Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.06.2012., 13:32   #61
Quote:
Roy kaže: Pogledaj post
Poticanje da, učestvovanje nije.
Sam egzekutor nije toliko važan.
Važan je naredbodavac.

Vjerojatno znate da se u Srbiji na veliko metilja tko je stvarno naručio ubojstvo Đinđića.
I opet su Briti na vrhu osumnjičenih, jer je kao bio pronjemački raspoložen.
Ber is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2012., 13:58   #62
cisto sumnjam da bi to bio razlog, po tome bi briti stalno nekog morali likvidirat jer mnogi nisu na njihovoj strani. meni je daleko bliza verzija sa kostunicom i srpskom mafijom kao naruciteljima jer djindjic je bio spreman razotkriti sve sprege izmedju politike, mafije, legijinih specijalaca i ratnih zlocinaca. kostunica bi bio prvi na udaru, i razumno je za vjerovati da bi njemu najvise koristilo da se makne djindjica jer je kostunica bio umijesan u apsolutno sve.
John_Wayne is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2012., 14:13   #63
Quote:
John_Wayne kaže: Pogledaj post
cisto sumnjam da bi to bio razlog, po tome bi briti stalno nekog morali likvidirat jer mnogi nisu na njihovoj strani. meni je daleko bliza verzija sa kostunicom i srpskom mafijom kao naruciteljima jer djindjic je bio spreman razotkriti sve sprege izmedju politike, mafije, legijinih specijalaca i ratnih zlocinaca. kostunica bi bio prvi na udaru, i razumno je za vjerovati da bi njemu najvise koristilo da se makne djindjica jer je kostunica bio umijesan u apsolutno sve.
Teza kaže da je upravo tom srpskom mafijaško-političkom krugu za ubojstvo došlo zeleno svijetlo iz Londona.
Ne kažem da je istina, ali ima dovoljno logika da se uzme u razmatranje.

Britanci su razvili do savršenstva upravljanje na taj način svojim kojekakvim neokolonijalnim državama.

Imaju dobar odnos sa vladajućom garniturom ali tajno održavaju kontakt i po malo podržavaju i kojekakve lokalne gerile, političke terorističke organizacije ili etničke grupe nezadovoljne statusom.
I onda kada im se vlada počne nešto koprcati i otimati kontroli, oni samo pjačavaju tajnu podršku tim svojim "trojancima" putem novca, oružja, stručnjaka....
Krajnji potez može biti da preko trojanca dignu i oružanu pobuni i lokalni rat ili atentat na neku visokopozicioniranu osobu, predsjednika na primjer.

Školski primjer je Egipat i njihova Gama el Islamia. Vlada i ta ultramuslimanska teroristička grupa su dugo interno ratovale a javna je tajna da su tamošnji munđosi na cici britanske tajne službe.

Hrvatska ima veliku sreću da mi doslovno nemamo nikakvu ekstremnu grupu koja bi se mogla organizirati na taj način.
Ber is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2012., 14:20   #64
Osobno mi je teško vjerovati da su Britanci imali ikakve veze sa Pukijem, ali činjenica da im kroz povijest nisu bila strana takva "uredovanja" u drugim državama.
pa i za Miloševića su imali dosta detaljan plan likvidacije...
Na kraju su ga ipak uhapsili i izručili u Haag u britanskoj režiji (događanje naroda na ulicama), operaciju je vodio Monckton , šef MI6 za Balkan akreditiran u BG

dakle jedno izvjesno vrijeme su britanci vodili kompletnu igru na brdovitom Balkanu...odmah nakon što su se Ameri prebacili više jugoistočno, na Kosovo, britancima su perpustili zapadni Balkan

Ipak ostaje činjenica da su oni koji su ih unutar hrvatske razotkrivali, to platili karijerama, jednostavno ih više nema u službama, politici, javnosti...
Oni koji su im bili poltroni jašu i dalje neokrznuti...kao naš ministar

