Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.01.2009., 17:08   #21
Mozda nije mjesto, ali prodajem nove, orginal Chanel parfeme

Chanel - No.5
No.5 Eau De Parfum Spray 100ml/3.3oz



Chanel - Coco
Coco Eau De Parfum Spray 100ml/3.3oz



Chanel - No.19
No.19 Eau De Parfum Spray 100ml/3.3oz

Parfemi su kupljeni u USA, a razlog zasto ih prodajem je taj sto moj dragi kupuje parfeme na litre i umjesto mog najdrazeg parfema Coco Mademoiselle, kupio mi je greskom dvije bocice Coco Chanela i dvije No.5, jednu sam iskoristila, ali ostala je jos jedna cijela, neraspakirana, a taj mi se parfem ne svida previse! Chanel No.19 je bez kutije jer je dobiven kao poklon u parfumeriji!

Detalji na PM Ispricavam se ako sam stavila post na krivu temu!
Vesper Lynd is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2009., 20:05   #22
chanel 5 ili se obožava ili se ne može smislit
ja ga obožavam
lois_lane is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2009., 10:38   #23
Ja ga nisam mogla smisliti ove godine,ali kad je izašao ovaj novi premium,jako mi se svidio,ali je nepostojan i brzo ishlapi.Onda sam dobila tester od staroga no5 i jednostavno se zaljubila u njega.Ali sad me strah kupiti veliku bocu,jer mi je prije izazivao mučninu.Gledam preko ebaya mala pakovanja,ali te dođu skuplje nego velika,kad se gleda u militraži.
Estee Lauder is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2011., 09:35   #24
Dižem temu iz pepela .
Volite li Chanel parfeme? Koji vam je najdraži?

Meni nisu među najdražim. Općenito su mi nekako "teški". Ne nužno jaki nego baš teški . Jedino volim Coco Mademoiselle, zapravo obožavam ga , to mi je jedan od 3 najdraža parfema.
__________________
PPPP
Just a Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2011., 10:33   #25
Quote:
Just a Girl kaže: Pogledaj post
Dižem temu iz pepela .
Volite li Chanel parfeme? Koji vam je najdraži?

Meni nisu među najdražim. Općenito su mi nekako "teški". Ne nužno jaki nego baš teški . Jedino volim Coco Mademoiselle, zapravo obožavam ga , to mi je jedan od 3 najdraža parfema.
pa fakat iz pepela..vidim da sam piskarala nešto 2008.
I dalje mi je Chanel 5 težak i bapski, ali su mi okej Chance - u svim verzijama, običan(njega imam) eau fraiche i eau tendre.
Coco mademoiselle obožava moja frendica i dobar mi je, kao i Allure..
tinna01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2011., 13:30   #26
allur je moj favorit,na meni postojan kao niti jedan drugi,zavodljiv,sexy
dok recimo madmasel isto jako volim i ima ga sad u pure koncentraciji,znači najčišći i najjači oblik a opet na meni se neosjeti
chance tendre isto jako volim,parfem za svaki dan,poseban,nježan,mazan a pogotovo je pokazao svoje pravo lice u zimskim danima kad je sve oko mene mirisalo oko njega i to jako dugo se osjeti da nisam mogla vjerovati da je to taj parfem.
nekad sam voljela i klasični chance i za njega sam dobila najviše komplimenata ikada al nekako mi sad više nije to to.
ostale nevolim,petica i sve njegove verzije su mi il prebabse il sapunaste-
jasmine is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2011., 20:24   #27
No. 5 Eau de Premiere je na mojoj wish listi
Orada is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2011., 20:33   #28
I meni se Eau Premiere najviše sviđa odnosno jedini sviđa

