Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.08.2016., 19:00   #1
Stevo Culej - saborski zastupnik HDZ-a

Stevo Culej se pojavio u medijskoj žiži kada je javno,protestno odbacio službenu odoru i odličje Specijalne policije MUP RH.
Naime,g.Culej je životno frustriran pogibijom svog brata u Borovu Selu kao hrvatskog redarstvenika 1991.Ta tuga koja se na momente pretvara u ogorčenu i bjesomučnu mržnju i nesnošljivost prati ga od tog dana.

Culej se 2015. pojavio u Saboru na listi HDZ-a.Tu je imao vrlo znakovite ispade gdje je bez okolišanja govorio o neprijateljima Hrvatske i podrivačima hrvatstva po njegovoj definiciji domoljuba.
Posljednji ispad,ili bolje reći napad potaknut unutrašnjim stanjem svoje osobe prema kvazineprijateljima Hrvatske i hrvatstva pokazao je na primjeru ciganske manjine odnosno g.V.Kajtazija.

Uvreda zvuči u smislu da Kajtazi laže kao srpski cigan...
Kako laže srpski Cigan za razliku od hrvatskog,nije mi jasno,ali g.Culej ima vjerojatno svoje objašnjenje.
Naime,riječ Cigan nije uvreda.To je dio etimologije od pogrešno skovanog naziva Egipćana (tako se izjašnjavaju Cigani u Vojvodini)iako su sami potomci Cigana došli iz Indije,vjeruje se prije 1.000 godina...

No,da se vratimo na Stevu...On je sada nasrnuo na ovog jadnog Cigana koji je krenuo sa Kosova prema Zapadu i školovala ga je JNA.
Kaže Stevo da je to grijeh je se radi o JNA...A,koliko Stevo zna da su Bobetko i Tuđman također bili visokopozicioniraniJNA oficiri može se pripisati njegovom karakteru koji je očito polupismen ili jednostavno voli biti zadojen.

Uzgred rečeno,hrvatska desnica nimalo nema sreće sa svojim prvacima..Jedan HSP vodi Slovak Srb,Culej se zove Stevo,a na koncu i njihov mentalni subrat Šešelj je ustvari hrvatskog porijekla iz Zete.

Opet,da se vratimo na Stevu..
On se sada naravno izvlači o nekim spikama sa Romima(na ciganskom jeziku Rom znači čovjek)...Ja nisam osobito zadovoljan kvalitetom stanovanja te zajednice u RH,a još sam manje sretan kada vidim suludost u regenerativnom sustavu Cigana.Njihova biološka reprodukcija utoliko je jednaka kao da imamo švedski standard,a ne sustav u kojem ljudi kopaju po kontejnerima,a tri put punoljetna djeca još uvijek žive s njima...

Ja stoga krivim g.Kajtazija koji nije uvjerio svoje ljude iz zajednice da nije potrebno imati više od jednog djeteta,pogotovo kada nemaš solidne uvjete u životu,a ne stoga što je Cigan koji se školovao u JNA.
Naime i onda je JNA školovala razne tipive kao što je HV zapošljavala razne nabiguze...Ili MUP npr.gdje je bio zaposlen naš Stevo...

Dakle,ovo je uvod u priču o našem Stevi,ne onom srpskom...
Kod Bujaneca je često gost,pa time možemo zaključiti i mentalno stanje istih,i njihovu osobnost...
Ali eto..nema g.Ćesića,nema g.Kovačevića,došao nam je Stevo kao novi klaun.

Ponekad pomislim,zašto su morali pravi ljudi poginuti,a bitange su preživjele.Nema pravde u ratu.I kurvini sinovi spase glave.
Sforza Aspang is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2016., 19:39   #2
Iskreno, svaka ti je na mjestu, još bih dodao onaj ispad kad je nekim curama rekao "nabijte si to znate vec di", on, Bujanec, Pero Ćorić, to kad čovjek vidi, ma koji laksativ jebote...
MaurS is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2016., 20:52   #3
U hrvatskom jeziku ne postoji izraz Cigani, postoje Romi kao nacija i cigani kao pogrdni izraz.

Slično kao pederi, to je pogrdni izraz, a seksualna manjina su homoseksualci ili kraće gejevi.

Ovo nije fakultativno, ok ako si iz neznanja pisao, ali inače ako inzistiraš na izrazu onda je to čisti šovinizam i tema bi morala u otpad afaic.
kradem is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2016., 21:20   #4
Quote:
kradem kaže: Pogledaj post
U hrvatskom jeziku ne postoji izraz Cigani, postoje Romi kao nacija i cigani kao pogrdni izraz.

