Natrag   Forum.hr > Razno > Forum Help!

Forum Help! Tehnička pomoć za Forum.hr. Top tema: Forum FAQ

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.05.2016., 21:19   #1
tražilica ne radi

Interna forumska tražilica "Pretraži ovu temu" mi javi grešku kada pokušam potražiti neki izraz:



To mi javi i "Napredna tražilica" čim ju pokušam otvoriti.

Čini se da nemam neka prava. Kakva posebna prava trebam za korištenje tražilice? Ili je to neka trenutačna buba u forumskom softveru?

-- rpr.
rpr is offline  
Old 26.05.2016., 21:28   #2
https://www.forum.hr/announcement.php?f=106&a=527
Privremeno je tražilica isključena.
Mystery phantom is offline  
Old 27.07.2016., 14:14   #3
Ovo privremeno jos traje?
__________________
Alaj volem kad smislim ovako nešto.
NenadX is offline  
Old 28.03.2017., 20:08   #4
Traje do dan danas, meni se čini....ktstrfa
__________________
Fotomajstor blog - Održavanje i označavanje baterija
DNx is offline  
Old 05.04.2017., 23:55   #5
katastrofa.
kradljivac is offline  
Old 05.05.2017., 23:21   #6
da li na ovom forumu postoji bilo kakva mogucnost pretrazivanja?!
UlanBator is offline  
Old 07.05.2017., 11:09   #7
dobro pitanje, kamo je nestala tražilica?
weasley is offline  
Old 11.05.2017., 18:06   #8
Ocito da trazilica vec barem godinu dana ne radi, sto otezava koristenje foruma, a vjerojatno i zivot moderatora. Npr. nakon dugotrajnog pregledavanja jednog podforuma sam odustala kad sam vidjela da ide u beskonacno, postavila novu temu, a ta je tema naravno vec postojala. Da radi trazilica ne bih gnjavila jer bih nasla trazene informacije.

Moze li netko od moderatora objasniti zasto trazilica ne radi? Je li problem tehnicke prirode, ili rezultat nove ideje o tome kako bi trebao funckcionirati Forum?
Brijana is offline  
Old 11.05.2017., 20:16   #9
Tražilica ne radi već valjda godinu dana i neće ni raditi jer je zbog ogromnog broja tema i postova forum svakih par dana bio van funkcije. Pa su ej isključili. Svaki tjedan netko otvori novu temu o tome, a da se ne potrudi malo pretražiti postojeće. Neće raditi.

Većinu toga možete locirati preko googla, samk uz upit dodate forum.hr
cici1810 is offline  
Old 13.05.2017., 14:19   #10
Quote:
cici1810 kaže: Pogledaj post
Tražilica ne radi već valjda godinu dana i neće ni raditi jer je zbog ogromnog broja tema i postova forum svakih par dana bio van funkcije. Pa su ej isključili. Svaki tjedan netko otvori novu temu o tome, a da se ne potrudi malo pretražiti postojeće. Neće raditi.

Većinu toga možete locirati preko googla, samk uz upit dodate forum.hr
Upravo o tome i govorim.
Kad tražilica radi, otvara se manje tema jer se može pronaći ono što se traži.

No razumijem, razlog je što tehnički to više ne mogu podržavati, sve jasno.

Probala sam ovaj trik s googlom i forum.hr (prije postavljanja ovog posta) ali ne funkcionira kako treba.
Brijana is offline  
Old 18.05.2017., 12:24   #11
Quote:
cici1810 kaže: Pogledaj post
Tražilica ne radi već valjda godinu dana i neće ni raditi jer je zbog ogromnog broja tema i postova forum svakih par dana bio van funkcije. Pa su ej isključili. Svaki tjedan netko otvori novu temu o tome, a da se ne potrudi malo pretražiti postojeće. Neće raditi.

Većinu toga možete locirati preko googla, samk uz upit dodate forum.hr
Meni je do prije mjesec dana radila vBulletin trazilica. Ona druga, detaljnija, ne znam kako bih je nazvala, ne radi duze. Sada nema vise apsolutno nikakve mogucnosti pretrage, i to je meni naprosto neshvatljivo. Koji god da je razlog, mora biti neko rjesenje.
UlanBator is offline  
Old 28.05.2017., 08:10   #12
Ovaj privremeni qrac od trazilice jos uvek traje?????????
Avram is offline  
Old 29.05.2017., 01:22   #13
a
__________________
tinyurl.com/pobjednikATD8
tinyurl.com/pobjednikTuthankopa21
tinyurl.com/pobjednikBaltiCopa23
sesve is offline  
Old 29.05.2017., 20:36   #14
Ne mogu nać tražilicu. Kako da provjerim dal već postoji moja tema?
__________________
Love Lickers
implosive is offline  
Old 29.05.2017., 21:34   #15
Pošalji poruku nekom od aktivn(ij)ih moderatora na podforumu na kojem se nalazi takva tema, odnosno na podforumu na kojem želiš otvoriti sličnu.
Chiro is offline  
Old 29.05.2017., 21:36   #16
Hvala Chiro.
__________________
Love Lickers
implosive is offline  
Old 29.05.2017., 22:47   #17
koliko godina je tu privremeno nesto?
Night5talker is offline  
Old 02.06.2017., 01:21   #18
Više nije privremeno. Maknili su je. Bilo je privremeno ali pošto nije nađeno riješenje maknuta je. Stalno pretraživanje i rovanje po bazi podataka vjerojatno preopterećuje server pa je jednostavnije bilo samo ukloniti je. Ipak je ovo velik forum s brdom postova i tema na dnevnoj bazi...

Ako sam u krivu neka me netko ispravi
__________________
Potpis
gold bullet is offline  
Old 02.06.2017., 13:00   #19
Meni je to suludo. Cemu onda sluzi forum i stare teme i postovi, ako ih nismo u mogucnosti naci? Pa bolje im je onda da brisu neaktivne topice, kad ih ionako ne mozemo naci osim slucajno.
UlanBator is offline  
Old 04.06.2017., 15:18   #20
Quote:
gold bullet kaže: Pogledaj post
Više nije privremeno. Maknili su je. Bilo je privremeno ali pošto nije nađeno riješenje maknuta je. Stalno pretraživanje i rovanje po bazi podataka vjerojatno preopterećuje server pa je jednostavnije bilo samo ukloniti je. Ipak je ovo velik forum s brdom postova i tema na dnevnoj bazi...

Ako sam u krivu neka me netko ispravi
Teško mi je vjerovat da jedini forum sa najvećom aktivnosti u Hrvatskoj nema mogućnosti zarade dovoljnog novca za održavanje bazičnih funkcija.
__________________
Love Lickers
implosive is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:37.