Zadnje uređivanje hr1u00 : 20.06.2012. at 14:40.
hr1u00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2012., 14:36   #65
Quote:
hr1u00 kaže: Pogledaj post
Osobno mi je teško vjerovati da su Britanci imali ikakve veze sa Pukijem, ali činjenica da im kroz povijest nisu bila strana takva "uredovanja" u drugim državama.
pa i za Miloševića su imali dosta detaljan plan likvidacije...
Na kraju su ga ipak uhapsili i izručili u Haag u britanskoj režiji, operaciju je vodio Monckton , šef MI6 za Balkan akreditiran u BG

dakle jedno izvjesno vrijeme su britanci vodili kompletnu igru na brdovitom Balkanu...odmah nakon što su se Ameri prebacili više jugoistočno, na Kosovo, britancima su perpustili zapadni Balkan

Ipak ostaje činjenica da su oni koji su ih unutar hrvatske razotkrivali, to platili karijerama, jednostavno ih više nema u službama, politici, javnosti...
Oni koji su im bili poltroni jašu i dalje neokrznuti
...kao naš ministar
izvrsno i jasno kao dan. kolika je manipulacija političkim kadrovima u hrvatskoj to je jednostavno zastrašujuće. hrvatska je pod trajnim vanjskim udarom i pritiskom i jedino je pitanje kakve će to posljedice ostaviti na hrvatskom stanovništvu jer dosadašnja iskustva su ravna katastrofi.
jedan zanimljiv članak u kojem zanimljivi "kalibri" iznose zanimljive podatke...
__________________
aristicid - ili kako od države napraviti nesposobnu banana koloniju
RT20 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2012., 14:44   #66
mene brine nešto drugo...
a to je da se do danas ni jedna Vlada, Premijer ili Presjednik nisu jasno opredijelili prema tim mračnim vremenima manipulacija i ucjena. vjerojatno ne smiju , jer su na neki način i oni proizvod toga ili su barem doprinjeli tome.

čak se ni jedan medij ne usudi progovoriti o tome, čak ni sa ove vremenske distance.
valjde ćemo opet morati čekati desetljeća (dok se ne raspadne EU) da u javnost izađe istina ,kao i sa UDBA-om i Jugom
hr1u00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2012., 14:56   #67
Zato trenutno navijam za Karamarka.
Kao stvoren da to razbije.
Ali ga čeka trnovit put, a on je medijski bos.
Bar za sada.
Ber is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2012., 15:04   #68
@ hr100- i sam si pokazao u uvodnim postovima kako se procesi odvijaju, takvim kadrovima poslodavci su te mračne službe a ne narod koji ih je izabrao, jer i ako ih je "izabrao" onda je to zato što su te mračne sile pripremile teren na sve načine. nije pitanje da gospodari očekuju zahvalnost jer se to podrazumjeva, gospodari očekuju efikasnost i odlučnost u izvedbi. ovdje ima jedan zanimljiv primjer, primjerice kako je došlo do sanaderizacije. koja je to sinergija tajnih službi (u stranom vlasništvu), medija (u stranom vlasništvu) i političara (u stranom vlasništvu)...

