Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja > Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.10.2010., 00:47   #1941
ima jedan parking kod mosta Suade Dilberovic, al jel cuvan 24h to ne znam, a cijenu mogu saznat, jest doduse da moja drugarica placa samo dnevno dok je na poslu... al et bolje ista nego nista=D
krug88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2010., 01:46   #1942
[QUOTE=krug88;29586658]ima jedan parking kod mosta Suade Dilberovic, al jel cuvan 24h to ne znam, a cijenu mogu saznat, jest doduse da moja drugarica placa samo dnevno dok je na poslu... al et bolje ista nego nista=D[/QU

Pitaj ako ti nije problem i da li je čuvan 24 h?
mish mali is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2010., 18:28   #1943
@krug: Koliko ja znam, ti misliš na onaj parking na otvorenom, što znači da nije čuvan. UNITIC tornjevi nemaju parking za eksterne korisnike, hmmm, možda bolje onda u centru negdje parkirati, pa prošetati do marin dvora
__________________
light touched my hand in a dream of golden skans
osoba_a is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2010., 16:56   #1944
Wink

Quote:
stcarica kaže: Pogledaj post
Interesira me zna li itko da li ima nki hotelcic ili apartman di su dozvoljeni mali kucni ljubimci?Isla bih u Sarajevo,ali mi je vazna ova stavka,pa ako netko zna molim pomoc
Pogledaj ovdje. kompletan popis hotela koji dozvoljavaju kućne ljubimce u Sarajevu. To je najveći svjetski popis/booking sistem hotela. Samo u sarajevu ih ima 8 koji dozvoljavaju kućne ljubimce. Ako tu ne nađeš nećeš nigdje...
maos is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2010., 19:50   #1945
Jesam,hvala.
stcarica is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2010., 19:20   #1946
vratili se iz sarajeva. 3 dana nevjerojatnog provoda. presli skoro cijeli grad, zapili se u petak i subotu u celtic pubu, i u nedjelju derbi. kakvi ljudi, kakvo gostoprimstvo, jeftine cijene. sarajevo ljubavi moja
upoznali navijace želje koji se ozenili na stadionu, fantasticno nekaj

ko jos nije bio, nek ode cim prije, nece pogrijesit
sneijder is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2010., 19:42   #1947
Quote:
sneijder kaže: Pogledaj post
vratili se iz sarajeva. 3 dana nevjerojatnog provoda. presli skoro cijeli grad, zapili se u petak i subotu u celtic pubu, i u nedjelju derbi. kakvi ljudi, kakvo gostoprimstvo, jeftine cijene. sarajevo ljubavi moja
upoznali navijace želje koji se ozenili na stadionu, fantasticno nekaj

ko jos nije bio, nek ode cim prije, nece pogrijesit
Ajde baš mi je drago da ti je bilo super. I ja sam bio od četvrtka do nedjelje, na brzinu...
Edo2387 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2010., 19:46   #1948
Evo opet ja s pitanjem vezano za čuvani parking na području M. Dvora
mish mali is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2010., 20:00   #1949
Quote:
mish mali kaže: Pogledaj post
Evo opet ja s pitanjem vezano za čuvani parking na području M. Dvora
Iskreno, M.Dvor dođe nešto kao business district, tako da neki poslijepodnevni/noćni parking meni i nije poznat, s obzirom da tu nitko i ne boravi osim nešto malo stanara.
__________________
light touched my hand in a dream of golden skans
osoba_a is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2010., 23:18   #1950
Quote:
osoba_a kaže: Pogledaj post
Iskreno, M.Dvor dođe nešto kao business district, tako da neki poslijepodnevni/noćni parking meni i nije poznat, s obzirom da tu nitko i ne boravi osim nešto malo stanara.
A ja ću biti upravo u jednom takvom stanu

A taj neki parking kod Skenderije??
mish mali is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2010., 06:55   #1951
To je sve na otvorenom Nešto sumnjam da netko pazi na takve parkinge Ali sačekaj, možda netko i ima kakvu ideju. Parking, naročito čuvani, je popriličan problem u Sarajevu.
__________________
light touched my hand in a dream of golden skans
osoba_a is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2010., 15:20   #1952
Ide mi kćer za vikend na izlet sa školom u Sarajevi i kaže da prosurfam i vidim gdje se može navečer izaći. Inače pilence je 17 godina i ne sluša narodnjake. Vidim da ima neki celtic pub, a našla sam i cheers pub. Svaki se prijedlog uzima u razmatranje.THX
Isto jedna mama is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2010., 16:19   #1953
Quote:
osoba_a kaže: Pogledaj post
To je sve na otvorenom Nešto sumnjam da netko pazi na takve parkinge Ali sačekaj, možda netko i ima kakvu ideju. Parking, naročito čuvani, je popriličan problem u Sarajevu.
Znam da ima čuvani gore iznad Baščaršije - prema Kovačima - i s lijeve i desne strane - ali sam mislila ako ima šta bliže
mish mali is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2010., 17:28   #1954
Quote:
Isto jedna mama kaže: Pogledaj post
Ide mi kćer za vikend na izlet sa školom u Sarajevi i kaže da prosurfam i vidim gdje se može navečer izaći. Inače pilence je 17 godina i ne sluša narodnjake. Vidim da ima neki celtic pub, a našla sam i cheers pub. Svaki se prijedlog uzima u razmatranje.THX
Pa nije SA Srbija pa da drmaju narodnjaci-uglavnom nema narodnjaka. Gdje god ode neće pogriješiti...
__________________
666+999=zlo i naopako
Lesli Eldridž is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2010., 21:49   #1955
Quote:
Isto jedna mama kaže: Pogledaj post
Ide mi kćer za vikend na izlet sa školom u Sarajevi i kaže da prosurfam i vidim gdje se može navečer izaći. Inače pilence je 17 godina i ne sluša narodnjake. Vidim da ima neki celtic pub, a našla sam i cheers pub. Svaki se prijedlog uzima u razmatranje.THX
Može i u City pub. Jako zabavno mjesto iako izlazi malo starija ekipa od 20 god pa na dalje. U centru samo neka malo prođu i naći ce nešto za sebe. Na baščaršiji. Barka,Pirat,Havana eto neka mjesta...
Edo2387 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2010., 01:17   #1956
..neka definitvno ide u celtic pub ) tamo sam slavila prošlu novu i bilo je ooodlično
Eva Sawyer is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2010., 09:02   #1957
Hvala-proslijedit ću joj vaše prijedloge. Ja sam bila lani za vikend s mužem u Sarajevu i odlično smo se proveli, no mi smo lunjali po baščaršiji i bio je red slatkog red slanog red kave i tako smo sve izredali par puta. Odlična je i vožnja onim turističkim busom po Sarajevu. No to što su ljudi super to stvarno nema nigdje na svijetu
Isto jedna mama is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2010., 11:21   #1958
A koliko dođe vožnja tim busem, koliko je dnevna karta tramvajem? Kakvo je stanje nedjeljom, jel rade trgovine, muzeji? Što vidjeti u jednom danu?
niqa is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2010., 17:53   #1959
Quote:
niqa kaže: Pogledaj post
A koliko dođe vožnja tim busem, koliko je dnevna karta tramvajem? Kakvo je stanje nedjeljom, jel rade trgovine, muzeji? Što vidjeti u jednom danu?
Vožnja tim busem je bila 5 maraka. Dnevna karta tramvaja je 5 maraka. Jedna obična je 1.60 a u tramvaju 1.80 vrijedi sat vremena. Nedjeljom radi skoro sve...Što vidjeti pogledaj prijašnje postove...
Edo2387 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2010., 18:40   #1960
Quote:
niqa kaže: Pogledaj post
A koliko dođe vožnja tim busem, koliko je dnevna karta tramvajem? Kakvo je stanje nedjeljom, jel rade trgovine, muzeji? Što vidjeti u jednom danu?
Kupiš turističku kartu ili na internetu nađeš istu i odštampaš i pratiš sve. Muzeji rade subotom i nedjeljom. Nije loš muzej preko puta tehničke škole. Ima šta vidjeti. Šteta što nije ljeto, divno je bašta sređena sa finom kolekcijom biljaka. Imaš i Muzej grada Sarajeva i blizu je Baščaršije. Šta još vrijedi vidjeti? Pa nađite neki fiin pogled na Sarajevo, možda sa vidikovca na Zmajevcu. Vrelo Bosne je vrlo, vrlo interesantno, nažalost voda više nije za piće iako sam svojevremeno i ja savjetovao gostima da se malo napiju sa vrela. Sad su zbog divlje gradnje u vodozaštitnoj zoni i na Igmanu i Bjelašnici uništili i to, ali za gledanje je ostalo isto, voda više nije za piće. Malo prošetajte tamo iako je već vrlo hladno, ali može se šetati. Baščaršija je standardna za turiste. Sve je blizu i kad parkirate auto gotovo da vam ne treba prevoz po centru grada. Samo je Vrelo Bosne daleko i tamo se ide autom. Parkirate na Ilidži kod hotela Austrija i Hungaria i onda možete fijakerom do vrela Bosne kroz Aleju. Ili možda da idete direktno autom do Vrela Bosne ali sa druge strane iz pravca Osjeka. Ne volim vlasnika Avaza (radončić), ali vrijedi otići i u njegov restoran u hotelu Radon Plaza. Tamo ja više ne idem zbog negativnog gledišta prema vlasniku. To je jedna platforma koja se okreće (mislim da je vrijeme okretanja za cijeli krug jedan sat) i divno se vidi dobar dio grada.
__________________
666+999=zlo i naopako

Zadnje uređivanje Lesli Eldridž : 28.10.2010. at 18:47.
Lesli Eldridž is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:31.