Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.03.2009., 20:10   #1
Muške bradavice

Obožavam svog dečka ljubiti po prsima, a onda uvijek dođu na red i njegove bradavice... Mogla bih ga tako ljubiti i lickati satima, a primjetila sam da i on u tome jako uživa... Da mu ljubim prsa...

Par frendica mi je reklo da njima ne predstavlja nikakav užitak da to rade svom dečku, i da im to nije uopće sexy... A vama?
Betty Su is offline  
Old 25.03.2009., 20:17   #2
Quote:
Betty Su kaže: Pogledaj post
Obožavam svog dečka ljubiti po prsima, a onda uvijek dođu na red i njegove bradavice... Mogla bih ga tako ljubiti i lickati satima, a primjetila sam da i on u tome jako uživa... Da mu ljubim prsa...

Par frendica mi je reklo da njima ne predstavlja nikakav užitak da to rade svom dečku, i da im to nije uopće sexy... A vama?
Naravno da volim ljubiti svod dečka po cijelom tijelu. To je najnormalnija stvar... A ljubit ga po prsima definitivno je užitak i za mene i njega. Slažem se s tobom, Betty...

Ne mogu vjerovati da ima ženskih koje to ne vole, a da nisu lezbijke...
mojca štiklica is offline  
Old 25.03.2009., 20:19   #3
Ma to je super stvar.....
__________________
Jer moj je život,igra bez granica .....
delfin19 is offline  
Old 25.03.2009., 20:19   #4
Pa ako ti je to opčenito fetiš i imaš volje za edukacionu demonstraciju hrabro se javljam kao pokusni kunič.
__________________
ako želiš pobijedit ne smiješ izgubit
wake_up_Icke D. is offline  
Old 25.03.2009., 20:27   #5
Volim ga lickati po svuda, pa tako mu lagano lickam i grickam bradavice.
malatajna is offline  
Old 25.03.2009., 20:34   #6
Partnera volim lickati, grickati, dodirivati, maziti itd. po cijelom tijelu, posebice gdje god vidim da njemu extra paše i extra pali, pa tako i po prsima i bradavicama.
__________________
Sorry, but my karma just ran over your dogma.
Teta2U is offline  
Old 25.03.2009., 23:23   #7
Quote:
mojca štiklica kaže: Pogledaj post
Naravno da volim ljubiti svod dečka po cijelom tijelu. To je najnormalnija stvar... A ljubit ga po prsima definitivno je užitak i za mene i njega. Slažem se s tobom, Betty...

Ne mogu vjerovati da ima ženskih koje to ne vole, a da nisu lezbijke...
Tako mi je drago da sam oprezan s pristupom ženskom rodu. Ovoliko praznoglavih primjeraka je tako puno.
__________________
.
Endimion17 is offline  
Old 25.03.2009., 23:28   #8
to je kod muskaraca individualno
nekoga pali, nekoga ne
neko uopste nema osjetljive bradavice, neko je skakljiv, pa ih se ne moze dotaknuti
ja mislim da muski ionako vise vole da se odma prebacimo na kurac
ne znam da li sam u pravu, ali neki su mi tako rekli
__________________
Strange What Love Does
white panties is offline  
Old 26.03.2009., 00:08   #9
Quote:
white panties kaže: Pogledaj post
to je kod muskaraca individualno
nekoga pali, nekoga ne
neko uopste nema osjetljive bradavice, neko je skakljiv, pa ih se ne moze dotaknuti
ja mislim da muski ionako vise vole da se odma prebacimo na kurac
ne znam da li sam u pravu, ali neki su mi tako rekli
sad si im sve uništio...
__________________
...look back at me...
chuperak is offline  
Old 26.03.2009., 02:03   #10
Quote:
Betty Su kaže: Pogledaj post
Obožavam svog dečka ljubiti po prsima, a onda uvijek dođu na red i njegove bradavice... Mogla bih ga tako ljubiti i lickati satima, a primjetila sam da i on u tome jako uživa... Da mu ljubim prsa...

Par frendica mi je reklo da njima ne predstavlja nikakav užitak da to rade svom dečku, i da im to nije uopće sexy... A vama?
iskreno, meni smeta... barem direktno po bradavicama...
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Old 26.03.2009., 09:09   #11
to me jebeno škaklje a cura to voli raditi!nekad me utlači pa joj dopustim da ih licka, ali osjećam se silovano iza!izdržim 10ak sekundi onda skočim uz urlik 2 metra u zrak!koji horror!

