Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija

Rekreacija Trčanje, teretana, plivanje, bicikl, joga, planinarenje, oprema, ostali načini dangubljenja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.10.2007., 14:58   #1
Odbojka - rekreativno

Vidim da je bilo interesa za ovu temu ali ne i konkretnih odgovora..
Zato bi molila one koji već guštaju u ovom sprotu, onako iz zabave (rekreativno), da nas, koji im zavidimo, upute gdje u Zagrebu postoji takvo mjesto na kojem se možemo okupiti i izigrati po guštu, bez obzira na sposobnosti!!

Skužila sam da ima ljudi kojima se igra, a nisu neki stručnjaci već umjesto da idu na fitnes, plivanje, tenis .. or sthg like that žele na odbojku, al budući da za to treba malo veća ekipa, teško je za skontat di..!

tko zna nek se javi!! plizzz!!
cinerama is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2007., 14:21   #2
sreco pa di do sada!!! imam par prijateljica koje bi to vise nego rado! raznih godina i obrazovanja i volje i bla bla.... al im je zelja ispucat se tak! naravno nemaju nista protiv novih frendica i eventualni partnerica za trahich,2.
No definitivno ih je premalo za 2 ekipe!! i upravo sam dosla ovdje nac nesto vezano za tu temu ili otvorit ovaj topic... podrucje zagreb pa djeeeeeeevooojkeee zeeeneee igrajmo se!
MEM is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2007., 00:04   #3
jeeeee!!! zakon!! znaci ima nas!!
ma skupit cemo se..
ajmo cure!!
cinerama is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2007., 13:56   #4
Quote:
cinerama kaže: Pogledaj post
jeeeee!!! zakon!! znaci ima nas!!
ma skupit cemo se..
ajmo cure!!
Zakaj samo cure? Bez veze. Inace, ja igram odbojku na pijesku na Jarunu. Terene za odbojku imate i na Mladosti (tam izmedu nogometnih i kosarkaskih igralista) i besplatna su, ali nije pijesak vec cigla ili nes slicno jer nsiam pogledao iz bliza.
Zli Mali Medo is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2007., 14:00   #5
zli mali medo ne budi lud! pa otkinut ces mi glavu servom! ma bring it on!!!!
daj stara ajmo se organizirat! dosta je zezancije!
MEM is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2007., 14:03   #6
Quote:
MEM kaže: Pogledaj post
zli mali medo ne budi lud! pa otkinut ces mi glavu servom! ma bring it on!!!!
daj stara ajmo se organizirat! dosta je zezancije!
Ne znam, ja igram normalno sa curama. Tj. 3 vs 3 smo, uglavnom. I nismo profici.
Zli Mali Medo is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2007., 14:09   #7
a koja razina vještine se traži? nisam igrala godinama, prije nisam bila tak loša
plavva is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2007., 14:33   #8
Quote:
plavva kaže: Pogledaj post
a koja razina vještine se traži? nisam igrala godinama, prije nisam bila tak loša
I ja bih isao. :Pick me: :Pick me:
Zli Mali Medo is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2007., 14:55   #9
Quote:
Zli Mali Medo kaže: Pogledaj post
I ja bih isao. :Pick me: :Pick me:
pa idi
ja sam osrednji igrač, a budući da nema hrvanja ko u košarci, nemam ni neke komparativne prednosti...
plavva is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2007., 18:24   #10
jel netko primjetio da je vani oluja a do noci bi mogao i snijeg pasti ... kakva odbojka
zlatna is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2007., 19:56   #11
ma kakva vjestina!! to je precjenjeno!!
bitno da znate mlatit rukama i po potrebi nogama, i udri!!
cinerama is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2007., 21:23   #12
e, btw, ima li tko loptu, onu "mekanu" .. imam ja jednu ali malo mi je tvrda kad se lupi, no mozda treba samo malo 'istrenirat ruke'..
(zato se s dragim tu i tamo dobacujem ) al bilo bi fino imat malo vecu ekipu..!
cinerama is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2007., 13:02   #13
Thumbs up

ja sam nekak imala u vidu onu odbojkicu kaj smo igrali u srednjoj... a bilo nas je vise od 3 ili sam bila jako pijana ne sijecam se.... a ti gore mi ne mlataraj tom batinom jer ja se mislim po dvorani zafrkavat....

nije li ovaj topic ovdje bas zato da oformimo ekipice... pa ljudi krenimo u akciju...
moj mail je [email protected] pa tko se hoce igrati -ali igrati molim lijepoo, znaci da igramo ali nam zivot ne ovisi o poenu i ne trudimo se uc u repku, neka se javi...
MEM is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2007., 13:26   #14
Quote:
MEM kaže: Pogledaj post
ja sam nekak imala u vidu onu odbojkicu kaj smo igrali u srednjoj... ........ ja se mislim po dvorani zafrkavat....
e pa to te ja pitam!!!!! my thoughts exactly!!

Quote:
MEM kaže: Pogledaj post
pa tko se hoce igrati -ali igrati molim lijepoo, znaci da igramo ali nam zivot ne ovisi o poenu i ne trudimo se uc u repku, neka se javi...
ak su to pravila, ja se prva prijavljujem!!
cinerama is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2007., 13:31   #15
ak su to pravila, onda mene križajte. ja sam prokleto kompetitivno džubre i ako nema natjecanja, umirem od dosade

i nadam se da biste to činile vikendom za nas majke, domaćice i pokorne supruge inače moj mail je [email protected] pa pišite mi, pišite
plavva is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2007., 22:17   #16
ajme, rado bi vam se pridružila ali sam iz Rijeke....

nekad sam trenirala a sad ništa..... a žao mi je..... lijepo se zabavite....
*minii* is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2007., 12:04   #17
majkama cemo se morat prilagodit!!! nema druge.... pogotovo kad su djubrad samoprozvana!!! sve cemo iskombinirat samo ajmo cure cim vise i cim prije! dosta odgadanja! i decki naravno-pardon...
MEM is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2007., 22:51   #18
ma nema sad posustajanja!! ajmo, di ste!?!
jel nasao tko neku dvoranu?! ja sam se raspitivala, ali samo sam naisla na vanjske terene.. tamo idemo na ljeto!!
ima tko ideju di cemo?
cinerama is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2007., 23:56   #19
Quote:
cinerama kaže: Pogledaj post
ma nema sad posustajanja!! ajmo, di ste!?!
jel nasao tko neku dvoranu?! ja sam se raspitivala, ali samo sam naisla na vanjske terene.. tamo idemo na ljeto!!
ima tko ideju di cemo?
Ako nista drugo, onda na proljece na pijesku. Ionak je na pijesku najbolje. Tu dolaze do izrazaja moje komparativne prednosti.
Zli Mali Medo is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2007., 10:35   #20
Quote:
cinerama kaže: Pogledaj post
ma nema sad posustajanja!! ajmo, di ste!?!
jel nasao tko neku dvoranu?! ja sam se raspitivala, ali samo sam naisla na vanjske terene.. tamo idemo na ljeto!!
ima tko ideju di cemo?
ima dvorana na velesajmu, kak se zove... max mislim.
plavva is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:49.