Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.07.2007., 10:13   #21
Quote:
Šeećeru! kaže: Pogledaj post
Visoke žene-pomalo sve "razbacano"
Niske žene-sve na dohvat ruke.
Prednost kod nižih žena je što se često moraju propinjati da bi nešto dohvatile s police, a zato im uvijek treba susretljiv muškarac Moja visina 167+štikla 8cm,to ti je dobrih 175cm.
Prosjek
__________________
Ako želiš biti ću ja program tvog kompjutera...
Maa-Laa is offline  
Old 21.07.2007., 11:34   #22
Hej....Maa-Laa.....takve kao ti, ja koristim za ventilator za ove ljetne vrućine....lipo im raširim nogice...ono u špagu...nabijem na k...c i zavrtim...bzzzzz...i milina....lade se i one...a i meni dobro...
fukcnblaster is offline  
Old 21.07.2007., 11:37   #23
Quote:
krejzi_mala kaže: Pogledaj post
Ja 165 , a decko 168...Malo zeznuto ako ja nastavim rasti...


Šta, dečko ti je neki patuljak?
__________________
Čisto zlo!
Discovery.v2 is offline  
Old 21.07.2007., 11:39   #24
Quote:
fukcnblaster kaže: Pogledaj post
Hej....Maa-Laa.....takve kao ti, ja koristim za ventilator za ove ljetne vrućine....lipo im raširim nogice...ono u špagu...nabijem na k...c i zavrtim...bzzzzz...i milina....lade se i one...a i meni dobro...
A majstore...al si ga popravio svaka ti čast...ventilator mislim...hahahha
Seeceru! is offline  
Old 21.07.2007., 11:47   #25
Quote:
Šeećeru! kaže: Pogledaj post
A majstore...al si ga popravio svaka ti čast...ventilator mislim...hahahha
Pa kad sam....maaajstooor.....
fukcnblaster is offline  
Old 21.07.2007., 11:53   #26
moja visina je 178cm
a kada obujem vioke potpetice 185
lip mi je to osjećaj, volim biti u visokim petama
još sada liti vruće hlačice i visoke potpetice.......lipo
__________________
"Jedan razgovor sa mudrim čovjekom vrijedi više od mjeseci učenja iz knjige."
sussana is offline  
Old 21.07.2007., 12:34   #27
Quote:
fukcnblaster kaže: Pogledaj post
Hej....Maa-Laa.....takve kao ti, ja koristim za ventilator za ove ljetne vrućine....lipo im raširim nogice...ono u špagu...nabijem na k...c i zavrtim...bzzzzz...i milina....lade se i one...a i meni dobro...
Uj jebote,pa ti bi jebo muhu u letu
__________________
Meni se kaki.
Deborah is offline  
Old 21.07.2007., 13:49   #28
Quote:
Maa-Laa kaže: Pogledaj post
Dakle, pošto se mi tu na forumu bavimo i nekim "antropološkim mjerama" zanima me vase misljenje glede visine zena.
Dakle ja sam malena 160 cm...moj dragi to obozava i kaže da me moze svakako okrenuti a i cijelu dignuti i raditi svasta sa mnom. Uvijek mi je moja visina bila prednost.

I žene i muškarci ...da li vam je ovakva visina prednost ili mana? I zasto ?
Hvala
Golumasta kolegice, nemojte bit smješni, znamo da je ključan parametar u seksualno-emotivnoj kompatibilnosti dvoje ljudi permeabilnost.
__________________
And there's another country, I've heard of long ago, Most dear to them that love her, most great to them that know;
We may not count her armies, we may not see her King; Her fortress is a faithful heart, her pride is suffering;
And soul by soul and silently her shining bounds increase, And her ways are ways of gentleness, and all her paths are peace.
GnothiSeauton is offline  
Old 21.07.2007., 13:53   #29
Ja sam visoka 169 cm. meni je to uvijek bila prednost, a kad su frajeri u pitanju - što više, to bolje.
važan je sklad, ako si visoka 160 cm, a imaš 80-90 kila, pa izgledaš ko mala bačva za pivu, ona od 2-3 litre
ja nevolim viditi male cure, izgledaju ko klinke i da su neznam koliko zgodne, ja se bojim da ih ne bih zgnječila putem (mada nisam previsoka) ali ne znam, nisam muško, ali navodno njih male trebe pale... ono, sve sitno, kuiš
Lymny is offline  
Old 21.07.2007., 14:45   #30
Quote:
fukcnblaster kaže: Pogledaj post
Hej....Maa-Laa.....takve kao ti, ja koristim za ventilator za ove ljetne vrućine....lipo im raširim nogice...ono u špagu...nabijem na k...c i zavrtim...bzzzzz...i milina....lade se i one...a i meni dobro...
A zasto si onda pisao da ti je vruce?
__________________
Ako želiš biti ću ja program tvog kompjutera...
Maa-Laa is offline  
Old 21.07.2007., 14:51   #31
Quote:
GnothiSeauton kaže: Pogledaj post
Golumasta kolegice, nemojte bit smješni, znamo da je ključan parametar u seksualno-emotivnoj kompatibilnosti dvoje ljudi permeabilnost.
To sto sam mala ne znaci da sam i golumasta, uzgatanski kolega....vjerujem da ste u pravu glede vase teze, no u potpunosti ste promasili temu, tema je naime visina
__________________
Ako želiš biti ću ja program tvog kompjutera...
Maa-Laa is offline  
Old 21.07.2007., 14:56   #32
Quote:
Lymny kaže: Pogledaj post
Ja sam visoka 169 cm. meni je to uvijek bila prednost, a kad su frajeri u pitanju - što više, to bolje.
važan je sklad, ako si visoka 160 cm, a imaš 80-90 kila, pa izgledaš ko mala bačva za pivu, ona od 2-3 litre
ja nevolim viditi male cure, izgledaju ko klinke i da su neznam koliko zgodne, ja se bojim da ih ne bih zgnječila putem (mada nisam previsoka) ali ne znam, nisam muško, ali navodno njih male trebe pale... ono, sve sitno, kuiš
Kao sto sam i rekla meni je 160 cm bila uvijek prednost...a imam 55 kg...i sve je skladno na meni ...nisam sitna vec sam dinamitna....nisam mrsavica vec imam obline...neke od njih su broj 4

