Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.05.2013., 01:35   #2301
Cure, ja večeras krenula s Phillips Lumeom, dlake ,čuvajte se
eyedetox is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2013., 10:44   #2302
Quote:
eyedetox kaže: Pogledaj post
Cure, ja večeras krenula s Phillips Lumeom, dlake ,čuvajte se
Zar je stvarno 4 000 kuna cijena Lumea?
__________________
Samo žena može uspjeti da neće ono što hoće.
E. Lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2013., 00:16   #2303
Quote:
E. Lady kaže: Pogledaj post
Zar je stvarno 4 000 kuna cijena Lumea?
3799 kn model kojije jači i može na lice, onaj drugi je oko 3000 kn
eyedetox is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2013., 12:53   #2304
Može li se i ovaj slabiji koristiti za lice bez obzira što nema taj nastavak ili ne..

Sad sam se i ja zainteresirala za tu Lumeu, iako nikad nisam bila u kozmetičkom na ipl-u ni laseru tako da ni ne znam koliko ta Lumea boli. Toga me samo strah..
__________________
Čudno je kako je malo potrebno da budemo sretniji, a još čudnije kako nam često baš to malo nedostaje...
DraMaRi is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2013., 14:21   #2305
Quote:
eyedetox kaže: Pogledaj post
3799 kn model kojije jači i može na lice, onaj drugi je oko 3000 kn
Čim jači treba

Ako djeluje investicija i nije loša onda...možda se može uzeti na rate
__________________
Samo žena može uspjeti da neće ono što hoće.
E. Lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2013., 14:26   #2306
Quote:
DraMaRi kaže: Pogledaj post
Može li se i ovaj slabiji koristiti za lice bez obzira što nema taj nastavak ili ne..

Sad sam se i ja zainteresirala za tu Lumeu, iako nikad nisam bila u kozmetičkom na ipl-u ni laseru tako da ni ne znam koliko ta Lumea boli. Toga me samo strah..
Nisam sigurna da li se može, to bi trebalo pitati u Philipsu , iako su naglasili da je ovaj skuplji model namijenjen za lice.

Ne boli ništa, kad ga prisloniš na kožu i pritisneš zraku, osjetiš lagano ali stvarno lagano peckanje, no to je stvarno zanemariv osjećaj.
Pričekaj da vidiš jel djelovao na mene pa onda kupi
eyedetox is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2013., 20:32   #2307
Quote:
DraMaRi kaže: Pogledaj post
Može li se i ovaj slabiji koristiti za lice bez obzira što nema taj nastavak ili ne..

Sad sam se i ja zainteresirala za tu Lumeu, iako nikad nisam bila u kozmetičkom na ipl-u ni laseru tako da ni ne znam koliko ta Lumea boli. Toga me samo strah..
Quote:
E. Lady kaže: Pogledaj post
Čim jači treba

Ako djeluje investicija i nije loša onda...možda se može uzeti na rate
Quote:
eyedetox kaže: Pogledaj post
3799 kn model kojije jači i može na lice, onaj drugi je oko 3000 kn
Nije ovaj skuplji jaci nego ima vise impulsa i da, ovaj slabiji moze na lice, oni su napisali da ne moze jer ima veci nastavak al to je glupost jer razlika u nastavcima je samo u velicini a lampa kao lampa je ista te jacinu reguliras od 1-5. Vidjela sam ovu skuplju Lumeu u ducanu i mogu iskreno rec da taj mali nastavak po meni nema svrhe kao ni dat 1000 kn vise zbog 20000 vise impulsa jer matematika govori da je onda bolje kada se ovaj istrosi kupiti novi
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2013., 00:35   #2308
Quote:
Wedding kaže: Pogledaj post
Nije ovaj skuplji jaci nego ima vise impulsa i da, ovaj slabiji moze na lice, oni su napisali da ne moze jer ima veci nastavak al to je glupost jer razlika u nastavcima je samo u velicini a lampa kao lampa je ista te jacinu reguliras od 1-5. Vidjela sam ovu skuplju Lumeu u ducanu i mogu iskreno rec da taj mali nastavak po meni nema svrhe kao ni dat 1000 kn vise zbog 20000 vise impulsa jer matematika govori da je onda bolje kada se ovaj istrosi kupiti novi
Sad sam išla probati s većim nastavkom koji je namijenjen za tijelo , na lice.
Ja planiram tretirati dlake iznad usne, tj brkove ali bez tog malog nastavka, meni i usta i brada ulaze u prozor uređaja pa nisam htjela opaliti

Mislim da nije baš bez veze taj manji nastavak za lice, ipak on tretira manje područje
eyedetox is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2013., 01:25   #2309
Quote:
eyedetox kaže: Pogledaj post
Nisam sigurna da li se može, to bi trebalo pitati u Philipsu , iako su naglasili da je ovaj skuplji model namijenjen za lice.