zato ja kažem, dok se naše politčke elite vozaju kao pudlice na povodcu, a prema dosadašnjim iskustvima, strašne posljedice očekuju stanovništvo hrvatske, pa i šire... ili da postavimo ovakvo pitanje "što hrvatski narod ima dobro od ovih pudlica koje nas predstavljaju?". osim da budu na usluzi turistima tih zemalja, da ih razvoze, hrane, budu im potrčakala, čiste i peru za njima jer očito je da je samo takav turizam dopušten hrvatskoj, sve drugo se zatvara, ukida, proglašava neperspektivnim, rasprodaje, poklanja, gasi... što hrvatski građani imaju od toga? propast!
__________________
aristicid - ili kako od države napraviti nesposobnu banana koloniju
RT20 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2012., 15:38   #69
Quote:
RT20 kaže: Pogledaj post
@ hr100- i sam si pokazao u uvodnim postovima kako se procesi odvijaju, takvim kadrovima poslodavci su te mračne službe a ne narod koji ih je izabrao, jer i ako ih je "izabrao" onda je to zato što su te mračne sile pripremile teren na sve načine. nije pitanje da gospodari očekuju zahvalnost jer se to podrazumjeva, gospodari očekuju efikasnost i odlučnost u izvedbi. ovdje ima jedan zanimljiv primjer, primjerice kako je došlo do sanaderizacije. koja je to sinergija tajnih službi (u stranom vlasništvu), medija (u stranom vlasništvu) i političara (u stranom vlasništvu)...

zato ja kažem, dok se naše politčke elite vozaju kao pudlice na povodcu, a prema dosadašnjim iskustvima, strašne posljedice očekuju stanovništvo hrvatske, pa i šire... ili da postavimo ovakvo pitanje "što hrvatski narod ima dobro od ovih pudlica koje nas predstavljaju?". osim da budu na usluzi turistima tih zemalja, da ih razvoze, hrane, budu im potrčakala, čiste i peru za njima jer očito je da je samo takav turizam dopušten hrvatskoj, sve drugo se zatvara, ukida, proglašava neperspektivnim, rasprodaje, poklanja, gasi... što hrvatski građani imaju od toga? propast!
Hvala na linku, redovito pročitam kolumne u Dnevno.hr .

Što se tiče Karamarka, za mene će biti vjerodostojan tek ako i kad pokrene pitanja vezana za Mesića i 2000-te:
1) Dilanje Tuđmanovih transkripata
2) Financiranje Mesićeve prve presjedničke kampanje
3) Uloga i veza Britanije, Haškog suda i domaćih političara prilikom pregovora o EU

Bude li se opet hvatao 1945. neće bit nikakve koristi već samo šteta za državu od njega, jer će time hraniti ove ljigavce

Što nam preostaje ? ne znam, ali sam siguran da dugoročno rješenje nije samo u pravim nacionalnim političarima nego barem jednako i u čišćenju medijske močvare.

Raspad nacionalne države Hrvatske je počeo onog trenutka kad je anacionalni naivni političar Račan (zadnji hr političar koji je bio čovjek), po britanskom "savjetu " rekao da "EU nema alternativu" a onda su mediji uprli sve snage da se to stvarno i dogodi u glavama hrvata ,koristeći resurse britanskih tajnih službi.

Zadnje uređivanje hr1u00 : 20.06.2012. at 15:48.
hr1u00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2012., 15:51   #70
Quote:
hr1u00 kaže: Pogledaj post
Osobno mi je teško vjerovati da su Britanci imali ikakve veze sa Pukijem, ali činjenica da im kroz povijest nisu bila strana takva "uredovanja" u drugim državama.
pa i za Miloševića su imali dosta detaljan plan likvidacije...
Na kraju su ga ipak uhapsili i izručili u Haag u britanskoj režiji (događanje naroda na ulicama), operaciju je vodio Monckton , šef MI6 za Balkan akreditiran u BG

dakle jedno izvjesno vrijeme su britanci vodili kompletnu igru na brdovitom Balkanu...odmah nakon što su se Ameri prebacili više jugoistočno, na Kosovo, britancima su perpustili zapadni Balkan

