Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.02.2018., 14:29   #1
Spetljala sam se s cimerom

Bila sam s dečkom tri godine i u zadnjih nekoliko mjeseci je to bila veza na daljinu, ali se on trebao preseliti ovdje gdje ja živim, ali me je jednog dana odjednom napucao. I to preko jebene poruke nakon tri godine veze!

Cimer mi je bio tu kad sam pročitala tu poruku i počela plakat. Plakala sam nekoliko sati dok me on tješio I na kraju sam zaspala u njegovom krevetu, ali ništa se nije dogodilo. Sutra isti scenarij i dan nakon toga, ali onda me je pokušao poljubiti. Rekla sam mu da je loša ideja da se spetljamo jer živimo skupa i jer sam ja još u šoku zbog bivšeg itd. Četvrti dan sam se napokon pribrala jer sam vidjela gdje to vodi, prestala plakat i otišla u svoj krevet. Nekoliko dana je sve bilo normalno.

Onda sam saznala zašto me je bivši ostavio, ima drugu. Odmah prohodao s njom čim me ostavio (a možda i prije?), osjećala sam se loše naravno i trebala mi je utjeha pa sam otišla u njegov krevet Glupa sam, znam. Tu noć se ništa nije dogodilo, nego tek nakon nekoliko dana. I tako zadnjih skoro dva tjedna ja praktički živim u njegovoj sobi, družimo se, sve je to divno i krasno i tip je stvarno super, ali znam da trebamo prestat.

Znam da si samo odvraćam pozornost od 'tugovanja' za bivšim, znam da ja ne mogu odvojit emocije od sexa i da sam već počela razvijat osjećaje prema njemu i znam da nema šanse da ova situacija dobro završi s obzirom da živimo skupa.

Pomagajte.
sanjunipero is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2018., 14:31   #2
A zašto misliš da tu potencijalno ne bi moglo biti nešto više od prijateljstva?
__________________
Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.
nyxter is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2018., 14:36   #3
zakaj trebas prestati?
sad kad se vec dogodilo i ako ti je lijepo, nastavi pa kak god da ispalo.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2018., 14:44   #4
pa...dio podsvjesti joj ukazuje na to da je "laka"...tek prekinula sa bivšim, a s kojim nije htjela prekinuti i treču noć već se spanđala sa drugim...razum ti signalizira da nije ok,
ali bože moj, malo utjehe, malo inata, dišpeta i za 10 dana biće neko treći u igri...
ex conn is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2018., 14:45   #5
zaboravi bivseg i uzivaj sa cimerom ako ti je lijepo...nemas se sta pravdati ni lose osjecati, slobodna si zena, uzivaj
Splicanka123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2018., 15:13   #6
Quote:
Splicanka123 kaže: Pogledaj post
zaboravi bivseg i uzivaj sa cimerom ako ti je lijepo...nemas se sta pravdati ni lose osjecati, slobodna si zena, uzivaj
ovo. jel ti lijepo? opusti se i uživaj.

i pohvala za nick autorici!
__________________
...kad narastem, pokazat ću ja vama...
raptured is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2018., 15:36   #7
ljubomoran sam na tog cimera, gad!!!

meni bi to bilo zadnje na pameti, krenut na cimericu koju je ostavio dečko, rađe bi na markićku krenuo, totalni antisex, cimerica pa još ostavljena.

sigurno si jako zgodna, nema druge..
versilov is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2018., 16:04   #8
Ni ja ne kužim kaj fali seksu i/ili vezi s cimerom

Quote:
versilov kaže: Pogledaj post

meni bi to bilo zadnje na pameti, krenut na cimericu koju je ostavio dečko, rađe bi na markićku krenuo, totalni antisex, cimerica pa još ostavljena.

sigurno si jako zgodna, nema druge..
Mislim da si tu dosta atipičan, često cimeri završe skupa.
jopko_bopko is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2018., 16:13   #9
S obzirom na tvoj nick, prepusti se životu kao i curke iz dotične epizode.
__________________
Who dares, wins .
The_End is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2018., 17:02   #10
Ako ti je lijepo, nemoj se gristi. Uzmi također u obzir da tvoj cimer jako dobro zna da si tek prekinula, pa nisi jedna od, recimo, onih ljudi koji prešućuju da su netom prekinuli pa zavlače drugu stranu, a zapravo još uvijke pate. Hoću reći da ti još uvijke patiš, ali te karte stoje otvoreno na stolu pred tobom i pred njim. Cimeri ste tako da se bolje poznajete od random ljudi koji se sretnu vani, a ovo se može razviti u nešto dosta lijepo.
Kela is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2018., 17:06   #11
ovo je tipican primjer. da je cimer malo zesci zavrsilo bi sve super.

