Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.05.2011., 00:05   #4541
Peče sa šnalom.
zLo_kRme is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2011., 00:43   #4542
Quote:
zLo_kRme kaže: Pogledaj post
Peče sa šnalom.
je li misliš da samo nasloni na ukosnicu (jer nema gdje utisnuti, krakovi su preblizu a ona se mora moći odvojiti da bi išla na kosu) i tako samo naslonjena se pri pečenju zalijepi automatski ili? plastični rajf se ne može peći pretpostavljam, a njoj figurice sasvim dobro stoje na zakrivljenom rajfu...
ja njene radove gledam zadnje vrijeme i dalje sam fascinirana kako ona to spoji
u stvari, zanima me ako je ljepilo koje je to ljepilo jer očito genijalno drži a uglavnom sam pročitala raznorazna iskustva s ljepilima i nisam naišla na neko za koje bi baš svi rekli da je super pa i dalje nemam povjerenja ni u jedno, ovo mi je nekakva nada da pinkeye možda zna za neko uber super ljepilo, a nezgodno mi je uletiti curi na fejs s ovim pitanjem
sminkica is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2011., 01:05   #4543
Naravno da ne. Napravi rupu kroz koju provuče šnalu i peče sa njom. Prislonjeno ne može držati Dakle samo dok je svjež plastelin, provuče šnalu i to je to... Rajf vjerovatno napravi rupice sa strane i poslije spoji žicom.
zLo_kRme is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2011., 01:25   #4544
Quote:
zLo_kRme kaže: Pogledaj post
Naravno da ne. Napravi rupu kroz koju provuče šnalu i peče sa njom. Prislonjeno ne može držati Dakle samo dok je svjež plastelin, provuče šnalu i to je to... Rajf vjerovatno napravi rupice sa strane i poslije spoji žicom.
aha, razumijem točno što želiš reći, ali ja to sebi nikako ne mogu vizualizirati
a zanima me jako, na kraju ću naručiti nešto od nje da vidim iz prve ruke
ovo ti je moja dubioza: ta ukosnica ima skroz spojena svoja dva kraka, radi se o nekih milimetar međuprostora na samom vrhu gdje je figurica, ako silom razdvoji ukosnicu (a ona je jako stisnuta) i kroz njen gornji krak provuče npr. donji dio figurice onda čim pusti ukosnicu iz ruke zar ona neće, stisnuvši se, istisnuti iz sebe figuricu s obzirom da je još svježe i mekano? a ako figurica prođe kroz oba kraka onda se ukosnica više ne može otvoriti?
ako sam ovo dobro objasnila
ajme, ispričavam se što ovoliko pitam, ali nikako sebi to ne mogu predočiti
sminkica is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2011., 01:48   #4545
Pinkeye dosta stvari lijepi za metal, vidjela sam njene radove uživo. Za ukosnice ne znam, ali broševi, naušnice na čavlić i to je sve lijepljeno.
Quote:
sminkica kaže: Pogledaj post
ta ukosnica ima skroz spojena svoja dva kraka, radi se o nekih milimetar međuprostora na samom vrhu gdje je figurica
Ne znam o kojim to ukosnicama ti pričaš, ali one koje ja kupujem na spojenom kraju imaju par milimetara lufta, možda dovoljno za ovako nešto... mada, ja osobno bih radije koristila žicu (koristim je za sve što radim), ali obavezno krajeve žice zabosti u fimo da se ne petljaju u kosu.
morgana le fay is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2011., 01:56   #4546
Ili žicom pričvrsti prije pečenja za šnalu... Ili samo peče sa žicom, pa poslije pričvrsti na šta želi...
zLo_kRme is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2011., 02:19   #4547
morgana, na ovu ukosnicu mislim: http://www.facebook.com/photo.php?fb...type=1&theater skoro sam potpuno sigurna da se ne može ovakva, ne baš mala, fimo figurica sigurnosno samo utisnuti u onaj mali razdvojeni prostor pri kraju jer je figurica dovoljno velika da brzo prelazi u onaj sasvim spojeni dio ukosnice...

ova ideja sa žicom vam je super omotati 2-3 puta kroz taj mali međuprostor na kraju ukosnice i onda ta dva kraja žice saviti i uvući u figuricu
hvala, cure, na ideji i na strpljenju
sminkica is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2011., 02:59   #4548
Šminkica, imam ovakve ukosnice doma tako da znam kako izgledaju, to je izvedivo ali eto meni se ne čini kao najbolja ideja nego ovo kako si i sama opisala
morgana le fay is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2011., 10:46   #4549
Quote:
sminkica kaže: Pogledaj post
nisam vidjela njezine stvari uživo, ali bilo bi logično da koristi ovakve ukosnice + ljepilo + pečene figurice i to je to.



zašto si komplicirati život kad postoje takve ukosnice
munja_666 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2011., 15:39   #4550
wow, kako dobre ukosnice
super mi je kad netko suosjeća s problemima kreativaca i onda smisli kako redizajnirati i time olakšati život
sminkica is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2011., 16:04   #4551
Question

Quote:
munja_666 kaže: Pogledaj post
nisam vidjela njezine stvari uživo, ali bilo bi logično da koristi ovakve ukosnice + ljepilo + pečene figurice i to je to.



zašto si komplicirati život kad postoje takve ukosnice
a gdje se mogu kupiti takve ukosnice? imate možda kakav seller na ebayu?
cokoladne_oci is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2011., 16:07   #4552
broševi,ukosnice i sl. dodaci

evo nekoliko mojih rukotvorina

http://s1021.photobucket.com/albums/...adne_oci/moda/
cokoladne_oci is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2011., 16:37   #4553
Pinkeye je super
Madison Avenue is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2011., 20:29   #4554
Quote:
morgana le fay kaže: Pogledaj post
kupi foliju za printanje za majicu u bolje opremljenoj papirnici pa možeš isprintati i doma.
hvala

a sad me jos nesto zanima, stavila bi neki kratki natpis na majicu, 3 slova, jel zna netko mozda jel oni imaju u tim "radnjama" slova pa da ih mozes kombinirat, ili je osta stvar, isprintas kuci, ovo sta ste mi napisali?
mishonja is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2011., 01:22   #4555
Quote:
sminkica kaže: Pogledaj post
wow, kako dobre ukosnice
super mi je kad netko suosjeća s problemima kreativaca i onda smisli kako redizajnirati i time olakšati život =)
i sama sam jedna od njih a i davno sam o tome razmišljala i tražila kak napraviti tak nešto pa sam odmah znala kaj ti treba. =D


Quote:
cokoladne_oci kaže: Pogledaj post
a gdje se mogu kupiti takve ukosnice? imate možda kakav seller na ebayu?
ja ih nisam naručivala, ali ako na ebayu ili etsyu utipkate bobby pins / blank bobby pins / bobby pins base pronaći će vam svašta, pa čak i ovakve lijepe ukosnice s "okvirima" =)







a ja sam danas konačno dovršila neke pregače o kojima razmišljam još od prošle godine.



munja_666 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2011., 19:25   #4556
Quote:
munja_666 kaže: Pogledaj post

Ove su baš lijepe
Madison Avenue is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2011., 20:28   #4557
[QUOTE=munja_666;33381768]

ja ih nisam naručivala, ali ako na ebayu ili etsyu utipkate bobby pins / blank bobby pins / bobby pins base pronaći će vam svašta, pa čak i ovakve lijepe ukosnice s "okvirima" =)


hvala ti punoo.. tražila sam nešto,al nisam znala što treba točno upisati kak oni to nazivaju
cokoladne_oci is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2011., 21:04   #4558
nema na čemu
munja_666 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2011., 09:46   #4559
a ja sam danas konačno dovršila neke pregače o kojima razmišljam još od prošle godine.



[/QUOTE]

super su ti pregačice!

evo nešto novo od mene...



__________________
moj nakit
eli'sFantasy is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2011., 09:47   #4560
Evo naisla sam slucajno na ovo, pa sam se sjetila da se tu bas pricalo o tome, zovu se bobby pins with glue pad

Ako zakasnite, sigurno ce bit relisted, jer ovaj seller uvijek sve opet vrati u prodaju...

http://cgi.ebay.com/20-Silver-Tone-B...item2c5c637b15
MadeByMaja is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:15.