Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.10.2007., 18:54   #1001
Probaj s Cleanance (bez onih AHA i BHA). Ona je dosta "suha" i matira. Zemi tester pa vidi. Meni se miris ne sviđa, puno mi je prejak. Meni je za zimu preslaba, a masno mi je lice ko čvarak.
ovchica is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2007., 11:14   #1002
Quote:
diona kaže: Pogledaj post
rekla mi je u ljekarni žena da je za problematičnu kožu ovo ključan od svih proizvoda iz linije, tj.losion (ne gel)...zna li netko je to sta valja?


uspjela sam tester nabavit...mani je super za sužavanje pora i matiranje!
5ivy is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2007., 12:21   #1003
Nikad prije nisam koristila njihove proizvode, ali čitajući sve ovo odlučila sam probati...
imala sam doma tester Ystheal+ kreme i jednu večer namazala lice, ujutro sam ostala šokirana kad sam vidjela da su moje tri mimičke borice na čelu jednostavno nestale... nikada nisam posebno vjerovala u te čudotvorne kremice, ali ovo me ostavilo bez riječi...
kupila sam i termalnu vodu u spreju i lip balm i imam samo riječi pohvale... nikada mi ništa nije toliko odgovaralo i učinilo toliko čuda za moju kožu... samo se nadam da će tako i ostati...
bedacha is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2007., 16:52   #1004
obožavam laganu hidratantnu..ali, postala mi je preblega..
a opet UV i riche su mi premasne..šta napraviti?
__________________
mimimimi is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2007., 12:58   #1005
Imam 3 duboke bore na čelu, mimičke (podižem često obrve dok pričam, kažu mi)...ima Avene šta protiv toga ili za ublažavanje?
__________________
Nije važno jesi li nokautiran. Važno je - dižeš li se!?
reader is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2007., 15:44   #1006
je li itko koristi avene cicalfate kremicu za lice?

nemam vremena sve dosad čitati pa ako nije problem da mi netko napiše kakva je?
i smije li se koristiti istovremeno s drugim dermatološkim tretmanima?

Zadnje uređivanje chimavizza : 09.11.2007. at 16:20.
chimavizza is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2007., 15:46   #1007
Quote:
ray ban kaže: Pogledaj post

htjela bih si kupiti onaj transparentni mozaik puder u kamenu, ali me strah da ću i od njega dobiti neke prištiće.
To sam ja htjela kupiti prošle godine pa mi dermatologica rekla da ne uzmem jer je pretežak za kožu tj. da se koristi kod prikrivanja ožiljaka.
Tijana is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2007., 16:07   #1008
Quote:
Tijana kaže: Pogledaj post
To sam ja htjela kupiti prošle godine pa mi dermatologica rekla da ne uzmem jer je pretežak za kožu tj. da se koristi kod prikrivanja ožiljaka.
glupost. za takvu vrstu pudera je bas lagan , a usto ne prekriva bas, tako da ne znam o cemu ona prica.
__________________
Amoureuse
Andjelcic is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2007., 16:41   #1009
Quote:
chimavizza kaže: Pogledaj post
je li itko koristi avene cicalfate kremicu za lice?

nemam vremena sve dosad čitati pa ako nije problem da mi netko napiše kakva je?
i smije li se koristiti istovremeno s drugim dermatološkim tretmanima?
Meni je cicalfate jako jako dobar, ali ne stavljam ga svaki dan. Metnem ga nakon stiskanja prišteva ili kad mi koža izgleda šugavo ili nakon pilinga i maske. Odličan je i poslije depilacije, nekad ga i na usne namažem... Sve u svemu, koristim ga 2-3 puta tjedno. Ubrzava regeneraciju kože i antibakterijska je, tak da ne znam zašto se ne bi smjela koristit s drugim tretmanima. Čini se gusta i teška kao plava nivea, ali nije uopće komedogena.
E, sad, inače imam jako masnu kožu (miteseri i tak to) a odavno sam izašla iz "nježnih" tinejdžerskih godina pa ne znam kako će tebi pasati.
ovchica is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2007., 16:57   #1010
Quote:
ovchica kaže: Pogledaj post
Meni je cicalfate jako jako dobar, ali ne stavljam ga svaki dan. Metnem ga nakon stiskanja prišteva ili kad mi koža izgleda šugavo ili nakon pilinga i maske. Odličan je i poslije depilacije, nekad ga i na usne namažem... Sve u svemu, koristim ga 2-3 puta tjedno. Ubrzava regeneraciju kože i antibakterijska je, tak da ne znam zašto se ne bi smjela koristit s drugim tretmanima. Čini se gusta i teška kao plava nivea, ali nije uopće komedogena.
E, sad, inače imam jako masnu kožu (miteseri i tak to) a odavno sam izašla iz "nježnih" tinejdžerskih godina pa ne znam kako će tebi pasati.
ja imam 22 godine, tak da nisu baš nježne godine

imam dosta problematičnu kožu, tek zadnje godinu i pol dana. više je normalna do mješovita ali jako osjetljiva pa sam čitala da se cicalfate također preporučuje bebama pa mislim da mi ne bi trebala naškoditi a htjela bih već polako skidati crvenilo iako još nisam izliječila akne. dosad sam koristila skin recovery cream i zadovoljna sam bila ali su mi savjetovali da je ne koristim predugo.pa ću probati cicalfate.

