Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.09.2017., 16:09   #1601
Quote:
lilarose001 kaže: Pogledaj post
A što vas to čudi?

Testerbox je šrot, ja sam se zajebala jednom i nijednom više. Nisu mi samo jasni ljudi koji to iznova naručuju i samo popljuju. Isto kao i s kutijicom jel beauty box ili koja već, gdje rokaju kondome i dječji nakit.
__________________
We've all got both light and dark inside us. What matters is the part we choose to act on. That's who we really are.

Drugarica iz komiteta
đezminka is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2017., 18:17   #1602
Što bi me čudilo... ... ništa me ne čudi, stavila sam komentare na kutiju i to je sve...
i treba da ih komentiramo, iako vidim da to njih baš ne dira, sve dok ima onih koje će se oduševljavati omekšivačem i kondomom..
__________________
Prije nego odgovorite na moj post, pokušajte prvo pročitati ga s razumijevanjem. Hvala.
Lillyrosee is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2017., 11:51   #1603
Quote:
lilarose001 kaže: Pogledaj post
Što bi me čudilo... ... ništa me ne čudi, stavila sam komentare na kutiju i to je sve...
i treba da ih komentiramo, iako vidim da to njih baš ne dira, sve dok ima onih koje će se oduševljavati omekšivačem i kondomom..
Slažem se da ih treba komentirati, ali ne treba se čuditi sadržajima, jer smo svjesni da je šrot. Nekima to dobro dođe, prosječnim kućanicama u RH, i to je skroz ok, ali ako smo ti ispunili anketu, onda nam nemoj slati nešto što nam ne treba, pod krinkom da poklonimo dalje. Da sam htjela bilo što poklanjati, onda bih kupila poklon, a ne beauty box.

Ja sam boxycharmu pisala par puta da nam dođu i u RH, ali kontam da je njima užasno teško organizirati slanje preko, pa da zato ništa nisu pokrenuli po tom pitanju.
__________________
We've all got both light and dark inside us. What matters is the part we choose to act on. That's who we really are.

Drugarica iz komiteta
đezminka is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2017., 22:10   #1604
Quote:
đezminka kaže: Pogledaj post
Ja sam boxycharmu pisala par puta da nam dođu i u RH, ali kontam da je njima užasno teško organizirati slanje preko, pa da zato ništa nisu pokrenuli po tom pitanju.

ja ih gnjavim svaka dva tjedna sa tim :klap:
dobit ću zabranu pristupa ili takvo što kak sam dosadna
maslelu is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 14:12   #1605
Može li ijedan Tester box ili Beautybox BEZ osvježavajućih maramica??...

Nisam naručila, ali Tester box je loš i ovaj put... maskara Avon, osvježavajuće maramice Violeta, Uriage balzam za usne... Ostalo su uzorci ili mini proizvodi (Signal, Ducray, Effaclar...)

