Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.01.2009., 12:17   #81
veeeeeeeeeeeliki dalmatiner
__________________
Hormonella de Rum
atlantis is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2009., 13:36   #82
ni jedno ni drugo... samo pokušaj imitiranja prirode. ako baš moram birati, kravtiner! :P
BenSumatra is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2009., 14:56   #83
Tepih centar

Posto sam sutra u ZG, a u nabavci smo tepiha zanimaju me vasa iskustva sa doticnim ducanom,kakva im je ponuda,cijene i dali jos koji prijedlog imate gdje kupiti ,pogledati tepihe?
dady81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2009., 22:44   #84
Quote:
dady81 kaže: Pogledaj post
Posto sam sutra u ZG, a u nabavci smo tepiha zanimaju me vasa iskustva sa doticnim ducanom,kakva im je ponuda,cijene i dali jos koji prijedlog imate gdje kupiti ,pogledati tepihe?
sagovi zagreb(zitnjak), kika(jankomir) i tepih land(zg. velesajam)
sad neznam sta tocno trazis?
renatap is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2009., 08:38   #85
Quote:
renatap kaže: Pogledaj post
sagovi zagreb(zitnjak), kika(jankomir) i tepih land(zg. velesajam)
sad neznam sta tocno trazis?
Hvala na odgovoru,nasao sve u Sagovi Zagreb,naspram Kike,a pogotovo Tepih landa ,super izbor!Kupili onaj cupavac,170*120cm ,bas kakav smo trazili
dady81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2009., 09:44   #86
drago mi je da si nasao sto si trazio a da sagovi zagreb su i mene odusevili naspram svih ovih.
renatap is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2009., 14:34   #87
Tepisi koje dizajnira kupac

ima li tko iskustva s ovim?

htjela bih tepih, ali da je na njemu moj crtež. čula sam da toga ima, ali ne znam gdje i koje kvalitete, cijena....

help
Drugarica Tita is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2009., 14:38   #88
Quote:
Drugarica Tita kaže: Pogledaj post
ima li tko iskustva s ovim?

htjela bih tepih, ali da je na njemu moj crtež. čula sam da toga ima, ali ne znam gdje i koje kvalitete, cijena....

help
regeneracija zabok
cca 1000 kn m2 ak se dobro sjećam cijene
__________________
Hormonella de Rum
atlantis is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2009., 15:47   #89
Quote:
atlantis kaže: Pogledaj post
regeneracija zabok
cca 1000 kn m2 ak se dobro sjećam cijene
hvala

jesi vidjela takav tepih ikada?

mislim, jel liči to na šta

evo, gledam site od Soliduma, 1292,00 kn m2

jel moguće da nema ništa jeftinije?
Drugarica Tita is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2009., 15:48   #90
bili su na ambienti

da sam imala te novce iste sekunde bih si ga naručila

guglaj, imaju web, pa pogledaj gdje su im dučani
__________________
Hormonella de Rum
atlantis is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2009., 15:51   #91
ajde dobro, barem da se isplati, kad je već toliko para

(u boškovićevoj ulici imaju prodajno mjesto)
Drugarica Tita is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2009., 02:07   #92
Problem sa pronalaženjem crnog tepisona...

...prošao nekoliko dućana, bauhaus, itd. ali nigdje ne mogu naći crni tepison... trebam nekoliko metara da mogu istim prekriti neke žice od struje i kablove od zvučnika... znači, skroz malo...

Zna li netko kud bi mogao otići?
Catalyst Group is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2009., 07:57   #93
kod aždaje!
theorema is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2009., 11:27   #94
di mogu tapiserije kupit?
trebam neku zemljanijih tonova s nekim uzorkom..
pic is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2009., 00:03   #95
S tim da bih trebao opciju gdje režu te tepisone na metre...?

tNX!
Catalyst Group is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2009., 23:53   #96
Kaj nitko nema nikakvu ideju?
Catalyst Group is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2009., 10:12   #97
Tepisi, tepisoni, što, pošto

Bok svima,
nisam našla ovakvu temu pa otvaram novu...

Trebala bih kupiti tepise i tepisone za stan. U osnovi mi nisu nužno potrebni, ali sam odlučila to napraviti da malo "utoplim" vizualno stan, a i da prestanem hodati u cipelama po cijelom stanu. Znam

Uglavnom, zamislila sam da za hodnik kupim neki kvalitetniji tapison, tako da ga mogu češće i mijenjati i prati i čistiti, a opet da mi zadržava prljavštinu u ulaznom prostoru.

E, sad! Ima toliko raznih vrsta, da to nije za vjerovati. Najbolji savjet je da ih treba birati po kvaliteti, a ne po boji i dizajnu i u tome se slažem. Znali netko nešto o kvaliteti i koje izabrati, a koje ne? Ima ih za alergičare, ove, one...neki dobar omjer cijene i kvalitete?

Znam da je moja stara kupovala. Neki su bili super, kao tepisi, nisu dizali prašinu, a neki su prašili sve u 16! Ili je sve ostajalo na površini tepisona pa je stalno izgledao kao prljav! Ili su škripali! Ili svašta nešto....

Kakva su vaša iskustva s tepisonima?

I gdje su najjeftinije cijene trenutačno od svih tepih - landa i sagova i sl.?
etera35 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2009., 10:20   #98
Kad riješim problem tepisona u hodniku prijeći ću na kupnju TEPIHA za dnevni boravak i blagavaonicu (jedan prostor). Mislim da ću uzeti dva manja, tako da se lakše mogu čistiti i micati. Još imam traume od maminog velikog, bijelog, vunenog tepiha preko cijelog dnevnog boravka. Mislim da smo ga tri puta u životu pomaknuli, jer to valjda nije ni moguće :-)))

Znam da postoje ručni i strojno tkani. Ručni sigurno neću kupiti jer je vjerojatno skup ko kuga. Znači ostaju mi strojni - koji mogu biti vuneni ili od umjetnih materijala. Nekako mi se best buy čini - strojno tkan od vune. Vuna je vuna. Sve upija, ali je dugovječan i kad se dobro usisa mislim da može biti super.

Ili griješiM?
etera35 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2009., 17:05   #99
Ono što u svom stanu stvarno ne volim ,to su tepisi,svela sam ih na najmanji moguci broj i želja mi je da kad uredim podove,tj parkete,njihov broj još smanjim.

Tepih u predsoblju je po mom mišljenju nemoguća misija,probala sam sa više vrsta ,ali nisam uspjela.Predsoblje je najprometniji dio stana i ako želim da uvijek bude čisto,to sa tepihom ne mogu postići.Zato krpom na štapu pređem po parketu i ono je čisto.
Rudolfa is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2009., 08:21   #100
Sad i ja dvojim. Nekako sam zamislila da bi mi taj tepison u hodniku smanjivao nečistoće u stanu, bar bi se na njemu zadržavale, a manje bi se širile po stanu.

Imam lošu naviku hodati u cipelama po stanu (često) pa mislim da bi kad bih stavila tepihe ipak obula papuče u predsoblju. Sigurno bih.
etera35 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:42.