Slično kao pederi, to je pogrdni izraz, a seksualna manjina su homoseksualci ili kraće gejevi.

Ovo nije fakultativno, ok ako si iz neznanja pisao, ali inače ako inzistiraš na izrazu onda je to čisti šovinizam i tema bi morala u otpad afaic.
Kaj si ti neki jezikoslovac?
Ne bih rekao, jer nadrobio si gluposti.
Hajde ti malo prelistaj rječnike, možda uvidiš što si napisao.
__________________
I nerođena djeca su pederi!
judolino is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2016., 21:42   #5
Quote:
judolino kaže: Pogledaj post
Kaj si ti neki jezikoslovac?
Ne bih rekao, jer nadrobio si gluposti.
Hajde ti malo prelistaj rječnike, možda uvidiš što si napisao.
Koje, one iz SFRJ da prolistam? Pričam ti o jebenom službenom hrvatskom jeziku, a ne hrvatskom ili srpskom jeziku...

Cigan je šovinizam u RH, a ti palamudi koliko god hoćeš.
kradem is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2016., 21:58   #6
O ćemu vi??? O Culeju ili o jeziku??
__________________
Niks grozje ščipjen, niks smokve ticen perke ćeš dobit takicon po tampliru.
Cuka is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2016., 22:07   #7
Quote:
Cuka kaže: Pogledaj post
O ćemu vi??? O Culeju ili o jeziku??
Ja o prvom postu ove teme.

Ako je ovo gejregionalni forum onda ok, pišite Cigani, pa i Šiptari, Balije i što god hoćete, ali ako jebeno kažnjavate i brišete svaku drugu benignu pizdariju i ako je ovo RH, onda je i ova tema za brisanje jer je inicijalni post šovinizam.

I to čak bez da se uopće dotaknem ogavnog šovinizma, onog o reproduktivnim navikama (ili kako već, uopće mi se ne čita ponovo), već samo onog povezanog s nazivom nacije.
kradem is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2016., 01:27   #8
Quote:
Stevo Culej se pojavio u medijskoj žiži kada je javno,protestno odbacio službenu odoru i odličje Specijalne policije MUP RH.
Naime,g.Culej je životno frustriran pogibijom svog brata u Borovu Selu kao hrvatskog redarstvenika 1991.Ta tuga koja se na momente pretvara u ogorčenu i bjesomučnu mržnju i nesnošljivost prati ga od tog dana.

A što bi trebao po tvome ? Mirno promatrati kako se godinama ne rješava i sudi zločincima koji su mu ubili brata bez obzira koje sve dokaze prikupio ? Digao je svoj glas kad su pod okriljem mraka postavili ćirilićne ploče u Vukovaru i zato mu se sudi kao nekakvom zločincu umjesto da sude onima koji su mu ubili brata i onima koji su postavljali to pismo po Hrvatskim ustanovama . Šteta što nema više takvih kao što je g. Culej i što se ne boji reći svakome što ga ide

https://www.youtube.com/watch?v=UWL9Rz_zFTE
Što je krivo rekao ?

https://www.youtube.com/watch?v=k1jzCxYaUfs
Što je krivo rekao ?

https://www.youtube.com/watch?v=JaF3SCtACKA

https://www.youtube.com/watch?v=vHrKbjEl9Tc

Svaka riječ mu je na mjestu bez obzira kome se obraćao i samo govori istinu a ti ga proglašavaš ogorčenim i nesnošljivim mrziteljem te frustriranim jer traži pravdu za zlikovce koji su ubili 12 redarstvenika u Borovu Selu a do dana današnjeg nitko nije za to odgovarao .
A što se tiče Kajtazija , Culej je priznao da je pisao na njegovom profilu i ništa nije slagao .
– Ni u kom slučaju nisam gospodina Kajtazija nazvao srpskim ciganinom nego sam rekao da je lagao kao oni koji lažu. A jesam li rekao da je on oficir? Pa činjenica je da je on bio oficir JNA. Ja nisam ni na koji način uvrijedio ni jednog Roma koji su predivni članovi naše hrvatske zajednice. I mogu reći da imam jako puno prijatelja, gospodina Memedija, gospodina Pajtu iz Belog Manastira i mnoge druge prijatelje koji će glasati za mene – kazao je Culej. Ipak priznaje da je pisao na Facebook zidu Kajtazija, a objasnio je i zašto.
__________________
HP-Blank-Folder
SAMSON_VK is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2016., 01:50   #9
Quote:
kradem kaže: Pogledaj post
Koje, one iz SFRJ da prolistam? Pričam ti o jebenom službenom hrvatskom jeziku, a ne hrvatskom ili srpskom jeziku...

