Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.07.2016., 10:06   #21
preskupo,koliko god sam naložena...preskok
__________________
https://youtu.be/LOLE1YE_oFQ
majica_2008 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2016., 23:05   #22
što više gledam te ruževe, to mi se više hoće naručiti. bilo bi cool kad bi se skupilo nas nekoliko pa da podijelimo trošak šipinga.

imam account na shipitu, dakle ako bi naručile za 30 usd, do skladišta u kaliforniji nebi platile poštarinu, nego samo poštarinu šipitu do hr.

e sad, koliko bi to točno bilo i koliko bi nas carina došla, ne znam ali svakako bi bilo jeftinije nego direktno od njih naručiti.

bilo bi zanimljivo vidjeti koliko nas ima zainteresiranih i okvirno izračunati koliko bi nas pojedinačno to koštalo.

6 usd po tekućem mat ružu (koji mene zanimaju) i nije puno, po toj cijeni kod nas možemo samo essence ili catrice kupiti, a ja sam probala u muelleru neki dan, to niš koristi, em se boja ne osuši kak treba, a kad se gornji sloj skine, na usnama ostane neka nedefinirana boja kao da sam s flomasterom prošla preko usana.
__________________
Confidence is silent. Insecurities are loud.
deep-in-blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2016., 23:09   #23
ako dodatni trošak ne bi išao nebu pod oblake, ja bih bila zainteresirana za ruž ili dva...
__________________
I had a thought, but unfortunately I had a second thought. They ricocheted off each other and I can't find either anymore.
Mad_Hatter is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2016., 23:11   #24
dakle tu smo već dvije, mislim i da je bila jedna na "iskustva s online naručivanjem kozmetike" bila zainteresirana...idem tamo neš napisati
__________________
Confidence is silent. Insecurities are loud.
deep-in-blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2016., 11:56   #25
Hmmm mozda i ja

Poslano sa mog SM-A300FU koristeći Tapatalk
Miss Nice is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2016., 13:47   #26
Me too
__________________
"If there is such a thing as reincarnation, knowing my luck I'll come back as me!" - Rodney
nevermindMe is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2016., 17:01   #27
super

predlažem da pričekamo do petka da vidimo koliko će nas biti, pa bi onda u ponedjeljak krenuli s konkretnom realizacijom, ako ste za
__________________
Confidence is silent. Insecurities are loud.
deep-in-blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2016., 17:58   #28
Quote:
Mad_Hatter kaže: Pogledaj post
ako dodatni trošak ne bi išao nebu pod oblake, ja bih bila zainteresirana za ruž ili dva...
takodjer. i jos jedna moja frendica.

Zadnje uređivanje forzaMILAN : 23.08.2016. at 18:09.
forzaMILAN is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2016., 18:56   #29
i ja sam zainteresirana za jedan ruz
Hana67 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2016., 19:07   #30
budući je forum nezgodan za razmjenu informacija, a želim da sve bude transparentno, nek se sve zainteresirane cure jave na pm, pa ću napraviti mini grupu na fejsu za nas, tako da svi budemo u toku i možemo praktičnije komunicirati.
__________________
Confidence is silent. Insecurities are loud.
deep-in-blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2016., 19:50   #31
evo grupe na fb za nas s foruma: https://www.facebook.com/groups/767983390011008/

svi zainteresirani, slobodno se javite
napomena: grupa je zatvorenog tipa, nema straha od padobranaca.
__________________
Confidence is silent. Insecurities are loud.

Zadnje uređivanje deep-in-blue : 23.08.2016. at 20:15.
deep-in-blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2016., 20:21   #32
Htjela bih mozda i ja

Sent from my Redmi 3 using Tapatalk
__________________
We've all got both light and dark inside us. What matters is the part we choose to act on. That's who we really are.

Drugarica iz komiteta
đezminka is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2016., 21:15   #33
ako imaš fb, pošalji zahtjev
__________________
Confidence is silent. Insecurities are loud.
deep-in-blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2016., 22:52   #34
ja sam poslala zahtjev. i jos je jedna frendica zaintersirana.
forzaMILAN is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2016., 00:49   #35
Poslala

Sent from my Redmi 3 using Tapatalk
__________________
We've all got both light and dark inside us. What matters is the part we choose to act on. That's who we really are.

Drugarica iz komiteta
đezminka is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2016., 12:35   #36
Quote:
deep-in-blue kaže: Pogledaj post
[...]

imam account na shipitu, dakle ako bi naručile za 30 usd, do skladišta u kaliforniji nebi platile poštarinu, nego samo poštarinu šipitu do hr.

e sad, koliko bi to točno bilo i koliko bi nas carina došla, ne znam ali svakako bi bilo jeftinije nego direktno od njih naručiti.

bilo bi zanimljivo vidjeti koliko nas ima zainteresiranih i okvirno izračunati koliko bi nas pojedinačno to koštalo.[...]
Škicnula sam vam FB grupu da vidim koliko vas ima.. trenutno vas je 14 i nisam sigurna isplati li vam se čak i da svaka uzme samo po jedan proizvod naručivati preko shipito.