Diorovi mi puno bolje pašu...
__________________
...black lipstick stains her glass of red wine...
Skura is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2011., 20:43   #29
Meni isto baš nisu među dražima, čak štoviše, nisam ih uopće doživljavala jer mi je Burberry nekako najdraži, ali Coco Madmoseille me oduševio. i to sam ga sasvim slučajno probala, kad je bila ona hajka oko kopije iz lidla, čisto da vidim o čemu svi to tako raspravljaju, i eto, svidio mi se. I to jako, do te mjere da si ga baš jako želim
mimimozica is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2011., 22:42   #30
Mademoiselle mi je najdraži parfem općenito , za njega dobivam najviše komplimenata, volim ga i zbog postojanosti.
Od ostalih volim Chance u svim varijantama, Allure je OK, ostalo je, da citiram Jasmine "sapunasto i babasto" .
__________________
I can resist everything except temptation
in spe is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2011., 19:29   #31
Danas sam u onom Chanel Limoniju na križanju Mesničke i Ilice isprobavala Chanel les Exclusifs parfeme. Sviđaju mi se Beige i Gardenia i mogao bi još proći 31 Rue Cambon te Eau de Cologne.
U biti najviše mi se svidjela Gardenia, ali je isparila u roku sat vremena.
Beige se još malo osjeti na mom zapešću, nakon 4 sata od nanošenja.
Pakiranja su 75 ml, cijena oko 800 kn,a 200 ml je 1600 kn.
Mirella is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2011., 22:07   #32
I meni je Gardenia jako dobra, mislila sam ju kupiti, ali ispati taj čas. I ja sam se dvoumila Gardenia - Beige
madeira is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2011., 22:08   #33
Postoji i Gardenia EDP, ali nje nema kod nas. Možda je ona trajnija.
Mirella is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2011., 14:48   #34
Ali kad bi mi netko, recimo mama, poklonio Gardeniu ne bih se bunila-
madeira is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2012., 08:50   #35
bila i ja u chanel parfemskom raju .

teta mi odabrala:
1. gardenia
2. coco mademoiselle edp
3. neki coco mademoiselle koji mirisi po ruzi puno vise nego ovaj pod 2. al ja nemam pojma koji je to . zna neko?
4. allure (mislim da je edp al nisam ziher)
5. chance eau fraiche

onda je eliminirala 2. jer ga vec posjedujem, pa je eliminirala i 3. i naspricala me s preostala 3
gardenia je apsolutno pogodjena, odusevio me miris . allure mi nema tu neku svjezinu, ne znam ja to dobro opisat, uglavnom, nije da mi smrdi il da mi je slabo od njega tj nije neugodan miris, al nije to to. chance isto nije neugodan miris, al previse limunast za mene, nema slatkocu koju volim u parfemima . al pogodila je teta dobro . jer od svih chanel parfema da moram odabrat 5, vjerovatno bi i sama odabrala bas tih 5.
turala mi je pod nos i beige, silno je htjela da mi se svidi, dala mi je da ga snjofam jedno 5x, al meni je taj parfem grozan. valjda je mislila da ce mi se svidjet jer inace volim cvjetne mirise . poslije sam pomirisala sve les exclusifs i osim gardenije nijedan mi nije zapeo za nos .
__________________
PPPP
Just a Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2012., 09:03   #36
Gardenia je stvarno predivna
A Coco Mademoiselle EDT verzija ti ima više ruže u odnosu na EDP verziju.
Mirella is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2012., 09:18   #37
mislim da nije edt, njega znam . il je l’extrait il bas parfum, morat cu opet otic jer me sad zivo zanima , i htjela bi taj parfem malo bolje posnjofat i testirat na sebi .

da, gardenia je predivna al nije bog zna sta postojana .
__________________
PPPP
Just a Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2012., 11:21   #38
Quote:
Just a Girl kaže: Pogledaj post
mislim da nije edt, njega znam . il je l’extrait il bas parfum, morat cu opet otic jer me sad zivo zanima , i htjela bi taj parfem malo bolje posnjofat i testirat na sebi .

da, gardenia je predivna al nije bog zna sta postojana .
draga to ti je pure parfume coco madmasel. pakiranje ti je od 7.5ml,inači par kapi i košta ti oko 720kn. ja ga imam i definitivno je drugačiji od drugih verzija samo moraš biti svjesna i znati dal ti i kako koža podnosi i kako reagira na te koncentrate,ako ti je jako suha i inače sve popije onda će ti i ovo upiti začas i onda nema neke svhe od njega što se i meni desilo. imaš ga i u pakiranju sa špficom ali to ti nebih nikako preporučila jer kud je tako malo mililitara tud moraš precizno nanositi a sa špricom je to malo teže.

evo ti ti je ovo

http://www.punmiris.com/parfem/Chane...rfum-6928.html
jasmine is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2012., 20:18   #39
obozavam zeleni chance posebno u ovo vrijeme mmmmm...
aria is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2015., 22:03   #40
gdje bi mi preporučili u zagrebu da kupim chanel br. 5, da li ima neke cijene po našim dučanima? uzeo bi manje pakiranje ako ima takvih?
Končar Zanussi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:34.