Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.08.2010., 18:29   #1
Arrow Fotke > Tradicionalni interijeri

//////////////////////////////////////////////////

Upute za postavljanje slika na forumu:
https://www.forum.hr/showpost.php?p=2...1&postcount=20
Maksimalno 10 slika dnevno.

//////////////////////////////////////////////////




Za sve koji vole i zele tradicionalni izrichaj u uredjenju svog zivotnog prostora.

Posluzit cu se forumskim uputama za postavljanje slika... https://www.forum.hr/showpost.php?p=4373958&postcount=3
__________________
And you will keep me safe, and you will keep me close, and rain will make the flowers grow.

Zadnje uređivanje City : 10.11.2013. at 13:42.
happygoose is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2010., 18:34   #2
1.



2.
__________________
And you will keep me safe, and you will keep me close, and rain will make the flowers grow.

Zadnje uređivanje happygoose : 22.08.2010. at 19:19.
happygoose is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2010., 18:58   #3
Numeriraj slike biti ce lakse pratiti kad bude vise postova. Nego na sto mislim pod tradicionalno - klasicno, rustikalno, vintage, rococo dining, country style?
ombia is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2010., 19:23   #4
ispravljeno..

sve nabrojano...recimo blagavona gore je Falmant..oni se furaju na taj french country.. klasika npr. ethan allen.. country/beach pottery barn..
__________________
And you will keep me safe, and you will keep me close, and rain will make the flowers grow.
happygoose is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2010., 19:59   #5
Super hvala. Pottery Barn poznam.

Meni je to sve tipicno americki stil, kad bih ga onako na brzinu isla opisivati, ne mislim time nista lose. West Elm je isto zgodan.

3.


4.
ombia is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2010., 20:19   #6
tradicionlana engleska... mark wilikinson

5.






6.

__________________
And you will keep me safe, and you will keep me close, and rain will make the flowers grow.
happygoose is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2010., 20:25   #7
meni se br. 5 ne sviđa baš jer mi je mišung tradicionalnog i novog al mi tu baš to i ne ide skupa

veliki frižider i ova barske stolice mi odudaraju od ostatka, a i ovaj šank na otoku mi je upitan
al mi je klupica ispod prozora

od dosadašnjih slika mi je najbolja blagavona na 1.slici
al bi stol malo skratila za koje mjesto
a i broj 6. sa ovim košaricama ispod pulta
cilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2010., 23:05   #8
Meni su ovakve vrste interijera zakon! Tradicionalno je uvijek trendi, a i mijesanje stilova je sve vise popularno.

Zadnje uređivanje nitta : 22.08.2010. at 23:30.
nitta is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2010., 23:34   #9
Dobro za izmjesati stil treba isto znati osnove , mene isto bodu one barske stolice gore, ja bih tu drvene stavila od drveta kojeg je i kuhinja.

7.


8.


9.
ombia is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2010., 23:57   #10
ja sam luda za ovakvim stilom uredjenja,pogotovo jos kad se malkice iskombinira sa modernim

jedino sto ni se ne dopada taj cisto americki fazon sa tamnim drvetom,onako generalno to tamno drvo me asocira na enterijere za kojima su bili ludi nasi roditelji
znate ono,lamperija na zidu ili do pola zida,brodski podovi,lamperija na plafonu,sve tamno drvo jer je to elegantno

ja mnogo vise volim,zapravo na prvom mestu mi je taj neki british/france country style,a odmah za njim onaj kako ga ja zovem americki ladanjski stil
poput njihovi kuca za odmor u Hemptons,Long Ajlend....

sigurna sam da ce moja buduca kuca biti u tom stilu,jer zapravo jedino u takvom prostoru mogu da zamislim sebe,a da mi je prijatno i udobno

ne mogu da se setim naziva filma u kom Jack Nicolson igra matorog momka od neke mlade cure pa dozivi srcani udar u njihovoj kuci,pa mora tu da ostane i zaljubi se u njenu majku
e ta kuca mi je san snova
sonea is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2010., 00:00   #11
trpezarija na 1-oj slici i kuhinja na 6-oj su mi savrsene

jako volim takve nape,mnogo su mi lepse nego one moderne od inoxa i stakla
sonea is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2010., 01:15   #12
Meni se, osobno, ne svidaju takve barske stolice uopce (sl.5), tako da ih ne bi stavljala ni u koji stil- naravno, da se stilovi ne mogu zbrda-zdola pomijesati (ovako to umjesni dizajneri interijera rade sl.10 i 11).
Spavaca soba na slici br.4 mi je jako lijepa, ali ovaj dnevni boravak mi je onak,prejednostavan, bezlican. Podsjeca me na Mima namjestaj.
Kupaona (sl.9) je ok, al mi nije wow- bila bi mi ljepsa da je u bijeloj boji.
10.
. 11.

12.

13
nitta is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2010., 09:03   #13
14.
25 Beautiful homes magazine






15.

25 Beautiful homes magazine




16.

__________________
And you will keep me safe, and you will keep me close, and rain will make the flowers grow.
happygoose is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2010., 09:06   #14
Quote:
ombia kaže: Pogledaj post
Dobro za izmjesati stil treba isto znati osnove , mene isto bodu one barske stolice gore, ja bih tu drvene stavila od drveta kojeg je i kuhinja.
meni recimo ne smeta boja dreveta...jer mislim da bi se utopile u masi, ako bi bile iste boje...mozda samo drugachiji stil...no to sam ja..
__________________
And you will keep me safe, and you will keep me close, and rain will make the flowers grow.

Zadnje uređivanje happygoose : 23.08.2010. at 09:24.
happygoose is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2010., 09:16   #15
17.

Hotel Regina,Pariz(Belle Epoque?!)

__________________
And you will keep me safe, and you will keep me close, and rain will make the flowers grow.
happygoose is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2010., 09:23   #16
18.

__________________
And you will keep me safe, and you will keep me close, and rain will make the flowers grow.
happygoose is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2010., 11:10   #17
Quote:
happygoose kaže: Pogledaj post
17.

Hotel Regina,Pariz(Belle Epoque?!)

37.tinypic.com/nbz0g5.jpg[/IMG]
Ovo ovdje se malo drugacije zove nego bas klasicni stil. To je jedna tocno odredjena povjesna epoha.

19.


20.


21.
ombia is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2010., 12:28   #18
Quote:
ombia kaže: Pogledaj post
Ovo ovdje se malo drugacije zove nego bas klasicni stil. To je jedna tocno odredjena povjesna epoha.
my bad.. malo sam se zanjela jutros...
__________________
And you will keep me safe, and you will keep me close, and rain will make the flowers grow.
happygoose is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2010., 12:29   #19
19...mi je bash onak po mjeri
__________________
And you will keep me safe, and you will keep me close, and rain will make the flowers grow.
happygoose is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2010., 13:25   #20
Quote:
happygoose kaže: Pogledaj post
19...mi je bash onak po mjeri
Slazem se, divan kamin. Steta sto su iznad nakacili televizor.
__________________
Style isn't about conforming to fashions or following others; it's about expressing yourself and showing what's important in your life.
bulthaup is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:29.