Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.09.2017., 23:00   #5341
Quote:
noemi3 kaže: Pogledaj post
U zadnje vrijeme mi je kosa nakon pranja užasna. Kao da sam stavila kilu gela i slamnata.
Prije pranja stavim kokosovo ulje.Par sati mi bude na kosi pa je operem sa šamponom i regeneratorom od tinkture.
Skužila sam da kada sam pod tušemkosa mi bude kasnije lijepa mekana.Ako perem kosu preko kade onda bude užasna.Vjerovatno zato što nisam je dovolnjo isprala ili previše stavljam proizvoda??
prvi i jedini put kad sam stavila kokosovo ulje na kosu bila mi je točno ovakva, tako da probaj to izbaciti i vidi kakva će ti biti.
Amethyst Skies is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2017., 18:01   #5342
Da li biste mi preporucili proizvode od Tinkture ili John Friede za kovrčavu kosu?

S kojim proizvodom bi postigla vise definirane kovrče i sjajniju kosu?
noemi3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2017., 20:26   #5343
nisam probala tinkturu, jf sampone ne volim, al regenerator koristim doslovno godinama i nema mi bolje zamjene za isti.


Sent from my iPhone using Tapatalk
raymond is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2017., 15:23   #5344
koristite li vi pjenu za kosu?
faye is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2017., 16:30   #5345
da
coconutmilk is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 09:59   #5346
Quote:
L_U_D_A kaže: Pogledaj post
pa nije mi bas valovita, imam dosta onih spiralnih kovrča, iako na tjemenu je valovita, ne kreću mi baš kovrče od glave, ako kužiš što hoću reći. ali je strašno tanka, i draže mi je kad je više valovita i "napuhana" nego kad se sva zakovrča u debele kovrče.

Devu sam naručivala preko strawberrynet.

Mislim da više neću, vratit ću se john friedi, jedino možda opet naručim taj curl activator, on je stvarno dobar.
I ja koristim Devacurl supercream, isto sam naletila na preporuku kod Curly Penny. Meni je super, s tim da ja stavim kreme količine graška, razmažem u dlanu i onda s njom "raščešljam" prstima kosu, nanoseći je cijelom dužinom kose. Po opisu, na taj način kovrče se izduže. Meni budu lipše definirane, a ne utječe mi baš na sam volumen.
To je ova krema
https://www.google.hr/search?q=devac...W2etBq0LILQ7M:
__________________
Perché saranno gli occhi a dirci tutto di noi...
smilich is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 09:24   #5347
meni kreme daju lijep oblik kovrči, ali mi jako otežaju kosu i izgubim volumen, a volumen mi je bitan da bi mi kovrčava kosa bila lijepa. nisu mi lijepe one frizure kad su kovrče spljoštene uz glavu, ma koliko lijepo oblikovane izgledale.

tako da već godinama koristim kombinaciju kreme za volumen (em što daju volumen, lijepo oblikuju kovče) i kao protutežu neki sprej/ pjenu za kovrče
__________________
toliko puno reflektirajucih povrsina, a toliko malo vremena by Barca
Scissors. is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 12:52   #5348
Ja vec neko vrijeme ne koristim nista za kovrce ni pjenu ni kremu ,ni ulja,samo obican sampon i regenerator,i kosa mi je ista ak ne i bolja bez svih tih proizvoda
euphoriah is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 22:22   #5349
Quote:
smilich kaže: Pogledaj post
I ja koristim Devacurl supercream, isto sam naletila na preporuku kod Curly Penny. Meni je super, s tim da ja stavim kreme količine graška, razmažem u dlanu i onda s njom "raščešljam" prstima kosu, nanoseći je cijelom dužinom kose. Po opisu, na taj način kovrče se izduže. Meni budu lipše definirane, a ne utječe mi baš na sam volumen.
To je ova krema
https://www.google.hr/search?q=devac...W2etBq0LILQ7M:
gdje si kupila Davacurl kremu? hvala
lusy is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 22:53   #5350
Quote:
lusy kaže: Pogledaj post
gdje si kupila Davacurl kremu? hvala
nažalost, okolnim putem sam morala ić. Naručila sam priko Amazona, ali da stigne kod prije u Americi pa mi je ona donila kad je dolazila. Tada je dostava priko Amazona bila skupa :/
__________________
Perché saranno gli occhi a dirci tutto di noi...
smilich is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2017., 12:18   #5351
Quote:
noemi3 kaže: Pogledaj post
Da li biste mi preporucili proizvode od Tinkture ili John Friede za kovrčavu kosu?