hvala ti puno
chimavizza is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2007., 22:30   #1011
Quote:
reader kaže: Pogledaj post
Imam 3 duboke bore na čelu, mimičke (podižem često obrve dok pričam, kažu mi)...ima Avene šta protiv toga ili za ublažavanje?
Ystheal+ krema... i ja stalno nešto radim s obrvama i baš su mi bore zbog toga bile vidljive, jednom sam se namazala i nestale... sad mi je svaku večer ritual namazat se i čelo je glatko, bez bora...
inače je za suhu kožu, ali ako ti koža nije jako masna, možeš koristiti... moja koža je malo masnija, ali za sad joj ova krema ne smeta...
svakako si uzmi tester i probaj...
bedacha is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2007., 11:35   #1012
Quote:
Andjelcic kaže: Pogledaj post
glupost. za takvu vrstu pudera je bas lagan , a usto ne prekriva bas, tako da ne znam o cemu ona prica.

slažem se! nisam baš ni ja zadovoljna sa prekrivanjem
5ivy is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2007., 10:21   #1013
Quote:
bedacha kaže: Pogledaj post
Ystheal+ krema... i ja stalno nešto radim s obrvama i baš su mi bore zbog toga bile vidljive, jednom sam se namazala i nestale... sad mi je svaku večer ritual namazat se i čelo je glatko, bez bora...
inače je za suhu kožu, ali ako ti koža nije jako masna, možeš koristiti... moja koža je malo masnija, ali za sad joj ova krema ne smeta...
svakako si uzmi tester i probaj...
Hvala, probat ću. Samo mi reci kako se to čita, da ne prospem glupost u ljekarni!
__________________
Nije važno jesi li nokautiran. Važno je - dižeš li se!?
reader is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2007., 14:16   #1014
Quote:
reader kaže: Pogledaj post
Hvala, probat ću. Samo mi reci kako se to čita, da ne prospem glupost u ljekarni!

napiši na papirić, gurni im ga i čekaj da teta pročita pa zapamti za drugi put!
5ivy is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2007., 15:52   #1015
Quote:
reader kaže: Pogledaj post
Hvala, probat ću. Samo mi reci kako se to čita, da ne prospem glupost u ljekarni!
Ženska u ljekarni je rekla ISHEAL, ali ja ne znam da li je točno... nisam znala kak se zove kremica jer stvarno ne pamtim sve te silne nazive pa sam tražila avene kremu protiv bora.. probaj i ti tako...
bedacha is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2007., 03:39   #1016
Quote:
arieka kaže: Pogledaj post
Rebalancing mi nije odgovarala, emulzija je i trebala bi biti lagana, no kao da ostavlja film na licu,masnija je i slabije se upija nego Hydrance Legere. Svakako sam za potonju, posebice ljeti!
Meni je recimo obrnuta situacija.Koristila sam jednu i drugu i rebalancing emulzija mi je bolja,ali isto tako ne mogu reci da mi je hydrance legere bila losa.Mislim da lice kojemu pase legere pase i rebalancing emulzija,dosta su mi slicne...Ja imam mjesovitu kozu lica(masnija t-zona,suhi obrazi),mozda mi zato ova uravnotezujuca emulzija vise odgovara.
nellaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2007., 18:25   #1017
ja sam kupila Rich compensating kremu jer mi je koža sad po zimi malo dehidrirana..Lijepo se brzo upije i nije masna
tinna01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2007., 11:44   #1018
Quote:
chimavizza kaže: Pogledaj post
ja imam 22 godine, tak da nisu baš nježne godine

kak ti to misliš? ja imam još više od tebe a osjećam se koda su to još jako nježne godine
5ivy is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2007., 17:27   #1019
Da li je netko koristio Avene ulje za tijelo?
Kakav je miris i kakvo je na kozi?
A kakvo je kao kupka?

(Prvo pitanje je ustvari trebalo biti: koja je cijena i moze li se kupiti u Zagrebu? )
Mignon is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2007., 16:18   #1020
moze li mi netko reci kako se otprilike krecu cijene hydrance optimal legere kreme za lice?
pogotovo me zanima ako ima netko da je kupovao u osijeku!
hvala
SmthSpecial is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:36.