Ipak ostaje činjenica da su oni koji su ih unutar hrvatske razotkrivali, to platili karijerama, jednostavno ih više nema u službama, politici, javnosti...
Oni koji su im bili poltroni jašu i dalje neokrznuti...kao naš ministar
Ma, ni u ludilu sada! To je bila povijest! Davno! Nema više opijuma, Indije, Bura, Japana, Indijanaca, Saudijske Arabije, Gali Polja(čitaj Dardanele). Uh, da više ne nabrajam). Pokajali su se i obećali da više ne će grijršiti. Vjerujmo im! Lakše nam je!
rama is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2012., 20:20   #71
offtopic ste, ajmo malo na temu. valjda Ostojic radi nesto i sad
Primitive is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2012., 09:33   #72
Kad se samo sjetim kako je imenovan na mjesto načelnika PU SD...prije toga je bio nekoliko tjedana pročelnik gradskog ureda za resurse bez dana staža u sustavu MUPa...
Pročitajte ovaj tekst prepun apsurda
http://arhiv.slobodnadalmacija.hr/20000309/split.htm

1 - Smjena Bekavca (da se može imenovati Ostojić) iz razloga što je "pretjerano politizirao policiju" - a oni imenuju stranačkog aparatčika bez iskustva na mjesto načelnika PU

2 - "Policija mora biti još otvorenija prema javnosti...Nema medija koji bi bio povlašten ili medija kojem se ne bi smjela dati informacija" - Vrlo tragikomično s obzirom kako se Ranko ponašao na mjestu ravnatelja MUPa šurujući sa stranim špijunima i sa isključivo novinarima EPH dilajući povjerljiva informacije

3 -"Ranko Ostojić izvijestio novinare kako je, s danom imenovanja na dužnost načelnika, zamrznuo svoje članstvo u SDP-u jer im je intencija, kažu, izbaciti politiku iz svojih redova, odnosno iz MUP-a."- komedija s obziriom na razlog razriješenja Bekavca u točki 1.

4- Koji su razlozi za imenovanje Ostojića? On ima opće i posebne uvjete iz Zakona i nije osuđivan. Ne mogu reći koji su razlozi za njegovo imenovanje, osim ovoga što sam rekao, jer nisam kompetentan za to obrazloženje, a i sami znate da je to diskrecijsko pravo ministra (Šime Lučin , još jedan "dugogodišnji stručnjak" ranga Ostojića) - kaže tada Faber

Dakle cijeli ovaj razvojni put tada 38-godišnjeg Ostojića koji u nepunih 1,5 godina dolazi od gradskog pročelnika za "Istraživanje ruda i gubljenje vremena " do ravnatelja policije MUP RH, po direktivi Lučina a bez dana staža (osim malo formalno kao načelnik PU SD di se obračunavao sa kadrovima koji su imali kičmu) u policiji i to kao stranačka osoba na izrazito operativno mjesto u policiji a pod krinkom depolitizacije "Tuđmanovog režima"...

Sve to skupa je previše čak i za Hrvatsku, to je po meni jedna od najgorih i najsramotnijih politizacija i privatizacija sustava uopće... koja je glupom narodu i danas nepoznata i zamaskirana kroz medije i PR - magove.
A taj čovjek odrađuje drugi mandat u sustavu MUPa, nakon svega ovoga, plus ovo sa MI6 i Malićem, nestankom novca iz " Magle", nastavkom kontaktiranja sa stranim špijunima i nakon prestanka prvog mandata ravnatelja policije a koje nije prijavio...

A u studenom 2000. je izjavio nešto gotovo proročanski (vjerojatno su mu i to došapnuli instruktori iz razvijenih demokracija) :

Oduvijek je Split bio indikator stanja u čitavoj državi, oduvijek vrijedi pravilo da što prođe u Splitu, može proći svuda i da ono što u Splitu ne vrijedi, to uzalud traži afirmaciju i na drugim mjestima. Možda mi ovdje nismo niti svjesni koliko su ovaj grad i ova regija od izuzetne važnosti

Dalje , još fascinantnih podataka - Ranko i Lučin su do 2001. podigli 3865 kaznenih prijava za gospodarski kriminal od kojih nijedna (nula) nije uopće došla do suda !?!?
Ranko je na mjestu načelnika PU SD također podigao 600-tinjak sličnih prijava i procijenio štetu u tim djelima (samo u SD županiji) na milijardu kuna !?!?
Svoju nesposobnost je pravdao onom svojom mantrom "Mi super radimo, ali nas sudovi koče"

