Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.03.2021., 22:02   #1
Ivica Puljak - gradonačelnik Splita

Ide Otvoreno sa kandidatima za gradonačelnika Splita.



Rezultati ankete:

Puljak
-SPQR-, 2livenoge, abog13, ajo baba, aleale, Amon Ra, Anakin Sky, Balisto64, Baltazar, Baphomet, Biljana 12, Bolji od tebe, bullseye13, Caracondzula, Chibuky, deadmau5oman, DemianDDD, DJTcro, djudy, Druna, dsvbo, enovo, Epetium, Faktoumlje, Fazlija, fgzcvijetic, Frank Knight, GoldGT, gost na forumu, GreeneyedSoul, guillotine44, GustiSok, hajduk28, Hawkers, hrvoje07, ICU, Intel_85, Jamozg, Johny, jordi, josip gti, kavopija-14, Koker Spaniel, KuiShZu, leo4, ludakipo, manchild, marinnn, mark37, marko.27, markomaster, Martar, MartinTin, Metuzalem, mezzzzzo, Mobil, mzuan, Nepoznati, Neznadar, NightStar, niner.alpha, noir3, očalinko, original angel, Orion1984, pastetakoketa, Patsy, Penzich, perina, petrast, Phlegma, praetorian, Prime Radiant, purgi1094, Rearviewmirror, Resurrected, Rok, Rope07, Roy, spalatina-nyc, Splićankaa, stankostoj1, stBoni10, stboy, stipko, Strepite, strojek, The Great Duck, VALVAL, Venshook, Vesna4, vvs5, webstartm, zoltan kabok
94 78.99%
Mihanović
ashkis, dvolični parazit, Junius, milko84, MirelaAn, Plavobili, ripcina, Tockmak, zojak
9 7.56%
Imam pamtenija posla
be.redy, Bob.Sacamano, Chucho, DoktorNo, GosparLuksa, Hrvojeee, klint_istvud, lethargy, Lunatt, McVily, NavajoGirl, noname96
12 10.08%
Križam listić
CroLovro123, Dustflower, La bamba, Muspelheim
4 3.36%

Zadnje uređivanje Cuka : 04.06.2021. at 17:25.
DJTcro is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2021., 22:04   #2
Otvoreno

Gosti:

Željko Kerum, HGS

Vice Mihanović, HDZ

Ivica Puljak, Centar

Branka Ramljak, nezavisna kandidatkinja

Siniša Vuco, HSS

Ante Franić, SDP
DJTcro is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2021., 22:20   #3
Pored ovakvih kandidata Vuco je zaista birljiv.

Ovaj HDZovac Vice Mihanović izgleda i zvuči kao još veći seljak od Filipovića.

A i ima promašen izborni slogan: Vicegradonačelnik
DJTcro is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2021., 22:24   #4
11 kandidata na izborima, imaju što birati,a ima ih dosta koji mogu prebaciti 5%, Split će biti zanimljiv, očekujem poraz HDZa.
water strider is online now  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2021., 22:26   #5
Ovaj Vice je živi smijeh. Došao s knjigicom kao pravi HDZ-ovac. Podsjetio me na Kolindu koja je isto tako mahala svojom knjigicom.
Zsa in the sky is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2021., 22:38   #6
Jel ovo u Otvorenom realno, ovi likovi žele biti gradonačelnici Splita?
cunyzg is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2021., 22:38   #7
Quote:
cunyzg kaže: Pogledaj post
Jel ovo u Otvorenom realno, ovi likovi žele biti gradonačelnici Splita?
Ae. Sve je realno.
DJTcro is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2021., 22:42   #8
Počeo sam gledati i nakon pet minuta maknuo program i velim sam sebi jebote život.
__________________
Milanović u siječnju 2024. za N1 "Ja da se kandidiram? Kakvo je to pitanje uopće? Kako da se kandidiram, ja nemam stranku, listu?! Kako ću ja to napraviti čak i da mi takva stvar padne na pamet."
Mortal Kombajn is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2021., 22:43   #9
Split - failed city

Ne zna se tko je gori kandidat.
DJTcro is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2021., 22:44   #10
Ajme moji Splićani, pa zar vam se samo ovo nudi???

