Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.04.2006., 14:21   #201
imam pošteni korektor, i sakrijem ja podočnjake, ali sam se ipak nadala da postoji neka krema koja pomaže da nisu toliko izraženi...
bambolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2006., 14:22   #202
mozda neka osvjezavajuca maska. hidratantna okoločna kremica..vrecice kamilice...
emergence is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2006., 14:51   #203
Quote:
bambolina kaže:
ti si divna jedna osoba! ah da, zaboravih, i velika stručnjakinja above all!
O mojoj osobnosti možeš misliti što želiš, pa i napisati esej, SF roman ili pseudoznanstvenu dizertaciju, to je tvoj izbor, feel free

Međutim, o mojoj stručnosti nisi kompetentna razglabati, jer nemaš pojma tko sam i što sam

A onaj moj savjet o posjeti psihijatru - obzirom na takvu fiksaciju podočnjacima kao medicinskim problemom ( a što, eto nije ma štogod ti tvrdila ) i režanje na svakoga tko ti dobronamjerno (ne mislim pritom na sebe, već na cure koje su gore postale) želi pomoći savjetom, mislim da je krajnje vrijeme da ga poslušaš...dok se za tebe još nešto može učiniti
__________________
Promijenila sam se...puno sam zločestija nego prije!
Bojte me se, jako me se bojte...
Riječanka2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2006., 14:57   #204
e ajde prestani već jednom da normalni ljudi poput cura koje su danas poslale ne moraju slušati tvoje bljuvotine, dobro?
bambolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2006., 14:58   #205
Quote:
emergence kaže:
mozda neka osvjezavajuca maska. hidratantna okoločna kremica..vrecice kamilice...
u pravu si, ali nikako ne uspijevam naci neku kremicu koja bi actually bila učinkovita... vichy nije bio loš ali ništa senzacionalno.
bambolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2006., 15:34   #206
bambolina ne znam da li djeluje, ali lierac ima proizvod upravo za tvoj problem.Vidjela sam da oglašavaju kremice za razne probleme pa imaju posebnu za otečenost podočnjaka, posebnu za bore oko očiju i posebnu kremicu za tamne podočnjake.Ne znam di živiš, u Opatiji ih imaš za kupiti u ljekarni, a u Rijeci ih imaju u Ljepota i zdravlje.Možda pomogne.
Modesti is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2006., 15:36   #207
živim u zagrebu, ništa budem probala potražiti ovdje u apoteci. hvala na tipu, nisam čula za tu kremu. budem probala, ne može skoditi. hvala!
bambolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2006., 15:47   #208
bambolina, daj ne histeriziraj. lijepo ti kaže žena, kojoj je estetika struka, da su tamni podočnjaci posljedica tanke kože pod očima. nađi dobar korektor, iluminator, nešto, i smiri živce. sad bi ti pod svaku cijenu nešto što će to ´´izliječit´´.
alexxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2006., 15:56   #209
ja sam lijepo pitala jel netko ima neki koristan savjet za uklanjanje podočnjaka... hvala curama koje su actually nesto korisno rekle...
a ti, ako ti smeta moja želja da rješim problem zvan podočnjaci, ne moraš čitati moje postove, nitko te ne sili...
bambolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2006., 17:31   #210
koliko ja znam, ne postoje čudotvorne kreme ni za jedan problem (bile to akne, celulit, crvenilo, hiperpigmentacija pa tako i tamni podočnjaci). krema ti eventualno može ublažiti problem i to je to. korektorom ga sakriješ, nema ti druge.