Cigan je šovinizam u RH, a ti palamudi koliko god hoćeš.
Ne, nego pročitaj one izdane u RH, predlažem ti Anićev za početak. (Prijateljski savjet, vidim da ti je to područje posve strano, a ja sam ipak neki kurac kaj se kuži u te stvari...)

Quote:
Cuka kaže: Pogledaj post
O ćemu vi??? O Culeju ili o jeziku??
Pa, zapravo, cijeli je problem i stvoren zbog Culejevog neprimjerenog jezika, ako ćemo pravo...

A ja bih mu osobno opalio šljagu jer je moj rođeni brat bivši oficir JNA i hrvatski dragovoljac.
Takvi mi šupci stvarno dižu tlak.
__________________
I nerođena djeca su pederi!
judolino is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2016., 02:29   #10
Quote:
Sforza Aspang kaže: Pogledaj post
Stevo Culej se pojavio u medijskoj žiži kada je javno,protestno odbacio službenu odoru i odličje Specijalne policije MUP RH.
Naime,g.Culej je životno frustriran pogibijom svog brata u Borovu Selu kao hrvatskog redarstvenika 1991.Ta tuga koja se na momente pretvara u ogorčenu i bjesomučnu mržnju i nesnošljivost prati ga od tog dana.

Culej se 2015. pojavio u Saboru na listi HDZ-a.Tu je imao vrlo znakovite ispade gdje je bez okolišanja govorio o neprijateljima Hrvatske i podrivačima hrvatstva po njegovoj definiciji domoljuba.
Posljednji ispad,ili bolje reći napad potaknut unutrašnjim stanjem svoje osobe prema kvazineprijateljima Hrvatske i hrvatstva pokazao je na primjeru ciganske manjine odnosno g.V.Kajtazija.

Uvreda zvuči u smislu da Kajtazi laže kao srpski cigan...
Kako laže srpski Cigan za razliku od hrvatskog,nije mi jasno,ali g.Culej ima vjerojatno svoje objašnjenje.
Naime,riječ Cigan nije uvreda.To je dio etimologije od pogrešno skovanog naziva Egipćana (tako se izjašnjavaju Cigani u Vojvodini)iako su sami potomci Cigana došli iz Indije,vjeruje se prije 1.000 godina...

No,da se vratimo na Stevu...On je sada nasrnuo na ovog jadnog Cigana koji je krenuo sa Kosova prema Zapadu i školovala ga je JNA.
Kaže Stevo da je to grijeh je se radi o JNA...A,koliko Stevo zna da su Bobetko i Tuđman također bili visokopozicioniraniJNA oficiri može se pripisati njegovom karakteru koji je očito polupismen ili jednostavno voli biti zadojen.

Uzgred rečeno,hrvatska desnica nimalo nema sreće sa svojim prvacima..Jedan HSP vodi Slovak Srb,Culej se zove Stevo,a na koncu i njihov mentalni subrat Šešelj je ustvari hrvatskog porijekla iz Zete.

Opet,da se vratimo na Stevu..
On se sada naravno izvlači o nekim spikama sa Romima(na ciganskom jeziku Rom znači čovjek)...Ja nisam osobito zadovoljan kvalitetom stanovanja te zajednice u RH,a još sam manje sretan kada vidim suludost u regenerativnom sustavu Cigana.Njihova biološka reprodukcija utoliko je jednaka kao da imamo švedski standard,a ne sustav u kojem ljudi kopaju po kontejnerima,a tri put punoljetna djeca još uvijek žive s njima...

Ja stoga krivim g.Kajtazija koji nije uvjerio svoje ljude iz zajednice da nije potrebno imati više od jednog djeteta,pogotovo kada nemaš solidne uvjete u životu,a ne stoga što je Cigan koji se školovao u JNA.
Naime i onda je JNA školovala razne tipive kao što je HV zapošljavala razne nabiguze...Ili MUP npr.gdje je bio zaposlen naš Stevo...

Dakle,ovo je uvod u priču o našem Stevi,ne onom srpskom...
Kod Bujaneca je često gost,pa time možemo zaključiti i mentalno stanje istih,i njihovu osobnost...
Ali eto..nema g.Ćesića,nema g.Kovačevića,došao nam je Stevo kao novi klaun.