S kojim proizvodom bi postigla vise definirane kovrče i sjajniju kosu?
Ja sam si farbanjem jako ostetila kosu.
Nakon kaj sam se vratila iz crvene u svoju tamno smedju, kupila sam si od tinkture sampon od zelenog caja i regenerator od jasmina, bas za kovrcavu kosu.
Kosa mi nikad u zivotu nije bila ljepsa.
Jest da su im proizvodi malo skuplji ali ja sam odusevljena i jako zadovoljna.
Freya April is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2017., 16:13   #5352
Imam kovrčavu kosu i uvijek sam koristila Baleino ulje...no ne nalazim ga nigdje na policama, zna li netko je li povučen iz prodaje ili je to samo privremeno?

https://images-na.ssl-images-amazon....WL._SY450_.jpg
__________________
"Do what thou wilt shall be the whole of the Law. Love is the law, love under will."
Kate68 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2017., 17:25   #5353
ja sam bas kupila ovo ljeto u njemackoj... sta stvarno nema?
prije sam imala od loreala, al sve mi to isto, a loreal skup
pantene mi je bas super
coconutmilk is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2017., 14:21   #5354
Quote:
Scissors. kaže: Pogledaj post
meni kreme daju lijep oblik kovrči, ali mi jako otežaju kosu i izgubim volumen
To ti je možda zato što koristiš kreme namijenjene "crnačkim kovrčama" ili je staviš previše. Ja recimo stavim baleinu duž cijele kose, osim tjeme, to uvijek izbjegavam. I onda samo na donju polovicu stavim nešto za poticanje kovrča/učvršćivanje, koje je ugl skuplje pa da manje trošim. Tako mi cijela kosa bude nahranjena i ne bude teška, a ne suha i raskuštrana.

Koju kremu za volumen koristiš?

Quote:
euphoriah kaže: Pogledaj post
Ja vec neko vrijeme ne koristim nista za kovrce ni pjenu ni kremu ,ni ulja,samo obican sampon i regenerator,i kosa mi je ista ak ne i bolja bez svih tih proizvoda
Tako sam mogla i ja dok nisam počela s pramenovima

Kupila sam u Lusha onaj tvrdi šampon za kovrče, jer nije bilo onog u posudici s kokosom i bezveze sam bacila pare. Ne da mi nije omekšalo kosu i potaklo kovrče, nego mi previše mrsi kosu i nema nikakvog posebnog efekta...opet u potragu za šamponom bez SLS.
TheAria is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2017., 17:32   #5355
Quote:
TotallyAria kaže: Pogledaj post
To ti je možda zato što koristiš kreme namijenjene "crnačkim kovrčama" ili je staviš previše. Ja recimo stavim baleinu duž cijele kose, osim tjeme, to uvijek izbjegavam. I onda samo na donju polovicu stavim nešto za poticanje kovrča/učvršćivanje, koje je ugl skuplje pa da manje trošim. Tako mi cijela kosa bude nahranjena i ne bude teška, a ne suha i raskuštrana.

