Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Književnost > Mali literarni kutić

Mali literarni kutić Vaše pjesme, priče, romani...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.04.2012., 22:08   #401
Quote:
brankacro kaže: Pogledaj post
Zapravo je lijepa , izgleda i pametno i milo, no bilo bi razočaravajuće da Engin "praši" neku rospiju ili kravu... Ipak, meni bi nekak bilo draže da ju nisam vidjela, zato sam vas i pitala... Zamjeram joj barem crveno- zelene šljokice na haljini...Uglavnom, tko želi, nek si ju pogleda ovdje.

Zavist baš nije osjećaj koji mene obuzima ikad, no kad gledam ovu sliku, mislim da si mogu bar malo predočiti kako taj osjećaj inače izgleda...
Znači @sapunka ti zapravo ovako izgledaš?

@branka canim sama si rekla da se baviš istraživačkim novinarstvom...Prema tome ja ovdje vidim samo sliku zgodne pretpostavljam Turkinje, a ne vidim nikakvu poveznicu s Enginom...Hoćemo sve - gdje, šta, kako, otkud, i tko ju je i na temelju čega doveo u vezu s njim...Mogla sam ja tako i svoju sliku postat i napisat' da je to Enginova draga...
Pa bi isto svi komentirali kako je čok lijepa, divna, mila, krasna, kako uz njega tamnog baš paše jedna takva plavooka itd., itd. Gibam, još će me se krivo shvatit' pa će me netko proglasit' uobraženom...

Eto, dala sam ti posla, pa hajd' ti onda lijepo...Natuknicu po natuknicu...
__________________
♥ 1.Bihter Ziyagil 2.Korkut Ali 3.Kuzey Tekinoğlu ♥

Zadnje uređivanje Chica Loquita : 14.04.2012. at 22:32.
Chica Loquita is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2012., 22:50   #402
Veli @witch:

Quote:
witch69 kaže: Pogledaj post
Ma to nije istina canim, zena je udata (mada cujem da se razvodi). Ali nema dodirne tacke s nasim deckom. To su prolupali Arapi u vezi "spajanja" Engina s nekim za iduci projekat. Inace glumila u Asi i Yer Gok Ask(Toprak). Merak etme
Velim ja:

Quote:
Chica Loquita kaže: Pogledaj post
@witch predosjećala sam da postoji neka caka...Tko mi je kriv kad svašta vjerujem, trebala sam najprije tebe pitati... Mogla sam se poštedjeti 5 minuta detaljnog proučavanja... Aj Alah... Od sad čitam samo tvoje announcements...

@branka canim da nisi to napravila namjerno, budući da znaš da imam srčanih problema kad je Engin u pitanju, pa si misliš - jedna manje? Ili su i tebi Arapi prodali priču?

Da zaključimo - lažna uzbuna...

I dobro da je, jer se mora priznati da dobro izgleda, iako mi je nekako malčice "preotmjena" za Engina...
__________________
♥ 1.Bihter Ziyagil 2.Korkut Ali 3.Kuzey Tekinoğlu ♥
Chica Loquita is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2012., 22:50   #403
Quote:
brankacro kaže: Pogledaj post
Zapravo je lijepa , izgleda i pametno i milo, no bilo bi razočaravajuće da Engin "praši" neku rospiju ili kravu... Ipak, meni bi nekak bilo draže da ju nisam vidjela, zato sam vas i pitala... Zamjeram joj barem crveno- zelene šljokice na haljini...Uglavnom, tko želi, nek si ju pogleda ovdje.

Zavist baš nije osjećaj koji mene obuzima ikad, no kad gledam ovu sliku, mislim da si mogu bar malo predočiti kako taj osjećaj inače izgleda...
i ona ne čupa obrve...eto, primjetih...inače, slatka cura...više mi paše uz njega nego ona prošla...sapunka, dušo, ostade ti i bez Engina...gadan tjedan...

p.s. molim??? i mene nasamarili...a ja se taman počela naslađivati......sad će se sapunka meni smijati...
Jadertina is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2012., 22:55   #404
branka abla sta ti bi...
to je glumica Birce Akalay a muz joj je Murat Ünalmis (btw u seriji ona se zove hava ,a sestra njena toprak)
okle poveznica s enginom? kad sam procitala post odmah mi srce zalupa,kad ono ona..