Ne boli ništa, kad ga prisloniš na kožu i pritisneš zraku, osjetiš lagano ali stvarno lagano peckanje, no to je stvarno zanemariv osjećaj.
Pričekaj da vidiš jel djelovao na mene pa onda kupi
Čekam rezultate, javljaj redovito napredak!

Quote:
eyedetox kaže: Pogledaj post
Sad sam išla probati s većim nastavkom koji je namijenjen za tijelo , na lice.
Ja planiram tretirati dlake iznad usne, tj brkove ali bez tog malog nastavka, meni i usta i brada ulaze u prozor uređaja pa nisam htjela opaliti

Mislim da nije baš bez veze taj manji nastavak za lice, ipak on tretira manje područje
Meni je jedino palo na pamet da je možda prevelik taj nastavak za brkove pa se neće ono zazelenit iza jer se ne može lijepo prisloniti na kožu.. Nadam se da ste razumjeli što želim reći..
S tim da ovaj jeftiniji ima nastavak od 3cm2, a ovaj skuplji od 2 i 4 cm2. Tako da je to sredina..
__________________
Čudno je kako je malo potrebno da budemo sretniji, a još čudnije kako nam često baš to malo nedostaje...
DraMaRi is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2013., 01:41   #2310
Quote:
amėlie kaže: Pogledaj post
evo na popustu su remington epilatori (20%) u elipsa, pa ako koga zanimaju njihovi IPLovi, sada ih se isplati uzeti.
ja se razmisljam o kupnji, ali vidim da je sada kod nas dosla philips lumea, pa se razmisljam izmedju remington ipl6000 i philips lumea. ima li kakvih povratnih informacija koja je ucinkovitija?

koje su cijene?
aria is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2013., 11:02   #2311
Quote:
eyedetox kaže: Pogledaj post
Sad sam išla probati s većim nastavkom koji je namijenjen za tijelo , na lice.
Ja planiram tretirati dlake iznad usne, tj brkove ali bez tog malog nastavka, meni i usta i brada ulaze u prozor uređaja pa nisam htjela opaliti

Mislim da nije baš bez veze taj manji nastavak za lice, ipak on tretira manje područje
ja sa klasicnim nastavkom normalno tretiram nausnice a ni nastavci u salonima nisu uopce manji - sve je to marketing

Inace nema apsolutno nikakve razlike u lampama osim broja impulsa i ne moze se nista desit ako se lice tretira sa ovim jeftinijim modelom jer nema zasto i zbog cega se sto dogodit.
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2013., 13:29   #2312
http://www.crnojaje.hr/Deals/Details/1176

meni se čini ko bullshit, ali iskustva vaša?
nemam-iksicu is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2013., 14:43   #2313
Quote:
nemam-iksicu kaže: Pogledaj post
http://www.crnojaje.hr/Deals/Details/1176

meni se čini ko bullshit, ali iskustva vaša?
dala bi preporuku al osobno ne znam kakav je tocno taj aparatakl opcenito Body Creator ima dobre aparate pa sumljam da ovaj nebi valjao, a sto ser tice smijesne cijene, tu su sad 2 opcije, jedna je taj da portal sam određuje visinu popusta (to rade neki portali ali ne svi) i da im je bolje da si i ovako poberu neki posao jer posla u salonima nema s obzirom na stanje
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2013., 15:53   #2314
Quote:
Wedding kaže: Pogledaj post
ja sa klasicnim nastavkom normalno tretiram nausnice a ni nastavci u salonima nisu uopce manji - sve je to marketing

Inace nema apsolutno nikakve razlike u lampama osim broja impulsa i ne moze se nista desit ako se lice tretira sa ovim jeftinijim modelom jer nema zasto i zbog cega se sto dogodit.
Da...samo oće li ovaj sa slabijim impulsima pomoći toliko ko ovaj s jačim?

