Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Dekorativna kozmetika

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.04.2013., 14:14   #1
Tekući puderi #3

Stara tema je prešla 10 000 postova, pa je vrijeme za novu

Molimo vas da se, kao i do sad, pridržavate pravila (pod)foruma.
__________________
PPPP
Just a Girl is offline  
Old 11.04.2013., 16:22   #2
kako se zove tocno ona lorealova linija gdje su testeri u tubicama? mislim da su nijanse 10,15,20... tekstura mi je nekako cudna,skroz glatko bude dok se razmazuje,svakako je mat,uzela sam si za probu a sad nemam pojma sto sam uzela
no cini mi se dobar na prvu pa me zato zanima,ako ga netko mozda koristi.

inace ja moram primijetiti,kako sam godinama puder koristila bez ikakve kreme,nikad mi nije nista izbilo,nit me zatezalo i sl,i puder mi je izgledao cak ljepse nego sad kad sam pocela koristiti kreme.ako su puderi takodjer hidratantni,jesu li kreme bas neophodne?

inace HM sam koristila.i na slikama sam s njim uvijek prirodno izgledala,dok s nekima s spfom budem skroz bijela,ne znam,totalno drukcije nego uzivo. :/
__________________
Sono fuori di testa,ma diverso da loro
alexamona is offline  
Old 11.04.2013., 21:55   #3
Quote:
alexamona kaže: Pogledaj post
kako se zove tocno ona lorealova linija gdje su testeri u tubicama? mislim da su nijanse 10,15,20... tekstura mi je nekako cudna,skroz glatko bude dok se razmazuje,svakako je mat,uzela sam si za probu a sad nemam pojma sto sam uzela
no cini mi se dobar na prvu pa me zato zanima,ako ga netko mozda koristi.

inace ja moram primijetiti,kako sam godinama puder koristila bez ikakve kreme,nikad mi nije nista izbilo,nit me zatezalo i sl,i puder mi je izgledao cak ljepse nego sad kad sam pocela koristiti kreme.ako su puderi takodjer hidratantni,jesu li kreme bas neophodne?