Zadnje uređivanje čoko loko : 14.04.2012. at 23:02.
čoko loko is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2012., 22:58   #405
Quote:
Chica Loquita kaže: Pogledaj post
Već se 10 minuta pitam jel' to moje oči dobro vide ili je ovaj post iznad zaista od @čoko... Mislim da će mi večeras trebati dupla od šoka... @čoko canim, em što si me , em što si me kupila svojom iskrenošću i humorom...

Dakle, samo ću reći - sjedi 5... i ne moraš više brinuti oko pada godine...
jes vidla kako znam odraditi domaci...bravo ja :klap:
čoko loko is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2012., 23:08   #406
Čisto ukoliko se netko pita, a iz pouzdanih izvora znam da se neki pitaju…

Šta se gaća tiče, iako je prvotno počelo kao zafrkancija (više o tome na 2. ili 3., pa čak i 4. stranici ove teme) vox populi iliti većina (čak su se neki i preko PP referirali na to) je podržala ovu ideju o baš tim tipičnim muškim pamučnim gaćama (imate sličan model u obliku fotke na ovim gore spomenutim stranicama). Naravno da vi sebi možete zamisliti što god želite i što god vam se čini primjereno, ali ja sam osobno mišljenja da baš takve gaće najbolje pristaju visokom muškarcu dugih nogu, lijepe guze i naglašenog strateškog mjesta...Kao zafrkanciju na temu "sivo- bež" hlača zaključili smo kako ništa osim takvih gaća ne može onoliko naglasiti njegovu obdarenost i da ih Engin očito ima čime popuniti...To čak nema veze niti s modom - npr. većina sportaša nosi upravo takve gaće, a i dosta se muškaraca izjašnjava da su im gaće puno udobnije od bilo čega drugog jer u boksericama sve "pogube"...Osim toga i sam lik Kerima je poprilično tradicionalan, i iako bi, kada bi nam ga išli prikazati bez odjeće (što nećemo gledati,ali ipak), vjerojatno prikazali u boksericama, čisto nekakvog vizualnog efekta radi, jer bi sve ostalo bilo malo too much, mislim da sam lik Kerima nije toliko moderniziran...

Isto tako zašto odmah ruka u gaćama? Obrazloženje na temu Fatmina sramežljivost imate unutar ovog podužeg posta na prethodnoj stranici, a kad mu se već odlučila prepustiti, za očekivati je da će istražiti svaki dio njegovog tijela...Namjerno sam htjela da to bude na njezinu inicijativu, da se vidi njena želja, znatiželja i svojevrsna informiranost (jer iako tako nešto još nije doživjela, bez obzira na njezin tradicionalan odgoj, konzervativnost i sl. nije da živi u nekom drugom vremenu pa ne zna kako se to radi)...Da sam napisala kako je Kerim uzeo njenu ruku i stavio je uz svoje gaće, to bi ispalo kao svojevrsan pritisak na nju...Važno je bilo naglasiti kako ona sama to želi i koliko je zantiželjna po pitanju tijela voljenog muškarca...
__________________
♥ 1.Bihter Ziyagil 2.Korkut Ali 3.Kuzey Tekinoğlu ♥
Chica Loquita is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2012., 23:42   #407
slusaj stara... na njega idu samo te gaće i nikake druge , molit cu lijepo...
znamo koja fotka gaca i bataka me kupila i amin...
rodila ga majka on to sve kvalitetno popuni ...
a kaj se tice ruke u gaće... ma nije bed nudim se dobrovoljno za turanje ruke u gace,cisto ak se fatma predomisli..
čoko loko is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2012., 01:32   #408
Quote:
čoko loko kaže: Pogledaj post
branka abla sta ti bi...
to je glumica Birce Akalay a muz joj je Murat Ünalmis (btw u seriji ona se zove hava ,a sestra njena toprak)
okle poveznica s enginom? kad sam procitala post odmah mi srce zalupa,kad ono ona..
Nemam pojma, ja tu seriju nisam gledala pa mi nepoznata, a izgleda da je moje"istraživačko novinarstvo" popušilo foru žutih foruma, ispričavam se... Izgleda da sam bubnula bez veze, al nije bila loša namjera.tj. zavaravanje konkurencije -al mi sad lakše što još uvijek ne znamo kog praši Engin, pa molim vas Chica i Sapunka, a i Jader koja se izgubila, nemojte mi ništ priznati a da me prije psihički ne pripremite , zavist je gadan osjećaj....
brankacro is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2012., 01:43   #409
Samo da pozdravim svoje curke ovdje (kad sam vec dosla da vidim ovu Birce ilkakovec)