Poštarina iznad 30usd je free prema shipito skladištu ali se plaća CA (7.5%) i LA (1.5%) tax pa imajte i to u vidu.

Ja sam do sad imala dvije narudžbe (zadnju još čekam da stigne). U obje je ukupno 13 proizvoda.
Prva me sa CA&LA tax+shipito fee+shipping ispala 9.62usd.
Druga me sa svim tim ispala 10.06usd.

Da svaka od vas uzme po samo jedan proizvod (u što ne vjerujem ) za 14 osoba mislim da bi preko shipito uštedile ako cca 10usd (uzmete li i insurance tj. tracking što ja nisam ušteda pada na nekih 5usd moguće i manje).

Da se radi o samo 14 proizvoda (14 osoba), nek je svaki 5usd to je 70usd na carinskoj deklaraciji i čisto sumnjam da ćete sa tom cifrom izbjeći pdv na hr carini. PDV se da izbjeći (vjerujem da to ima veze sa gift opcijom koju shipito nudi) ali po mom iskustvu granica je nekih 50usd.

Hoću reći za toliko osoba i proizvoda mislim da shipito nema smisla već direktno naručiti sa colourpopa kad vas ima tako puno
MisMali2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2016., 13:28   #37
hvala na info, ali sa shipitom se može dogovoriti u koliko paketa da pošalju, izračunat ćemo najpovoljniju opciju za sve.

e da, i imamo 5% popusta na prvu narudžbu nakon prijave na newsletter

evo primjera poštarine za 1 ruž od 6 usd, cijena poštarine od cp-a:
__________________
Confidence is silent. Insecurities are loud.

Zadnje uređivanje deep-in-blue : 24.08.2016. at 13:47.
deep-in-blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2016., 21:10   #38
dakle moj rezime colourpopa:

lippie stix: i <3 this (matte), toucan (matte), poppin (matte x) super su, postojani, dobra je tekstura i ne isusuju. i <3 this i poppin su vrlo slicni. matte x mi se vise svida finish jer bas flat matte ko npr tekuci ruz

lippie pencil: i <3 this je divna nijnsa, i stvano se lagano nanosi, kremasta je i super ide uz isti ruz i uz poppin

brow pencil: honey blond nije lose, nisam navikla na olovke (lakse mi ej sa sjenilom tj navika mi je) zamjerka je jer se olovka neda uvuc natrag unutra

super shock sjenilo: shark attack (perlized) neda se nanjet ni sa cime osim s prstom (ili to samo meni neide) ali stoji mi dosta dugo na kapku bez cresanja kad nemam primer

creme gel liner: timber (u teglici) siva nijansa, malo je suh, moram probat s duralineom dal ce bit sto bolje, over board (u teglici) divna metalik tamno smeda nijansa koja je savrseno kremasta i lagana za nanjet, fast lane (u olovci) tamno zelena nijansa uzela ju za liner, ipak u olovci je malo neprecizna, nemam ju kak nasiljit, i malo je suha za nanosit kao liner

sculpting stix: releve, ovo je bas za sculpting, more se izblendati jer je inace ko krec bijelo. ja sam se ponadala da ce bit vise ko highlighter ali posluzit ce.

supershock cheek: monster (perlized) ajme ovo sam bas pogodila predivno je bas je fino nema ko sljokica prekrasno se presijava na rozo. hoppo (perlized) i stole the show (perlized) ova dva ko da imaju malo vece cestica pa se vise vide ali su idalje divni hippo vuce na lavander a stole the show je bijelo s mrvooom zlatnog

ultra satin lippie: the rabbit, stvarno je long lasting i ova nijansa je bas posebna kad se stavi na usne jer ima sitnog mica plavog pigmenta unutra i ima prekrasan odsjaj

ono sto mi zbilja nije nikako bilo dobro to su ultra matte ruzevi, uzasno suho i ko da mi je netko svu vlagu s usana popio

evo valjda pomaze xD
__________________
Our lives are not our own. From womb to tomb, we are bound to others. Past and present. And by each crime and every kindness, we birth our future.
Bubek27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2016., 13:41   #39
Stignem li se pridružit?

Poslala sam zahtjev za grupu.
Midget Apple is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2016., 18:44   #40
kratki update grupne narudžbe:

sve ozbiljne kupilice su uredno i na vrijeme platile i robu i poštarinu. promatrače sam uklonila iz grupe.

uglavnom, do sada nas je poštarina za svaku došla 30 kn.

vidjet cemo kad stigne paket koliko ce iznositi pdv, jer je iznos manji od zakonski odredjenog za carinjenje.

paket je jučer poslan za hrvatsku i cijeli taj proces mi je gušt.

napominjem da ovu narudžbu nisam radila iz osobne financijske dobiti ili zarade, nego čisto radi podjele troška poštarine.
__________________
Confidence is silent. Insecurities are loud.
deep-in-blue is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:37.