Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente

Kutak za školarce i studente Sjedni, 1!!!
Podforumi: Državna matura, Osnovne i srednje škole, Fakulteti i visoka učilišta, Upomoć, spašavajte!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.09.2003., 22:10   #21
Moja razrednica kad nije znala koji je znak za vise, a koji za manje

Onda par bas dobrih:
Profesor: "Tko je donio opremu, dobit ce jedan!"
Profa: "Imas koncentraciju na razini mrtvog konja!"

Jos puknem par toga, sad me hvata senilnost
Sudden Sid is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2003., 23:03   #22
Captains log, stardate 2109200.3:

Moja profesorica iz geografije jednom prilokom reče : " šah nije sport, sport je kad se znojiš "
__________________
I consider a typing mistake an error of creation (G.G.M.)
Ariston is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2003., 00:00   #23
moj profa je jednom izvalio (ne meni):
Sad bi ti rađe dao šamar, nego pojeo jedan stvarno dobar ručak.
__________________
._.
Blueealää is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2003., 16:49   #24
Evo nekoliko bisera iz moje kolekcije (tek nedavno sam shvatio da je bas gust zapisivat te bisere ,a ne ih zaboravit tek tako.Ok dakle: "Ako se ne prizemljite to ne znaci da niste na Zemlji..." ,zatim "Ne pamtim imena i prezimena.Ne znam ni svoje" ,onda: "Ti sta pricas, a ne znas , bolje da ne pricas" i jos:"Ti sta se igras s tim cudesom(mobitelom) nemoj da otides kuci" Naravno kroz ovih skoro 10 godina bijase i boljih bisera ali ovo su oni koje sam zapisao.
a-a Ja Ne Trebam Nikoga is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2003., 18:45   #25
Kod nas se je jedan tip na zadnjoj klupu njihal na stolcu... a buduci da nas je bilo malo na satu (markiranje) ...
on se i dalje naginje sve dok nije mogel vratiti natrag ... i ono... BUUMM Trasss..... pogledamo iza.... tip si na podu leži ia iza tri klupe još porušene .... (domino efekt...hehe!!!)

Jedanput je moj frend u prvoj klupi na engleskom polijal alkohol i upalil cijelu klupu.... a profesorica.... Luka smiri se ..... a klupa gori...

jebes klupu dok leti kroz prozor....
jedan tip (lud u mozak) veli frendici... ak mi das sto kuna bacil se bum kroz prozor (bili smo na 1. katu...a dolje biologija...) a frendica mu veli onak iz zajebancije.. ok aj se ti samo baci... i tip se sedne na prozor i baci se dole..... a ono dole 1. razred ima biologiju a kod prozora im padne tip s 1. kata.....

inace mi smo bili gimnazijalci....
 
Odgovori s citatom
Old 25.09.2003., 19:59   #26
I, je li oklada isplacena?
Gilad Pellaeon is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2003., 21:12   #27
Re: Najodkaceniji dogadjaji u Srednjoj skoli

Quote:
KviKi kaže:
Dakle sto vam se najludje desilo tjekom sata,

Hm, jedna od najluđih stvari je bila kad je profa iz talijanskog pitala koga nema na satu tj. :"Chi e assente?" , a frendica (redarica) rekla: "Tutti sono qui", tj. "svi su ovdje" a cijeli razred je počeo pljeskati i derati se: "Bravo Doris!!! Eeeeeee! Weeeee" i sl.
Naime, mi smo talijanski razred koji nema pojma o talijanskom, pa je ovo bilo zaista freshening

Drugi ludi događaj, kad je nova baba iz matematike rekla da će pitati od idućeg sata, a nas 7-8 napisalo na majice: "NE pitaj bližnjega svoga. Isus te gleda".
__________________

Open your mind
freedom's a state
GothicA is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2003., 22:08   #28
nama je dosao neki tip na zamjenu ali se odmah poceo žilit, pa smo mu pjevali narodnjake na satu, ponekad bi cijeli red znao pocet veslat (imamo to na kameri snimljeno) igrat nogomet i tako..hehe

godinu prije smo imali jednog starog profesora kojeg je navodno davno stresla struja i od tada se boji svoje sjene pa su to isto bili urnebesi.