mislim da nije problem u tome da si dosad nailazila na neučinkovite kreme nego je stvarno stanje takvo da je učinkovitost svih tih 'čudotvronih' krema više-manje tu negdje.
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2006., 17:39   #211
Kao sto neko gore napisa, bubrezi mogu da imaju veze sa tim i jos neki zdravstveni problemi mogu da uticu na nastanak podocnjaka, ali koliko se secam tada se najcesce radi o podocnjacima sa vrecicama ili otoku oko ociju.
i sama imam dosta problema sa tim kamufliranjem podocjaka ( ja ih imam od kad znam za sebe, kod mene cela familija ima podocnjake) tako da ni u prodavnicu ne mogu bez korektora, pa sam odlucila da je jedini izlaz operacija( cim budem imala novaca,naravno).
Kod mene se radi o tim "udubljenim" podocnjacima, tamnim sa venama koje se tako lepo racvaju ispod ociju
ajde bambi napisi koju kremu od Vichy-ja si koristila, koja bar koliko-toliko pomaze.
Mei jedino pomazu filteri kamilice, rashladjeni u frizideru ili oni Nivea flasteri
NikaBeba is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2006., 17:40   #212
ja ti koristim od l"oreal-a revitalift. to ti je i za nastanak prvih bora oko očiju i za podočnjake. neznam da li dijeluje na bore jer ih i nemam baš al na podočnjake mi se čini da dijeluje.
ime hana is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2006., 17:54   #213
Takodjer imam problema s podocnjacima, ali do sada nisam nasla niti jednu kremu koja bi mi pomogla. A probala sam svasta.
Neki ljudi mi kazu da se ne vide tako jako, ali ja ih vidim. A najgore mi je kad mi se uz uobicajeno plavilo pojavi i naotecenost. Vecinom su kreme skoncentrirane ili na jedno ili na drugo, rijetko koja na oba problema.

Al ono sto sam htjela napisati je nesto sto mi je moja sefica savjetovala. Znam da cete me svi sada popljuvati.
Ona kaze da je najbolje za podocnjake krema protiv hemeroida.
Nisam se jos usudila probati, ali sada vec ozbiljno razmisljam o tome.
Ona kaze da sve zvijezde to koriste.

Objasnjenje je da osnovni sastojak kreme suzava zilice pod ocima, to je ono sto radi i s hemeroidima. Nadalje, zbog samog oblika kreme (a to je neka fora da to nije obicna krema nego neka emulzija) ne isusuje se koza, stovise, cak bi i trebala sluziti i za bore.
Jedino bi se trebalo paziti na doziranje jer sama krema protiv hemeroida sadrzi nesto protiv boli, ne zelis toga previse staviti pod oci, zamisli da ti utrnu.
Ako je netko vec probao, nek se javi, a ako ja krenem, javit cu vam kako je proslo.
LAMA is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2006., 20:26   #214
ja sam koristila vichyevu kremicu - ne znam točno kako se zove, uglavnom ima vitamina E u sebi - kremica u duguljastoj tubici s rozim poklopčićem, ne možeš pogriješiti.

trenutno koristim chanelov eye tonic i ipak moram reći da je to najbolje do sada - tek sam mpočela, vidjet ćemo krajnji efekt. javim kako je prošlo.

btw... i ja čuh to za kremu protiv hemeroida... malo mi je too spooky to stavljati blizu očiju... ipak je to lice, ne možeš baš stavljati svaku glupost...
ako ko proba neka se javi....
bambolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2006., 21:24   #215
kolko ja znam, krema protiv hemoroida djeluje na otečene podočnjake. i manekenke je stavljaju prije velikih revija, ne svaki dan jer nije zdravo. detalje ne znam.
btw, ja isto imam podočnjake, ne pati me to luđački. stavim korektor i dobro.
alexxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2006., 21:44   #216
ok, podočnjaci nisu neki straaaašan problem ali mi ide na živce kaj ne mogu izaći vani bez da stavim korektor... nadam se da ovaj chanel ipak neće biti još jedan u nizu niš koristi... a do tada, blažen bio macov korektor
bambolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2006., 20:10   #217
kako smo postali manje militantni odmah
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2006., 20:48   #218
šta ste ti i ona riječanka napale jadnu curu, pa samo je tila rješiti svoj problem. ako vama to nije neki problem, ne znači da njoj nije.

bambolina... neko je spomenija kremu od l'oreala.. moja prijateljica ju je koristila i stvarno joj je pomogla.. zato vridi probat, ako ti ta od chanela ne pomogne... sritno!
šibenčanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2006., 20:49   #219
još sam se sitila jedne kreme od la praire - doduše košta ka svetog petra kajgana ali navodno je odlična.
šibenčanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2006., 22:12   #220
Quote:
bambolina kaže:
e da bar mogu na sebe primijeniti to tvoje "zdravoseljačko" razmišljanje, kak ti kažeš, no kod mene su podočnjaci malo veći problem, i imam ih stalno, a ne samo kad sam iscrpljena ili umorna..
a probaj onda gothic-look, meni je npr. to sexy, pretvori to u svoju prednost
__________________
Never believe anything until it has been officially denied.
sirovina is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:06.