Pod ovim pitanjem sam nekako podrazumjela prosjecnu tjelesnu tezinu, a zanima me misljenje cisto o visini....
__________________
Ako želiš biti ću ja program tvog kompjutera...
Maa-Laa is offline  
Old 21.07.2007., 15:30   #33
Quote:
Maa-Laa kaže: Pogledaj post
Kao sto sam i rekla meni je 160 cm bila uvijek prednost...a imam 55 kg...i sve je skladno na meni ...nisam sitna vec sam dinamitna....nisam mrsavica vec imam obline...neke od njih su broj 4

Pod ovim pitanjem sam nekako podrazumjela prosjecnu tjelesnu tezinu, a zanima me misljenje cisto o visini....
Džepna Venera!!!!Što te briga za visinu?
Seeceru! is offline  
Old 21.07.2007., 15:36   #34
Ja 185 i 83kg, moja cura 168 i kojih 50 i nešto sitno kg , meni je taman
duba_zg is offline  
Old 21.07.2007., 15:39   #35
Quote:
Šeećeru! kaže: Pogledaj post
Džepna Venera!!!!Što te briga za visinu?


Pa i nije me briga nego mi je to zanimljivo....kao sto sam rekla moj dragi bas voli sto sam mala....pa me zanimalo kao stoji stanje u populaciji...tj..barem u ovom uzorku s foruma
__________________
Ako želiš biti ću ja program tvog kompjutera...
Maa-Laa is offline  
Old 21.07.2007., 15:42   #36
tak je svejedno. Viskoka sam 173, i svejedno mogu sve i svašta napraviti u krevetu. (a i on meni.)
__________________
SuperWeshMashina
"...read my mind and waste my time..."
Mish mali. is offline  
Old 21.07.2007., 15:45   #37
Quote:
Maa-Laa kaže: Pogledaj post
Pod ovim pitanjem sam nekako podrazumjela prosjecnu tjelesnu tezinu, a zanima me misljenje cisto o visini....
ma ajde mala cut tamo, ima i manjih -ja: 1.57 i 47 kila, zvuci malo ali nisam bas mrsava-ima me Nauci da zivis na stiklama-fino i elegantno, svugde i po po kuci (eto ti malo visine). Sto se tice ljubavi-to ne pita-kako dodje, moj prvi je bio 1,85, drugi 1,96 (a fini smo bili par, onako za rukice, merak za oci)

Hoces iskreno-meni visina (nizina) smeta kad treba da se pentram da menjam sijalice i skidam zavese ad:
@na is offline  
Old 21.07.2007., 15:46   #38
Quote:
fukcnblaster kaže: Pogledaj post
Pa kad sam....maaajstooor.....
Vala majstore,
a kako ti izdrži osovina za ventilator?
Ili se već iztanjila trenjem?
__________________
Kamo vodi plovidba ne ovisi o tome kamo puše vjetar, već kako su postavljena jedra.

Stara njemačka uzrečica
VeronikaN is offline  
Old 21.07.2007., 16:57   #39
Quote:
sussana kaže: Pogledaj post
moja visina je 178cm
a kada obujem vioke potpetice 185
OK ja imam 189 bez visokih potpetica, ha nisi viša ni sa potpeticama od mene
Kayser_Soze is offline  
Old 21.07.2007., 17:30   #40
Quote:
Discovery.v2 kaže: Pogledaj post


Šta, dečko ti je neki patuljak?
Ej......necemo se vrijeđati..uredu*? O boze pa kakve veze ima ako je malo nizi.( opcenito...ne od mene)..meni je dobro...
__________________
...U sTvArNoStI Jr ReAlNoSt SaSvIm DrUgAčijA...
krejzi_mala is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:56.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger