Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.02.2015., 19:24   #3441
Meni fleke ne ostaju od deterdženta (a sve perem s najjeftinijim, netekućim), nego neki put od onog praška protiv kamenca. Možda je do toga.
__________________
otpis
peronja is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2015., 18:53   #3442
Skužila sam da dosta ljudi pretjeruju sa količinom praška. Ako ga ima previše neće se bolje oprati, već teže isprati. Tako sam si zeznula jednu omiljenu trenirku i točno sam znala da je zbog tog. Previše praška koji se nije isprao napravio je narančaste točkice na sivoj trenirci. Dobro, od tada koristim samo tekući
Free M. is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2015., 20:04   #3443
Ma, kad su sad prašci "kompakt", a nekad ih se pol kile metalo za jedno pranje. Poludim kad vidim koliko ga mutti baci u mašinu. I još tri čepa omekšivača... tc, tc, tc.
__________________
otpis
peronja is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2015., 08:28   #3444
Koliko stavljate praška za pranje šarenog rublja koje nema mrlje? Ja koristim Ariel ili Faks zanima me tocno koliko bi trebala staviti?
aaatina is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2015., 11:50   #3445
Pise ti na pakiranju: ovisi o tvrdoci vode, zmazanosti vesa kojeg peres i kolicini vesa.
ryell is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2015., 12:06   #3446
ja stavljam manje nego piše na artiklima.
smanjim nekih 20% posto.
nema potrebe za toliko praška, kod robe koja je nošena a ne stvarno prljava.
smanjim i omekšivač, kad ga stavljam, na pola čepa.
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2015., 14:25   #3447
Stavljam denk mit tekući za šareno - dva čepa
i denk mit u tabletama za bijelo - jedan paketić od dvije tablete.

Ako stavim omekšivač - jedan čep.
Ali rijetko kad stavim.
Bonnie Ann is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2015., 10:22   #3448
Gdje baciti staru neonku?
klonka is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2015., 11:00   #3449
Susjedu u bunar.

http://recikliraj.hr/recikliranje-fl...evi-i-zarulja/
Tislav is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2015., 15:47   #3450
Quote:
Bonnie Ann kaže: Pogledaj post
Stavljam denk mit tekući za šareno - dva čepa
i denk mit u tabletama za bijelo - jedan paketić od dvije tablete.

Ako stavim omekšivač - jedan čep.
Ali rijetko kad stavim.
zapravo je jedan dovoljan ak je veš normalno zmazan.
Dlapek is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2015., 16:06   #3451
Quote:
Dlapek kaže: Pogledaj post
zapravo je jedan dovoljan ak je veš normalno zmazan.
Ma čini mi se da za punu mašinu nije, kad je ne napunim cijelu onda stavim manje, ovisi. Imam mašinu do 8kg.
Bonnie Ann is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2015., 13:33   #3452
sifon u kupaonici

vjerojatno sam trebala ovo staviti na neki drugi podforum, al' možda netko zna ...

zeza me onaj sifon (mislim da se tako zove ) na podu kupaonice, već pol godine imam mini poplave čim pustim malo veći mlaz vode u kadi

probala sam s onim svakakvim mister muskolima i sl, jedino što sam dobila je da voda iz kade otječe mrvicu brže, pa i poplava nastane mrvicu brže

nabadala sam rukom unutra zilijun puta, no ne napipavam ništa (povremeno zanemarive količine moje kose što prođe kroz rešetku) ... koliko sam skužila ona rupa kroz koju voda ulazi u sifon je savršeno prohodna, no ona druga kroz koju voda odlazi odbija surađivati

postoji li neko rješenje koje mi još nije palo na pamet (a da nije zvanje majstora, stvarno ne bih ako stvarno najstvarnije ne moram, i skupo mi je)

nisam probala sa sajlom jer ju nemam (mogla bih ju kupiti valjda ) i strah me da ne probijem cijev ili napravim neku veću štetu ovako spretna

jel imao netko sličan problem i riješio ga?
zahvaljujem
__________________
See ya :)
coma black is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2015., 16:18   #3453
Ja bih probala sa sajlom. Sumnjam da mozes nes ostetiti. Bas neki dan sam odstopala sifon kod staraca, grumen kose sam nasla. Odvratno.
Free M. is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2015., 16:55   #3454
ulij solnu kiselinu vulgaris, ne ovo za odštopavanje. možda to uspije popraviti stanje prije sajle. ako to ne izgrize, onda ti sajla ne gine.
__________________
I’m a carbie girl in a carbie world.
Danielle is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2015., 17:04   #3455
pokušala sam i sa solnom, možda je čak malo i pomogla, ali nedovoljno da ne bude poplava nakon prvog tuširanja

pokušat ću onda sa sajlom, valjda ne ću napraviti veću štetu

još samo pitanje u vezi sajle, gdje se to kupi? postoji više veličina ili? kolika bi meni trebala?
__________________
See ya :)
coma black is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2015., 17:07   #3456
bogami ja bih na tvom mjestu zvala majstora, solidne sajle nisu ni male ni jeftine, a i posao je malo fuj
tanveer is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2015., 18:18   #3457
coma black!

jel ti dođe tuš do sifona? ako da, odšarafi glavu tuša, makni gumicu, naguraj cijev u rupu od sifona (ne ono dole veliko nego baš u odvodnu, ako možeš doći do nje) i pusti vodu najjaće. možda druk probije to što se zaštopalo. tako se može odštopavati i lavaboe, donekle.
Orak is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2015., 22:43   #3458
Orak, sad sam probala tako, ugurala sam u tu malu cijev no odmah mi se razlijeva voda preko kad upalim mlaz,
možda bi upalilo nakon nekog vremena, pokušat ću još kasnije... trenutno mi fali potrebna količina strpljenja i živaca

ako ne, krećem sa žicanjem sajle od svih dostupnih, mada ne polažem previše nade u to

hvala na savjetima
__________________
See ya :)
coma black is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2015., 23:50   #3459
Mozda da probas sa onim gumenim odcepljivacem to rijesiti? Mi smo u tus pustili nesto vode i onda s tim na sifon od tusa. Pritisak je izbacio kroz sifon na podu smece, nakon toga se odvod vratio u normalu.
TheStorm is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2015., 01:44   #3460
Sajlu za odstopavanje sam za nekakvu sitnu kovu vidjela u intersparu u citycentru east - mislim da je bila oko 50kn. Naravno, to nije profi sajla ali mozda se isplati probati (nisam).
ryell is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:32.