Ponekad pomislim,zašto su morali pravi ljudi poginuti,a bitange su preživjele.Nema pravde u ratu.I kurvini sinovi spase glave.
Odavno nisam vidio šovinističniji i rasističniji uvodni post.

Otkuda ti pravo da temeljem nečijeg imena (Stevo) donosiš ikakav sud?

Zašto Slovak nebi mogao biti predsjednik HSP?
(Usput, V. Srb nije Slovak, a prezime Srb nije slovačko)

Otkuda ti pravo eugenički određivati bilo kome kamo li cijelom jednom narodu koliko će u obitelji imati djece.

A što se Culeja tiče, upotrijebio je potpuno korektne izraze, osim ako nije točno da Kajtazi laže, a za to ima lijeka.
šib.trava is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2016., 02:32   #11
Quote:
šib.trava kaže: Pogledaj post
Odavno nisam vidio šovinističniji i rasističniji uvodni post.

Jel Stevo crnac? Ili azijat?
The Great Duck is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2016., 02:42   #12
Quote:
judolino kaže: Pogledaj post
Ne, nego pročitaj one izdane u RH, predlažem ti Anićev za početak. (Prijateljski savjet, vidim da ti je to područje posve strano, a ja sam ipak neki kurac kaj se kuži u te stvari...)
Što te muči točno?

To što ja de jure nisam u pravu jer je stotinama godina riječ korištena da bi se opisao narod i pripadnik naroda ili te boli što riječ ide polako ali sigurno u tri pizde materine skupa sa svima ostalima sličnima njoj?
kradem is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2016., 17:52   #13
Quote:
kradem kaže: Pogledaj post
Što te muči točno?

To što ja de jure nisam u pravu jer je stotinama godina riječ korištena da bi se opisao narod i pripadnik naroda ili te boli što riječ ide polako ali sigurno u tri pizde materine skupa sa svima ostalima sličnima njoj?
Gle, ako želiš odgovor, pokušaj složiti suvislije pitanje.
__________________
I nerođena djeca su pederi!
judolino is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2016., 18:10   #14
Quote:
šib.trava kaže: Pogledaj post
Odavno nisam vidio šovinističniji i rasističniji uvodni post.
Ako imaš vremena stvarati kritiku,argument uz to bi bio poželjan.Naravno ako nisi zainteresiran samo za površno shvaćanje događaja i ljudi..
Quote:
šib.trava kaže: Pogledaj post
Otkuda ti pravo da temeljem nečijeg imena (Stevo) donosiš ikakav sud?
Ah..Sorry.
Ako je potrebno naglasiti da sam pokušao biti ironičan ili sarkastičan,stavit ću obavijest malim slovima ispod teksta.
Jednostavno,mislim,to se ne naglašava nego se iščita iz konteksta.Meni je to posve razumljivo,ali razumijem ako netko ne shvati..Potpuno..
Quote:
šib.trava kaže: Pogledaj post

Zašto Slovak nebi mogao biti predsjednik HSP?
(Usput, V. Srb nije Slovak, a prezime Srb nije slovačko)
Da..shvaćam te..
Jednog dana dočekat ćemo da i predsjednik četničkog udruženja bude Joža Horvat..Uostalom,imena nisu važna nego karakteri i mentalno stanje vlasnika koji ih nose.Četnik,ustaša ili zadrti komunist misle jednako;ravno,isključivo i bez premišljanja.
Quote:
šib.trava kaže: Pogledaj post
Otkuda ti pravo eugenički određivati bilo kome kamo li cijelom jednom narodu koliko će u obitelji imati djece.
Zdrav razum.Racionalnost,odgovornost,sentiment prema odgoju itd.
Quote:
šib.trava kaže: Pogledaj post
A što se Culeja tiče, upotrijebio je potpuno korektne izraze, osim ako nije točno da Kajtazi laže, a za to ima lijeka.
Laže kao srpski Cigan je tebi korektan naziv?!

Znači ako Šešelj ili Paroški kažu da lažeš kao šokački Hrvat tebi je to posve prihvatljivo i nije rasizam i nije naznaka kesnofobije?!!
Ok..
Ali,onda se okani mutave rabote nekog drugog prozivati da je rasist ili ksenofob.To je djetinjasto i ne ide u prilog ozbiljnosti kritike koju predstavljaš.
Radi sebe samog,ne budi proziran..Ako imaš mišljenje o nečem onda se potrudi shvatiti zašto je tome tako,i kako s time biti bolji čovjek nego što si sada..
Sforza Aspang is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2016., 18:49   #15
Ništa ti ne shvaćaš Sforza Aspang nego muljaš i izvrćeš i na jednu moju primjedbu nisi odgovorio razumno niti argumentirano nego običnim ispraznicama.
Tako se razgovaraj s nekim drugim i neću gubiti vrijeme na tome, osim ako ne odgovoriš racionalno i argumentirano.