a skola je ruđer u zagrebu
Pugsley Adams is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2003., 12:25   #29
nastavak na pišanje po spužvi

Quote:
kF kaže:
kod mene je jedan lik bio redar i trebao obrisati plocu ali umjesto da spuzvu namoci u vodu popisao se na nju pred cijelim razredom dok je profa bila okrenuta i time brisao plocu a profa nakon nekoliko minuta pita "sto to smrdi" a mi umrli od smjeha a full je smrdilo.

dobro nije se to dogodilo, ali ne bi bilo lose da je.
Kod mene se frajer pod odmorom , po cijeloj klupi, podu i svojoj torbi. Onda je to obrisao spužvom. Počeo je sat, a profa je brzo izšarala cijelu ploču svojim prokletim formulama (kemija...). Redari nisu htijeli brisati ploču, pa je ona, nakon što je redarima dala još jedan tjedan redarstva sama obrisala ploču spužvom. Razred je počel crkavati od smijeha... a ona nas je pitala kaj smo napravili s tom spužvom da je tak jako ljepljiva... Kad smo joj objasnili izgledala je ovak -> i gotovo se sama
__________________
"Reaching for his saddlebag
He takes a battered book into his hand
Standing like a prophet bold
He shouts across the ocean to the shore
Till he can shout no more..."
Gordon Lightfoot, Don Quixote
Kierlan is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2003., 23:49   #30
prilikom davanja informacija o nekom izletu u neki muzej, jedan se učenik bunio zašto će nas nastavnici prebrojiti prije ulaska u muzej. odgovor nastavnika engleskog jezika: "Nisu svi ljudi tako dobri prema vama kao mi, pa je moguće da vas je netko usput nogom nabio u kanalizaciju. zato mi moramo provjeriti da li ste svi na broju".
__________________
the life is short-
but we don´t use it enough ...
tulipan is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2003., 21:04   #31
EVO DOGAĐAJA IZ ZAGREBAČKE SELSKE:

1.Profesor V. drži sat.(piše po ploči)
-ulazi profesor Z.(pijan)
Profesoru V. ispada kreda na pod.
Profesor Z uzima tu kredu i viče:"J..... ti bog mat..., kaj ti ne znaš pisat?"
Profesor V. kaže:"vrati kredu!"
Profesor Z.viče:"nedam!"
par sekundi kasnije profesori se tuku,a mi samo gledamo koji je ovo k....?!

2.Učenik R.se njiše na stolcu.
Padne sa te stolice i kaže:J.... ti p.... mate.... isusovu bogovu da ti j...."
Pred pedagogicom,psihologinjom,i ravnateljem,i zabezbeknutom
razednicom.
A tek je bil prvi dan nastave.

3.Sat engleskog.Tišina.
Odjedanput se čuje KVA KVA KVA KVA(jedan od učenika ima nekakvu igračkicu) i nakon toga se učenik S. počinje deratAJMO DA ČUJU!!!!!!!!!!!! DAJMO DA ČUJU!!!!!!!!!!!,odlazi do profesoričinog stola,uzima imenik,i idalje vičučiAJMO DA ČUJU!!!!
trči okolo klupa trgajuči stranu po stranu imenika


P.S. Najgoreje od svega što je sve istina.
J.... ga
 
Odgovori s citatom
Old 01.10.2003., 21:57   #32
Re: EVO DOGAĐAJA IZ ZAGREBAČKE SELSKE:

Quote:
ŠIP PROTEKTOR kaže:


P.S. Najgoreje od svega što je sve istina.
J.... ga
a zake ne bi bilo istina? pa dobro znamo da postoje glupi ljudi
__________________
microstock
*_spike is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2003., 22:08   #33
Quote:
Karakala kaže:
Eto.
Osmi razred.

Nastavnica govori meni i frendu; dosta je bilo dečki, zadnja klupa van.


Mi smo sjedili u zadnjoj klupi naravno...

I mi ni dve ni tri, uhvatili klupu i odnijeli na na hodnik.


