Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija

Mobilna tehnologija Podforumi: Android, Android aplikacije, iOS, iOS aplikacije, Usporedbe mobitela

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.09.2007., 22:51   #41

ma da...
taj zakon mogu jedino pripisati kao jedanaestu zapovijed: "ne kopiraj" i ljudi će ga se pridržavati kao i onih deset...
smiješno i neizvodivo.

btw baš me zanima da li će tim zakonom uspjeti počistiti sve one german torrent siteove čiji se serveri ne nalaze u njemačkoj, kao i da li će uspjeti uloviti onoga koji postavlja file na skidanje ili onoga koji skida.
slutim blamaže kao i u usa.

ali, tebi je to prihvatljivo, ne?
__________________
X
mr X is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2007., 09:21   #42
Prihvatljivo??? Uh, u kojoj si zabludi...

Quote:
Vještac kaže: Pogledaj post
Fenomenalan naslov topica!

Ne kupujte karte za GPS!

Sve dok ih možete - ukrasti!!!


Onda i ja Vašim sugrađanima preporučujem:

Ne bacaje novac kupujući GPS!

Sve dok ga sudionicima ovoga topica možete - oteti!



V.

Iz gornjega možeš zaključiti da se zalažem - za legalizaciju svih krađa!



V.
Vještac is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2007., 13:48   #43
Zna li netko dali na Garmin Nuvi 250 može radit i IGO ili ViaGPS 2.0 Cardinale?

Ili to baš mora biti Adria Route?

a recite mi, jeli stvarno teško naći i instalirati Adria Route?

Hvala unaprijed!
Um is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2007., 11:50   #44
glede topica, stvarno možete dobiti SW za navigaciju bez plaćanja..
http://www.nav4all.com/site2/www.nav.../hrv/index.php


Nav4All 7.0 integrates Navigation, Tracking & Tracing and Myworld in one product.
It works worldwide on your own mobile phone in North America, Brasil, Mexico, Europe, Australia and soon in China as well. (read more)


FOR YOU, FOR FREE

You'll never lose your way again and you'll always know where you and others are located.

You get access to over 1 billion addresses on MyWorld, including Yellow Pages, phonebooks, etc.

While you're on the road you can easily save an interesting location by pressing one button. Or you can take a picture which will be instantly visible on a map on the Myworld website. Your pictures are visible to you or also to your friends, that's up to you. (read more)
sky_master is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2007., 22:17   #45
Quote:
sky_master kaže: Pogledaj post
glede topica, stvarno možete dobiti SW za navigaciju bez plaćanja..
http://www.nav4all.com/site2/www.nav.../hrv/index.php


Nav4All 7.0 integrates Navigation, Tracking & Tracing and Myworld in one product.
It works worldwide on your own mobile phone in North America, Brasil, Mexico, Europe, Australia and soon in China as well. (read more)


FOR YOU, FOR FREE

You'll never lose your way again and you'll always know where you and others are located.

You get access to over 1 billion addresses on MyWorld, including Yellow Pages, phonebooks, etc.

While you're on the road you can easily save an interesting location by pressing one button. Or you can take a picture which will be instantly visible on a map on the Myworld website. Your pictures are visible to you or also to your friends, that's up to you. (read more)
Zašto ne nastaviš?

Quote:
Nav4All Worldwide Mobile Phone Navigation and Tracking & Tracing

ODREDBE I UVJETI



ODREDBE I UVJETI KORIŠTENJA SUSTAVA NAV4ALL

KLIKOM NA DUGME "SLAŽEM SE" POTVRÐUJETE VAŠE PRIHVAĆANJE SLJEDEĆIH ODREDABA I UVJETA SUSTAVA NAV4ALL:

1. Nav4All je uređaj za pomoć u navigaciji kojeg besplatno možete koristiti do 15.08.2006. Vaše korištenje sustava Nav4All odvija se po principu "što vidiš to i dobiješ" (tj. sustav tako i funkcionira) i ne sadrži nikakvu vrstu jamstva, djelomično zbog toga što Nav4All funkcionira koristeći podatke dobavljača, uključujući NAVTEQ-ove podatke. Nav4All koristite na isključivo vlastiti rizik. Samo ste vi odgovorni za vaše ponašanje u prometu.
http://www.nav4all.com/site2/www.nav...conditions.php


V.
Vještac is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2007., 12:13   #46
Pozdrav

Imam MDA Compact III i onaj neki cd od TomTom-a (Navigator 6) sa kartama Madarske, Slovacke, Ceske, Moskve i St. Petersburga i zanima me kako skinuti kartu za Hrvatsku?

A prije toga mi treba nes slozenije

Nemam pojma kako instalirati taj TomTom u uredaj pa ako mi neki dobrovoljac moze detaljno objasnit jer se ne kuzim bas u te stvari, aj pliz.

Hvala
Bes is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2007., 16:49   #47
Quote:
Vještac kaže: Pogledaj post
Koliko vidim nitko od mojih poznanika na prepunim hard diskovima i MP3 playerima nema ništa švicarske glazbe, nikavih švicarskih filmova, nikakvih švicarskih PC igara ili korisničkih aplikacija, niti švicarskih navigacionih programa. Očigledno je interes za download svega Švedskog - nikakav.

S toga uživaj u toj zakonskoj slobodi kada ti već je data. ne brini za moral, on je ionako rastezljiva i promjenjiva kategorija.