...... i odmah naletih na gace ..... nadam se da su u pitanju one crne iz BBO

chica, keep up the good work!!
Cure
TheWitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2012., 01:48   #410
Profesorice, zahvaljujem na isrpnim informacijama glede upotrebe muškog donjeg rublja što naglašava kvalitetu i popunjenost figure dvojnika profesora Akjureka, kao i na bilješkama koje upućuju na vizualnu prezentaciju istog, iako se zbilja pitam za koga je to objašnjenje uopće bilo potrebno, mi iz prve i srednje klupe odavno smo proučile građu, napisale seminare i dobile ocjene za te radove, a ja sam na svojoj drugoj slobodnoj aktivnosti- "Obradovati fotografijama" pokušala zorno prikazati vaše dubokoumne studije, i skromno dodati neka svoja istraživanja.

Uznemirilo me je što naša obožavana profesorica mora radi napada neprijateljski raspoloženih kolega braniti svoje uvjerenje i znanja. Zbog toga želim samo reći:

AKO ŠEFICA KAŽE DA NOSI MUŠKE PAMUČNE GAĆE TOG OBLIKA, ONDA NOSI MUŠKE GAĆE TOG OBLIKA!!!


Hm hmm, htjela sam reći- ako šefica kaže da KERIM ( ENGIN) nosi pamučne gaće tog oblika

Zadnje uređivanje brankacro : 15.04.2012. at 02:01.
brankacro is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2012., 02:33   #411
Quote:
witch69 kaže: Pogledaj post
i odmah naletih na gace ..... nadam se da su u pitanju one crne iz BBO
oh yes my dear... the black gaće from bbo
Quote:
brankacro kaže: Pogledaj post
AKO ŠEFICA KAŽE DA NOSI MUŠKE PAMUČNE GAĆE TOG OBLIKA, ONDA NOSI MUŠKE GAĆE TOG OBLIKA!!!
jos da smo mi brale taj pamuk...eyvallah nasoj sreci gdje bi bio kraj
čoko loko is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2012., 11:33   #412
Pozdrav curke evo da malo bolesna virnem i ovdje..gaće i pamuk eh pa i po pamuku je turska poznata osim po lijepim glumcima koji nam slamaju srca i okupiraju naše misli!!
mimoza doma is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2012., 11:44   #413
Quote:
brankacro kaže: Pogledaj post
Profesorice, zahvaljujem na isrpnim informacijama glede upotrebe muškog donjeg rublja što naglašava kvalitetu i popunjenost figure dvojnika profesora Akjureka, kao i na bilješkama koje upućuju na vizualnu prezentaciju istog, iako se zbilja pitam za koga je to objašnjenje uopće bilo potrebno, mi iz prve i srednje klupe odavno smo proučile građu, napisale seminare i dobile ocjene za te radove, a ja sam na svojoj drugoj slobodnoj aktivnosti- "Obradovati fotografijama" pokušala zorno prikazati vaše dubokoumne studije, i skromno dodati neka svoja istraživanja.

Uznemirilo me je što naša obožavana profesorica mora radi napada neprijateljski raspoloženih kolega braniti svoje uvjerenje i znanja. Zbog toga želim samo reći:

AKO ŠEFICA KAŽE DA NOSI MUŠKE PAMUČNE GAĆE TOG OBLIKA, ONDA NOSI MUŠKE GAĆE TOG OBLIKA!!!