inace HM sam koristila.i na slikama sam s njim uvijek prirodno izgledala,dok s nekima s spfom budem skroz bijela,ne znam,totalno drukcije nego uzivo. :/
Prema opisu nanošenja rekla bih da je MAT magique. Ja sam ga nedavno kupila i prodajem ako je netko zainteresiran boja 02. Super je puder, odlično matira ali ako kao ja imate dehidriranih dijelova jako ih istakne.
Elle Vk is offline  
Old 12.04.2013., 13:43   #4
Tako je, urezuje se u suhe dijelove i to je jako loše mislim da je to nasljednik mat morphose koji mi je čak bio bolji, mada je staklena teglica zbog koje se puder brže sušio no što bi inače bila užasno nepraktično pakiranje.
__________________
"Gdje je nestao čovjek...?"
G.B.
dark_star is offline  
Old 12.04.2013., 18:51   #5
meni isto taj puder nije dobar jako mi ističe suhe dijelove..a taman sam se bila fino nahidrirala
__________________
You can cut all the flowers but you cannot keep spring from coming.
nikella is offline  
Old 12.04.2013., 22:09   #6
Samo da javim da je stigao Deborah Light Creator, onaj neki puder za dewy look/healthy glow. Netko ga je spominjao davno. Tekstura se čini krasna, nije ni jeftin, 100 kuna pjeva. Probala sam ga malo na licu ali ne dovoljno da bih mogla dati dojam. Pošto obožavam ovakve pudere, uskoro ću javiti detaljnije.
__________________
"Gdje je nestao čovjek...?"
G.B.
dark_star is offline  
Old 13.04.2013., 00:48   #7
haj!
može li mi neka dobra dušica usporediti Max Factor Facefinity 40 Light Ivory s nekim drugim drugstore puderima? Kojoj bi nijansi Bourjoisa ili Maybellinea odgovarao?
Vjerovali ili ne, ni u jednoj parfumeriji kd nas nema testera a bočice su zapečaćene kao da je nitroglicerin u njima
tasha0705 is offline  
Old 13.04.2013., 12:36   #8
Moze li mi netko rec nesto vise o Laura Mercier Silk creme foundation,kakvo je prekrivanje,jel ok za masnu kozu i po mogucnosti usporedba sa EL DW?
NoStress is offline  
Old 13.04.2013., 12:38   #9
Kupila sam prosli tjedan dior nude tekuci puder (imala sam dior airflash prije toga i bio je odlican, ali naravno da ga kod nas vise nema a ne shippaju ga u RH)... Uglavnom uzela sam nijansu medium beige koju i inace uzimam. Ovaj nude je promasena investicija od 350kuna. Kao prvo treba ga brzinski razmazati jer se upija brzinom svjetlosti, htjela sam neki lagani za proljece (za ljeto nije jer ima nizak zastitni faktor), ako imate ikakve nepravilnosti na licu ovo nije puder za vas, jer pokrivanje je minimalno. Postojanost ovog pudera je isto 0 bodova, uz bazu mi traje maximalno 2-3 sata, a ako ga "obnovim" dobije se onaj famozni cakey look. Isto tako predivno zacepi sve pore, ako imate osjetljivu kozu zaboravite jednostavno, plus sto smrdi po alkoholu. Danas cu mu dati zadnju sansu da se pokaze jos jednom, ako zakaze vracam se na Sisley...
GoSSipGirl- is offline  
Old 13.04.2013., 20:18   #10
evo ja prijavljujem bobbi brown tinted balm u boji alabaster. Ima jako slabo prekrivanje, ali mene to ne smeta jer mi treba samo za ujednačiti ten malo i boja je savršena, ista kao i nivea beauty lift 02. Ima spf 25 i bio mi je idealan sad na putovanju jer sam stalno bila vani i puhao je jak hladan vjetar, ali bojim se da sam ga kupila u krivo doba godine jer je baš ful masan. Možda bi BB tinted moisteriser bio bolji, ali još prije 2 tjedna mi je koža bila toliko suha da sam se zgrijala za ovaj balzam i kupila bez razmišljanja.
Prije tjedan dana mi se strašno perutao nos od tiskanja mitiserasvaki put isto, i kad sam ga stavila ne da mi nije naglasio nego je totalno prekrio cijeli taj nered.
Budem sutra vidjela kako će se ponašati na višim temperaturama, ali ja sam zadovoljna. ako se i budem sjajila u t-zoni do te mjere da će biti previše, staviti ću ga u ladicu do zime, nadam se da mu se neće ništa dogoditi budući da je u lončiću.
ja inače imam poprilično suhu kožu, tj obraze i bradu, a čelo je normalno.
__________________
Quidquid latine dictum sit, altum videtur.
Mg.Aloisis is offline  
Old 13.04.2013., 23:22   #11
Mg.Aloisis
po ovome opisu ja bi rekla da ti imas mjesovitu i dehidriranu kozu, ne suhu. ako se peruta znaci da je dehidrirana, dok suha koza vise zateze i ne masti se t zona, tj ne masti se uopce.

Zadnje uređivanje Madison girl : 13.04.2013. at 23:29.
Madison girl is offline  
Old 14.04.2013., 12:15   #12
Pozdrav cure, ja bih trebala savjet oko odabira tekućeg pudera.
Imam dosta osjetljivu kožu, crvene mi se obrazi i brada (ne onako lijepo rumeno nego baš kao da je iziritirana), imam i proširene pore, a oko nosa i usta mi je dosta suha koža. Koristim Jean D'Arcel kremu za lice, i kad ju stavim kožća mi bude lijepa, ali već nakon sat vremena mi se koža vrati na staro.
Treba mi dosta svijetao puder sa žutim podtonom, po mogućnosti vodootporan, ali da nije pretežak, pregust.
Dosad sam koristila Bourjois Healthy Mix dok nisam skužila da oksidira pa postanem narančasta :/