Sve ovo skupa sugerira da je bio jednostavno postavljen i instruiran što da radi, odnosno kako da stvara psihozu oko "zločinačkog i kriminalnog Tuđmanovog režima" , a od 2000. će sve biti bolje

Zadnje uređivanje hr1u00 : 21.06.2012. at 10:17.
hr1u00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2012., 10:28   #73
Quote:
hr1u00 kaže: Pogledaj post
Kad se samo sjetim kako je imenovan na mjesto načelnika PU SD...prije toga je bio nekoliko tjedana pročelnik gradskog ureda za resurse bez dana staža u sustavu MUPa...
Pročitajte ovaj tekst prepun apsurda
http://arhiv.slobodnadalmacija.hr/20000309/split.htm

1 - Smjena Bekavca (da se može imenovati Ostojić) iz razloga što je "pretjerano politizirao policiju" - a oni imenuju stranačkog aparatčika bez iskustva na mjesto načelnika PU

2 - "Policija mora biti još otvorenija prema javnosti...Nema medija koji bi bio povlašten ili medija kojem se ne bi smjela dati informacija" - Vrlo tragikomično s obzirom kako se Ranko ponašao na mjestu ravnatelja MUPa šurujući sa stranim špijunima i sa isključivo novinarima EPH dilajući povjerljiva informacije

3 -"Ranko Ostojić izvijestio novinare kako je, s danom imenovanja na dužnost načelnika, zamrznuo svoje članstvo u SDP-u jer im je intencija, kažu, izbaciti politiku iz svojih redova, odnosno iz MUP-a."- komedija s obziriom na razlog razriješenja Bekavca u točki 1.

4- Koji su razlozi za imenovanje Ostojića? On ima opće i posebne uvjete iz Zakona i nije osuđivan. Ne mogu reći koji su razlozi za njegovo imenovanje, osim ovoga što sam rekao, jer nisam kompetentan za to obrazloženje, a i sami znate da je to diskrecijsko pravo ministra (Šime Lučin , još jedan "dugogodišnji stručnjak" ranga Ostojića) - kaže tada Faber

Dakle cijeli ovaj razvojni put tada 38-godišnjeg Ostojića koji u nepunih 1,5 godina dolazi od gradskog pročelnika za "Istraživanje ruda i gubljenje vremena " do ravnatelja policije MUP RH, po direktivi Lučina a bez dana staža (osim malo formalno kao načelnik PU SD di se obračunavao sa kadrovima koji su imali kičmu) u policiji i to kao stranačka osoba na izrazito operativno mjesto u policiji a pod krinkom depolitizacije "Tuđmanovog režima"...

Sve to skupa je previše čak i za Hrvatsku, to je po meni jedna od najgorih i najsramotnijih politizacija i privatizacija sustava uopće... koja je glupom narodu i danas nepoznata i zamaskirana kroz medije i PR - magove.
A taj čovjek odrađuje drugi mandat u sustavu MUPa, nakon svega ovoga, plus ovo sa MI6 i Malićem, nestankom novca iz " Magle", nastavkom kontaktiranja sa stranim špijunima i nakon prestanka prvog mandata ravnatelja policije a koje nije prijavio...