Hm hmm, htjela sam reći- ako šefica kaže da KERIM ( ENGIN) nosi pamučne gaće tog oblika
...chica evo, saznale smo i kakvo donje rublje preferiraš...

...jesi razmislila da Kerimu obučeš tigraste tange, znaš, onakve kakve nose oni nauljeni Talijani na plažama...baš seksi...
...a za Fatmu kombinezon kakav su nosile naše bake...

Zadnje uređivanje Jadertina : 15.04.2012. at 11:58.
Jadertina is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2012., 12:59   #414
Quote:
mimoza doma kaže: Pogledaj post
Pozdrav curke evo da malo bolesna virnem i ovdje..gaće i pamuk eh pa i po pamuku je turska poznata osim po lijepim glumcima koji nam slamaju srca i okupiraju naše misli!!
Pozdrav bubana @mimozice, ozdravi brzo, šaljem ti pogled koji liječi, i ja sam takav gif dobila u te svrhe...



Kad sam rekla bubana, mislila sam tepanje od bolesna, jer tu u Osijeku bubati se znači i nešt drugo
brankacro is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2012., 15:05   #415
Quote:
Jadertina kaže: Pogledaj post
...jesi razmislila da Kerimu obučeš tigraste tange, znaš, onakve kakve nose oni nauljeni Talijani na plažama...baš seksi...
...a za Fatmu kombinezon kakav su nosile naše bake...
tiger kerim sta ti je bona,pa da mu stalno oni lijepi prstici letaju... omg sad sam si sliku stvorila
sladje je kad je malo vise pokriven sa onim crnim gaćama,vec kad mu je sve na izvolite
čoko loko is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2012., 15:58   #416
Sao @sapunka sao...

Alah, Alah...Dođem ovdje u miru i tišini popiti i šta me dočeka? Talijani... Više ni u sobi ne mo'š odmoriti...

Quote:
Jadertina kaže: Pogledaj post
chica evo, saznale smo i kakvo donje rublje preferiraš...

...jesi razmislila da Kerimu obučeš tigraste tange, znaš, onakve kakve nose oni nauljeni Talijani na plažama...baš seksi...
...a za Fatmu kombinezon kakav su nosile naše bake...
Eh moja @jadro...Jučer onako lijepo urađen domaći, a sad nemam izbora nego ti upisati dva neopravdana: 1. za izostanak s nastave kada sam objašnjavala da mi prizor nauljenih Talijana po hrvatskim plažama izaziva traume već dugo vremena (za upute pitati kolegicu @dempsy; iz pouzdanih izvora znam da je dotična pazila na satu), a 2. jer si pobjegla s nastave u birtiju (znam, vidjela sam te) kada se vox populi izjašnjavao po pitanju underweara dragog nam Engincima...

I čisto da otklonimo neke nedoumice - JA NE PREFERIRAM NIKAKVO DONJE RUBLJE, JA PREFERIRAM BEZ NJEGA...

A da muškarac lijepo građenog tijela u gaćama može izgledati sexy više nego u boksericama ili bilo čemu drugom, može...

A da ja Enginu nikad ne bih pokrila one njegove lijepe, duge noge, bilo kakvim modelom underweara koji bi to učinio, ne bih...

Šta se kombinezona tiče, hm... I kombinezoni se polako vraćaju u modu Nisu ni naše bake bile lude...Lijepo stisnu tamo gdje treba, naglase ono šta je za naglasit', i šta još mo'š poželjet'...Da se izjasnim do kraja - to ipak ne mogu zamisliti na Enginu... Pa čak ni na Fatmi... a bome ni na sebi...

Nadam se da ova 2 neopravdana nisu bila uzalud i da je dopunska nastava bila dovoljna za svladavanje gradiva...Eto šta mi uradi s Talijanima...
__________________
♥ 1.Bihter Ziyagil 2.Korkut Ali 3.Kuzey Tekinoğlu ♥

Zadnje uređivanje Chica Loquita : 15.04.2012. at 16:13.
Chica Loquita is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2012., 16:30   #417
Sao @sapunka sao...