Molim pomoć!
nisneznam is offline  
Old 14.04.2013., 12:42   #13
Quote:
nisneznam kaže: Pogledaj post
Pozdrav cure, ja bih trebala savjet oko odabira tekućeg pudera.
Imam dosta osjetljivu kožu, crvene mi se obrazi i brada (ne onako lijepo rumeno nego baš kao da je iziritirana), imam i proširene pore, a oko nosa i usta mi je dosta suha koža. Koristim Jean D'Arcel kremu za lice, i kad ju stavim kožća mi bude lijepa, ali već nakon sat vremena mi se koža vrati na staro.
Treba mi dosta svijetao puder sa žutim podtonom, po mogućnosti vodootporan, ali da nije pretežak, pregust.
Dosad sam koristila Bourjois Healthy Mix dok nisam skužila da oksidira pa postanem narančasta :/

Molim pomoć!
Shiseido perfect refining , lagane teksture, srednje do dobro prekrivanje.
nijansa i20 za svijetle zutokosce
Madison girl is offline  
Old 14.04.2013., 14:00   #14
Quote:
Madison girl kaže: Pogledaj post
Mg.Aloisis
po ovome opisu ja bi rekla da ti imas mjesovitu i dehidriranu kozu, ne suhu. ako se peruta znaci da je dehidrirana, dok suha koza vise zateze i ne masti se t zona, tj ne masti se uopce.
ma krivo si shvatila, peruta mi se isključivo od tiskanja mitisera, a čelo mi se masti kad ga jako namastim s nekom masnijom kremicom ili puderom inače mi je normalno, a sve ovo ostalo me zateže. Uostalom ne znam ni sama, ali znam da mi uvijek više pašu kreme i puderi namijenjeni starijim gospođama . barem po hladnijem vremenu, a vode pijem toliko da sam u dva navrata išla mjeriti šećer kolike su to količine u pitanju.
__________________
Quidquid latine dictum sit, altum videtur.
Mg.Aloisis is offline  
Old 14.04.2013., 20:16   #15
Quote:
Mg.Aloisis kaže: Pogledaj post
ma krivo si shvatila, peruta mi se isključivo od tiskanja mitisera, a čelo mi se masti kad ga jako namastim s nekom masnijom kremicom ili puderom inače mi je normalno, a sve ovo ostalo me zateže. Uostalom ne znam ni sama, ali znam da mi uvijek više pašu kreme i puderi namijenjeni starijim gospođama . barem po hladnijem vremenu, a vode pijem toliko da sam u dva navrata išla mjeriti šećer kolike su to količine u pitanju.
aha, onda je vjerovatno suha
ja ti savjetujem hranjive kreme, ni masne, a ni one koje su samo hidratantne tj vodenaste. no dobro, ovo je tema o puderima pa necu puno oftopicarit
Madison girl is offline  
Old 14.04.2013., 20:37   #16
Quote:
Madison girl kaže: Pogledaj post
Shiseido perfect refining , lagane teksture, srednje do dobro prekrivanje.
nijansa i20 za svijetle zutokosce
potpisujem.....sve.. i nijansu, meni odlično pogođena
maine coon is offline  
Old 14.04.2013., 23:43   #17
Quote:
Madison girl kaže: Pogledaj post
Shiseido perfect refining , lagane teksture, srednje do dobro prekrivanje.
nijansa i20 za svijetle zutokosce
Hvala, probat ću!
nisneznam is offline  
Old 16.04.2013., 11:34   #18
Mislim da je izašla nova verzija i healthy mix seruma uz novu verziju healthy mix-a
malazara is offline  
Old 16.04.2013., 21:07   #19
Quote:
malazara kaže: Pogledaj post
Mislim da je izašla nova verzija i healthy mix seruma uz novu verziju healthy mix-a

Gdje si to vidla? Sad ću i ja biti na mukama kao i nedavno cure koje su imale napetu situaciju sa novi-stari healthy mixom
mimimozica is offline  
Old 16.04.2013., 21:09   #20
Quote:
NoStress kaže: Pogledaj post
Moze li mi netko rec nesto vise o Laura Mercier Silk creme foundation,kakvo je prekrivanje,jel ok za masnu kozu i po mogucnosti usporedba sa EL DW?
ovo i mene zanima, trazim dobru zamjenu za dw
aria is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:24.