Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija > Hrana i zdravlje

Hrana i zdravlje Posebni režimi prehrane

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.02.2010., 00:52   #41
Ja sam prošle godine pila herbafast malo duže od 2 mjeseca i smršavila sam 12kg, uz to što sam izbacila kruh i šećer iz prehrane i nisam jela poslije 18 sati. Zatim sam prestala piti herbafast jer sam zaključila da bih toliko bila skinula i bez tableta s obzirom na prehranu, a bile su mi malo preskupe, ali kad sam ih prestala piti, ništa nisam smršavila, nego sam još vratila 7kg. Bila sam se malo i zabrinula nakon što sam pročitala da su neki ljudi imali problema sa srcem i slično, a nakon toga su još bile povučene iz prodaje, ali sada sam ponovno čitala iskustva ljudi i pitanja i odgovore na herbafastovoj stranici, i zaključila sam da je sve u redu (valjda ). Mislim, ja nisam imala nikakvih nuspojava, a i zadovoljna sam rezultatima. Jest da su malo skupe, ali isplati se. Odlučila sam ih ponovno početi piti. Javim se nakon nekog vremena s rezultatima, sretno svima!!!
__________________
You have to let your body sleep to let your soul live on...
sugar_alastor is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2010., 22:17   #42
Talking

Pozz... Proljeće je tu , al su se preko zime nakupile neke kilice, konkretno 5kg, koje sada treba skinuti.. Mislila sam kombinirati ove herbafast tablete s tabletama jabučnog octa, malo promjeniti prehranu, više se kretati (pošto je konačno stiglo ljepše vrijeme) i to bi trebalo dati neke rezultate.. Sutra ću kupiti prvu kutiju i javljat ću vam rezultate..
kikičč-07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2010., 12:08   #43
boook ljudiiii...svake tablete za mršavljenje nose svoje nuspojave...i uvijek e se naći neko tko će reći da ne valjaju i ne znam ni ja što... kad se piju tako neke tablete, najbolje i najsigurnije je konzultirati se sa doktorom i redovno ići vaditi krv (1 mjesečno je dovoljno) ja sam pila reductil koji je sad povučen sa prodaje a meni je bio fenomenalan... sve je stvar organizma sad razmišljam da si kupi herbafast da probam sa njima..
kikičč jesi li popila koju??' kako stvari stoje ?
NINA-22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2010., 02:34   #44
herbafasta trebate popiti puno više od jedne kutije! to je malo 9 tableta za očekivati rezultat!
novilik is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2010., 16:03   #45
Quote:
micek-jerry kaže: Pogledaj post
hm,...herbafast da, ali samo ako si potpuno zdrav.
ja kupila kutiju i nema nikakvih konkretnih uputa ni savjeta.
i onda odtišla na njihovu stranicu, a kad tamo...ispada da čim imaš neku bolest-ne smiješ piti herbafast.
ja imam hipotireozu, pod kontrolom lijekova je, ali opet ne smijem, wtf?!
btw. rade se u Kini, pa ak te to ne smeta...
Hm, pa reklo bi se da bi onda bilo rjesenje u ispravljanju funkcije stitnjace, pa ce ti kile ici same dolje. Po ovom sto citam (probala nisam, a bas me i ne vuce...) djeluje mi kao opaka stvar koja ti moze jos vise narusiti ravnotezu u organizmu. Nemam iskustva (stitnjaca mi je OK) ali vidim da postoji podforum Stitnjaca pa je mozda bolje da se tamo raspitas. Navodno postoje neke alge koji poticu rad stitnjace, ja bih prije to probala da sam na tvom mjestu. Postoji i ciljana prehrana koja potice rad stitnjace, kao i neke jogijske vjezbe (npr. svijeca).
Brijana is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2010., 11:02   #46
Quote:
NINA-22 kaže: Pogledaj post
boook ljudiiii...svake tablete za mršavljenje nose svoje nuspojave...i uvijek e se naći neko tko će reći da ne valjaju i ne znam ni ja što... kad se piju tako neke tablete, najbolje i najsigurnije je konzultirati se sa doktorom i redovno ići vaditi krv (1 mjesečno je dovoljno) ja sam pila reductil koji je sad povučen sa prodaje a meni je bio fenomenalan... sve je stvar organizma sad razmišljam da si kupi herbafast da probam sa njima..
kikičč jesi li popila koju??' kako stvari stoje ?
evo, danas ide peti dan i kila i pol je već dolje (vjerojatno voda, ali bitno da kile idu prema dolje).. Je da bi moglo biti i više, ali nisam mogla vježbati ovih dana zbog bolne mjesečnice, a i papala sam više od planiranog, makar nisam bila gladna (opet zbog mjesečnice) i tako to..
kikičč-07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2010., 11:05   #47
Quote:
NINA-22 kaže: Pogledaj post
boook ljudiiii...svake tablete za mršavljenje nose svoje nuspojave...i uvijek e se naći neko tko će reći da ne valjaju i ne znam ni ja što... kad se piju tako neke tablete, najbolje i najsigurnije je konzultirati se sa doktorom i redovno ići vaditi krv (1 mjesečno je dovoljno) ja sam pila reductil koji je sad povučen sa prodaje a meni je bio fenomenalan... sve je stvar organizma sad razmišljam da si kupi herbafast da probam sa njima..
kikičč jesi li popila koju??' kako stvari stoje ?
E, da.. I ja sam pila reductil i također sam bila zadovoljna.. Ali nakon njegovog nedavnog ukidanja sam se odlučila za herbafast...
kikičč-07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2010., 11:40   #48
Quote:
kikičč-07 kaže: Pogledaj post
E, da.. I ja sam pila reductil i također sam bila zadovoljna.. Ali nakon njegovog nedavnog ukidanja sam se odlučila za herbafast...
ja sam mislila kombinirati herbafast sa nekom dijetom i rekreacijom..mislim da bi trebalo biti rezulata
javljaj mi rezultate
NINA-22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2010., 23:50   #49
kolika je cijena toga herbafasta???
koliko jedna kutija traje???
__________________
Ne zanima me kakav mi novčanik ima dragi - ja nisam površna i vanjština mi nije tako bitna, važno mi je ono unutra. :o :D (© Nica)
Kad narastem, bit ću moderator! :lux:
MalaMulica is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2010., 09:23   #50
Quote:
MalaMulica kaže: Pogledaj post
kolika je cijena toga herbafasta???
koliko jedna kutija traje???
košta oko 80-100 kn (kako gdje) a jedna kutija ima 10 tableta..znaći 10 dana..malo skupo, ali ako je efikasno onda nije problem...
NINA-22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2010., 19:55   #51
Quote:
NINA-22 kaže: Pogledaj post
košta oko 80-100 kn (kako gdje) a jedna kutija ima 10 tableta..znaći 10 dana..malo skupo, ali ako je efikasno onda nije problem...
ne znam, meni se nekako pari da za te novce možete i platit savjete nutricionista...on bi valjda tribao dat dobre savjete za dijetu i prehranu od osobe do osobe...
ove tablete koštaju 300kn mjesečno, a ne znaš niti hoće li djelovat ili ne
__________________
Ne zanima me kakav mi novčanik ima dragi - ja nisam površna i vanjština mi nije tako bitna, važno mi je ono unutra. :o :D (© Nica)
Kad narastem, bit ću moderator! :lux:
MalaMulica is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2010., 15:29   #52
Quote:
MalaMulica kaže: Pogledaj post
ne znam, meni se nekako pari da za te novce možete i platit savjete nutricionista...on bi valjda tribao dat dobre savjete za dijetu i prehranu od osobe do osobe...
ove tablete koštaju 300kn mjesečno, a ne znaš niti hoće li djelovat ili ne
svaka čast!
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2010., 17:49   #53
Ja sam danas pocela s Herbafastom i moram priznat da se ne osjecam nikako drugacije, kao da nisam popila nikakvu tabletu. Apetit mi nije smanjen, nisam jako zedna (u biti bila sam par sati nakon sta sam popila tabletu) a hrana mi nema cudan okus.. ???
Nadam se da ce poceti djelovati kroz par dana.. Vasa iskustva??
Ms.Bradshaw is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2010., 13:15   #54
joj ja se već 3 dana nagovaram da kupim taj herbafast.Čitala sam i po drugim forumima da stvarno dijeluje.
Madea is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2010., 03:27   #55
Već sam popila 2 kutije i niti gram nisam izgubila! Mislim da sam čak i dobila na kilaži. Stalno sam gladna a hrana mi nikad nije bila ukusnija!
Prvih dana sam bila malo žedna, ali nikakvo drugo djelovanje nisam osjetila. Da nastavim s 3. kutijom ili odustanem?
__________________
*Prodaja krpica*
Reese Viola is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2010., 16:23   #56
Quote:
Reese Viola kaže: Pogledaj post
Već sam popila 2 kutije i niti gram nisam izgubila! Mislim da sam čak i dobila na kilaži. Stalno sam gladna a hrana mi nikad nije bila ukusnija!
Prvih dana sam bila malo žedna, ali nikakvo drugo djelovanje nisam osjetila. Da nastavim s 3. kutijom ili odustanem?
SAMO DA KAŽEM DA SAM I JA POPILA JEDNU KUTIJU HERBAFASTA I NEMA PROMJENA I MENI SE ČINI DA SAM DOBILA NA KILAŽI
vuga11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2010., 16:42   #57
Kakve su to herbafast tablete? koliko dođu? i jel išta pomaže?
Pamella_19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2010., 17:28   #58
Quote:
Pamella_19 kaže: Pogledaj post
Kakve su to herbafast tablete? koliko dođu? i jel išta pomaže?
To su tablete za mršavljenje.U kutiji je deset tableta i koštaju negde oko devedeset kuna.Iskreno rečeno meni nisu ništ pomogle još sam se i udebljala kojih tri kile a popila sam dvije kutije.Ti probaj ja više neću šteta novaca a nema koristi.ima cura koje kažu da su im pomogle pa ti odluči sama.Meni su tri kg previše i ovak ih imam dosta.sretnooooooooooooooooooooooo
vuga11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2010., 16:12   #59
herbafast

Quote:
Pamella_19 kaže: Pogledaj post
Kakve su to herbafast tablete? koliko dođu? i jel išta pomaže?
pozdrav!
ja sam ih pila 6 mj. i odlican ucinak!! nikad tanja i nikad se nisam bolje osjecala...tablete nakon 2-3 kutije pocinju djelovati na apetit, koji potpuno nestaje...pa nisam imala nikakvih napadaja...lagano bi doruckovala, rucala normalno i za veceru, jogurt, voce....organizam trazi dosta tekucine...ja sam uz to treninrala, fitnesss,....kg pocinju padati nakon 2-3 mjeseca (6-7kg) , nakon toga sam ih pila cisto da odrzim tezinu....i kilaza mi je takva ostala godinu dana....sad sam trudna pa ih ne pijem naravno, ali cim prestanem dojiti, povratak na torturu da se dovedem u red;-)
SonjaB is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2010., 16:48   #60
Po mom iskustvu - Herbafast je ok, ali samo ako ga se kombinira s nekakvom dijetom - tada je puno lakše izdržati dijetu. Trebalo mi je oko tri dana da prodjeluje, tj - da mi usta budu k'o Sahara - žedna, žedna, ... a glad je prošla i čak mi se događalo da se navečer sjetim da sam zaboravila jesti taj dan. (bila sam na mesnoj dijeti i jednoj jako strogoj nakon toga - tak da je i tu malo nestalo apetita)
Ali, uz neku uobičajenu prehranu, tj - način na koji i inače jedete i količine (bez dijete) - nekako sumnjam da će se neke velike stvari dešavati, pa u tom slučaju zaista je bacanje novaca.
Meni je puno pomogao i dvije kutije sam popila. Poslije mi više nije trebalo.
Magdala is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:51.