Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.12.2023., 14:12   #1
Znakovi starenja na vratu i dekolteu

Pozdrav,

Imam 37 godina i na vratu se vide prvi znakovi starenj, dok dekolte i dio oko ključne kost izgleda ljuskav i kao da je suh (kao u starice).

Nekada sam se sunčala u mlađim danima, ali ništa pretjerano s obzirom na današnje standarde. Solarij tu i tamo, više NE nego li DA.
Mažem dekolte kremom kojom mažem i lice, međutm nema pomaka.
Doslovno je stalno dehidrirano kao u starice kad se nabora neovisno o hidrataciji i losionu.

Na koji način je najbolje njegovati taj dio i kako nekako ublažiti to sve skupa?
Vegeta is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2023., 14:42   #2
Udebljaš se, to ti je prirodni botox. Meni daju i do 10 godina manje nego imam zbog toga i još ni traga borama . Bar nešto dobro od masnoća .

Inače, ne možeš tu ništa. Stariš i to se vidi. Možeš probati kupovati skupu kozmetiku. Da djeluje ne bi oni koji imaju hrpu para izgledali starije niti išli na operacije raznorazne i tretmane.
BeeBe is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2023., 12:12   #3
nije 37 godina bas staro da bi ti koza oko kljucne kosti se borala i da izgleda "ko u starice"


mozda imas neko stanje koze. provjeri s dermatologom. pogotovo ako ti se koza ljusti. kakvu kozmetiku koristis?

starenje je prirodno ali vidi se velika razlika izmedu ljudi koji brinu o sebi i oni koji ne brinu. od kozmetike, hidratacije, izlozenosti suncu, stress, bolest....
gđica smokvica is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2024., 18:37   #4
Quote:
Vegeta kaže: Pogledaj post
Pozdrav,

Imam 37 godina i na vratu se vide prvi znakovi starenj, dok dekolte i dio oko ključne kost izgleda ljuskav i kao da je suh (kao u starice).

Nekada sam se sunčala u mlađim danima, ali ništa pretjerano s obzirom na današnje standarde. Solarij tu i tamo, više NE nego li DA.
Mažem dekolte kremom kojom mažem i lice, međutm nema pomaka.
Doslovno je stalno dehidrirano kao u starice kad se nabora neovisno o hidrataciji i losionu.

Na koji način je najbolje njegovati taj dio i kako nekako ublažiti to sve skupa?
Ovo čudo:

https://www.notino.hr/la-roche-posay...-svrbezi-koze/

Masno je, koristim samo po doma, i još nisam našla nešto toliko učinkovito.
orange000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2024., 18:52   #5
Znakovi starenja na vratu i dekolteu

Quote:
Vegeta kaže: Pogledaj post
Imam 37 godina….

Na koji način je najbolje njegovati taj dio i kako nekako ublažiti to sve skupa?
Pa 37 god je ništa da bi imala takve simptome..
Probaj s nekim kvalitetnim uljem njegovat to područje, stavi par kapi prije mlijeka za tijelo.. Možeš i umijesat u mlijeko, ali meni su bolji rezultati kad prvo stavim ulje pa onda nakon 15ak min neki balzam ili mlijeko.
Imala sam Sisley Black Rose ulje i moja najtoplija preporuka za njega, i za lice, i vrat i dekolte. Bas sam pred par dana potrošila bočicu i trebala bi novu narucit. Malo je skuplje, ali vjeruj mi da vrijedi.

I OBAVEZNO pit dovoljno vode!!


Sent from my iPhone using Tapatalk
Loreanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2024., 22:40   #6
zanima me što kažete na ovaj proizvod - vidjela u bipi
neck and decollette krema, lifting krema za vrat i dekolte........predobro zvuči nekako

sastav
hermes birkin is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:01.