__________________
Prije nego odgovorite na moj post, pokušajte prvo pročitati ga s razumijevanjem. Hvala.
Lillyrosee is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2017., 12:55   #1606
Bas sam pogledala unboxing Tester boxa.
JAKO lose. Sve neki testerici u vrecicama. Osobno se ni ne bih pretplatila samo zbog te kreme kao sto se moglo prije tjedan-dva.
Najbolji mi je Uriage balzam, a ovo ostalo: zali Boze novaca tko je dao za to 100kn
__________________
Koliko daš- toliko dobiješ
piramida33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2017., 07:57   #1607
Naturisimo ima odličan discovery box za 18 funti
https://www.naturisimo.com/features/..._box_sep17.cfm
Počastih se jutros s njom za ročkas
NinaDrv is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2017., 17:25   #1608
Stiže mi ovaj tjedan zadnji (treći) Beautybox iz pretplate... nadam se da će popraviti dojam zadnjeg, koji je bio čista koma... napisali su da je jedan od proizvoda Nikel... e sad, pitanje je što ću dobiti....
tessaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2017., 19:47   #1609
Quote:
NinaDrv kaže: Pogledaj post
Naturisimo ima odličan discovery box za 18 funti
https://www.naturisimo.com/features/..._box_sep17.cfm
Počastih se jutros s njom za ročkas
I ja sam ga naručila i strašno mu se veselim!
Super su im ti boxovi.
samotna šetačica is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2017., 20:10   #1610
Quote:
samotna šetačica kaže: Pogledaj post
I ja sam ga naručila i strašno mu se veselim!
Super su im ti boxovi.
Htjela sam ga naručiti, no već je bio sold out.
Koliko ima šanse da opet bude in stock? Ostavila sam mail da me obavijeste, no ne znam mogu li se nadati.
crvenokosa112 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2017., 20:21   #1611
Bas me zanima koji to Nikel proizvod dolazi u beautybox. Kladim se krema za suncanje ili neki drugi proizvod kojeg se pokusavaju rijesiti. Javite sto ste dobile kad vam dode kutija.
džuvanasamting is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2017., 20:32   #1612
crvenokosa, iskreno ne znam. Te su kutijice ograničena ponuda, pa je lako moguće da ih ne restockaju, ali nikad ne znaš. Držim fige da dobiju još koju i da uspiješ naručiti.
Ja sam ako se ne varam ulovila baš zadnju, jer mi je čim sam ju ubacila u košaricu odmah javilo na stranici da je OOS. Tko zna što će mi na kraju stići.
samotna šetačica is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2017., 20:49   #1613
samotna, hvala ti na brzom odgovoru. Znam da su kutije ograničena ponuda, zato sam i pitala.
Držim fige i ja tebi da dobiješ naručenu kutiju.
crvenokosa112 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2017., 22:23   #1614
Quote:
NinaDrv kaže: Pogledaj post
Naturisimo ima odličan discovery box za 18 funti
https://www.naturisimo.com/features/..._box_sep17.cfm
Počastih se jutros s njom za ročkas
joj ovo je super! baš sve se čini iskoristivim i dolazi u nekoj poštenoj količini.

Quote:
džuvanasamting kaže: Pogledaj post
Bas me zanima koji to Nikel proizvod dolazi u beautybox. Kladim se krema za suncanje ili neki drugi proizvod kojeg se pokusavaju rijesiti. Javite sto ste dobile kad vam dode kutija.
prema ambalaži, ovo je najvjerojatnije krema za lice. ako se ne varam, maske ne dolaze u kutiji.
__________________
pinterest
miss burleska is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2017., 22:39   #1615
Je li slučajno netko naručio LF adventski kalendar?? Znam da je Božić daleko, ali otkad sam dobila mail, svaki dan ga gledam
uppsala is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2017., 08:02   #1616
uppsala, ja čekam da otkriju sadržaj(10.10. navodno ). Nema šanse da dam 80 funti bez da znam što je unutra.
PetiteFleur is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2017., 09:02   #1617
Quote:
PetiteFleur kaže: Pogledaj post
uppsala, ja čekam da otkriju sadržaj(10.10. navodno ). Nema šanse da dam 80 funti bez da znam što je unutra.
A ja sam mislila da je 10.10. datum kad će ga početi slati Moj prošlogodišnji je stigao u drugoj polovici 10. mjeseca. Znači, čekamo 10.10.
uppsala is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2017., 16:51   #1618
Quote:
uppsala kaže: Pogledaj post
A ja sam mislila da je 10.10. datum kad će ga početi slati Moj prošlogodišnji je stigao u drugoj polovici 10. mjeseca. Znači, čekamo 10.10.
Ova tema je zlo . Toliko mi je bilo zao prosle godine da sam narucila, makar sam bila otkazala LF box pretplatu jer mi se nakupilo previse toga.
Ali veselim se, sad samo moram zaobici spojlere


btw. i ja sam pisala boxycharmu, ali kad ne slusaju, doduse kao ni LF s vichy proizvodima. Iako najiritantnija mi je Zoeva koju lovim po stranim Douglasima jer je shipping za sloveniju 4E, a za Hrv 18, onako stvarno wtf
Quistis is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2017., 21:12   #1619
A dobro, kužim ja boxycharm, ionako imaju waiting liste, a kamoli da šalju international, trebalo bi to organizirati, a vjerojatno im se ne da. Imaju dobru prodaju i ovako, pa im ne treba svjetsko tržište.
__________________
We've all got both light and dark inside us. What matters is the part we choose to act on. That's who we really are.

Drugarica iz komiteta
đezminka is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2017., 11:44   #1620
Prvi spoileri za LF advent kalendar. Hm, čekam da se otkrije u potpunosti. Nisam još sigurna da naručujem...
https://www.mysubscriptionaddiction....rs-coupon.html
PetiteFleur is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:57.