A u studenom 2000. je izjavio nešto gotovo proročanski (vjerojatno su mu i to došapnuli instruktori iz razvijenih demokracija) :

Oduvijek je Split bio indikator stanja u čitavoj državi, oduvijek vrijedi pravilo da što prođe u Splitu, može proći svuda i da ono što u Splitu ne vrijedi, to uzalud traži afirmaciju i na drugim mjestima. Možda mi ovdje nismo niti svjesni koliko su ovaj grad i ova regija od izuzetne važnosti

Dalje , još fascinantnih podataka - Ranko i Lučin su do 2001. podigli 3865 kaznenih prijava za gospodarski kriminal od kojih nijedna (nula) nije uopće došla do suda !?!?
Ranko je na mjestu načelnika PU SD također podigao 600-tinjak sličnih prijava i procijenio štetu u tim djelima (samo u SD županiji) na milijardu kuna !?!?
Svoju nesposobnost je pravdao onom svojom mantrom "Mi super radimo, ali nas sudovi koče"

Sve ovo skupa sugerira da je bio jednostavno postavljen i instruiran što da radi, odnosno kako da stvara psihozu oko "zločinačkog i kriminalnog Tuđmanovog režima" , a od 2000. će sve biti bolje
Ostojić voli reći "Mi policajci".
Kompleksi rade, nitko ozbiljan njega ne gleda kao poilicajca.
Partijska vucibatina.
Ber is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2012., 10:57   #74
@Primitive

polako doći ćemo i do toga, prvo treba opisati ova njegova fascinantna prethodna djela i trnovit put do uspjeha
hr1u00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2012., 11:25   #75
Quote:
hr1u00 kaže: Pogledaj post
@Primitive

polako doći ćemo i do toga, prvo treba opisati ova njegova fascinantna prethodna djela i trnovit put do uspjeha
Ranko Ostojić je najtanji u onom razdoblju kada je bio neki wanabe menadžer Ninoslava Pavića u Slobodnoj Dalmaciji.

1. Očita je sveza između medija i trenutne vlasti. Gdje to još ima da je netko menadžer vrlo moćnog žutog tabloida pa nakon toga ministar policije ?

2. Sama ta afera Slobodne Dalmacije, privatizacije i isisavanja novca, je u ladici državnog odvjetnika i samo čeka da se aktivira u optužnicu. A ministar policije umočen do brade.

Ranka Ostojića će se teško zakačiti za suradnju sa britanskom tajnom službom, ali se gadno ukakio sa ovim EPH lopovluk menadžmentom.
Ber is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2012., 11:53   #76
Quote:
Ber kaže: Pogledaj post
Ranko Ostojić je najtanji u onom razdoblju kada je bio neki wanabe menadžer Ninoslava Pavića u Slobodnoj Dalmaciji.

1. Očita je sveza između medija i trenutne vlasti. Gdje to još ima da je netko menadžer vrlo moćnog žutog tabloida pa nakon toga ministar policije ?

2. Sama ta afera Slobodne Dalmacije, privatizacije i isisavanja novca, je u ladici državnog odvjetnika i samo čeka da se aktivira u optužnicu. A ministar policije umočen do brade.

Ranka Ostojića će se teško zakačiti za suradnju sa britanskom tajnom službom, ali se gadno ukakio sa ovim EPH lopovluk menadžmentom.
da da naravno sve je to opet usko povezano s onom famoznom aferom Grupo (u kojoj je s jedne strane Turek a s druge Ostojić i Pavić) , odnosno privatizacijom Slobodne koje eto nije procesuirana...
Političari ,mediji i špijunske igre - sve nekako umreženo i premreženo

Zadnje uređivanje hr1u00 : 21.06.2012. at 12:24.
hr1u00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2012., 12:23   #77
Quote:
hr1u00 kaže: Pogledaj post
da da naravno sve je to opet usko povezano s onom famoznom aferom Grupo (u kojoj je s jedne strane Turek a s druge Ostojić i Pavić) , odnosno privatizacijom Slobodne koje eto nije procesuirana...
Političari ,mediji i špijunske igre - sve nekako umreženo i premreženo
Ali, najtanji je upravo u toj svojoj službenoj funkciji kvazimenadžera u kriminalnoj organizaciji zvanoj EPH.
Tu je kao fazan na lovačkom poligonu.
Ber is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2012., 19:53   #78
Quote:
hr1u00 kaže: Pogledaj post
Osobno mi je teško vjerovati da su Britanci imali ikakve veze sa Pukijem, ali činjenica da im kroz povijest nisu bila strana takva "uredovanja" u drugim državama.
pa i za Miloševića su imali dosta detaljan plan likvidacije...
Na kraju su ga ipak uhapsili i izručili u Haag u britanskoj režiji (događanje naroda na ulicama), operaciju je vodio Monckton , šef MI6 za Balkan akreditiran u BG