I molim te, baš me zanima jesi li ikada s neta skinuo išta - švicarsko?
cekaj malo, jel tu pricamo o švicarskim akcionim ili švedskim filmovima?
inace, i ja sam jedan od onih balkanaca koji ne da bi krao samo na netu, od software do igrica, i mp3-ca, przenja cd-a... i bas me briga dal ce taj gibboni propast, ili da ce drzava propast, ionak nas pokrada di god stigne bilo bi u najmanju ruku posteno da mi krademo nazad di god stignemo....
da mogu krao bi na sve moguce nacine ovoj drzavi...eto tolko od mene, a vjerujem da nas ima jos takvih koji bi se nakrali hahah...a tebe ak to smeta, budi posten,placaj puno.. i to je to...
__________________
Pročitaj pravila o oblikovanju potpisa link ;)
dubrava is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2007., 17:11   #48
@ vjestac

ti si ocito jedan od rijetkih biljaka koje koriste legalan software...e vidis ja to gledam s druge strane.... zasto bi ja placao microsoftu soma i vise kuna za vistu, xp, office, kad nema smisla....rade to potrosim na cdee i dvdee na koje cu przit....nemaju svi bas love za takve vratolomije....al hej, ak je tebi oke dat nerealnu lovu za proizvod i time si uskratit mozda neke druge sitnice radi to sam dalje...

ja tak glup nisam....a to da ce mozda neko propast ako ce se skidat ne/legalni sadrzaj s neta....to su takve gluposti... da bar skidam necije albume cijele...skidam samo neke pjesme... i za tu jednu ili dvije pjesme bi ja trebo dat lovu....ma daj....ne nasmijavaj me...po meni bi neki sadrzaji trebali biti besplatni a ne se naplacivati, jer se ionako krade na svakom koraku....
crvek2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2007., 01:18   #49
aloo
Bes is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2007., 13:12   #50
Quote:
Bes kaže: Pogledaj post
Pozdrav

Imam MDA Compact III i onaj neki cd od TomTom-a (Navigator 6) sa kartama Madarske, Slovacke, Ceske, Moskve i St. Petersburga i zanima me kako skinuti kartu za Hrvatsku?

A prije toga mi treba nes slozenije

Nemam pojma kako instalirati taj TomTom u uredaj pa ako mi neki dobrovoljac moze detaljno objasnit jer se ne kuzim bas u te stvari, aj pliz.

Hvala
Jeli ti MDA Compact III ima Wifi ili nema?
fjs is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2007., 01:20   #51
fjs

sredio sam to sve, sad bih trebao mapu hrvatske ako mozes nabavit ili ako neko drugi moze.
ne da mi se i to kupovat
Bes is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2007., 12:34   #52
Quote:
Bes kaže: Pogledaj post
fjs

sredio sam to sve, sad bih trebao mapu hrvatske ako mozes nabavit ili ako neko drugi moze.
ne da mi se i to kupovat
Ma mene zanima uređaj...nemam ja jos nikakve karte jer se odlucujem izmedju MDA Vario II i Compact III...

Kako si sredio Wifi?
fjs is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2007., 14:19   #53
a gle, ima wifi ali ja ne koristim to bas previe pa mi je to frend sredio, nekaj je upisivao ono al ja ti ne znam rec kaj jer se ne kuzim bas previse u to a nit me zanima iskreno
Bes is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2007., 19:45   #54
znam da cu biti vjerojatno dosadan, no moram pitati kad sam u totalnoj nedoumici.
zelim kupiti neki gps prijemnik i zanima me da li sada nakon sto sam stavio da se skine iGo sve sto ima s linkova kupim bilo koji uredaj (najjednostavnije pitanje) ili ima neki posebni uredaji koje preporucujete?
hvala
naime putujem drugi tjedan u austriju u bec i treba mi detaljna karta, inace ce mi trebati talijanske karte, slovenije, njemacke, madarske i grad zagreba. tnx one more time
duje2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2007., 01:47   #55
ocito moram kupit kartu
Bes is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2007., 02:11   #56
Uskoro kupuje HTC Tytn II mobitel, tj. pda, pa me zanima gdi za njega nabaviti karte EU i Balkana...? Koristi se tomtom softver...
Catalyst Group is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2007., 11:26   #57
Quote:
Catalyst Group kaže: Pogledaj post
Uskoro kupuje HTC Tytn II mobitel, tj. pda, pa me zanima gdi za njega nabaviti karte EU i Balkana...? Koristi se tomtom softver...
za srednju i zapadnu evropu se mogu nabavit di hoces, samo upises na google a za istocnu ja nisam uspio nac a tu smo mi balkanci
Bes is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2008., 11:58   #58
jel mi neko moze poslat link za IGO mape? imam od 7. miseca, ali bi tija novije.
aircanada is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2008., 22:46   #59
Quote:
aircanada kaže: Pogledaj post
jel mi neko moze poslat link za IGO mape? imam od 7. miseca, ali bi tija novije.
I ja bi tija novije, ali jos nisu izasle... oli, bar ih ja jos nisan nasa!
I jos nesto, usporedbe karata Eastern Europe 6.75 (za TomTom) i te karte od 7 miseca pokaze jasno da su azurnije one starije tomtom-ove od tih "novih" iGO izdane u 7 misecu prosle godine...
Npr, na iGo fali cijela nova obilaznica od starog cvora Rijeka-istok do Bakra....
LutalicaBespucima is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2008., 08:34   #60
Najnovije mape za Mio i IGo .... samo skidajte ....

http://forum.ppcwarez.org/viewtopic....d=a&start=1545
picasso is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:49.