Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong, Igre & ostalo (Eurosong)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.06.2003., 23:29   #41
a kako ste mogli zaboravit':

-Đasmine, đasmine, Hakalo me dira!!!
-HAKALO! Ostavi ga, jebo ti mater svoooju!
__________________
Direktor Svemira i FJBG-a između ostalog

Zadnje uređivanje nenoXtreme : 19.06.2003. at 20:31.
nenoXtreme is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2003., 18:11   #42
Đasmin i Hakala su legende!
A sjećate se kad im je u goste došao Rumunj koji u "bratskoj zemlji ima emisiju Toplistatea nadrealistanea"?
A kad su direktora nuklearke Krhko pitali da li je istina da ispuštaju radioaktivnu vodu, a on im kaže : " Odgovorno tvrdim da naša voda nije radioaktivna. Naša je voda malo radioaktivna!"
__________________
Ni špijuni nisu što su nekad bili. Ranije - čim ga vidiš , znaš tko je. Danas - čim ga vidiš ,ne znaš tko je.
fritz von achtung is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2003., 23:58   #43
Ni Edo maajka ih nije zaobiša (normalno) - pjesma "Jesmo l' sami" zapocinje Đurinim monologom:

Ja sam tog dana obavljao najnormalnije funkcije...ovaj..jutarnje...
Zalje..zaljevao sam pesticidima..polje..iznad..iznad B...Bukovice...kad se iznenada na lijevoj strani sam u vidokrugu primjetio neki....objekat...nepoznat...koji je bio blještav...u stvari mijenjao je boju...u u stvari bio je žut...
Zelenkaste boje. Povremeno. Onda sam..izneneda...začudio sam se jer sam primjetio da avion jednostavno stoji..na mjestu i da se elisa pri tom ne okreće. A ja sam ovaaaj znao da se avion mora kretati.... jer sam ga upalio i sve međutim motor je mirovao, sve je stajalo, taj objekat je proletio par puta pored mene...pogledao sam dole pesticidi su...oooo...nisu padali po njivi nego su na moje...na moje ooo opšte iznenađenje stajali... u zraku...
Onda sam s..ovaaj nisam gubio pribranost jednog momenta pokušao sam da pokrenem avion nije m polazilo za rukom..kad kad taj objekat izgubio...nepoznati blješteći....zeleni..u stvari crveni je bio...taj zelenkasti objekat kad kad...kad sekad se izgubio iz vidokruga...avion je sam krenuo naprijed i ja sam imao...apsolutnu ko...ntrolu...nemojte me više stvarno
 
Odgovori s citatom
Old 20.06.2003., 09:34   #44
1. Sisanje motke -omlecivanje
2. Lov na Jelene - kako se zovesh?
3. Skrivena kamera- obijanje golfova
4. Brojke i slova - B
5. Anketa za anonimnost - ja ne zelim da buden amoninan ja zelim da budem pilot A A A A
__________________
It's the legendary Black Beast of Aaauugh!
spalevski is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2005., 21:42   #45
evo bas su na BHT1 poceli prikazivat TLN pa reko da vam javim ako ko kod vas u hr ima program, a i za raju iz bih da znaju.... inace subotom navece oko 23 i nedjeljom repriza oko 16......

divljak đuu - roo



sto jest jest, ali


TLN = ZAKON!!!
Il Bestione is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2005., 03:29   #46
Re: tln

Quote:
fritz von achtung kaže:
A sjecate li se policajca Radeta Pendreka "poslušnog kotačića u državnom mehanizmu" kojega su mučili tako da su mu puštali Mozarta i čitali mu Nietzschea? Ili vodje studentskih nemira Riste Podvožnjaka? I skandiranja "Ris-to Pod-vož-njak šezdeset i osma!" Ili ninja- revizora koji premlate putnike u busu koji ne znaju sastav Želje iz 73.
A znate li pravila hrkljuša? Ekipa stane u krug na livadi ili njivi i jedan drugom dobacuju glavicu kupusa, "dok kapiten ne podvikne hrkljuuuuš! Kad kapiten podvikne hrkljuuuuš, onaj kod kojega je kupus, pobjedjuje, a ostali se lupaju po glavi i viču do mene , do mene!!"
Ipak , meni su najbolje bile njihove sinhronizacije kojekakvih političara - kretena.
na koncertu od z.pusenja moj ti frend uhvati elvisa j. kurtovica da nam izrecitira ono kad muce djuru umro sam od smijeha to je bila kao zona sumraka
__________________
Badža kronjo sa svojim plitkim i balkanskim prostaklukom
dr.kronja is back is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2005., 03:38   #47
ili kad je djuro bio zastitar i kad bi dosla nova vlast pa bi on tjerao vani plesacice a muzika je uvijek ista