Zadnje uređivanje brennner : 26.03.2009. at 10:38.
brennner is offline  
Old 26.03.2009., 09:46   #12
Quote:
mojca štiklica kaže: Pogledaj post
Ne mogu vjerovati da ima ženskih koje to ne vole, a da nisu lezbijke...
ni ja

ja to obozavam,po cijelom tijelu mmmm
v4ga is offline  
Old 26.03.2009., 10:39   #13
Quote:
vr4g kaže: Pogledaj post
ni ja

ja to obozavam,po cijelom tijelu mmmm
šta imaš bradavice po cilon tijelu!??!!odvratno!
brennner is offline  
Old 26.03.2009., 11:11   #14
Quote:
brennner kaže: Pogledaj post
šta imaš bradavice po cilon tijelu!??!!odvratno!
malo sam se salila da volim po cijelom tijelu
al fala bogu da ja nemam nisam ja musko
v4ga is offline  
Old 26.03.2009., 11:13   #15
kao muski vuk,hhehe moram reci da uzivam kad moja maca obrati pozornost na moje bradavice ,uostalom kao i kad ja to isto napravim njenima,ali svi ljudi nisu isti,.... dalke pravila ne postoje
vuk53 is offline  
Old 26.03.2009., 14:52   #16
Volim kad mi ljubi, licka, sisa bradavice....jednako kao što to ja volim raditi njoj.......
Barr is offline  
Old 26.03.2009., 18:39   #17
Quote:
white panties kaže: Pogledaj post
to je kod muskaraca individualno
nekoga pali, nekoga ne
neko uopste nema osjetljive bradavice, neko je skakljiv, pa ih se ne moze dotaknuti
ja mislim da muski ionako vise vole da se odma prebacimo na kurac
ne znam da li sam u pravu, ali neki su mi tako rekli
Sve njih to pali, ali neki još nisu naučili da imaju više od jedne (gore spomenute ) erogene zone...
Ja sam sve svoje educirala (briju i prsa da mi se jezik ne zapetlja u lijanama), pa sada ne mogu bez toga...
Nekima to dobro pomaže kada im padne erekcija...
Dečki, dajte si vremena da otkrijete i ove čari, cure, dajte si vremena da ih naučite...

Quote:
brennner kaže: Pogledaj post
šta imaš bradavice po cilon tijelu!??!!odvratno!


Quote:
vuk53 kaže: Pogledaj post
kao muski vuk,hhehe moram reci da uzivam kad moja maca obrati pozornost na moje bradavice ,uostalom kao i kad ja to isto napravim njenima,ali svi ljudi nisu isti,.... dalke pravila ne postoje
Istražujte, djeco, istražujte!
nudistica is offline  
Old 26.03.2009., 18:40   #18
Quote:
Betty Su kaže: Pogledaj post
Obožavam svog dečka ljubiti po prsima, a onda uvijek dođu na red i njegove bradavice... Mogla bih ga tako ljubiti i lickati satima, a primjetila sam da i on u tome jako uživa... Da mu ljubim prsa...

Par frendica mi je reklo da njima ne predstavlja nikakav užitak da to rade svom dečku, i da im to nije uopće sexy... A vama?
Je.
Pogotovo kad još malo i gricneš.
Creed80 is offline  
Old 26.03.2009., 18:45   #19
Quote:
nudistica kaže: Pogledaj post
Ja sam sve svoje educirala (briju i prsa da mi se jezik ne zapetlja u lijanama), pa sada ne mogu bez toga...
:
Joj, meni je odbojno kad frajer ima depilirana prsa. Nevolim ni jako dlakave, nego onako umjereno.... Moj dečko srećom ima prirodno manje dlaka po prsima, ali ih nikad ne brije... meni se to sviđa...

A ljubit bih ga mogla satima po prsima. Npr, volim ga tako ljubiti i maziti dok gleda film na tv-u...

Stvarno mi nije jasno da neka ženska ne uživa u tome da ljubi snažna, čvrsta, lijepo oblikovana muška prsa... A lizanje bradavica je tu neizostavno...
mojca štiklica is offline  
Old 26.03.2009., 18:47   #20
Quote:
vuk53 kaže: Pogledaj post
kao muski vuk,hhehe moram reci da uzivam kad moja maca obrati pozornost na moje bradavice ,uostalom kao i kad ja to isto napravim njenima,ali svi ljudi nisu isti,.... dalke pravila ne postoje
... ja čak više uživam dok ja njega tako ljubim po prsima, nego dok on ljubi moje dojke...
mojca štiklica is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:35.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger