Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.06.2012., 17:25   #1
Lightbulb Fatmagülün suçu ne / spoilers (Vol.3)

Fatmagülün suçu ne / spoilers (Vol. 3)




Jedan fatalni susret na stepenicama i trenutak u kojem su im se pogledi sreli...

Jedna crna noć koja je nepovratno spojila njihove sudbine...

Noć koja ih je odvela na put boli, patnje, kajanja oduzevši im bezbrižnu mladost...

A onda, usred nemogućeg, polako i gotovo nečujno rodila se ljubav, jača od svega i vratila im nadu...




"Kada je prvi puta rekao neću te ostaviti gledala sam ga sa mržnjom. Tada je bio moj najveći neprijatelj. Našli smo jedno drugo usred nemogućeg. Tada smo se počeli upoznavati. Proživjeli smo sve te osjećaje. Mrzila sam ga. Željela sam ga ubiti. Nisam se čak niti trudila pogledati ga u lice. I njemu je bilo teško. Kada bi me ugledao, osjećao bi najveću sramotu. Mogao je otići i ostaviti sve iza sebe. Ali nije. Odlučio je ostati uz mene i boriti se. Mislila sam da je nemoguće...ali vjerovala sam mu. Mislila sam da je nemoguće. Nisam to mogla čak ni sebi priznati...voljela sam ga. Bilo je nemoguće...ali čak sam mu i priznala svoju ljubav! "







Umut Hep Var!!




Fatmagülün suçu ne / spoilers (Vol.1)


Fatmagülün suçu ne / spoilers (Vol.2)

Zadnje uređivanje thermskin : 18.06.2012. at 17:34.
thermskin is offline  
Old 18.06.2012., 17:30   #2
Bravo therm otvorila si ju na vrijeme...mi se danas raspisale,nema više mjesta tamo...sretno nam bilo sa ovom serijom koja nam je svima uzela srce,pamet i pola života

Da krenemo s muzikom...nek nam je uvijek veselo

http://www.youtube.com/watch?v=tIzh55SRgvA&feature=plcp


Shania Twain FOREVER AND FOR ALWAYS


In your arms I can still feel the way you
Want me when you hold me
I can still hear the words you whispered
When you told me
I can stay right here forever in your arms

And there ain't no way
I'm lettin' you go now
And there ain't no way
And there ain't not how
I'll never see that day

[Chorus]
Cause I'm keeping you
Forever and for always
We will be together all of our days
Want to wake up every
Morning to your sweet face always

Mmmm, baby
In your heart I can still hear
A beat for every time you kiss me
And when we're apart,
I know how much you miss me
I can feel your love for me in your heart

And there ain't no way
I'm lettin' you go now
And there ain't now way
And there ain't no how
I'll never see that day

[Chorus]

(I want to wake up every morning)

In your eyes (I can still see
The look of the one) I can still see
The look of the one who really loves me
(I can still feel the way that you want)
The one who wouldn't put anything
Else in the world above me
(I can still see love for me) I can
Still see love for me in your eyes
(I still see the love)

And there ain't no way
I'm lettin' you go now
And there ain't no way
And there ain't no how
I'll never see that day

[Chorus: x2]

I'm keeping you forever and for always
I'm in your arms
__________________
Not only that we live among the stars...the stars live within us ...

Zadnje uređivanje masal : 18.06.2012. at 17:35.
masal is offline  
Old 18.06.2012., 17:37   #3
Quote:
Auuuuu... Znači ipak na kraju one praznine iz noći silovanja nisu bile bez razloga!!!!

A što se tiče druge verzije scene iz 78. ja navijam da ponove scenu vođenja ljubavi.... Prva im i nije bila nešto..
therm da te quotnem, a ko bi trebal pričat te praznine, kaj se Kerim sam bude prisjetil, il Erdo bude rekel, niš mo više nije jasno

a scena iz 78, čija verzija bi sad trebala bit, i Kerim i Fatma su imali flešbek u vezi PBN, ajme meni, lagano ludiiiiiiim
__________________
@maalena kaže:
Natjeraju te da se udaš. Par dana prije slučajno sretneš nekog tipa koji ti onak zapne za oko, zapamtiš kad dolazi na isto mjesto i namjerno ideš da ga opet sretneš. Onda si ideš upoznati muža, on se potepe i prospe kavu, ali jebe se tebi za kavu, ti tamo u nekom ćošku skužiš onog od nekidan. U poziciji si birati. Koga izbereš? .....post#800 by maalena, 09:41 , 20.10.2022.
imatina is offline  
Old 18.06.2012., 17:41   #4
na slikice i uvod! Gledajući seriju izgubila sam živce, dobar dio srca,a pronašla sjajno mjesto gdje mogu guštati, maštati i uživati.:klap: svima!
dostana is offline  
Old 18.06.2012., 17:42   #5
@masal... najbolje je započeti sa pjesmom

Quote:
imatina kaže: Pogledaj post
therm da te quotnem, a ko bi trebal pričat te praznine, kaj se Kerim sam bude prisjetil, il Erdo bude rekel, niš mo više nije jasno

a scena iz 78, čija verzija bi sad trebala bit, i Kerim i Fatma su imali flešbek u vezi PBN, ajme meni, lagano ludiiiiiiim
Pretpostavljam da će Erdo popunjavati praznine. Pa nije bez razloga potrošil sav zatvorski papir...

A za drugu verziju scene iz 78. sam se već izjasnila...Ovo pod hitno treba popravni...
thermskin is offline  
Old 18.06.2012., 17:43   #6
Waaaaa therm čestitam na otvaranju vol. 3 bas mi je drago sto si dobila tu čast ipak si ti jedna od najvećih umutarki ovdje
E sad malo sam se poplasila kad sam vidjela da će bit flashbacka s vuralom, al nadam se i mislim da neće bit ništa loše nego samo da će se neki stvari rasvjetlit jer ipak smo vidjeli da su naši golupcici 4 mjeseca nakon suđenja još zajedno u iščekivanju malene Enise tako da umut hep var
__________________
K: '' Rekla mi je ''volim te''. To je bilo čudo. Ali,vjerujte mi prije toga je rekla ''vjerujem ti''. To je vrijednije od ičega.''
mallala is offline  
Old 18.06.2012., 17:44   #7
Quote:
thermskin kaže: Pogledaj post
@masal... najbolje je započeti sa pjesmom



Pretpostavljam da će Erdo popunjavati praznine. Pa nije bez razloga potrošil sav zatvorski papir...

A za drugu verziju scene iz 78. sam se već izjasnila...Ovo pod hitno treba popravni...
o bemti sve, opet sam fulala epizodu, 78 , meni fakat loše, vudrila mi vrućina u mozak koji ionak dela na rezervi, a kaj ćete, morate me trpit
__________________
@maalena kaže:
Natjeraju te da se udaš. Par dana prije slučajno sretneš nekog tipa koji ti onak zapne za oko, zapamtiš kad dolazi na isto mjesto i namjerno ideš da ga opet sretneš. Onda si ideš upoznati muža, on se potepe i prospe kavu, ali jebe se tebi za kavu, ti tamo u nekom ćošku skužiš onog od nekidan. U poziciji si birati. Koga izbereš? .....post#800 by maalena, 09:41 , 20.10.2022.
imatina is offline  
Old 18.06.2012., 17:45   #8
cestitamo draga thermy na otvaranju vol.3



torta je tu i i tulum imamo

i

party moze poceti

__________________
... If we believe that tomorrow will be better, we can bear a hardship today. ...

Zadnje uređivanje eckway : 18.06.2012. at 18:12.
eckway is offline  
Old 18.06.2012., 17:47   #9
Pozdrav curke!!!!
SRETNA NOVA GODINA!!!!

SRETAN VAM VOL.3!









__________________
Ja sam u bulutima...

Zadnje uređivanje brankacro : 18.06.2012. at 17:54.
brankacro is offline  
Old 18.06.2012., 17:51   #10
Pozdrav svim curkama i deckima na novom vol. 3

Draga Thermskin prekrasno si srocila tekst za uvod i izabrala bas one vazne slikice koje su bar mene odmah na pocetku prikovale uz seriju...
Emma Lizzy is offline  
Old 18.06.2012., 17:51   #11
therm, čestitke!!!



(Hihi, jesam skromna sa smajlićima...)

Nisam se stigla javiti na posljednji naš svezak, hvala branki na gifu. Što se administracije tiče, kolay gelsin!

Očekuje nas još jedna vrijedna epizoda... (šmrc)

edit: masal, sviđa mi se avatar.
therm, nisam spomenula, kao što je i witch rekla, uvodna ti riječ briljira!

Zadnje uređivanje Anugami : 18.06.2012. at 18:02.
Anugami is offline  
Old 18.06.2012., 17:56   #12
Therm uvodna rijec savrsena ..... sva sam se najezila
Svima: gule gule otur ...the show must go on

Da nisam dosla praznih ruku...ne jedan, nego dva

TheWitch is offline  
Old 18.06.2012., 18:06   #13
Quote:
witch69 kaže: Pogledaj post
Therm uvodna rijec savrsena ..... sva sam se najezila
Svima: gule gule otur ...the show must go on

Da nisam dosla praznih ruku...ne jedan, nego dva

http://sphotos.xx.fbcdn.net/hphotos-...96855355_n.jpg
Jedan za Emmu ,jedan za mene, a vi se gužvajte pod mostom... Idemo na DUBBLE DATE
__________________
Ja sam u bulutima...
brankacro is offline  
Old 18.06.2012., 18:11   #14
Therm,svaka cast na uvodu,najbolje od najboljeg

Kako su se tu sazentali na stepenicama,da onaj debil od vjerenika joj nije navecer naisao jos bi se oni i smuvali i tu bi mogao biti kraj serije
__________________
Sadi Payasli
milisent is offline  
Old 18.06.2012., 18:11   #15
Quote:
brankacro kaže: Pogledaj post
Jedan za Emmu ,jedan za mene, a vi se gužvajte pod mostom... Idemo na DUBBLE DATE
Imam i ja jedan par za kombinacije



EAUFC donosi

FGSN? 80 hints:

Flashbacks and court scenes will be the emphasis of the final episode.
We will watch certain parts of the earlier episodes that we have not seen before.
As you may know, Bugra Gulsoy is going to be a guest actor in this final episode [as part of these scenes].
Furthermore, in this final episode, you will watch a different version of a certain scene from episode 78.

Ovdje ne spominju prvu epizodu već ranije epizode...hvala Bogu
__________________
Not only that we live among the stars...the stars live within us ...
masal is offline  
Old 18.06.2012., 18:12   #16
Tu ste

Čestitam vam svima na vol.3 i abd da i 4 otvaramo uskoro

therm, odličan uvod,

Joj sad ti flashovi s Mustijem i Vuralom, ne znam šta bih rekao, mislim da ništa šokantno nećemo vidjet iz 1 ep , ne brinite sve će biti ok
__________________
Jeste li se ikada probudili i poželjeli svoje snove nazad ? Ja jesam.- Eyşan ♥
Ezel ve Eyşan Unutamıyorum
S.N.O.B is online now  
Old 18.06.2012., 18:22   #17
Eh, da i mene ima jednom na prvoj stranici

Još jednom, čestitke @therm na otvorenju vol.3, najljepša hvala @witch i @klepi za vol.2 i vol.1, ali i svima Vama (branka ima popis ) što ste pisali i tako nas doveli ovdje, ja sam najiskrenije uživala!

Radujem se nastavku!


A sad za ozbač - wtf?! Preplašile ste me sa svim gatanjima, jedva da sam Vas polovila koliko je ispisano (još uvijek "preračunavam"), pa neće valjda sve zeznuti na samom kraju?!

To bi bilo too much za moje jadno srce. Ja se sva utužnila danas kad mi je konačno došlo iz gu**ce u glavu da je - gotovo. Nema više. Prirasli su mi srcu ko moja family. Bit će mi čudno u persembe aksamar, bez njih. Ja to doživila ko live Skypeom u Australiju (evo još jedan )
__________________
...Noć je najtamnija prije svitanja...
Tamee is offline  
Old 18.06.2012., 18:25   #18
Bila sam u zaostatku pa ne stigoh se "odjavit" na vol 2, ali eto me tu, @witch čestitam na odličnom kormilarenju na volu 2, a sad sretno @therm s volom 3, odličan si uvod stavila, prekrasno eto sad nemam osjećaj da u četvrtak serija završava, jer nadam se da se naše druženje nastavlja, a tko bi se uopće htio rastati od ove ekipe...i @klepi, fališ nam, čekamo te i ovdje

Idemo u nove pobjede
arquera is offline  
Old 18.06.2012., 18:27   #19
Quote:
masal
klepi ako nas čitaš,javi se...da nije bilo tebe i tvog oduševljenja serijom ja ne bi ni znala za nju...vaša zaljubljenost u seriju me privukla i ja sam otkrila čaroliju zvanu "Fatmagülün Suçu Ne?" ... isprati ju sa nama
__________________
evo i ja apeliram @klepi, javi nam se, nedostaješ, red je započneš odbrojavanje za zadnju epku, ajde pliz, vrati seeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!

__________________
@maalena kaže:
Natjeraju te da se udaš. Par dana prije slučajno sretneš nekog tipa koji ti onak zapne za oko, zapamtiš kad dolazi na isto mjesto i namjerno ideš da ga opet sretneš. Onda si ideš upoznati muža, on se potepe i prospe kavu, ali jebe se tebi za kavu, ti tamo u nekom ćošku skužiš onog od nekidan. U poziciji si birati. Koga izbereš? .....post#800 by maalena, 09:41 , 20.10.2022.
imatina is offline  
Old 18.06.2012., 18:29   #20
Quote:
Tamee kaže: Pogledaj post
A sad za ozbač - wtf?! Preplašile ste me sa svim gatanjima, jedva da sam Vas polovila koliko je ispisano (još uvijek "preračunavam"), pa neće valjda sve zeznuti na samom kraju?!

To bi bilo too much za moje jadno srce. Ja se sva utužnila danas kad mi je konačno došlo iz gu**ce u glavu da je - gotovo. Nema više. Prirasli su mi srcu ko moja family. Bit će mi čudno u persembe aksamar, bez njih. Ja to doživila ko live Skypeom u Australiju (evo još jedan )
Nece nece , prognoze Fatme i Kerima su dobre
__________________
... If we believe that tomorrow will be better, we can bear a hardship today. ...
eckway is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:15.