Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija

Rekreacija Trčanje, teretana, plivanje, bicikl, joga, planinarenje, oprema, ostali načini dangubljenja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.10.2006., 21:26   #21
Quote:
elala kaže:
ma kakvi moj nije taj model.
ne znam jel' mi se čini ali ovaj ima kopčanje naprijed i to s nekoliko kopči. to je jako loše
Mislim da ih ima 5 ili 6 Trebalo mi je jedno par minuta dok to nisam popikala kako spada, s tim da su mi se neke i otkopcalave dok sam druge kopcala. Grozno. Cak mi se cini da bi se to cudo za vrijeme aktivnosti moglo pocet i otkopcavat samo od sebe

Uglavnom.... trazim dalje.

Btw, nasla sam ovaj model od Triumpha kojeg uzalud trazim, u jednom webshopu u Uk... i cijena sa carinom, pdvom i slanjem je prava sitnica... 500 kn : padaunesvijest:
Lei is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2006., 00:06   #22
Ako imas nesto povece grudi NP ja cu ti ih drzati besplatno!!!
A i one sa manjima snaci cu se
Ih-pih is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2006., 01:10   #23
Kupila jednom u bivšoj Končarevoj, mislim da se Valalta zove dućan
Ava Adore is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2006., 17:54   #24
Ja sam to riješila na jeftin način - Trešnjevka, plac, top za 25kn, hvala i doviđenja. Ništa mi ne lamata.
kisikana is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2006., 21:15   #25
Quote:
kisikana kaže:
Ja sam to riješila na jeftin način - Trešnjevka, plac, top za 25kn, hvala i doviđenja. Ništa mi ne lamata.
Probala. Al imam četvorku i ne funkcionira nikak.
__________________
And you've never met anyone as everything as I am sometimes.
Rock Star is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2006., 21:33   #26
Quote:
Rock Star kaže:
Probala. Al imam četvorku i ne funkcionira nikak.

Fala Bogu na malim sisama
kisikana is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2006., 12:55   #27
Quote:
kisikana kaže:
Fala Bogu na malim sisama
Kaj se aerobika i skakutanja tiče, svakako.
__________________
And you've never met anyone as everything as I am sometimes.
Rock Star is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2006., 02:21   #28
Quote:
elala kaže:
baš je sportski.
na leđima ne ide u križ već ima naramenice, čvrst je, ali ne steže.
ne sjećam se točno, mislim oko 200kn.
Oko 130 ili 150 kn. "Lisca" u Branimir centru. Model ŠTEFI 107. Nikakve kopče, žice i sl. I zaista ne ide u križ, iza je spojen,pa se razdvaja u naramenice dovoljno ugodan,a čvrst. Oblikovane košarice,a nigdje šava,a i odnapred ispod njih ima širu traku.Sve će biti na mjestu,100 %. Mislim da je čak oko 95 % pamuk,ostalo elastan ).
annerri is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2006., 11:54   #29
[QUOTE=Rock Star]Gdje ima za kupiti i po kojoj cijeni?



Kurjozitet.... Jesi bila u body feelingu? Ili mozda nasla neki drugi dobar sportski grudnjak???
__________________
The choices we make, not the chances we take, determine our destiny
čizmica is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2006., 18:22   #30
[QUOTE=čizmica]
Quote:
Rock Star kaže:
Gdje ima za kupiti i po kojoj cijeni?



Kurjozitet.... Jesi bila u body feelingu? Ili mozda nasla neki drugi dobar sportski grudnjak???
Nisam još niš kupila, nemam vremena, damn! Al i dalje skakućem na aerobiku!
__________________
And you've never met anyone as everything as I am sometimes.
Rock Star is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2006., 12:15   #31
Nasla

U Skinyju imaju dva modela sportskih grudnjaka.. jedan "slabiji" koji se kopca od ispred i jedan "jaci" koji ima hrpu raznih ojacanja i zbilja djeluje ko tenk! cca 270 kn, ako se dobro sjecam.

Jos uvijek mi se cini da mi je onaj Powermove od Triumpha bolji i malo ugodniji (ovaj se ne kopca na X ili Y od iza, pa me ponekad zna malo bockat na lopaticama), ali dok ne pronadjem gdje ga ima za kupit, ovaj od Skinyja se cini bas ok, sve drzi na mjestu, nije toliko jako babski ko ovi od Lisce i puno, puno je cvrsci.



ps (Skiny u City Centru, Zg... nemam pojma imaju li to u drugim njihovim ducanima)
Lei is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2006., 12:25   #32
prekrasne majcice sa ugradjenim grudnjakom... savrseno za treninge



http://www.nike.com/nikewomen/sitesh...ts;collection,
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2006., 13:45   #33
eto ga na.
meni ti skinyevi uopće ne valjaju.
elala is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2007., 13:08   #34
...uskoro idem u zg...pa si usput mislim pogledati za grudnjak. Veličina mi je između 3 i 4...i tražim od grudnjaka da bude jako čvrst, sport trčanje. Dosad sam imala od Lisice i bila sam zadovoljna.

Gdje da pogledam za Triumphov i Nike grudnjak?

Body Feeling - da li je to u istom haustoru gdje je i Plavi telefon?
sonnic is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2007., 15:35   #35
Quote:
Lei kaže: Pogledaj post
Jos uvijek mi se cini da mi je onaj Powermove od Triumpha bolji i malo ugodniji (ovaj se ne kopca na X ili Y od iza, pa me ponekad zna malo bockat na lopaticama), ali dok ne pronadjem gdje ga ima za kupit, ovaj od Skinyja se cini bas ok, sve drzi na mjestu, nije toliko jako babski ko ovi od Lisce i puno, puno je cvrsci.
Ajde kad je vec tema dignuta, da updejtam situaciju s Triumphovim Powermoveom. Nasla u Ljubljani, u BTCu, u hali od Intersporta, na gornjem katu. U svim velicinama i u crnoj i bijeloj boji I odmah ubola dva... da ne bi bilo da opet nestanu
Lei is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2007., 22:19   #36
ma nemoj nosit grudnjak na aerobik

bit će puno zanimljivije
IcedEarth is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2007., 11:53   #37
...zar po Triumphov grudnjak treba ići u Sloveniju....ne vjerujem...koma. Šteta baš mi se ovaj Powermove čini super...ma, mora biti neki dućan sa sportskim grudnjacima...



Lei da li mi možeš reći koja je bila cijena....pretpostavljam oko 35 EUR?

...u Slo ne znam da li ću ići ove godine (možda eventualno Graz na jesen)....k vragu...još ću tražiti ....ne želim se kockam s Neckermannom...
sonnic is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2007., 13:28   #38
Quote:
sonnic kaže: Pogledaj post
...zar po Triumphov grudnjak treba ići u Sloveniju....ne vjerujem...koma. Šteta baš mi se ovaj Powermove čini super...ma, mora biti neki dućan sa sportskim grudnjacima...
Kod nas su neke triaction modele jednostavno prestali uvoziti, jer im se slabo prodaju, pa tako i Powermove. Kod nas ga neces naci u niti jednom Triumph ducanu. Pogledaj ovdje sto su ostavili kod nas u Triaction kolekciji.

Quote:
sonnic kaže: Pogledaj post
...Lei da li mi možeš reći koja je bila cijena....pretpostavljam oko 35 EUR?
31,25 EUR
Lei is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2007., 14:07   #39
hvala za link.....sad sam našla još par dobrih stvari

ne idem baš često u zg ....i ne znam gdje se nalaze Triumphovi dućani.....ako može par adresa ....negdje u centru Zg.
znam da već sad gnjavim


....makar sad sam baš zagrizla za taj Powermove....(tko zna možda najesen odem i do Slo)

...teško je naći lijep i dobar, čvrst grudnjak....a da mu cijena nije viša od 300kn
sonnic is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2007., 09:00   #40
Quote:
sonnic kaže: Pogledaj post
ne idem baš često u zg ....i ne znam gdje se nalaze Triumphovi dućani.....ako može par adresa ....negdje u centru Zg.
Znam da ima jedan nedaleko od Jelacic placa.. kad ides prema glavnoj posti, uz desnu stranu ceste. Za detalje ne mogu pomoci jer nisam iz Zg, pa nemam pojma gdje ih jos ima
Lei is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:27.