ne razumijes ti hakala to ti jt biznis ajde bjazii

azis beslagic kucamo na vrata zaboravljenih asova

jes ti nelson pike jok ti si
__________________
Badža kronjo sa svojim plitkim i balkanskim prostaklukom
dr.kronja is back is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2005., 22:08   #48
Dali itko pamti prvu sezonu iz 1984.
Bio je čuveni skeč "Burek u svemiru" i vodič za brucoše.
Jednom su ih skinuli sa TV ali su ih vratili nakon dva tjedna
Jack Hammer is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2005., 22:24   #49
to je igralo prosle 4 sedmice


miris bureko siri se svemirom.....nezaboravno.........
Il Bestione is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2005., 10:54   #50
genijalno i genijalno
meni je najjaci lik bio Minka, onakva faca se vise ne radja
a cua sam da je poginio u ratu

ja sam gleda 2 i 3, ali prvog TLNa se ne sicam
i nigdi jos nisam nabasa na njega
da bar sve to izdaju na DVDu ili VHSu, kad ove nase ljigave televizijske kuce ne pustastaju
razgrabilo bi se u cas
poduzetnici sta cekate
bigfoot is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2005., 15:29   #51
Quote:
bigfoot kaže:
genijalno i genijalno
meni je najjaci lik bio Minka, onakva faca se vise ne radja
a cua sam da je poginio u ratu
Lose si cuo, nije poginuo vec je bio na lijecenju od ovisnosti, u Italiji.

Generalno, svi oni su bili ili jos uvijek jesu narkomani (sa izuzetkom Sibera i Nenadovog mladjeg brata). Perhan je i umro kao narkoman, navukao se na iglu druzeci se sa Kusturicom i Nenadom Jankovicem a.k.a. Neletom Karajlicem u Beogradu.
Vanja oko panja is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2005., 15:46   #52
Quote:
Vanja oko panja kaže:
Lose si cuo, nije poginuo vec je bio na lijecenju od ovisnosti, u Italiji.

Generalno, svi oni su bili ili jos uvijek jesu narkomani (sa izuzetkom Sibera i Nenadovog mladjeg brata). Perhan je i umro kao narkoman, navukao se na iglu druzeci se sa Kusturicom i Nenadom Jankovicem a.k.a. Neletom Karajlicem u Beogradu.
e otkud ti sad to ?
Il Bestione is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2005., 16:09   #53
pa hepek, pa sahbaz.......
beautiful_garbage is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2005., 18:04   #54
prva

sezona vam ide sad na bosanskoj tv.bht.
najjaca je.samo kratko je onda bilo i s puno narodnjaka(al pravih) u intermezzima.
najjaci od svih bio je pokojni ricl iz crvene jabuke.znate...to vam je onaj legendarni janjanin.
goldietrickz is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2005., 18:35   #55
Re: prva

Quote:
goldietrickz kaže:
sezona vam ide sad na bosanskoj tv.bht.
najjaca je.samo kratko je onda bilo i s puno narodnjaka(al pravih) u intermezzima.
najjaci od svih bio je pokojni ricl iz crvene jabuke.znate...to vam je onaj legendarni janjanin.


narodnjaci i sevdah, onaj bosanski....kad ga beslic odere u mladim danima...oj ludosti....
Il Bestione is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2005., 19:52   #56
Quote:
ilbestione kaže:
e otkud ti sad to ?
Da pogodim, imas 17 godina.

Da imas vise, valjda bi i znao o cemu govorim.

Ili si ipak neki novopeceni sarajlija.
Vanja oko panja is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2005., 16:02   #57
Quote:
Vanja oko panja kaže:
Da pogodim, imas 17 godina.
Da imas vise, valjda bi i znao o cemu govorim.
Ili si ipak neki novopeceni sarajlija.
vise, rodjeni sarajlija!

i nisi odgovorio odakle ti te gluposti?!?

Il Bestione is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2005., 17:09   #58
A sta da ti kazem, malo se informiraj.
Vanja oko panja is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2005., 20:10   #59
Quote:
Vanja oko panja kaže:
A sta da ti kazem, malo se informiraj.

bolje nemoj nista...
Il Bestione is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2006., 02:38   #60
Raja ako vas bas interesuje TLN tad bi trebali da cujete Radio emisije a njih mozete skinut na ova dva linka :

http://www.megaupload.com/?d=B9LCAXXT

http://www.megaupload.com/?d=E905DQZ8
Negdje sam ih naso na nekom Webu i znajte da su od prije 1984 !!!
et primjer jednog skeca :
Zurnal:
....ovih dana je velika frka u Sarajevu sto se tice konkretno Bioskopa ....doslo je nekoliko novih filmova od kojih izvajamo Felshdens!

Et ovaj ce nam film predstaviti covjek ....
recu vam samo da je to ON , clan predsjednistva sa festivala u Puli ...., covjek koji je dobio prvi stan prvi stan od filmskog preduzeca Navala , a sad je trenutno u drugom stanu , covjek koji je bio predjsjednik pijace na Markalama , predsjednik kucnoh savjeta i jos mnogo mnogo drugih pohvala i diploma .....

Legendarno !!!!!


Filmska Nagrada .... Poluglobus od 400 Kg i Bruh ..i dvije godine ( zatvora)

Pozdrav raja
 
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:18.