Što se ovog "kao srpski cigan" tiče, dopuštam da je izraz u najmanju ruku nezgodan, ali je on preko Drine i u tim istočnim krajevima čest, a i nije napisano Cigan nego cigan, dakle ne odnosi se na narod nego na karakternu osobinu i to nije izmislio Stevo Culej.
Međutim:
Quote:
Znači ako Šešelj ili Paroški kažu da lažeš kao šokački Hrvat tebi je to posve prihvatljivo i nije rasizam i nije naznaka kesnofobije?!!
Ovo je znakovito, i zapravo strašno kako pojedini ljevičari se i nesvjesno odaju jer su za njih pandani hrvatskim braniteljima u Srbiji ratni zločinci.
Žalosno.
šib.trava is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2016., 19:08   #16
Quote:
judolino kaže: Pogledaj post
Gle, ako želiš odgovor, pokušaj složiti suvislije pitanje.
Ne želim odgovor od tebe.

Samo čekam da se ovo šovinističko smeće od teme zatvori jer su i puno benigniji upisi i rasprave na ovom forumu tako završile.
kradem is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2016., 01:20   #17
Quote:
šib.trava kaže: Pogledaj post
Ništa ti ne shvaćaš Sforza Aspang nego muljaš i izvrćeš i na jednu moju primjedbu nisi odgovorio razumno niti argumentirano nego običnim ispraznicama.
Tako se razgovaraj s nekim drugim i neću gubiti vrijeme na tome, osim ako ne odgovoriš racionalno i argumentirano.

Što se ovog "kao srpski cigan" tiče, dopuštam da je izraz u najmanju ruku nezgodan, ali je on preko Drine i u tim istočnim krajevima čest, a i nije napisano Cigan nego cigan, dakle ne odnosi se na narod nego na karakternu osobinu i to nije izmislio Stevo Culej.
Brus Li - mi ti se divimo!:klap:

A kaj je Culej došel ovde iz tih krajeva, pa mu je to u krvi?

A kaj se tiče drugog boldanog dijela - pa to je upravo besmrtno...
Taj koji je zapisal Culejeve riječi ima jebeno dobar sluh - čak je u stanju razlikovati velika od malih slova...

Quote:
Ovo je znakovito, i zapravo strašno kako pojedini ljevičari se i nesvjesno odaju jer su za njih pandani hrvatskim braniteljima u Srbiji ratni zločinci.
Žalosno.
Da žalosno je da neki branitelji laprdaju bez mozga ko srpski ratni zločinci.
Jesi li na to mislio?

Quote:
kradem kaže: Pogledaj post
Ne želim odgovor od tebe.

Samo čekam da se ovo šovinističko smeće od teme zatvori jer su i puno benigniji upisi i rasprave na ovom forumu tako završile.
Ako ne očekuješ odgovor od mene, nemoj me citirati.
Mislim da nije teško zapamtiti.
__________________
I nerođena djeca su pederi!
judolino is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2016., 01:28   #18
Quote:
judolino kaže: Pogledaj post
Ako ne očekuješ odgovor od mene, nemoj me citirati.
Mislim da nije teško zapamtiti.
Inicijalno me zanimalo to što sam i pitao, ali sam nakon tvog "odgovora" odustao. Simple as that.
kradem is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2016., 01:37   #19
čekaj, šovinist je jer Rome zove Cigani? Pa po tome su pola Hrvata šovinisti...
Essegg is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2016., 02:27   #20
Quote:
Essegi kaže: Pogledaj post
čekaj, šovinist je jer Rome zove Cigani? Pa po tome su pola Hrvata šovinisti...
Gle, ja ih znam podosta, i sve ih zovem Ciganima. I dobri smo si, jer jebe se njima kako ih ja zovem, bitno je kako se ja odnosim prema njima.
Ionak sam im reko da smo sad svi manje-više postali Cigani, valjda im se to svidjelo...

Ali Culej ipak nije dobar čovjek ko ja, on voli vrijeđati, jebi ga...
__________________
I nerođena djeca su pederi!
judolino is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:15.