vec si do pola usla s nase strane lol. ako trazis zvjerku onda se nedaj. ja sam znam da se zbog ovog ratovi odvijaju. da ona sad nasuska cimera da naudi bivsem ovaj bi to i napravio.
__________________
ljudi sto citaju nemaju nikavu viziju. gubljenje vremena
dden is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2018., 17:10   #12
Quote:
sanjunipero kaže: Pogledaj post
osjećala sam se loše naravno i trebala mi je utjeha pa sam otišla u njegov krevet Glupa sam, znam. Tu noć se ništa nije dogodilo, nego tek nakon nekoliko dana. I tako zadnjih skoro dva tjedna ja praktički živim u njegovoj sobi, družimo se, sve je to divno i krasno i tip je stvarno super
I di je tu problem
vec zivite skupa, super.

Nemam nesto pametno za komentirat, ali je bas super prica pa sam samo dosla da to kazem.

Ti se cinis da si malo u kaosu, i to je sasvim normalno, malo sjedni, popij caj, zbroji se i bit ce sve super
dorothyzg is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2018., 17:26   #13
Inače sam skeptična u vezi odnosa u koje se ulazi gladan. Čega god. A kad si gladan nisi svoj, jel.
__________________
@Anderlon: Ne sanjajte o demokraciji na Forumu. To nikad nije postojalo i neće postojati.
Mamekica is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2018., 17:39   #14
Quote:
sanjunipero kaže: Pogledaj post

Onda sam saznala zašto me je bivši ostavio, ima drugu. Odmah prohodao s njom čim me ostavio (a možda i prije?), osjećala sam se loše naravno i trebala mi je utjeha pa sam otišla u njegov krevet Glupa sam, znam. Tu noć se ništa nije dogodilo, nego tek nakon nekoliko dana. I tako zadnjih skoro dva tjedna ja praktički živim u njegovoj sobi, družimo se, sve je to divno i krasno i tip je stvarno super, ali znam da trebamo prestat.

Znam da si samo odvraćam pozornost od 'tugovanja' za bivšim, znam da ja ne mogu odvojit emocije od sexa i da sam već počela razvijat osjećaje prema njemu i znam da nema šanse da ova situacija dobro završi s obzirom da živimo skupa.

Pomagajte.

klin klinom?
nije baš najpametnija opcija, pogotovo dok su stvari još tako svježe, ali kada se već desilo idi pa dok traje.
najgore što ti se može desiti je još jednom slomljeno srce.
wild rider7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2018., 17:48   #15
Quote:
sanjunipero kaže: Pogledaj post
Pomagajte.
Dilema može lagano biti razriješena: ima li cimer velikog?
Hammer Prime is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2018., 18:00   #16
Zavrsiti cete u vezi,dužoj i onda prekinuti...
Aj javi za koju godinu.
__________________
Imperfection is beauty, madness is genius and it's better to be absolutely ridiculous than absolutely boring.
Jenny123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2018., 18:12   #17
Joj ženo ,daj se prestani opterećivati i uživaj u onom kaj ti je palo s neba - zašto izmišljaš probleme ?
lara79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2018., 18:19   #18
Kad se muško i žensko svakodnevno viđaju, a ni jedno nije grdo ko trol uvijek se desi zaljubljenost barem s jedne strane, a često s obje! Tak da nije ni najmanje čudno nego naprotiv, očekivano da ste se spetljali. Bilo je neizbježno.
__________________
Ne.
Yuna is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2018., 18:24   #19
Ajde, ajde, pusti si Take It As It Comes od Doorsa i uživaj....
__________________
"Svoju mater advartajzing!"-AP, alias RA
HHmischko is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2018., 18:33   #20
Quote:
sanjunipero kaže: Pogledaj post

Pomagajte.
Sta da ti pomognemo, pomogla si ti sama sebi, vrlo brzo.

Ajd' zivila!
Ufur is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:53.