S obzirom da ja imam čvrstu i gustu dlaku...

Osjećam se ki pes pred žirijem
__________________
Samo žena može uspjeti da neće ono što hoće.
E. Lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2013., 16:34   #2315
Quote:
Wedding kaže: Pogledaj post
dala bi preporuku al osobno ne znam kakav je tocno taj aparatakl opcenito Body Creator ima dobre aparate pa sumljam da ovaj nebi valjao, a sto ser tice smijesne cijene, tu su sad 2 opcije, jedna je taj da portal sam određuje visinu popusta (to rade neki portali ali ne svi) i da im je bolje da si i ovako poberu neki posao jer posla u salonima nema s obzirom na stanje
da zbog cijene mi je čudno i dal su tih 5 tretmana dosta ili je navlakuša da moraš napravit još 5
nemam-iksicu is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2013., 19:18   #2316
Quote:
E. Lady kaže: Pogledaj post
Da...samo oće li ovaj sa slabijim impulsima pomoći toliko ko ovaj s jačim?

S obzirom da ja imam čvrstu i gustu dlaku...

Osjećam se ki pes pred žirijem
Ma kakvi slabiji impulsi, opet ponavljam da ova jeftinija Lumea nema slabije impulse nego ima manji broj impulsa tj 80 000 u odnosu na 100 000
Inace sto su ti dlake jace i tamnije to ces ih se prije rijesit sa IPLom ili laserom
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2013., 23:00   #2317
Od mene samo još par pitanja, ispričavam se ako su već negdje odgovorena...
Piše da se lampa ne mijenja, da nema dodatnih troškova oko zamjene žaruljice.. Šta to znači? Kad ispucaš ovih 80 000 odnosno 100 000 impulsa možeš ju šutnut u smeće ili kako?
Jesu li ti impulsi isto što i bljeskovi? Koliko ih je potrebno za recimo jednu nogu? Više ili manje od 370/320 (koliko ih je dovoljno za 1 punjenje)?
__________________
Čudno je kako je malo potrebno da budemo sretniji, a još čudnije kako nam često baš to malo nedostaje...
DraMaRi is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2013., 10:59   #2318
Quote:
DraMaRi kaže: Pogledaj post
Od mene samo još par pitanja, ispričavam se ako su već negdje odgovorena...
Piše da se lampa ne mijenja, da nema dodatnih troškova oko zamjene žaruljice.. Šta to znači? Kad ispucaš ovih 80 000 odnosno 100 000 impulsa možeš ju šutnut u smeće ili kako?
Jesu li ti impulsi isto što i bljeskovi? Koliko ih je potrebno za recimo jednu nogu? Više ili manje od 370/320 (koliko ih je dovoljno za 1 punjenje)?
1 impuls=1 bljesak
taman ce ti trebat cca 1 punjenje za obje noge a mozda i manje, npr ja sam sa jednim punjenjem ispucala i noge i ruke i pazuhe i bikini

E sad sto se tice trajanja tj sta kad se istrose impulsi, to mi je onak malo lalalal al koliko sam shvatila tad se mjenja onaj naprijed nastavak
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2013., 21:58   #2319
Quote:
nemam-iksicu kaže: Pogledaj post
da zbog cijene mi je čudno i dal su tih 5 tretmana dosta ili je navlakuša da moraš napravit još 5
ne znam koliko ću ti pomoći...
ja sam išla u Body creator prije malo više od godine dana...uzela sam 5 tretmana IPL bikini...
prvi put sam uopće išla na IPL...
očekivala sam bol,peckanje...a zapravo mi je bilo čisto ugodno...

i nakon 5 tretmana...situacija nepromijenjena...
dlaka kao i prije...

onda sam otišla i drugi salon i tek tada skužila šta znači bol i peckanje kod IPL-a...
sad nakon 4 tretmana nemam više problema...samo jednom prije ljeta odem na jedan tretman i mirna sam skoro cijelu godinu
ribica0603 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2013., 00:09   #2320
Quote:
ribica0603 kaže: Pogledaj post

onda sam otišla i drugi salon i tek tada skužila šta znači bol i peckanje kod IPL-a...
sad nakon 4 tretmana nemam više problema...samo jednom prije ljeta odem na jedan tretman i mirna sam skoro cijelu godinu

U koji salon si onda otisla?!
ružica1 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:12.