dakle jedno izvjesno vrijeme su britanci vodili kompletnu igru na brdovitom Balkanu...odmah nakon što su se Ameri prebacili više jugoistočno, na Kosovo, britancima su perpustili zapadni Balkan

Ipak ostaje činjenica da su oni koji su ih unutar hrvatske razotkrivali, to platili karijerama, jednostavno ih više nema u službama, politici, javnosti...
Oni koji su im bili poltroni jašu i dalje neokrznuti...kao naš ministar
Ako se razmisli, kome je najviše koristila Miološevićeva smrt u Haagu, onda čovjek dolazi i glede te smrti na kojekakve zaključke.
__________________
Ignore: - Sizif -, saugaro, Sotto Voce, kalinin, bleso
Bodul2a is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2012., 21:31   #79
Quote:
Kyle Reese kaže: Pogledaj post
Lik koji u manirima forumskog trola vrijeđa protivnika, sada ne znam je l bio blog ili fejs...

A nadam se da su priče o suradnji s Brotanskim tajnim službama ipak pretjerivanje, jer ne želim pomisliti da je takva osoba ministar policije
Možda te ovaj prepis uvjeri u suprotno:

Quote:
REPUBLIKA HRVATSKA
MINISTARSTVO UNUTARNJIH POLSOVA,
RAVNATELJSTVO POLICIJE
Zagreb, 7. 2. 2003.

BILJEŠKA SA SASTANKA S PREDSTAVNICIMA BRITANSKOG VELEPOSLANSTVA I BRITANSKE OBAVJEŠTAJNE SLUŽBE
održanog u prostorijama Vlade RH i Ravnateljstva policije MUPA RH dana 5. veljače 2003. godine u 12.30 sati.

Sastanak je održan u dva dijela;

NA PRVOM DIJELU sastanka održanom u prostorijama Vlade RH kao predstavnici Hrvatske bili su Ivica Račan, predsjednik Vlade RH Paro, veleposlanik RH u Velikoj Britaniji, Šime Lučin, ministar unutarnjih poslova RH, Ranko Ostojić, pomoćnik ministra i ravnatelj policije MUP RH i Tatjana Banovac, tajnica Ravnateljstva policije - u svojstvu prevoditelja. Izaslanstvo Ujedinjenog Kraljevstva Velike Britanije i Sjeverne Irske činili su Nicholas Jarrold, britanski veleposlanik u RH, Gareth Lungley, prvi tajnik (politički) britanskog veleposlanstva u RH i Boyd, britanska obavještajna služba.