Koju kremu za volumen koristiš?

sumnjam da je zbog toga, jer uvijek kremu stavljam samo na donju polovicu kose, daleko od tjemena.

za volumen trenutno koristim tigi i super mi je.
__________________
toliko puno reflektirajucih povrsina, a toliko malo vremena by Barca
Scissors. is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2017., 21:54   #5356
kovrčice, meni je super La Croa krema za, jasno, kovrče
sastojci su stvarno ok, ima ulja (prvi vrhu liste sastojaka), ponešto i silikona..k tome je i hrvatski proizvod meni stvarno super,nahrani lijepo.
guštan is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2017., 12:02   #5357
Moja je rutina ovakva: perem s J. Frieda šamponom za kovrče, nakon toga leave-in, ali od Balee (narančasti), puno mi je bolji od bilo kojeg Friedinog, nakon toga stavim na dlanove malo, ali stvarno malo ricinusovog ulja i utrljam u kosu i onda je sušim. S fenom, ali na malu brzinu i prstima "gužvam". Probala sam i baleinu krmu za aktiviranje kovrči, dobra mi je bila, ali sad je nemam. Sad svako jutro osvježim kovrče tako da kosu blago rasčešljam, a onda je pošpricam s vodom, onak iz bočice s raspršivačem. I ponovo "zgužvam". I super mi je, iako dosta isušena farbanjem. Stavila bih fotku ako koga zanima kako to izgleda, ali ne znam kak :-/
maestral is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 13:46   #5358
uploadaj na neku str. pa onda insert image i kopiras link
ekintoshh is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2017., 13:15   #5359
Dosla sam pohvaliti tvrdi sampon Tinkture za kovrcavu kosu, kupila u DM jer sam vas tu citala. Sampon je jako dobar, jednostavno se nanosi, fino pjeni, lako osusi, ne trosi brzo i kosa je lijepo mekana, skripi pod prstima kad se ispere. Jako sam zadovoljna i kupiti cu opet. Kosu ne oteza, lokne su lijepe. Jos ne znam da li je skup ili ne, prala sam 4-5 puta i izgleda kao nov, ako tako potraje super.

Uzela sam i njihov tvrdi regenerator kad i sampon i ne svida mi se, teze se nanosi, tesko se osusi, slomio se nakon 3 koristenja na nekoliko djelova i morala sam ga baciti, definitivno preskup. Kupiti cu ako nadem negdje u ljekarni ili sa neta njihov tekuci regenerator za kovrcavu. Ako je netko isprobao molim iskustva.

Dobar mi je i sampon iz Mullera, Terra nesto, narancasti, fino mirise i isto je kosa dobro oprana i skripi. Ostali iz te linije mi nisu tako dobro i necu ih ponoviti osim tog narancastog.
__________________
Cemo ben, tr ni sila
Maremonti is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2017., 20:51   #5360
Quote:
Maremonti kaže: Pogledaj post
Dosla sam pohvaliti tvrdi sampon Tinkture za kovrcavu kosu, kupila u DM jer sam vas tu citala. Sampon je jako dobar, jednostavno se nanosi, fino pjeni, lako osusi, ne trosi brzo i kosa je lijepo mekana, skripi pod prstima kad se ispere. Jako sam zadovoljna i kupiti cu opet. Kosu ne oteza, lokne su lijepe. Jos ne znam da li je skup ili ne, prala sam 4-5 puta i izgleda kao nov, ako tako potraje super.

Uzela sam i njihov tvrdi regenerator kad i sampon i ne svida mi se, teze se nanosi, tesko se osusi, slomio se nakon 3 koristenja na nekoliko djelova i morala sam ga baciti, definitivno preskup. Kupiti cu ako nadem negdje u ljekarni ili sa neta njihov tekuci regenerator za kovrcavu. Ako je netko isprobao molim iskustva.

Dobar mi je i sampon iz Mullera, Terra nesto, narancasti, fino mirise i isto je kosa dobro oprana i skripi. Ostali iz te linije mi nisu tako dobro i necu ih ponoviti osim tog narancastog.
Ja sam probala njihov regenerator od jasmina za kovrcavu kosu, napisala sam negdje gore.
Odlican je. Probaj, ako ti se ne svidi, prodaj mi ga.

Tvrdi sampon nisam probala, htjela sam al ne znam kakav je.
Freya April is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:21.