Strašno!
Zsa in the sky is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2021., 22:46   #11
A treba vidjeti kojih su ostalih pet, Tommy Mamić će uzeti nešto, al bolje da im Kerum je pobjedi.
water strider is online now  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2021., 22:47   #12
Ja ipak navijam za Vucu. Bar bi bilo zabavno.
Zsa in the sky is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2021., 22:49   #13
Doktor (ginekolog) Zdeslav Benzon je takoder kandidat.
__________________
ponekad poželim.....
čupko_25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2021., 00:49   #14
https://dalmatinskiportal.hr/vijesti...osevica-/90876
Ima ih još.
Ne znan šta tribaju Vuco i HSS jedan drugomu, osim jeftinog publiciteta, a i koliko znan priselija je u ZG svojedobno.
marinnn is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2021., 02:20   #15
U studiju večeras nisu bila dva kandidata koja bi lako mogla u drugi krug - Mamić i Ivošević.
Na Ivoševića tipujem da bi mogao dobro proći jer stvarno nemam pojma kome bi mogli otići svi ti centrističko-lijevi i mlađi glasovi.
Stranka Puljkovih se totalno raspala, a mužić je ipak nekoliko klasa slabiji kandidat od ženice. Znači, oni ne mogu ni blizu rezultata iz 2017.
SDP-ovac je doslovce nitko i ništa, svi ga prvi put vide, a SDP već godinama nije relevantan faktor u Splitu.

Mamić je najjači kandidat i vjerojatno pobjeđuje ako ozbiljno uđe u kampanju i uloži štogod, ali zasad je neprimjetan i njegova kandidatura je pomalo čudna.
Mihanović nije neki prejak kandidat, ali ipak nije takav no-name kao SDP-ovac, i s obzirom da je HDZ ipak solidan u Splitu može lako do drugog kruga. Da nema Mamića bio bi očiti favorit.
Kerum je bez obzira na forsiranje medija i HRT-a (koji je ovo put da su ga zvali u Otvoreno u zadnje vrijeme?) pomalo ispuhan; Vuco mu sad oduzima ovaj klaunovski element, a Mamićeva kandidatura tu prednost poduzetništva, tako da je gubi sve prednosti. Nije da nema šanse za drugi krug (čak može biti kao prošli put prvi u prvom krugu),
ali mislim da u drugom gubi od bilo koga, kao što je izgubio i od Opare.
Svakako interesantni izbori, velike stranke na nacionalnoj razini su većinom jako slabe, a puno kandidata ima šansu.
Kandidati HDZ + SDP + Most + DP + Možemo bi trebali biti svi zajedno solidno ispod 50%, a to su praktički jedine relevantne stranke na nacionalnoj sceni.

Još je zanimljivije što će biti u gradskom vijeću, to se često zanemaruje a jednako je bitno. Puno je kandidata i lista koji mogu preći prag, tako da sumnjam da će HDZ i Kerum opet imati većinu.
GosparLuksa is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2021., 07:31   #16
Vuco je garancija za show!
__________________
.
Michael Collins is online now  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2021., 07:48   #17
Quote:
DJTcro kaže: Pogledaj post
Ovaj HDZovac Vice Mihanović izgleda i zvuči kao još veći seljak od Filipovića.
Zvuci nevjerojatno, dok ne vidis vlastitim ocima.
Ninjamaster is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2021., 07:50   #18
Smile

Quote:
Ninjamaster kaže: Pogledaj post
Zvuci nevjerojatno, dok ne vidis vlastitim ocima.
Meni je Vice katastrofa ali isto mislim da ce dobit.
Garf is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2021., 07:51   #19
Puljak bi nanio najmanje štete Splitu.

Ramljak je skriveni kandidat HDZ-a. Da pobjedi, naravno da bi s njima koalirala makar kaže:
Quote:
- Način njihova funkcioniranja meni jednostavno nije prihvatljiv, a teško je očekivati da će se oni mijenjati ili da će pristati na principe od kojih ne planiram odstupiti. Iz toga proizlazi da je koalicija s njima teško moguća, a s nekima od njih je nemoguća - poručila je nezavisna kandidatkinja za gradonačelnicu.


Nakon izbora će biti tipična HDZ-ovska, moramo koalirati da grad ne stoji.
__________________
Who dares, wins .
The_End is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2021., 09:41   #20
Cim vidim Keruma,HDZ i Vucu na listi dodje mi zlo.Ima li Puljak kakve sanse?Realno cini mi se kao jedini OK izbor.
LudAlGlup is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:45.