@branka canim kad sam pročitala ovo:

Quote:
brankacro kaže: Pogledaj post
AKO ŠEFICA KAŽE DA NOSI MUŠKE PAMUČNE GAĆE TOG OBLIKA, ONDA NOSI MUŠKE GAĆE TOG OBLIKA!!!
daaaa, shvatila sam to upravo onako kako i zvuči pa sam onda nakon pola sata vidjela da si dodala i:

Quote:
brankacro kaže: Pogledaj post
Hm hmm, htjela sam reći- ako šefica kaže da KERIM ( ENGIN) nosi pamučne gaće tog oblika
U svakom slučaju obrambena me crta tvog pjesničkog karaktera osvojila i to ću nagraditi jednim odličan 5...

.....................

Nego, jel vi pamtite svoje ocjene, da ni bi poslije bilo nismo znali kad svi s indeksima nahrlite? Ja sam svoju evidenciju morala proslijediti prof. Akyureku na uvid, tako da, izvolite bilježiti...

I zašto je kolegica @dempsy odsutna? Opravdano joj je jedino ako je u svrhu istraživanja za diplomski rad...
__________________
♥ 1.Bihter Ziyagil 2.Korkut Ali 3.Kuzey Tekinoğlu ♥

Zadnje uređivanje Chica Loquita : 15.04.2012. at 17:23.
Chica Loquita is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2012., 16:34   #418
Sao @sapunka sao...

Quote:
čoko loko kaže: Pogledaj post
oh yes my dear... the black gaće from bbo
Ja bih ih čak još malčice više rezala, da mu vizualno još malo izduže noge, ove ih "presjeku" taman na onom dijelu koji bih ja htjela vidjet'... I ne nije taj dio koji mislite , pa zar bi mu u tom slučaju uopće oblačili gaće...

Aj Alah, vidim da ćemo morati ili ponoviti odabir modela ili će netko zaključiti da sam po zanimanju prodavačica muških gaća... Što nisam... Čisto ako se netko zamisli...

Quote:
mimoza doma kaže: Pogledaj post
Pozdrav curke evo da malo bolesna virnem i ovdje..gaće i pamuk eh pa i po pamuku je turska poznata osim po lijepim glumcima koji nam slamaju srca i okupiraju naše misli!!
Evo vidiš kako žena zna čime se Turci diče... Iako čini mi se u zadnje vrijeme da se diče s puno toga... @mimozice brzo nam ozdravi, canim, i evo u svrhu toga, budući da ja moram odmoriti (čitaj: daaaaa, opet sam ga sanjala - sad se već zaista pitam trebam li ovaj tjedan ugovoriti termin kod hm...određenih stručnjaka za takve stvari) poslat ću ti ga večeras da ti radi društvo u snovima...
__________________
♥ 1.Bihter Ziyagil 2.Korkut Ali 3.Kuzey Tekinoğlu ♥
Chica Loquita is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2012., 16:36   #419
Sao @sapunka sao...

Quote:
witch69 kaže: Pogledaj post
...... i odmah naletih na gace ..... nadam se da su u pitanju one crne iz BBO Cure
Pa kud baš odmah na gaće... još će ispasti da se ovdje umjesto ozbiljnog rada samo time bavimo...

Ukoliko još koji puta navratiš i tebi od nas...
__________________
♥ 1.Bihter Ziyagil 2.Korkut Ali 3.Kuzey Tekinoğlu ♥
Chica Loquita is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2012., 16:37   #420
Quote:
Chica Loquita kaže: Pogledaj post
Nego, jel vi pamtite svoje ocjene, da ni bi poslije bilo nismo znali kad svi s indeksima nahrlite? Ja sam svoju evidenciju morala proslijediti prof. Akyureku na uvid, tako da, izvolite bilježiti
ja cu svoje zaboraviti..ovoga... cisto da malo odem procaskati kod gospon profe lasastog
Quote:
Chica Loquita kaže: Pogledaj post
I zašto je kolegica @dempsy odsutna? Opravdano joj je jedino ako je u svrhu istraživanja za diplomski rad...
kako je otisla meš'čini pjevat,nigdje je
da nije mozda s profom lasastim no no no pogana dempsy
čoko loko is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:27.