Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje > Žensko zdravlje

Žensko zdravlje Od mjesečnice do menopauze: za ginekološke probleme i pitanja

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Prev Prethodni post   Sljedeći post Next
Old 07.11.2008., 13:18   #1
Nakon analnog seksa...

Dakle, već dugo sam s dečkom i prije otprilike 2tj smo probali analni seks ( molim da svoja osobna mišljenja o tome ne iznosite sad ovdje već da date neki savjet iz iskustva ).

Nije nam baš išlo ok, iako smo koristili baby ulje, bolilo je pa smo odustali i nastavio je s prstom ali skroz malo jer me bolilo.
Dan nakon toga onako između guzova mi se sve crvenilo od tog trljanja il šta ja znam čega i peklo je na dodir s vodom, naprašila bi s puderom dječjim i onda bi par dana bilo oke, kad bi se puder počeo guliti ponovo bi se kao te ranice počele otvarati.

Sad je s te strane oke,al me pati sljedeće- boli me onako neugodna bol i peče pri obavljanju velike nužde. Par puta sam primjetila i par sitnih sitnih tragova svjetle krvi,ali ne u stolici već kad se obrišem oko rupice dolje na guzi.
Danas te krvi ima malo više nego obično jer zbog gastro problema sam na bolničkoj dijeti ( dvopek itd ) pa mi je stolica jako tvrda.
Sad se nadam da je to malo krvarenje zbog tvrde stolice,a ne zbog ne znam ti ja kakvog oštečenja u guzi.

Pa eto ako mi može tko dati savjet neki ili reći iskustvo svoje bila bih zahvalna.
AnaOS is offline  
Odgovori s citatom
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:12.