ulje za umivanje. Balea mi opcenito ima super umivalice po jako povoljnim cijenama. I to raznovrsne, od jako blagih za suhu kozu, do onih jacih za mladenacku i/ili izrazito masnu kozu.
maryah1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2017., 19:50   #3339
Može mi netko tko je isprobao reći dojmove o Balea liniji za njegu lica s ekstraktom lotusa? Isprobala sam samo kremicu za okoloočno područje i famozna mi je, neprestano je koristim. Odličan omjer cijene i kvalitete, sastav joj je i više no odličan.
Blue Lotus is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2017., 20:16   #3340
Mislim da sam ja davno imala pjenu iz te linije. Malo me isušivala, ali je bila super čistilica.
Lorren is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:15.