Kasnije otišli kod ravnatelja zbog toga. Ali on se počeo smijat.
karakala to se desilo isto u Pazinu u školi... jesi to možda bio ti jer se stvarno ne sjećam tko je to napravio
Ken is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2003., 22:13   #34
meni najluđa stvar u školi:

sat tjelesnoga.. dolazi osoba XXX iz svlačione.. ispred kabineta profesora gužva.... dolazi odostraga do jedne ženske osbe u riflama i hvata je za dupe.... ova se okrene i opali mu takav šamar da je sve zvijezde brojao.... najbolje od svega je to što je uhvatio profesoricu tjelesnog za dupe

ne trebam ni spominjati da je završiokod ravnatelja a čini mi se da je pao i ukor
Ken is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2003., 22:42   #35
pod satom hrvatskog osoba X mastubira... uto ju prof opopmene da baci zvakacu, a X polako do kante za smece ide pognut pod nekih 90 stupnjeva... povrh toga, nosio je trenirku, a Y se izdere "X, operi ruke!!!!"

jedan dan se napili prije nastave, a isti taj X odlazi u WC i popisa se izmedju dva pisoara... sat kasnije, prof ide po skoli i gleda djonove tenisica, "da usporedi sa otiskom u urinu"

isti taj X je par mjeseci kasnije optuzen da je urinirao u kantu za smece
BootBoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2003., 09:22   #36
x stands for bootboy, rajt?
misery- is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2003., 14:13   #37
Danas je frend strugao ledima po zidu,glupi Markanovic ga je gurno,a bas je tada prolazila profa iz Njemackog i on je pao na pod,i profa preko njega,a Markanvoic od smijeha na profu...To je stvarnobilo ludo,oba dvoje su dobili ukor i izbaceni su sa sata Njemackog...
__________________
PhpBB2 Critical error
KviKi is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2003., 20:43   #38
Quote:
Luđakinja kaže:
x stands for bootboy, rajt?
nope. ja sam dusa od covjeka...
BootBoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2003., 09:16   #39
Talking nastava u prirodi

Dan prije norijade smo odlucili organizirati nastavu u prirodi,pa smo sve klupe, stolice i katedru iznijeli na livadu.

A onda je pocela padati kisa...

Pa smo cijeli sat sjedili u ucionici na mokrom slusajuci ravnateljicu kako se pjeni!
__________________
I used to have an open mind, but my brain kept falling out
jelica is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2003., 13:16   #40
Sa mnom je u razred isa jedan momak,munja totalna.
Nekako si za njega ima feeling da je sta u 12-oj godini...
Uglavnom...
Zemljopis,onako...zajebana profesorica.
Taj lik stoji ispred karte,i ona njemu(onako vise iz zajebancije,jer je naslov lekcije,Hrvatska,zemlja tisucu otoka)ajde x,koliko Hrvatska ima otoka.
On se misli,mozda 15 sekundi,gleda u kratu...i kaze 20,mozda 30.
Zena ga blido gleda,ne zna jel ju on sprda ili sta...
On skuzi da nije dobro reka,i onda se prodere:Ne znam prika,nisam ih ja brojia....

Talijanski cini mi se...
Usred sata,x dize ruku....profesorica ga pogleda...ocekuje neko ozbiljno pitanje.On kaze,mrtav ozbiljan:Neudobna mi je stolica,jel mogu ja ovih dana donit fotelju iz kuce,ali da mi je niko ne dira kad odem?

Nas razred je bija do Wc-a,tako da se kroz prozore,koji su jedni do drugih dulo sve.
Izbaci njega sa vjeronauka,i on nece izac.Govori mu casna da ide ca ili ce ga bacit.On izade....vraca se nakon minut,samo proviri glavom i kazead se idem vani bacit pod kamion i ti ces bit kriva za to...onda joj umre od smija.
Uglavnom,cuje ga se kako ulazi u Wc,i nogom je odvalija vrata..Neko ga pita care sta je,a ovi pocme:Heba joj ... mater,kurvetina glupa,zapalit cu joj samostan u kojem zivi...onda zasuti naglo....i kaze,Ala sranja,ona je odma tu,garant me je kuja sve cula...

Ne mogu se sitit vise shema.....davno je to bilo
Spinnaker is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:50.