DRUGI DIO sastanka održan je u prostorijama Ravnateljstva policije i na njemu su bili Ranko Ostojić, Dragutin Cestar, načelnik Uprave kriminalističke policije, Ravnateljstvo policije, MUP RH, Gojko Marković, načelnik Odjela za opći kriminalitet, Uprava kriminalističke policije, Ravnateljstvo policije, MUP RH, Tatjana Banovac, Gareth Lungley i Boyd.
Tema sastanak bilo je traganje za optuženikom Međunarodnog kaznenog suda za ratne zločine počinjene u bivšoj Jugoslaviji, hrvatskim generalom gospodinom Antom Gotovinom.
Tijekom prvog dijela sastanka održanog u prostorijama Vlade RH, predsjednik Vlade RH Ivica Račan naglasio je spremnost i odlučnost Hrvatske Vlade za suradnju s Haaškim sudom u svim slučajevima, tako i u slučaju Ante Gotovine. Također je naglasio spremnost hrvatskih vlasti za razmjenu saznanja o predmetnom slučaju s relevantnim inozemnim službama, čije je pomoć dobrodošla, pri čemu je posebno istaknuo stručnost i iskustvo britanskih službi,m posebice uzevši u obzir dobre odnose Hrvatske s Velikom Britanijom i želju Vlade RH da te odnose i dalje unaprijedi. Nicholas Jarrold, britanski veleposlanik u RH, istaknuo je da je Velika Britanija spremna Republici Hrvatskoj pružiti svu potrebnu pomoć u navedenom predmetu i s tim ciljem preporučio je svoje suradnike, Lungleya i Boyda kao osobe za suradnju po predmetu.Ivica Račan sa zadovoljstvom je prihvatio ponuđenu pomoć i uz preporuku Šime Lučina, ministra unutarnjih poslova RH, imenovao Ranka Ostojića, ravnatelja policije MUP-a RH koordinatorom suradnje s britanskim vlastima po navedenom predmetu.
Tijekom drugog dijela sastanka koji se održao u prostorijama Ravnateljstva policije, Ostojić je svoje suradnike, Cestara i Markovića, upoznao s britanskim kolegama i obavijestio ih da je zadužen za koordinaciju suradnje s britanskim vlastima po predmetu te im naložio da razmijene saznanja koja hrvatska policija posjeduje o predmetu s britanskim kolegama i da istaknu područja na kojima bi im bila korisna njihova pomoć. Nakon što su Cestar i Marković upoznali goste s postojećim stanjem po predmetima, ravnatelj je odveo goste na objed.
Bilješke je pripremila Tatjana Banovac, tajnica Ravnateljstva policije

Dostaviti: osobno predati n/r gospodinu Ranku Ostojiću, ravnatelju policije
I tako ti je sve do danas, ali i sa "tajnim službama" RH !
__________________
Tvrdoglavo. Hrvatski. U antihrvatskom okruzenju ! Ad arma !
Shotokan is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2012., 21:36   #80
Quote:
hr1u00 kaže: Pogledaj post
Hvala na linku, redovito pročitam kolumne u Dnevno.hr .

Što se tiče Karamarka, za mene će biti vjerodostojan tek ako i kad pokrene pitanja vezana za Mesića i 2000-te:
1) Dilanje Tuđmanovih transkripata
2) Financiranje Mesićeve prve presjedničke kampanje
3) Uloga i veza Britanije, Haškog suda i domaćih političara prilikom pregovora o EU

Bude li se opet hvatao 1945. neće bit nikakve koristi već samo šteta za državu od njega, jer će time hraniti ove ljigavce

Što nam preostaje ? ne znam, ali sam siguran da dugoročno rješenje nije samo u pravim nacionalnim političarima nego barem jednako i u čišćenju medijske močvare.

Raspad nacionalne države Hrvatske je počeo onog trenutka kad je anacionalni naivni političar Račan (zadnji hr političar koji je bio čovjek), po britanskom "savjetu " rekao da "EU nema alternativu" a onda su mediji uprli sve snage da se to stvarno i dogodi u glavama hrvata ,koristeći resurse britanskih tajnih službi.

A kako misliš da bi Karamarko pokrenuo išta od navedenog pod točkama od 1 do 3, kada je i sam u tome učestvovao i to “punim parom” ?
Osim toga što kazati i misliti o osobi koja je najmanje tri puta izdala svoje, bez obziora o kojima se datom trenutku radilo ?
Jesi siguran u svoj opis Račana ? Ako da, kako onda tumačiš sva poniženja, rasprodaje i nadasve veleizdaja učinjenih Republici Hrvatskoj vrijeme njegove Vlade?
__________________
Tvrdoglavo. Hrvatski. U antihrvatskom okruzenju ! Ad arma !
Shotokan is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:07.